Visszajelzés Fociláz 2020 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Kuzdern írására felbuzdulva először 3 Dómot váltottam ki és raktam ki.Beérett :2 narancs tukán és narancs papagájtollászkodó.Második 3 kiváltását is kiraktam :sárga és narancs axololt tavacska és szurikate. Emlékezetem lehet ,hogy kihagy : ezek mikor voltak titkosak ? Ezek után a titok fákat ki sem váltom,nem áldozok rá egy csillagos érmét sem.No nem . Elég a tűzifákból .Fortuna elengedte a kezem,mint mindig. Erre mondják : rossz helyen vagyok rossz időben.:(
    Akinek sikerült az agáma : gratulálok !!!

    Szia !
    Középen fent van egy nyil,arra rákattintasz és feltol mindent.Akkor mindet látod,nem csak a középső részt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.7.20
  2. Gazdag11

    Gazdag11 Utánpótlás-írogató

    Á, igaz! Köszi!
     
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek!Tegnap reggel óta én is lógatom a lábam a felhőn!!xDMég szeretném kiváltani a titkos ólakat-fákat,hátha jön új.Eddig nem volt szerencsém velük.Ha még marad energiám szezonpontokat gyűjtök még.;)
     
  4. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Kérdésem az lenne, hogy a mostani felhő dekorjai cserélhetők lesznek e? Ha igen, akkor azon filózok, hogy csak a felhőt váltom ki a kis farmomon, és a dekorokat megpróbálom megszerezni cserenapon. Annyi sok hasznos dolgot tudnék kiváltani ezek helyett, amikre nagyon nagy szükség lenne a kisebb farmomon. Nem értem, hogy miért nem lehet úgy megcsinálni ezt az eventet sose, hogy tényleg lehessen normális termeléssel is kiváltani a felhőn és dekorjain kívül más értelmes dolgot. :(
    Tényleg nem értem, hogy miért kell elvenni a játékosok kedvét azzal, hogy éppen el lehet érni a felhőt+dekorokat normál termeléssel, de másra már nem jut az érmékből, mert annyira túl van tolva a dolog. Jó lenne, ha legközelebb nem kérnének ennyi érmét el a felhőért, és a dekorokért, hogy legalább kevéske értékes dolgot is ki tudjon váltani az ember. Pláne, hogy a farmárudát rendesen leamortizálták...
    Mindenkinek sok sikert, és érje el a céljait..
     
    daszi, -kaktuszable-, bendi1121 és 10 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! sajnálom, hogy nem jött össze a Dóm tenyészet...nekem is többször van üröm, mint öröm...de most bejött.;)
    Én pénzért nem veszek titok ól és fás csomagokat...nálam ez alap elv...ezért szoktam kivenni az eventes lehetőségeket.:)
    A próbálkozás nem kér enni...máskor szerencsés lehetsz...én szorítok neked.xD
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megvan a felhő , és csak az . :inlove:
     
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    1-2 kütyüt ki tudok neked váltani, beszéljük le, ha gondolod.

    A 6. pályán keresztbe lehet passzolni a másik játékosnak, így begyűjthető mind a két 10 érme.
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. ha a felső sort lerakod ( csp , Fa stb ) akkor pont láthatod.o_OÉrdemes játék előtt.o_O
    Szia A kitehetők nem rosszak, nem lesz olcsó:music:Sok minden van a boltba aki kiváltja nem fogja olcsón adni.:music:
    Miért nem szerzed meg?o_O715 pont 14 játék az neked semmi.;)Van 2 nap is még.o_O
    És nem kell a cseréig várni hogy éljen a felhő.:music:
     
  9. briguka

    briguka Fórummogul

    Szia! Akkor én még jobban jártam, DÓM titkosból lett narancs tukán-szitakötő, sárga orrszarvú, angolna és 2 mantarája. Persze én sem ezt vártam, de majd cserenapkor megszerzem az agámát ha lehet, na nem a fél farmért cserébe. Kitartást még a focizóknak, van még két nap!!
     
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Azért ez nem olyan vészesen rossz leosztás?o_OA tukán kivételével a többi mind titkos jelenleg, A szurikáta kb 2 hónapja van játékba jelenleg a piacomon a legértékesebb állat, a színes tukán és axelolt pedig elég hasznos / érésidő gyakran vannak kint nálam.:)
    A színes bahás terményes meg igen komoly értékkel bír ólgőzös esetén általában egyedül is jó az aranyra.:music:
    Én 6 ból 1 / szurikáta és 3 használható narancsólat azt elfogadnék vakon. o_O
    Nálam 9 dóm megközelítőleg se adott hasonlót 1 narancs axelolt maradt kint.:music:
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ma nem érek rá farmozni , a holnapi nap meg kétséges . Kapkodni meg nem akarok :cry:
    Szia
    Köszi . :inlove:
     
  12. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Sajnos az első 3Agám nem sikerült. Majd most sikerül kirakom most .
    Jó játékot még aki küzd a felhőért. és sok sikert titkoshoz Agám.
     
  13. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziasztok!A felhő és a szezon pont meg van.Azért folytatom meglátom mit sikerül még kiváltani
     
  14. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    A felho nem tudom mennyire lesz kesz, mert a titkosakat akartam kivaltani , agam az van , de nem tudom a saska hova ugral , milyen titkosbol lesz, mert engem nagyon elkerult eddig. Sok sikert mindenkinek, en is folytatom es meglatom meddig jutok.
     
  15. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Megvallom, hogy soha nem kedveltem a focit és az ilyen minijátékokért sem rajongok. Biztos, hogy a felhőt a kirakandókkal nem tudom kiváltani, mert igen sikertelenül rúgom a labdát és jó, ha a titokólakat és fákat sikerül megszereznem. Remekül megy a dolog, jó esetben 30-35 érmet szerzek, máskor meg nullát. Remélem, hogy a többi játékosnak nagyobb szerencséje van, de ilyen lövöldözős játékba soha többé nem kezdek bele. Kívánom, hogy másoknak jobban menjen és elérjék a kitűzött célt.
     
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nekem is meg lett a felhő..most már a titkos ólakra hajtok. Mindenkinek sok sikert!
     
    -kaktuszable-, imi010, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    A felhő és a dekorok megvannak nekem is. A többi nem nagyon érdekel, így, hogy mindent úgy sem tudok kiváltani. Nullázni nem akartam most, igaz nehezemre esett, de idáig megbírtam állni.
     
    -kaktuszable-, imi010, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Én sem nulláztam...lehet így is marad.
     
    imi010, DevilMókus, incimami és 5 más kedveli ezt.
  19. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Nekem nem sikerül a kapusba rúgnom a labdát az 1. szinten. A 15 érmét akarnám megszerezni majd a következő labdát a több érmét adó kapuba rúgnám, ahogyan olvastam a csevegő elején. Olyan mintha lukas lenne a kapus, átmegy rajta a labda. Már mentem háromszor azon a pályán, mindig gól lesz. Nem olvastam ebben a csevegőben pár oldalt, lehet, hogy azokon volt erről a jelenségről szó.
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Speciel nekem se megy.:oops:Mindig gól lesz;):D
    lehet ha nem akarnám eltalálni jobban menne?o_O;):D
     
    Amira09, -kaktuszable-, Mica67 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.