Visszajelzés Fociláz 2020 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Most már én is beüzemeltem a felhőt, és a szezonpontokat is kivettem. Jól jött az ismétlésekhez. Ami még fontos nekem a banán, mert hiába haladok gyors tempóban , abból hiány van nálam,mint a régi időkben a való világban.
     
  2. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    xDxD
     
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Jöttem aláírni a jelenlétit!xDEgész jól ment a kapura lövés,de se új ól se fa nem lett a titkosokból:cry:
     
    heureca3, vihence, Leho69 és 9 más kedveli ezt.
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Most vettem észre, hogy már nem kel néznem a jegyzeteimben, hogy melyik kapuban mennyi érme van mert most már nem takarja el a felső sáv a jobb és bal oldali darabszámot. :D
    Korrigálok, a 8. pályán eltakarja.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.20
  5. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Tudom, számodra ez nem vigasz, de nálam sem fejlődött semmi újdonság :cry:
    Nem mindig tudok max érmét nyerni egyes pályákon, de sok szuper dolgot begyűjtöttem már a boltból ;), tetszik, hogy ilyen nagy a választék.
     
    vihence, szellorozsa, he1951 és 6 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Jó kis event ez,vetek-aratok a végsőkig! Hátha lesz új ólam vagy fám.Sajnos a szezonból sem lett semmi.;)
     
    heureca3, vihence, Leho69 és 6 más kedveli ezt.
  7. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy a 2017-es fociláz felhősort most tudom aktiválni ha kiváltom rá a kitehetőket??Akkor nem tudtam csinálni az eventet!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia 1süni!
    Természetesen, bármilyen üres, vagy hiányos felhősort utólag is fel tudunk díszíteni a rá való dekorációs elemekkel.

    upload_2020-7-20_14-0-2.png
     
    vihence, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  9. 1süni

    1süni Haladó

    Köszi!
     
    szellorozsa, Szabi451, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok. Jöttem jelenteni Agám majd legközelebb sikerülni fog, Most nem jött össze.
     
    vihence, szellorozsa, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Képzeljétek, csoda történt, a kis farmomon most született egy agámám. Nagy a boldogság, de még boldogabb lennék, ha a nagyokon is összejönne ez a lehetőség.
     
    maszilva, incimami, vihence és 16 más kedveli ezt.
  12. ZSUZSA21

    ZSUZSA21 Járnitanuló

    sziasztok jó ez az event lehet csemegézni a boltból,eddig a titkos ól/fa amit kivettem lett 1hikoridióm,1 szurikáta,2 imádkozósáska,narancs ólak nem rossz összetétel,narancs polip nagyon tetszik aranyos lett
     
    maszilva, Sali~*.*, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ma elgyengültem, szellorozsa. :D
    Jött a party, gondoltam picit nullázok. Beérett a növény és jópár kört csináltam. Megyen focizni, látom, hogy a felröpi nem változott. Hamar jövök az ismertetőhöz és olvasom, hogy a szédültön adja. :D Na szevasz, Géza, gondoltam magamban... ;)
     
    incimami, bendi1121, vihence és 14 más kedveli ezt.
  14. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Sziasztok ! Sajnos a 2012-es felhősoromat sajna nem sikerűlt kiegészítenem ... de hátha majd valamikor ! :sleepy:
     
    vihence, -Fülemüle-70 és szellorozsa kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Dana64!
    Ez a komplett 2012-es focis felhősor. Lehet, hogy cserenapkor szerencséd lesz, és meg tudod szerezni a rávalókat.

    upload_2020-7-20_22-34-18.png
     
    incimami, Dana64, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Hát mit mondjak nagyon ügyeske vagy;)...akár hiszed akárnem nemrég már én sem tudtam rugdosni hiába a növény nekem is elfogyott a röpi..szerintem nekem is kell nullázni...de majd holnap. De csak a szédültön adja a Főfarmon nem?...én úgy tudom ott is megyek megnézem...én sem akarok pórul járni mint te:(
    Hú..megnéztem tényleg csak a szédültön:eek:....hát ezt nekem tényleg olvasnom kelett..mert biztos hogy én is a Főfarmon nulláztam volna:oops:. Nagyon köszönöm hogy megírtad...most én a más kárán tanultam nem a sajátomon;):sleepy:
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szellorozsa!
    upload_2020-7-20_22-48-0.png
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm, Szabi451 és 4 más kedveli ezt.
  18. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    még lesz holnap egy aratás azután slusszpassz vége ,kiszedtem még plussz kitehetőket a régiekből hátha cserenapon valakinek
    kell majd:p
    lassan,de biztosan jöttem rá,hogy lehet minél több ajándékot kiszedni,naggyon tetszett a játék,lehet focista akartam
    lenni kiskoromban:D:D:D
    aki kész annak gratula,aki még rúgja a bőrt annak sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  19. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    maszilva, zsani_apja, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  20. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Sziasztok,

    Még 1 aratás fér bele. Kivettem a PP-eket a kuponokat, dom solia sodó titkosokat és 2-2 all-star, vadulj és toll hegyező kitehetőt. Folyamatosan arattam, volt hogy éjjel is. A felhőnek a közelébe sem jutottam.... Nagyon jó mini event lenne, ha nem kismillió gazt kérne. Nem értem minek emelik a csillagos égig a mennyiségeket, holott nincs új termésnövelő. 222 szinten csak ennyire futja már, bele se merek gondolni, a kisfarmokat mennyire motiválja ez a novény mennyiség... Már ha vannak még, amit a piacon látottak alapján kétlek. Felröpi jön rendesen, pont amennyi növény terem. Jó lenne, ha mamutokat betennék a csereeventbe, mert azok nélkül nemsokra lehet jutni. 4 éve mikor visszatértem 10-12 ezer növény kellett 3 területről, mostanába 1 területről kér többet és nincsenek újjabb "free" bónuszok.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.