Visszajelzés Fociláz 2020 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Azoknak írok, akik nem akarnak focizni. Most a boltból 15 érméért ki lehet szedni 1 x 2-es dekort. Ez az egy méret az, amit nem lehet CSP-ért megvenni. Egy kör focizásból 1-2 db is megvan. Ha másért nem, ezért érdemes nekilátni. :D:D:D Sok sikert mindenkinek!
     
    bakosagi54, ^^Ayumi^^, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nálunk a helyes, németek elvileg javították (szóltunk nekik, nem néztem fel azóta a német fórumra)
     
    -W-595-, Sali~*.*, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Szeretem a focit,remélem minden lövésem úgy sikerül ahogy szeretnémxD
     
    bakosagi54, -W-595-, Szaby200342 és 10 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, hogy megosztottad.:inlove: Hajrá....drukkolok neked!:p
     
    vihence, Melan, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Egyszeru megoldas, legalabbis nalam.

    Mindket teruletre hosszut ultetek, aztan holnap majd 2-kor meglatom elesben hogy hol adjaxDxD

    Mostanaban BP elkezdett rakoncatlankodni, es bizony vannak gondok eventeknel, pedig volt egy hosszabb ido, mikor rendben mentek a dolgok, de nem most:oops:

    Szoval en inkabb biztosra megyek, mindket terulet gyekeny, igy nem hibazhatok:p
     
    maszilva, Szaby200342, nolina1965 és 13 más kedveli ezt.
  6. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    JúúúJ!

    Hát itt van egy event amit érdemes lenne csinálni, deee! Hosszú hónapok után végre találkozhattam a kicsikémmel ééés a hét végén megyünk a balcsira, vasárnap megyünk és pénteken jövünk. Talán ebben az évben ez az egy hét lehet a miénk, ki tudja mikor jön vissza ez a csúnya "kononavírus" ahogy mondaná a kisunokám. Mindenesetre elkezdem aztán meglátjuk mi fér bele szombatig, csak azt sajnálom hogy lehet még a napi klendáriumi dolgokat sem tudom leszedni /habár megkértem a fiamat hogy hozza le a lap-topot/, de csak annyi időre fogok esetleg benézni hogy leszedjem.
    Mindenkinek jó eventezést kívánok és lazítsatok, élvezzétek hogy most kicsit könnyebb de azért vigyázzatok nagyon egymásra.:):):):):);)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.7.20
    maszilva, bakosagi54, Melan és 14 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Kis pénz kis foci, nagy pénz nincs foci...de én az eventet csinálom...xDsok kapura lövést mindenkinek...:D
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. én is automatikusan így terveztem.:music:
    A növényekre ható felhőket is érdemes 1 aratásra időzíteni ,ha máskor is 1 v 2 területen van event akkor is 1*-re aratok mert egyszerűbb.:music:Ha itt vagy ott van röpi az egyik csak jön.;):D
    :DHmmm. Leicter(rókák) példa:music:Az Uruk is 2* világbajnok pedig 3 milliós ország.:music:
    De valóban a párhuzammal élve a sok ajándékhoz extra jó játékosok vagy jó taktika kell némi bónusszal fűszerezve.;):D
    Azért a sok kapura lövéstől még nem nyerjük meg a mecset.:);)Bár abból lesz a gól.:D
    Menjenek is be azok a lövések.:D:D
     
  9. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    A golfpálya megvehető.
     
  10. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    És a Múmiamedve kiváltható Jack boltjából. Igaz, kapálni kell érte, de szerintem így is olcsóbb, mint az 500 ezer csp-s golfpálya.
     
  11. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    En szeretem a focis eventeket, a vv -ben is imadom a focit :) eddig is megcsinaltam, most is neki allok ;)
    A felho es az ajandekok nagyon jok 8) Eremre fel a kaput mindig eltalalom a legnagyobb 6 ermet bezsebelem :)
    Gyekenyt ultettem most mert foglalt volt a foldem es tul keson tudtam volna az amarantot elultetni, igy holnap nem tudtam volna idoben elkezdeni az eventet :)
    Sok sikert es jo focizast kivanok ! :inlove:
     
    maszilva, Melan, -W-595- és 12 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Atya-gatya. :D Ennyit nem terveztem beáldozni, inkább leadtam az igényemből. :D A felhő eleve sokba kerül, 940 érem az 2 teljes kör és még 1 = 24.180 növény a kettőből és még a boltba be se dugtam az orromat. A kupont, partyt, szezont, a Dómot, Maldívot, Sodót bent nem hagyom.:D A többi lehet hogy sajnos ki fog maradni.
    Ha ennyi sz.trágyát rááldozol, akkor lehet hogy nem is éri meg azt a 260-t kiváltani.;)
     
    Melan, Sali~*.*, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  13. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Bocsi....csak szólok, hogy 15.-én kezdődik!!!:D....tudom, hogy tudod!!!;):pxD
     
    Sali~*.*, Fuhur, Wolf[Black] és 3 más kedveli ezt.
  14. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm. Én is hosszúkat ültettem mindenhová.
     
    -Fülemüle-70, marcsi152 és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez az a bizonyos esemény, amit minden évben meg kell rendezni.:D
    Tavaly is nagy volt a fociláz nálam.:) Idén is az lesz...
    [​IMG]
    Elsődleges célom a felhő és a rávalók, aztán majd meglátom. A bolt is tele van "kellesz nekem" dolgokkal.:inlove:

    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    ljanika6, maszilva, bakosagi54 és 23 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, erre volt válasz. Hamar és nagyon pontosan.

    >>ITT<< olvasható még mindig.

    A német ismertető volt rossz. Tamásé pontos. A németek is javították perceken belül.
    Felesleges a másik területen is felröpit várni. Nem gondolom, hogy a németek hibájának a magyar fórumon ekkora felhajtást kell csinálni.
     
    Melan, -W-595-, nolina1965 és 13 más kedveli ezt.
  17. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Hát én elengedem a felhőt,több jut a talányosokra,meg kitehetőkre!!!De ha jól megy a gyűjtés,meg a foci(bár az nálam kizárt):),akkor még változhat!!Jó játékot mindenkinek!:)
     
    Melan, -Fülemüle-70, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sajna ilyen ez a mai nap, én ma már hétszer kerültem ilyen kínos helyzetbe, hogy mindig azt hiszem hogy szerda van xD:oops:

    Ennyi szupertrágyát nem ér meg egy ilyen event, de a szórakozásom az igen. ;):D
     
    maszilva, vihence, Melan és 11 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Írtad, hogy nem minden eventet csinálsz. Ha ez tetszik, akkor hajrá.:)
    Még nem tudom hogy mennyit fogok ültetni, majd holnapra megálmodom. :)
     
    bendi1121, Melan, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
  20. briguka

    briguka Fórummogul

    Szia! Bocsánat hogy csak most, du. dolgozom. Az All-star játékos és a Toll-legyező kitehetők hiányoznak a felhőmről.
    Amint ezek megvannak, jöhet a mostani fehősor... attól függ hogy fogok focizni..
     
    Fuhur, Goran, vihence és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.