Visszajelzés Fociláz 2022 - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Sikerült a felhőt beüzemelnem, meglepódtem saját teljesitményemem.
     
    Lenczy, soresne, jutka190226 és 9 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem bírtam ki. Kettő játékra volt növényem. Itt tényleg nem éri el az érmét. Szerintem óvást kellene benyújtani. :D
     
    Lenczy, kovacstne, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi. Megprobálok akkor játszani mikor van rá idő, o_Oéscsak a biztosra megyek má-ahogy lehet majd:sleepy:
    Egyébként ara jutottam hogy nekem a felhő nem kell.:music:
    Az eventnövény tp-nek nincs nagy jelentösége, a bónuszláda 3 nélkül is van élet:)
    Ha nem görcsölök a felhőn a fejlesztések piccolok titkosak már laza ügy ;):Dés akkor az se érdekel melyik pálya mennyi;):pxD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.22
    Maca2013, Mykuszy, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  4. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    A felhő beüzemelve, 1 db. piccolo kiváltva. Mára ennyi, holnap folyt. köv. :) :)
    Mindenkinek sikeres focizást,és sok érmét kívánok.
     
    DevilMókus, soresne, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok eventezők! Szép estét mindenkinek:)

    Mára ennyit fociztam össze: [​IMG] maradt 82 érmém.

    A farmomon lobog az utálom a focit zászló.
    Néha nem úgy sikerült ez a minijáték, ahogy a nagykönyvben meg van írva, de azért lehet vele haladni. A terveim szerint holnap következik a 2 piccolo. aztán?.... majd eldöntöm, hogy ültetek-e tovább vagy sem a többi nyereményért.
    Mindenkinek sok érmét és sok felröppenőt kívánok :)
    Szép álmokat, jó éjszakát :)
     
    Kuzdern, zsani_apja, PZoli64 és 14 más kedveli ezt.
  6. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Az nem is érme hanem csillag! Egyébként is miért akarsz a 24-esre lőni, mikor ott a 36-os is.
     
    Csoki2020 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Biztosan igazad van. Ám figyelembe kell venni, hogy én újrakezdő vagyok, 2,5 éve, így nincs olyan eszköztáram, mint neked. Így marad a 24 óra. Ezt egyébként nem bánom, jó nekem így is. :)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Kipakoltam 20 Pannit, így 182 db 1*1-es földről, egazból, 45 db felröpi jött. Csak annyit csinálok, ami sétatempóban, napi 4 aratással-vetéssel, kijön. Már csak 2-3 db fejlesztés kell a léggömbösömre, hogy Romantikaláda II-t adjon, amit én szeretnék, utána a felhőt és a rávalókat veszem ki. Majd az event vége előtti napon kalkulálok egyet a meglévő és várható érméimmel és a maradék sorsáról akkor döntök, majd az utolsó napon beváltom őket. Mivel meghosszabbították az eventet, rendelkezésemre áll az egész utolsó nap. Sajnálom, hogy a felhő ládás tulajdonságát így megkurtították, de az 1 db is több, mint a semmi. :D

    Jó játékkot kívánok mindenkinek!
     
    PZoli64, DevilMókus, Csoki2020 és 6 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gratula Gyöngy.Ezzel én is megvagyok. Kiváltottam a 2 pikkolót is.Még gyüjtögetnem kell a függönyökre is az is kellene.
    Gépet kellett cserélnem mert valami galiba volt nálam.Ez a gép meg olyan lassú,hogy közben szunyokálhatnék is.További sok sikert,próbáljuk elérni és megszerezni a legtöbb jutalmat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.22
    PZoli64, maszilva, Csoki2020 és 3 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Magdi :)
    Én is gratulálok Neked, ügyes voltál. Közben meglett egy piccolom már nekem is, de azt hiszem a 2. után nem folytatom tovább az ültetést. Egy adag fehér focirózsa érik, még egy kör fekete kéne a piccolohoz, aztán befejezem az eventet. A terveztt célomat elértem.
    Kívánom mindenkinek, hogy érje el azt a célt amit kitűzött magának :)
     
  10. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szép napot mindenkinek.
    Hajráááá kisfarmosok! A második számú farmomon (kilencvennyóc) százegynéhány felröpim van, nincs panni sesemmi csak a játékkedv - volt. 17!!!!! db röppen fel átlagban 1x1-es földes területről. Naaagy nagy gratula, big! Így, csupa kisbetűvel. Az egész véleményemet sajna nem írhatom ide arról az emberről aki ott fenn ezt kitalálta mert először is törölve lenne.....másodszor meg az egész nem érdekes más számára csakis számomra érthetetlen a logika. Úgy sem veszek egy db akármit se?!:sleepy::oops::mad::mad::mad:
     
    Maca2013, marcsi152, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Én még a bemelegítésnél tartok,lazulok.Nincs még lövésem sem.Jókat nevetek,azon amit írtok.xD
     
    marcsi152, Kuzdern, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  12. jegeseső

    jegeseső Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Jó lenne, ha kiszámíthatóbbak lennének az eventek. A vikingen két nap alatt bőven meglett a felugró,
    a mostanin meg gyalázatosan jön.
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  13. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Szeretném kérni hogy osszátok meg velem a tapasztalatotokat. Annál a játéknál ahol első lövésre 24 utolsóra 30 csillagos érmét lehet szerezni hiába lövöm ki a 24-et a végén csak 30-at ad, van még két másik farmom azoknál is így jártam. Előre is köszi ha valaki ilyet tapasztalt.
     
    PZoli64, Amira09, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  14. kevinerika52

    kevinerika52 Járnitanuló

    Szia. Biztos vagy benne hogy kilőtted nem csak elment mellette? Én is jártam így de az én hibám volt mert mellé lőttem nem találtam el és olyankor nem kapjuk meg se az érmét se mást. Szupertrágyánál is lőttem mellé azt sem adta meg.
     
    magdi06 kedveli ezt.
  15. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Három farmom van ez az első itt tapasztaltam először ezért a másik kettőnél odafigyeltem és kilőttem de azoknál sem számolta be.
     
    Samborg, ördög0 és Nagyii58 kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ezt én is tapasztaltam, de nem tudom hanyas pálya az, majd legközelebb ha ráismerek lefotózom. Azt hiszem az elején jobbra kell passzolni, mert ott a 24 csillagos érme,el is találja, de a végén csak a kapunál lévő 30 érmét adja.
    Na most gyorsan megnéztem, az 5-ös pálya az. A 3 kapunál a végén 30-30 érme van és csak azt adja meg, hiába az elején a 24 érmét eltaláljuk.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.22
    marcsi152, Kuzdern, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  17. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf


    Szia!
    Sajnos nem tudtam lefotózni de biztosan kilőttem és akkor érdemes lett volna lefotózni mert hiába írok a hibák-bugoknál csak az a válasz hogy 30 érmét adott pedig biztosan nem nálam van a hiba.
     
    ördög0 és Nagyii58 kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Fotózással nem is tudnád bizonyítani, max. ha videót csinál róla az ember, de se időm se energiám ezzel foglalkozni, tudomásul veszem, hogy azon a pályán 54 érme helyett, csak 30 ad.:wuerg:
    De hátha jelzi még valaki és akkor utána néznek:)
     
    Kuzdern, zsani_apja, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
  19. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    Ezt én is tapasztaltam tegnap de azt válaszolták, hogy nem találtam el a csillagot. Sajnos nem fényképeztem le így nem tudom bizonyítani.:cry:
     
    Kuzdern, sosoump, ördög0 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Én a másik két farmról jeleztem és kértem hogy nézzék meg hogy nem lehet valami központi hiba, de azt a választ kaptam hogy 30 érme mert biztosan nem találtam el. Ennyike. Most néztem be a másik farmra és ott azt a választ kaptam hogy utána néztek hogy több farmnál is ezt a hibát jelezték ezért utána néznek, addig csak gyűjtögessek.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.22
    DevilMókus, maszilva, sosoump és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.