Fociláz csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 8.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Elkezdtem számolni, de rengeteget kell termelni (megint)

    Felhősor 47+56+65+37=205db érme 205/9=22,78 ~ 23db labda -> 23 labdához kell
    fehér rózsa 23x510=11730db
    fekete rózsa 23x260=5980db
    gumilabda 23x30=690db

    Csatnival 1x1-en 2800db nettó (pár tojás meg kinek mi fentmarad) a 4:00 +víz az 3:12 -> 11730/2800=4,19 aratás -> a 6:00 +víz 4:47 -> 5980/2800=2,14 aratás. Ez megvan 1,5-2 nap alatt.

    Ehhez még hozzájön (yuptub video alapján) 1 gólig elsőre az 5 alkalomból kb 50mp, tehát +1:00 min. a 64 labda passzolgatása is xD

    A legszörnyűbb a gazdakörben már 1 gombnyomással beadhatom a feladatot, de ez akkorra lett bevezetve mikor az event 90%-ban minijátékos és nem gazdakörös. Értem ide kell ragasztani a játékost de nem csak a termeléssel...
     
    Szama, pukinyúl, Swordfish és 17 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nemrégiben volt egy felröppenő nélküli event. Igaz borsót kellett kapálni, de lazán lehetett teljesíteni egy 50ees 1 hónapos farmnak is.

    Ebben az eventben 8 érmétől a 90 érméig mazsolázhatsz. Itt sok az extra jutalom. Mindenki arra hajthat amire akar. Az ilyen eventekre is szükség van. Idő és/vagy pénz kérdése az egész. Viszont annyit teljesítesz amennyit akarsz. Nem kunszt. Szabad vagy, nem kell soronként haladni, azon kívül a focizás közben is jönnek ajándékok.
    Nem rossz ez az event. Az a sejtésem, hogy a Vikingnél egy kicsit jobb a pályán szerezhető ajcsik miatt, és jóval kissebb a szerencsefaktor. Odafigyelés idő viszont fog kelleni.
     
    bindi5454, emocy91, Swordfish és 12 más kedveli ezt.
  3. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    510 260 30 virág és felröpi kell 5 rúgáshoz az 5 rúgásból 1 gól tehát a 9 érme megvan így 90 érme 10*5 rúgásból van meg max amihez kell 5100 2600 300 virág és felröpi
     
  4. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    Jó kis event "lenne" .....
    De azért elgondolkodtató, hogy miért akarnak ideszögezni a gép elé, mert ez megint egy olyan event.
    Alapesetek : 6 órás növény csak vízzel 4 óra 48 perc, 4 órás növény csak vízzel 3 óra 12 perc.
    Mivel 4 órás növényből kb. a duplája kell (éjjelre biztosan nem ezt veti az ember), ez azt jelenti, hogy 3 óránként ülhetnénk a gépbe. Nem kell, de mivel ez ugye "végtelen" event, ott a mézesmadzag, hogy a lehető legtöbb dolgot szerezd meg. Márpedig a felhő ára + 1 kitehető (utólag javítva) sem csekély, ha profi labdarúgó vagy a 280 érméhez akkor is kell 32 labda.
    32 labda = 16320 fehér(4ó), 8320 fekete(6ó), 960 felröppenő.
    És akkor még semmi másra nem pályáztál.
    Másik. A szerencse faktor. Bár remélem, senki nem lesz olyan balszerencsés vagy ügyetlen, de végletes esetben az is előfordulhat, hogy valaki egy labdából egyetlen érmét sem szerez, vagy esetleg csak azt a hármat, amit a kezdőrúgásnál kap. Véleményem szerint el kellene már felejteni, hogy a nehezen megtermelt növényeket szerencsejátékban kell beváltani a nyereményre. Ez nem ügyességi játék. A baltadobálós eventnél, habár kisebb volt a szórás, még mindig elég nagy különbségek voltak farm és farm között, ami megint nem a játékoson múlott.
    A zárójelest részt , alant, nem kell mindenkinek elolvasni.
    ( Éppen elég, hogy lassan már kvázi kényszer előfizetős lett a játék, mert lassan már előfizetett munkások nélkül egy egér és izületgyilkos, kattintgatós robot az egész, távol már az eredeti kedves, kapálós játéktól. Itt nem azzal van a gond, hogy vannak, nem kevés fizető elemek. De, hogy a játék alapvető kezelési módjában csak a fizetős módszert preferálják, az már egyszerű pénzbehajtás.)

    A nyeremények alapvetően nem rosszak, bár a felhő igencsak átlagos, azon felül van még sok minden hasznos dolog, az árnyoldala az egésznek, hogy ezeket csak 6 napos konstans gégben üléssel lehet megszerezni, nem beszélve a remek focizgatásra szánt néhány további óráról.

    Azért senkit nem akarok lebeszélni az eventről, rá se, aki nekikezd, annak sok sikert és nagy gólokat kívánok!
    Én még meglátom, elkezdem-e.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.16
    pukinyúl, Meellcc, geva70 és 26 más kedveli ezt.
  5. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Sziasztok.Remélem az eventnövény nem ugy adja a felröpiket mint az elözö event:-( Ezért már ma este bevetek 1×1 Rózsával és hagymával,ennél többet nem tudok tenni felröpi érdekében,az eventnövény meg meglátjuk mennyit ad:) Ha valakinek nem jön össze a Bajnoki kupa szoljon:-D Cserélek a lányom farmján akad 2011-röl:-D
     
    kóbicfarm, bindi5454, Swordfish és 8 más kedveli ezt.
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Összeszámoltam mit is szeretnék kiváltani:S
    Nekem régi felhőm sincs, kitehetők sincsenek:S
    Tehát: Régi felhő kitehetőstül + kitehetők , új felhő kitehetőstül és a vegyes (matrica és KK nélkül)
    976 érme
    55.590 fehér
    28.340 fekete
    3270 felröpi
    Még próbálom megkeresni az állam, majd utána kitalálom mi legyen:D
     
    Gio, Fätum, HéricsBáró és 32 más kedveli ezt.
  7. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    A kici kinai gumicsizmácskára én is vevő vagyok,esetleg adok érte egy kapuhálót beszövő pókot!
     
    Gio, Fätum, Meellcc és 7 más kedveli ezt.
  8. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    Kicsit sok növény kell.... A felröppenőre kíváncsi vagyok, milyen gyakorisággal jön... Ha alig csordogál, akkor nincs értelme bontani, ha jól adja az event növény, akkor talán, bár az erdeimet oly sok fáradsággal rendezgettem könnyen bejárhatóvá, és rendezetté, hogy nem sok kedvem van hozzájuk nyúlni.... Bár a nyeremények csábítóak, de minden a felröpin múlik... Sajnos nem tudok gyorsítani érkezésükön, és időm sem annyi van amit szeretnék, na meg kertem is sok van....
    Mindenkinek jó játékot, és rengeteg góóóól-t!!!!!!!!!!!!
     
    Gio, Meellcc, bindi5454 és 8 más kedveli ezt.
  9. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    Hát East ... :(
     
    Meellcc és bindi5454 kedveli ezt.
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Varom a focizast a videot tobbszor megneztem , kell majd jol passzzolgatni de megoldom .
    Azt nem tudom , hogy a 2012 foci felhosor ha mar meg van akkor gondolom meg egyszer nem lehet megszerezni csak a kitehetoket . Izgalmas lesz , megprobalok minel tobb ajandekot megszerezni, persze elso lesz a felho megszerzese , utanna a tobbi .
    Jo focizast mindenkinek , rugjunk sok golt :D Vegre most VB leghajot is lehet szerezni , hurraaa ! Nekem egy sincs :(
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.16
    Gio, Meellcc, bindi5454 és 10 más kedveli ezt.
  11. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    2011-es léghajóm ott porosodik a polcon. :)
     
    Meellcc, bindi5454, Melan és 4 más kedveli ezt.
  12. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Egyelőre nem hiszem,hogy belevágok kicsit bonyolultnak tűnik nagy ügyesség és figyelem kell hozzá! Meg sok felröpi és event növény! Aki csinálja annak sok szerencsét!
     
    Meellcc, Swordfish, kissme6 és 4 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh Te kis maximalista ;)
     
    Meellcc, marcsi152, -orgona- és 4 más kedveli ezt.
  14. kicsifarkas1992

    kicsifarkas1992 Junior szaki

    Sziasztok!

    Majd meglátom, hogy jön a felröppenő és az alapján döntöm el, hogy mit veszek ki. :) Nagyon szeretném a titokólakat, meg a titokfákat, valahogy mindig érdekel, mi lesz belőlük :D Szupitáp is kéne... Az a baj, hogy jó lenne meghagyni a végére az érméket és akkor kivenni, amire elég, de ahogy ismerem magam, nem fogom tudni megállni, hogy ne költsem el őket előbb. :D
     
    kóbicfarm, Gio, Meellcc és 9 más kedveli ezt.
  15. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    "Szóval azt tudom nektek mondani, hogy álljunk meg, csináljuk meg" xD
    Nem kell telerakni a liberót. Először is fehér rózsából kell 55.590db az mégse 100000db, a fekete rózsából meg 28.340db kell ami majdnem fele a fehérének. Felröppenőböl 3270db kell ami csak +1-el több mint a 3269db. Kapálni sem kell éjjel-nappal hiszen vízzel 3:12 és 4:47 az érés és míg érik aludhatsz is. Az event tele van nyereménnyel 2 felhősor egyéb nyeremények és a passzolgatások közben is ott vannak a "kis jutalmak". Nekiállsz géppel aratsz-vetsz úgyis akciós ... ... ... mit, hogy ... tegnap lejárt a vásár .... csak nem ijedsz meg egy kis klikkelgetéstől az mégsem kapanyél, hát nem igaz ;) Ettől rosszabb event sose legyen ...

    No én mentem a strandra "oszt' jónapot" - ha már szállóigével kezdtem xD
     
    Gio, Szama, -skorpio1977- és 36 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha ez egy új különleges kitehető akkor én is kérek olyant:)
     
    Meellcc, marcsi152, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  17. Luthien

    Luthien Törzsjátékos

    Szogestalpu kici kinai gumicsizmakra en is!!! xDxDxD
     
    Meellcc, csio70 és kovacstne kedveli ezt.
  18. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Kopp, kopp, mondta az állad? :)
    A régi sor 6 900 tépét ad 24 óra alatt. Ezt most módosítom arra, amit már rég elfeledtem, hogy a szintem szorozva 70-el a tépé száma. :) Szóval a pontos szám 99-es szinten 6 930.
    Kérdés, hogy mennyire éri meg, mekkora áldozatot kell érte hozni? :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.16
    Meellcc, Swordfish, Melan és 6 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Az hiszem én is csak szurkoló leszek, mert utálnak a feröpik!Eszméletlen sok az eventnövény is.Remélem elfogynak már végre ezek az 1000 éve legyártott eventekxD
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.16
    Meellcc, bindi5454, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  20. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Csak legyen rá időm:) ami jelenleg nincs.D
     
    pukinyúl, Meellcc, emocy91 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.