Fociláz csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 8.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. 5SiBogyó

    5SiBogyó Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Új felhősor, vb léghajó, és a vegyesből szupertáp, arany banán, tiki talányos tenyészet, tiki fa kiváltva, a maradékból 4x kiváltottam az új felhősoron kívüli 2x2-es kitehetőt. Tegnap este a hiányzó felreppenőt 0 perccel pótoltam.
    Üdv. 5SiBogyó
     
    osztrak12, Gio, katimami51 és 8 más kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Lett egy vöröspandám juhééj:)
     
    osztrak12, Gio, Holdsarló és 17 más kedveli ezt.
  3. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Gratula! :D
     
    -W-595-, vcsaba18 és szellorozsa kedveli ezt.
  4. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én azt vettem észre, hogy a lövöldözős teljesen le van lassúlva, nem tudom besaccolni, mikor ér oda az ellenség, ezért most csak 3 érme sikerült.
     
    osztrak12, szellorozsa és bindi5454 kedveli ezt.
  5. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Nem akarok nagyon okoskodni, mindenkivel együtt érzek, de ennek a játéknak (a focizásnak speciel) a szerverek beállításához semmi köze nem volt. A pályák, összesen 7-féle, mindig mindenkinek egyformán ugyanabban a sorrendben jöttek, ha letelt egy kör, jött a következő, mindig azonos sorrendben. Ezt onnan tudom, hogy több farmon összesen több mint 800 lövést leadtam (nem vagyok normális) és a sorrend sohasem változott. A pályákról meg annyit - ki milyen kis nyereményeket akart összeszedni, attól függően volt valakinek nehéz vagy könnyű a pálya. Én a nagy számok miatt is, teljesen hanyagoltam a kis ajándékokat, ami beleesett a legegyszerűbb útvonalba, azt bezsebeltem, a többivel nem törődtem. Az elején volt egy-két kisebb hibám, de a végén már félálomban is végig mentem a pályán, sokszor fél perc sem kellett egy támadáshoz. A végén az a pálya volt a legkönnyebb, amivel az elején még bénáztam. Nagy hajtás volt, most egy ideig sem ültetős eventet, sem focit nem akarok látni.
    Azért ne bánkódj, mindig annak kell örülni, ami megvan, s nem azért szomorkodni, ami hiányzik.
    További jó játékot!
     
    maniszla, Gio, taga1 és 11 más kedveli ezt.
  6. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Kiváltottam a régi felhőt. Szóval, várom a cserenapot, mert kitehetőim azok nincsenek rá. Az új felhő meglett+kitehetők, de nem tudom, hogy a plusz kitehetőt kiváltsam e, vagy helyett az AB-t váltsam ki. Még egy-két labda miatt ültettem event gazt, remélem, hogy még sikerül addig learatnom, hogy le tudjam nyomni a focit. Sajna reggel nem volt időm rá, és a dokinál is megcsúsztam, így nem sikerült időben visszaérnem. Aki még szintén eventezik, azoknak sok sikert.
     
    Gio, csopke1, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Nagy karriert nem futnék be, mint focista az már biztos. xD (nekem sikerült 3 érmés mérkőzést is játszanom)
    Sikerült azért megszereznem azokat amire nagyon vágytam (új felhő, szupitáp, aranybanán, party pöri és a titkosak)
    Úttörőként érkezett a bahára, az egyik titokólból egy :inlove::inlove: tigrincs :inlove::inlove:. Remélem szép sorban követik majd a többiek is idővel. ;) Én türelmes vagyok kivárom.xD

    Remélem mindenkinek sikerült megszereznie amit tervbe vett.
    Szép napot, jó játékot!
     
    Gio, -kaktuszable-, katimami51 és 8 más kedveli ezt.
  8. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Hello! Az eventek hónapokra előre be vannak tervezve, menete le van vezetve így nagy változtatások nem lehetnek. Ezt azért tettem előre, mert ugye a tulajdonosváltással felmerültek ilyen gondolatok.
    Ez eddig rendben van, de érdekes módon a tulajdonos váltás nem az event mechanizmusára hanem a felröppenőre volt hatással. Tapasztalatom alapján (3 farm) a hullámzó felröppenőből - event kezdéskor magasabb, a közepén alacsonyabb, a végén ismét magasabb dbszám - eléggé egyenletesen jöttek vagyis nem jöttek. Persze előkerült a csatni miatt hamarabb van meg a termelés és ezért nincsen meg a felröppenő mennyiség - ez igaz is. DE nem teljesen, mert csak elméletileg. Régebben csatni nélkül vízzel való termeléshez volt belőve az eventidő és az eventnövény mennyisége. Jelen esetben, mondhatni ez a mennyiség igen alacsony nyeremény kiváltási lehetőséget hozott volna - így a nyereménylista "csak mézesmadzag" nem pedig normál kapálással elérhető.
    Látszik kezdenék ráállni a nyereménylistából való válogatási lehetőségre, amit a játékon belüli minijátékkal lehet elérni. A minijáték hosszadalmas, unalmas, előfordul hogy szelektál (idősek, ügyesek, stb között) - így ugyanazon termelésért van aki csak fityiszt kap és ez nem túl baráti (véleményem szerint inkább farmabbahagyási mint farmmegtartási).

    Csináltam kis zárást (megdöbbentő, csak erős idegzetűeknek) 3 farmon mennyi gaz és felröppenő lett letermelve. Ez alapján kicsit hajlok afelé, hogy 3-ból 1-et csináljak mert hiába a 2 "kisfarm" 98.szintje nem éri meg ennyit termelni meg minijátékozni egy event miatt.
    Összesen 280 labdát rúgtam el ami minden labda esetén 1 perc (pályabemutatás, focizás, összegzőablak) - így 4:40 perc volt csak a labdarugdosás (ezt ma már a gazdaköri egybe badás gombbal 1-2 percre lehetett volna redukálni).
    [​IMG]
     
  9. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Huh, na az egyik XXL almafám megadta az utolsó hiányzó labdacsot, így sikerült még egy gólt rúgnom ma. Ezzel meglett a matrica is. A kinézettek közül ez volt az utolsó, de persze azért nem volt lényegtelen. :)
    Nagyon jó event volt, sok munka volt vele, de sokat lehetett válogatni, nagyon tetszett a minijáték is.
    Én igyekeztem a focizás közben is a legtöbb kis ajándékot összeszedni, gondoltam hamár ott van, hazaviszem :)

    Gratula mindenkinek, és a még labdaszedegetőknek üzenem, nálam is egy almafa hozta meg az utolsó felröpit :)
     
    Szviki04, Gio, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  10. dombaihanna00

    dombaihanna00 Fórum-zöldfülű

    Szuksegem lenne meg 11 felropire, mar nincs ido vetni, hogyan jutnek hozza? Kerlek segitsetek!
     
  11. hegyivadasz71

    hegyivadasz71 Törzsjátékos

    Üdv mindenkinek!

    Elrugdostam az utolsó labdáimat is, bár a ha lenne fehér rózsám, még szerezhettem volna ...
    De ..a lényeget: Nem váltottam ki a felhősort!
    Megvettem a vegyesből szinte mindent, mert azok most fontosabbnak ítéltettek: titokólak, fák...hát..remélem, hogy megérte őket választanom.
    Nekem, aki pénz azért nem áldoz a játékba, csak ezeken keresztül lehetnek "újdonságaim", főleg!!!

    Majd beszámolok az eredményekről!!!

    UI: Azért még elfocizgatnék egy keveset, nem volt rossz, csak az a sok gaz...
     
    Szviki04, osztrak12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  12. hegyivadasz71

    hegyivadasz71 Törzsjátékos

    Az jó, remélem nekem is lesznek hasonlóak, ill. újdonságok...
     
    -W-595-, achmed1122 és bindi5454 kedveli ezt.
  13. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Sziasztok! Befejeztem, elfogytak a rózsák. A tervbe vettek megszerezve, kivéve a matrica. Maradt 3 érmém, mert ma 1x bakiztam, csak 3 érme lett. Ez van, matrica nincs. Összességében nagyon jó játék volt, de az ültetős event remélem elkerül pár hétig. Mindenkinek sok sikert, aki még hajt. Én körbenézek, milyen új feladatok vannak, ja és a visszarendezés és kirakom a titkosakat.
     
    Gio, -W-595-, katimami51 és 7 más kedveli ezt.
  14. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! A felhőn kívül meglett a léghajó,a titokfák,matrica, munkáskupon,és a titokólak! Még pár dolgot szerettem volna,de ezzel is elégedett vagyok,főleg azért mert lett tigrisem és flamingóm,ami eddig még nem volt! Így most már mind a 4 új állatom megvan! :D
     
    Szviki04, Gio, hegyivadasz71 és 9 más kedveli ezt.
  15. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Most legszívesebben földhöz csapnám a kalapom, az utolsó gólozásnál már csak homokórát mutatott és nem engedett sehova rúgni!
     
    osztrak12 és bindi5454 kedveli ezt.
  16. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Sziasztok

    Egy kitehető már nem sikerült...:oops:
     
    Gio és bindi5454 kedveli ezt.
  17. magika

    magika Fórum mestere

    Szisztok!

    Midenkinek gratulálok aki részt vett az eventben. Kivettem ami nekem kellett, Lett egy tigris és jó titkos fák meg a rlgi felhősorrra a hiányzó cuccok. A mostani felhőt kiváltottam, de a cuccokra nem maradt elég érme. Majd 4 év múlva!
     
  18. Drótakadály

    Drótakadály Aktív író

    Véleményem az eventről: pokolra vele.

    Ha nem vagyok itthon 4 napot folyamatosan még a felhőre való sem lett volna meg.
    A titkosokkal rám nem jellemző módon elégedett vagyok.
    Jött: 2 Som, boróka, Huang pi, Mangosztán, Kesufa, 2 Vöröspanda 1 tigris 1 piros tevekarám 1 rózsaszín teve karám.
    Elégedett vagyok hisz ez az elő rózsaszín ólam.
    Fákból csak olyan jött amim nem volt. Bahás állatkáimnak is örülök ezek sem voltak még.
     
    stellácska26, osztrak12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  19. maniszla

    maniszla Aktív író

    Végszóra befejezve, amiket szerettem volna, azokat megszereztem. Jó kis event volt. :)
     
    stellácska26, Gio, bocsinet és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.