Visszajelzés Fonalgombolyító éjszakák - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum


    Kedves Játékosok!

    Ezennel megnyílik a Fonalgombolyító éjszakákevent csevegője!

    [​IMG]

    Az event kezdete (várhatóan): 2023. november 30. (csütörtök) 14:00
    Az event vége (várhatóan): 2023. december 6. (szerda) 22:00


    Az event jellege: növénytermesztős, felröppenős, malomban előállítós, beadogatós
    Az event növényei:
    Fonalvirág, Teavirág, Sütivirág
    Az eventhez tartozó felröppenő:
    Bársonyos pléd
    Az event malomterméke:
    Kötőkosár
    Különleges kellék:
    Fogaskerékérme
    Az event indításához szükséges szint: 3. farmos szint és a bahama sziget megléte
    Az event besorolása: közepes/nehéz
    Az event a Főfarmon, a Szédült szántón, az Erdei tisztáson, a Bahama ültetvényen és az Esőerdőn* zajlik.


    * A Központ 2023. november 30-án megváltoztatta az eventben résztvevő területeket


    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Szédült szántón, az Erdei tisztáson, a Bahama ültetvényen, és az Esőerdőn megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!


    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatók:
    Házirend

    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    holdbarát, jucus1976, Gio és 10 más kedveli ezt.
  2. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Kedves Játékosok!

    Az event nem bonyolult.
    A Fonalboltban tudjuk megvásárolni a felhősort, a rávaló dekorokat viszont a haladási sáv feladatainak teljesítése során tudjuk megszerezni.
    Érdemes szétnézni a boltban, elég hasznos nyeremények találhatóak a kínálatban.
    A fogaskerékérme fizetőeszközt a haladási sáv faladatainak teljesítése során nyerhetünk, összesen 1.460 db.-ot.

    Sikeres eventezést kívánunk mindenkinek!
     
    holdbarát, jucus1976, Gio és 19 más kedveli ezt.
  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok, olvasom az ismertetőt és azonnal szembejön egy érdekesség: A feladatok teljesítésével összesen 1.460 db fogaskerékérme szerezhető. Ebből megvehető a felhő ugyebár, de a mellette levő dekorokra már fizikailag nem futja, akkor minek vannak ott? Tudom, hogy minden dekort megkapunk, ezek opcionálisak, de hát akkor is???
     
  4. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Na jó, jó, de a 320 ó nekem soknak tűnik, arányaiban hát.....:music:
     
    20zeno13, szellorozsa, Kukackukac és 14 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    És ez a 320 órás felhő, hab a tortán :wuerg:
     
    Timi21a, -W-595-, szellorozsa és 25 más kedveli ezt.
  6. Goran

    Goran Fórum hercege

    Arról nem is beszélve, de azért mennyivel jobb, mintha 720 órás lenne :pxD
     
    -W-595-, gyökértelen, 20zeno13 és 26 más kedveli ezt.
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Ezért szétkapni a fél farmot? Lehet ezt most kihagyom!
    Fele érésidőt is soknak tartom ennél a felhőnél!
     
    Calibaby, szellorozsa, vihence és 17 más kedveli ezt.
  8. kabocatanya

    kabocatanya Járnitanuló

    Sziasztok!
    13 nap és 8 óra a felhősor, pedig jó amit ad, csak hosssssszzzzúúúú, mint egy ebéd nélküli vasárnap.
    Kicsit számoltam, remélem jól
    fonalvirág 15665 + 3360 /Malom/
    teavirág 9925
    sütivirág 13395
    Malomtermék Kötőkosár 6 db
     
    potyi120, miklos4949, Anulu73 és 17 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Igen évi 27 nyitás :) ahogy mondani szoktam, a kis hal is hal, abból lesz a ruszli xD
     
    Timi21a, miklos4949, -W-595- és 26 más kedveli ezt.
  10. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    8 kötőkosár kell összesen és az 4480 fonalvirág
     
    szellorozsa, vihence, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  11. kabocatanya

    kabocatanya Járnitanuló

    Köszönöm a javítást.
     
    szellorozsa, vihence, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A dekorokat megkapjuk a feladatokért.
    Viszont összeszámoltam a gazokat, csak így röptibe, hát gondolkodom, hogy kell e ez nekem.
    A játék készítői tisztába vannak vele, hogy növényeket ültetni-aratni, felröpit szerezni kész rémálom, immáron 1 hete.
    Tök mindegy, hogy kliens vagy böngésző.
    A mostani csevegőben is nem győznek panaszkodni, nincs felröpi. Persze hogy nincs, amikor aratás közbe lefagy az egész
    rendszer és csak frissíti magát, leginkább eredménytelenül.Nos ameddig ezeket a hibákat nem javítják ki, mégis hogy gondolták,
    hogy ennyi gazt letermelnek a játékosok egy 2 hetes felhőért.
    Ez már nem nevetséges, hanem felháborító:cry:

    Fonalvirág - ültethető: szántó 8.000+2280=10.280
    Teavirág - ültethető tisztás 9925
    Sütivirág - ültethető baha 13.395
    Bársonyos pléd- felröpi 952
    Kötőkosár malomtermék 8 db
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.23
    Mazsola71, miklos4949, Calibaby és 63 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Talán valaki hasznát veszi a számolásomnak. Én ezt az eventet kihagyom, nem csinálom. Számomra ez a felhő túl hosszú érésű és szinte semmit sem ad hozzá a játékomhoz. Ha az érmekért kiveszem a felhőt, nem marad a a dekorokra... Havonta két láda nélkül is simán játszom tovább is

    Az egész eventhez szükség van:
    20 145x fonalvirág (15 665 + 4 480)
    9 925x teavirág
    13 395x sütivirág

    952x bársonyos pléd, 8x kötőkosár
    összesen

    PS: Az elnevezéseket javítottam a magyar megfelelőjükre.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.23
    pisti243, sosoump, gyökértelen és 30 más kedveli ezt.
  14. blogger55

    blogger55 Haladó

    Helló!!!
    Nem tudom [​IMG] ,Hogy elkezdjem-e ,talán.................DE lehet hogy kihagyom énis.
     
  15. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok! Eddig nem hagytam ki egy eventet sem, gondolkodás nélkül, ha event, akkor csinálni kell! alapon, szinte belső kényszert érezve. xD Ezt viszont most én is kihagyom! Ennyit ültetni, kínlódni a lassú, akadozó farmon, ezekért a jutalmakért? Köszönöm, de nem!! Ennek így nincs értelme.:(
     
    Calibaby, pisti243, Fogtünyi98 és 30 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Jó ez a hab... jó ládát ad;) Még mamut is előbukkanhat belőle:music:
     
    szellorozsa, csio70, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  17. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Csatlakozom ! Ez az event nálam is kimarad.

    A nagyomon csak dekorok vannak és érdekes módon azok aratása napi 1x eddig még nem okozott gondot. Nem gondolkodik a gép, azonnal léphetek a következő területre, még a Napraforgó dombot is simán veszi, pedig ott mamutok - új fák és +-os dekorok vannak. Viszont amikor átmegyek a "kicsimre", ahol növényezés folyik, na ott kész rémálom az aratás.
     
  18. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Event letudva..vagyis kihagyva, nem érdemes kinlódni egy két hetes felhőért ami gyakorlatilag nem ad semmit, a többi nyeremény sem ér semmit a talányos tenyészetek ujabban csak hódot meg teknőst adnak, a talányos fák meg hasznavehetetlen fákkal gyarapitanak... a játék úgy is csak takaréklángon működik már majdnem, hogy haldoklik... Ha épp nincs lefagyva lehet pajtát tölteni egy jó hétig... bár a holnapi Vidámpark nyitás után kiváncsi leszek a játék működésére...mindenesetre semmilyen bónuszt (RAcsatnit nem számitva) nem inditok el holnap és holnapután sem...
     
    Calibaby, 20zeno13, szellorozsa és 18 más kedveli ezt.
  19. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok! :)

    Az a véleményem, hogy nincs véleményem...van, de azért lehet kitiltanának! :)
    Most komolyan: ennyi kínlódás, szenvedés után megbombáznak minket egy ilyen játékkal,-ami pár helyen ráadásul még bontást is igényel- a felhő érési idejére tekintve meg egyszerűen elfogytak a szavaim... még az olvasó szemüveget is feltettem, biztosan jól látok-e, de nem csalás, nem ámítás a látásommal nincs probléma. ;)

    Jó játékot kívánok azoknak a Gazdatársaknak , "akik ásót, kapát, gereblyét" ragadnak az eventhez!
     
    Calibaby, holdbarát, szellorozsa és 21 más kedveli ezt.
  20. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Sziasztok!
    Én is kihagyom ezt az eventet, pedig nagyon ritkán fordult elő idáig, hogy eventet kihagytam volna. Az erdőben vannak a mamutjaim és a raktárházak, meg azok az ólak, amik az éppen hiányzó vagy kevés állatot adják. Mivel a Napraforgó dombot még nem tudtam kiváltani, mert a Gyopároson csak a 22. szintet értem el, így nem fogom ennek az eventnek a kedvéért bontani az erdőt. Nem éri meg. Erről végképp Gyöngy-581 számolása győzött meg. A felhő és az eventbe fektetett munka nem áll arányban a megvehető jutalmakkal.
     
    Calibaby, katalin1962, varga1234 és 28 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.