Fondü - egeres csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia!
    • A teliholdas farmon csak sima földterületek helyezhetőek ki, komfort termőtalaj nem.
    • Dekor elemek és bónuszt adó tojások a területen szintén nem helyezhetőek ki.
    • A teliholdas farmon a fák automatikus szürete ki van kapcsolva, így az itt kihelyezett fákat (Polipfa) kézzel kell bearatnunk.
     
  2. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Köszönöm !
     
    blani06, csopke1, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  3. tess6308

    tess6308 Haladó

    Kedves Modik !
    Nagyon szeretném megtudni ,hogy a tavaly megnyert sajtgyárra rá lehet-e majd tenni a színes (sárga,-narancs,-piros,-rózsaszín) fejlesztéseket ? Vagy újat kell építeni ? Köszönöm
     
    szellorozsa és Tavirózsa kedveli ezt.
  4. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Szia!
    Szerintem igen. Ugyan az a sajtgyár az is, mint ez amit most lehet építeni.;):)
     
  5. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Neked is Boldog Névnapot kívánok:)
     
    csopke1, GA-BI-O-Farm, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen igen, rá lehet majd tenni.
     
    mebajah, -W-595-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    1. Ezek a számok elméleti maximumok, soha senkinek nem volt még ennyire szüksége.

    2. Ennyi erővel minden tenyésztés pont oda adhatná az ugrást, amire szükségünk van, és akkor úgy is ki lehetne számolni a szükséges szupertáp mennyiséget. Ez jelen esetben bruttó 55 db szupertápot jelentene, Boom figyelembevételével.
    Az event során 65 szupertáp nyerhető, tehát elméletben + 10 db szupertáppal is zárható lenne az event.
    Ennek az okfejtésnek pont annyi valószínűsége van, mint a tiédnek :):D

    3. Nem tudom te milyen lottózóba jársz, de nekem egyetlen lottószelvényt sem sikerült még feladnom pénz befizetése nélkül. Ellenben ebben a játékban annak is lehet pár száz (vagy ezer) szupertápja, aki még életében nem költött a játékra.

    A többi stimmel :p
     
    kobold98, potyi120, Matold és 29 más kedveli ezt.
  8. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Hát ha jól számoltam ez az event nem fog sok szuper tápot igényelni.:p;):)Ha befejeztem nem tenyésztek többet nehogy majd egy következő tenyésztésnél közel 500-600 szuper táp kelljen mert, akkor az is bukta mint a neonos.:p
    Sok szerencsét mindenkinek.;):)De engemet se hagyjon el.xD:p;)
     
    potyi120, mebajah, mamszi5107 és 16 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Mert nem lehet:) ilyen egyszerü de amugy teljesen mindegy.. mert nem gazosodik el a teliholdas terület:)
     
    mebajah, -kaktuszable-, Marika312 és 4 más kedveli ezt.
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Először is szeretnék minden kedves Zsuzsannának nagyon sok boldog névnapot kívánni!:)
    Az fondü event tetszik, reménykedem én is hogy lesz boom is.
     
  11. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    -W-595-, szellorozsa, steve223 és 2 más kedveli ezt.
  12. Enci67

    Enci67 Járnitanuló

    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Hát remélem én is, hogy elírás, de ennek kicsi az esélye. Mert az event nem érinti a hétvégét. De akkor bár tehették volna a boom-ot 2 napra ne csak egy félre. :sleepy::(
     
    -W-595- és szellorozsa kedveli ezt.
  14. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Szia!
    Szerintem lesz még jövő hétvégén is boom, ami hosszabb lesz ;).
     
    balektos, katimami51, taga1 és 8 más kedveli ezt.
  15. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Hát lehet, de akkor már nem lesz meg az event.;):(
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  16. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem olvasod a hivatalosokat vagy az eventismertetőket, vagy legalább a csevegőt? Az egértenyésztés ideiglenes eventjének vége: február 28. vasárnap 14 óra. Ez eléggé hétvége.
     
    ruglikata, Hermione72, katimami51 és 13 más kedveli ezt.
  17. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Szia!
    Köszi már én azt hittem, hogy jövő pénteken lesz vége az eventnek.;):sleepy:
     
    ruglikata, szellorozsa és gyfa kedveli ezt.
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    És így kezdődnek a csevegőben a rémült vagy hisztérikus hozzászólások, hogy nem adunk Boom-ot az eventhez...Tájékozódjatok mielőtt tényként közöltök egy gondolatot.
     
    misómasa, Matold, emocy91 és 20 más kedveli ezt.
  19. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    De jó ! Hétfőn rendkívüli boom ! Biztosan lesz még hétvégén is, de sztem meg lehet csinálni 2órától 10ig símán.:)
     
    ruglikata, csio70, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  20. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Juj de jooo! Szupertap akcio es baby boom lesz, beteljesult a vagyam vagy kivansagom:D Remelem Ti is orultok :inlove:
     
    csio70, Matold, brozsa és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.