Fondü - egeres csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Ezek szerint, van , kimondottan panel egér is!!!
    A karkangyalát!! :D :D
     
    csepcsányi, bindi5454, Amira09 és 2 más kedveli ezt.
  2. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Eddig az volt a probléma, hogy nincs hely a kergébe, aki régóta játszik annak a kincsesszigeten se, a felhőn legalább elfér, én örülök neki, sok kicsi sokra megy , pedig nem ma kezdtem, de jól jön minden tp ami csak egy kattintás a felhőre, nem értem hol itt a probléma ? o_O
     
    -kowalsky-, csepcsányi, anci0915 és 14 más kedveli ezt.
  3. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Egyetértek Veled!
    Nincs is már helyem, meg a pont is , mindig kell!! :D :D
     
    -kowalsky-, csepcsányi, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  4. Peszi2

    Peszi2 Fórumprofi

    Nagyon Nem. :)
     
    -kowalsky-, csepcsányi, anci0915 és 9 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Én akkorát nevettem ezeken hogy a szomszéd azt hitte valami riadó van
    [​IMG]
    Pocak az nekem van, pocok meg a piacon, de az nem kell az eventbe.xD
     
    csepcsányi, Vinci74, ho-hoboy és 11 más kedveli ezt.
  6. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Látom nem vagyok egyedül.
     
  7. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Én nagyon szeretem ezt a játékot, igaz néha kicsit mérgelődök, de akkor is 5 éve majdnem 6, ez a legjobb játék!
     
    mamszi5107, Vinci74, bindi5454 és 13 más kedveli ezt.
  8. Peszi2

    Peszi2 Fórumprofi

    Ezzel én is így vagyok! Ezt 3 éve csinálom, csináltam még ez mellett kettőt, de aztán nem bírtam és maradt csak ez. Amióta sokat tanultam itt, azóta méginkább szeretem ezt a játékot.
    Várom az egereket nagyon, remélem jól fog ugrálni a boom alatt. :)
     
    mamszi5107, csepcsányi, Vinci74 és 8 más kedveli ezt.
  9. mester1

    mester1 Járnitanuló

    Már megint nem gondoltak azokra akik esetleg állandó du-ra járnak! A bummról úgy lemaradok mint a sicc. Az eddig megspórolt szupi tápom sajna erre fog rámenni. Kérném a szervezőket gondoljanak ránk is néha!
    Köszönettel egy nagyon régi játékos
     
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ez csak egy rendkívüli boom, a türelmetlenek kedvéért, mint én, aki már tegnap betett 120 tenyésztést, aztán 2kor gyors aratás, 2 kör egér és már rohanok is a suliba-oviba a srácokért;)
    Aztán a hét végi boom jó lesz arra, hogy kevergessek, próbálkozzak, ügyeskedjek a kis farmokon is...de itt tervbe van véve a holnapi kész egérevent...másfél óra csak elég lesz rá :music:
     
    katimami51, bindi5454, levianyu1 és 5 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Bocsi, de ez megtévesztő amit írtál. Egeret még nem lehet berakni tenyészteni csak holnap 2-től.
     
  12. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Szia!
    Állítólag hétvégén is lesz boom és hosszabb mint a hétfői.;):)
     
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    De hát ezt mindenki tudja, ott az egér feje mellett a visszaszámláló:D és nem írtam, hogy egeret tettem be, 120 tenyésztés...az lehet vagy 20 féle állat, és ki is hangsúlyoztam, hogy boom indulása után gyors aratás és utána 2 kör egér...akit ez megtéveszt, az valószínűleg nem olvasott ismertetőt...
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nagy tévedésben vagy. Sokan nem tudják és Te csak annyit írtál hogy beraktad , de azt nem írtad hogy mit. Sokan meg azt gondolják hogy egeret raktál be mikor nála nem is lehet.
     
    Vinci74, anci0915, ildics1981 és 2 más kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ok. nem megyek bele első osztályos szintű szövegértelmezési vitába...mindig elfelejtem, hogy a fórumot olvasók egy része funkcionális analfabéta...
    És akkor a gyengébbek kedvéért: nem egeret tettem be tenyészteni, hanem ludat és tevét. Egeret majd holnap 2 után fogok, amikortól lehet...ahogy az ismertető is írja.
    Jó ég, értem én, hogy sokan kétkapura izgulva várják a holnapi eventkezdést és boomot, de addig azért nem volna muszály kekeckedni...még szerencse, hogy mára végeztem a farmon, holnap délutánig be se lépek...meg ide se.
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem kellene analfabétának titulálni senkit , mert az egyszerűbb. Inkább érthetően kellene írni hogy ne legyen megtévesztő..:p
     
    Vinci74, anci0915, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ráadásul , ha kirakunk egy tyúkólat , rögtön tyúk lesz és nem tojás.
    Ez a divat most. Ez után megy mindenki. Rá lehet tenni olyan porosodó kütyüket , amit te nemraksz ki a farmra.
     
  18. FODORMÁRK06

    FODORMÁRK06 Utánpótlás-írogató

    Igen karneváli eventhez hasonló több kellene !
     
    csepcsányi, anci0915, Tomo1976 és 3 más kedveli ezt.
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    kösz a segítséget!
     
    Tomo1976, Kukori.és.Kotkoda és mebajah kedveli ezt.
  20. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Az enyémeket idomítanom kell,mert ezek csak futkosni képesek,,az ugrálásra még a szomszédmacskája se bírja rá őkelméket.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.