Fondü - egeres csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Jó reggelt! Kár, hogy nem lehet maradéktalanul kihasználni a mai "bummot", mivel egyszerre kezdődik a tenyésztéssel. Lehet várok a hét végéig vele, ha kibírom :)
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  2. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok .. De hát pont ez a lényege nem????
     
  3. pappgera

    pappgera Törzsjátékos

    Ma letermeled az összes tenyésztést nem egészen 5 perc kell hogy megérjen egy uj egérke. A többit meg ráérsz hétvégén.
     
  4. Trace76

    Trace76 Törekvő

    Szerintem nem volt megteveszto, egy szoval se irta hogy egereket rakot be csak azt hogy tenyesztest! Mar mindenkinek csak az egereken jar az agya ugy latom :D
     
    -kowalsky-, taga1, ho-hoboy és 2 más kedveli ezt.
  5. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Egyre gondoltunk? Mert én az ikerlehetőség kihasználására gondoltam. Mivel nem tudjuk boom előtt elindítani az egértenyésztést, így nem kapunk ma egér ikreket. Vagy én gondolom rosszul?
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A Baby Boom ideje alatt bármikor "ikrek születnek" a tenyészterepeken.
     
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Köszönöm. Akkor én vagyok figyelmetlen a "nem" olvasásban. Bocsánat, de nem mindig olvasok el mindent :) Vagyis nincs semmi különbség az akció előtt és alatt elindított tenyésztések között ikrek tekintetében? Ez jó hír. Okosabb lettem ebben most :)
     
    sziszi1965 és nyaf-nyaf kedveli ezt.
  8. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Az akció előtt elindított tenyésztéseknél az a lényeg, hogy már a mini alatt gyűjtsük be a szaporulatot.
    Pl. nyúl, kutya stb. már berakható a tenyésztésbe és a Baby Boom kezdetén ikrekkel ajándékoz meg.
     
  9. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Köszönjük ez nagyon hasznos infó!!!:)
     
    nyaf-nyaf kedveli ezt.
  10. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Szerintem hétvégére teszik.
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  11. ruglikata

    ruglikata Járnitanuló

    Sziasztok! Én nagyon vártam már az egértenyésztést, csak rengeteg dolgom lesz, először mindenképp megkellene csinálni az eventet, utána pedig rá kell állnom a levesmester feladatkörre, mert rengeteg szupertrágyát lehet onnan kiváltani, szerelmes üszőért kapnék 900 szupertrágyát, és még sorolhatnám, remélem sikerrel járok, mert eddig egyik boomnál sem sikerült még megkapnom, elvégre kell a sok szupertrágya a sok event miatt, és a 0 percezés miatt, szóval sosem elég. Mindenkinek sok sikert az eventhez! :)
     
    Peszi2, sziszi1965 és Vinci74 kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

  13. pintervera01

    pintervera01 Járnitanuló

    sziasztok, mindjárt indulhatnak az egérkék... egy olyan kérdésem lenne, hogy mi az ami gyorsítja a tenyésztést? Persze a bájitalon kívül :)
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Rózsaszín zselé.:);)
     
  15. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    IDŐGÉP:)
     
    csio70, Peszi2, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  16. pintervera01

    pintervera01 Járnitanuló

    Köszönöm;)
     
    Baby72 kedveli ezt.
  17. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    - Karácsonyi felhősor (2014.) egyik bónusza: 20%-kal csökkenti az érési időt 12 órán keresztül.
     
  18. pintervera01

    pintervera01 Járnitanuló

    Köszönöm:)
     
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    90 tenyészterepbe beterelve a cincogók, eredmények 5 perc múlva:).
     
    Peszi2, Detti0812 és Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  20. 1948

    1948 Járnitanuló

    sziasztok, szép napot, kérdezném váltottam be munkásokat, de nem jövök rá hogy tudnám a tenyésztésnél felhasználni. segítséget megköszönöm Rozi
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.