Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    (Flash alapú letölthető kliens) - többet erről nem lehet beszélni, így nem szeretném ragozni.

    Januárban. De akkor a leghamarabb, de még akkor se kell feltétlenül. De most még semmi értelme.
     
    bocsika67, Fatther, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De előtte szilvesztereznek eggyet , pezsgőt bontanak , és amikor pukkan , a homlokukra csapnak , hogy a jajj a Nagy gombot most nyomd meg .
     
    Fatther, Sauvage, Melan és 4 más kedveli ezt.
  3. julinéni44

    julinéni44 Járnitanuló

    Én azt értem, hogy át kell állni, de ezért miért kellet felborítani a piacot, az ráért volna.
     
    Fatther és Pincsyyy kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    ha elhatároztad magad visszavonhatatlanul, akkor nem változtatod meg, de az időkorlátos játékokból annyit meg lehet tanulni, hogy a játéknak akkor van vége, amikor lejár az idő, addig lehet játszani és változtatni az eredményen. Itt meg még van a váltásig több mint egy hónap. Ami alatt még lehetnek pozitív változások is. Ahogy Melan írja, "történhetnek csodák". :) Ráérnél akkor elkezdeni a felszámolást....
     
    Fatther, GA-BI-O-Farm, Szabi451 és 5 más kedveli ezt.
  5. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Szia, sziasztok !! Bevallom, én is elgondolkoztam ez alatt az 1 nap alatt, hogy ennyi ??? Ezer éve játszom (a magam dilettáns módján) élvezem, és szerves része lett az életemnek !! Az elmúlt órák viszont kisördögöt ültettek a fülem mellé, és sutyorog, hogy : nem fog ez menni, kicsi a géped, úgy sem tudsz másikat venni, mondj le róla !! Igen, nem lesz másik gépem...2 GB ram...és bővítésem sem lesz :sleepy: ezzel viszont még Rackó ajándékát sem tudtam bezsebelni, mert ott elakadt a lemez :wuerg: Kezdtem szoktatni a szívemet-lelkemet a lemondás sanyarú érzéséhez :sleepy: de minden hsz.-t elovastam, és jött Beko !!!! Hiszem, akarom hinni, hogy lesz megoldás, és ő segített meglátnom azt, hogy nem kell kishitűnek lennem azért, mert valami nem klappol már az első pöcre ;) Várok, mert ahogy írtad Melan : jon karacsony, ha maskor nem is, ilyenkor meg tortenhetnek csodak. Jóval túl a 60-on én még most is hiszek a csodákban !! Neked is kösz ;):)
     
    bocsika67, timca76, durnieva és 21 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amúgy ha január elsején átálunk , melyik időzónában állunk át ?
    Vagy úgy lesz , hogy amikor egyik országban már elseje van , ott már Unity lesz ?
    Akkor elmegyek Fidzsire , és onnan farmolok a végsőkig .
     
    vihence, forraifk, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  7. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Sziasztok, a helyzetem ugyanaz, így búcsuzok a játéktól :cry:, már találtam is egy másik "játékot" amihez nem kell kicserélni a gépemet :D és ott is lehet aranyakat venni 8) csak nem farm hanem bánya ... viszlát farm , isten hozott tőzsde ( na nem a belterjes magyarxD) Mindenkinek további jó játékot kívánok és 2021 biztos csak jobb lehet :inlove:8)xD
     
    z2856, vízöntő, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  8. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Törzsjátékos

    Én még nem kezdtem ásni a farmom sírját, bár az elmúlt 24 óra egyfajta próbatemetés volt. Semmi sincs meg a gépemen, ami az Unityhez kell, nem is lesz, mert elég csehül vagyok eleresztve anyagilag, nem tudok költeni rá. Ki az aki nem sajnálná a farmját, az elmúlt 10 évet elveszíteni? Marad a remény, igyekszem kiélvezni a maradék 1 hónapot amíg még működik a flash.
     
    vihence, Fatther, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  9. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sziasztok:)
    Tegnap nagyon -finoman-ingerült voltam!
    Mára lehiggadtam és ki+megvárom-akkor megyek/megyünk át a hídon ha odaértem/tünk!
    Hátha hoz megoldást a Jézuska:)
    Nagyon szeretnénk maradni a farmjainkkal!
    Pedig 1-jétől időm lenne minden farmra:((mindenkinek+mindenre-sajna:(
    Jah,és tizenévesek a farmjaink-a 4 éves kihagyás után az idei visszatérésünk után-hát jé!!milyen jobb,szebb élvezhetőbb,minden teljesíthetőbb lett!!
    Akkor nem-de most fájna a szívem itt hagyni:(
    Ezért nem fájt ,,költeni"rájuk!Hisz élveztük a sok jót,hasznosat,szépet és hiányzó dolgokat!
    Megtaláltak a régi ismerősök és özönlött a hiányzó cucc!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.20
  10. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Csatlakozom. 10 év után .... ez fájdalmas. Nincs módom fejleszteni tehát ennyi volt ?
    A teszt alatt nem lassú volt, hanem be sem tudtam lépni.
     
    timca76, Szabi451, ljanika6 és 6 más kedveli ezt.
  11. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Szia! Még csak most lesz november vége, és még előttünk van az egész december, én nagyon remélem, hogy mire megtörténik a végleges átállás, minden flottul fog menni. Nagyon sokunknak van olyan gépünk ami nem túl sok ráfordítással bővíthető. meg kell találni a gyerekek, az unokák, a szomszéd fiatalok között azokat akik tudnak segíteni, vagy tudnak olyanokat akik megtudják oldani ezeket a gondokat. Nem kell még siratni a játék végét!
     
    Szabi451, juliannakoczkas, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  12. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Kivárok és reménykedem-akár a munkatalálásban(és a kutyám meg/haza talásában)
    Nem viszek a piacra semmit potom áron dec.31-ig:))Még itt Monoron sem:))
    Ez a kertes ház átka:))
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.20
    Szabi451, juliannakoczkas, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  13. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Sziasztok!
    Először is tisztázzunk néhány dolgot a hozzá nem értő géptulajdonosok számára a hiba nem a gépetekben van. Eddig mindenkinek szépen működött a játék mondhatni panasz mentesen talán kisebb nagyobb bugok-al de nem akkora mértékben hogy az játszhatatlan legyen.A 32-bites windows verzió egy butított kiadása 64-bites operációs rendszernek a kettő rendszer közötti különbség egy részről minimális másrészről óriási stb.stb. A 32-bites verzió alacsonyabb fogyasztással és csak minimális memória (RAM) támogatással működik nevezetesen 3-GB-al de mindez nem jelenti azt hogy a farmerama nem játszható a válaszom igen játszható.
    A jelenlegi gépigénye a farmeramának akkora hogy még egy mezei laptopon is játszható nem hogy erősebb asztali PC-n.
    A 64-bites rendszerbe memóriákat már 4-GB ramtól fölfelé pakolhatjuk alaplaptól függően határ a csillagos ég de azt tudni kel mihez mi kel és ezt már nem akarom ecsetelgetni mert reggelig tartana a boltokban választ kaptok mindenre akár a jelenlegi gépeitek maximális bővítésére de ez már a legtöbb esetben járhatatlan út.
    Mindenkit megnyugtatok a hiba a játékban van és hogy miért is hát azért mert a farmerama nem egy Call Of Duty-val egyen rangú játék úgyhogy ha lehet nem kel rögtön a körzeti orvoshoz rohanni csak egy kis utána járást igényel vannak online boltok ahol akár chatalni is tudunk szakemberrel mi a teendő.
    Lásd gépem fontosabb adatai!
    alaplap:H97 GAMING 3
    processzor:Core i3-4160 3.6GHz LGA1150
    ram:12GB DDR3 1333MHz
    videókártya:Geforce GTX980 4GB DDR5 256bit PCI-E GTX 980 GAMING 4G
    ssd:xpg spectrix s40g 512GB AS40G-512GT-C
    monitor:samsung 24"

    Ez egy jó gép a problémám ugyan az mint amit itt le írtatok.
     
  14. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Sziasztok.Érdekes dolog ez a gép probléma.Nekem hp laptopom van. Már a 24 órás teszt elott, amikor megjelentek a paraméterek ami majd kell a játékhoz, kikérdeztem a fiamat a gépem paramétereiröl.Memondtam neki, hogy az a minimális paraméter ami alatt játszható. Azt mondta, hogy mindenmen megfele a gépem az új elvárásoknak, sőt van ami még többet is tud. Ehez képest a játék ugyan elindult a gépemem, de a vetés, aratás, és az egyéb tennivalók végrehajtása az már rémálom volt. Nem tulzás!! Megpróbáltam leszedni a felhőket kézi erővel. A haladási sorok és a tárgyak sorai csoportokat leszedtem kerek 1 óra alatt. Na akkor lett elegem az egészből. Azt nem tudom megértei, hogyha a gépem megfelel a paramétereknek akkor mért nem lehetett vele játszani. Ugyanakkor voltak akik azt irták hogy tökéletesen müködött. Na ezt még meg kell kérdeznem a fiamtól, hogy ez mitöl van. Rendszeresen karbantartja a gépemet, igaz messze lakunk egymástól de távkapcsolattal minden lehetséges.
     
  15. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    A válasz a BigPointnál keresendő szerverek közötti eltérések-ből is adódhat.
    Vajon a szervereik alkalmasak nagyobb terhelhetőségre az UNITY-ben
     
  16. tabandi

    tabandi Utánpótlás-írogató

    tabandiID: 34658409
    Sziasztok!
    Tegnap szívesen teszteltem volna a Unity verziót, de a 24 óra alatt egyszer sem sikerült betöltenem a játékot. 25-30%-nál megállt a betöltés és fagyi!
     
  17. tick-tack

    tick-tack Utánpótlás-írogató

    Ha jól értelek benneteket, akkor itt azzal hűtik a kedélyeket, hogy még van egy hónap, és majd csoda történik karácsonykor.
    Mióta is tudjuk, hogy foglalkoznak a Unityvel? Ez évben biztos, hogy többször volt róla hír és volt korábbi teszt is, és most pont egy hónap alatt várunk eredményt arra, amit eddig sem sikerült megoldani? Mitől lenne jobb ez a hónap, mint volt az előző fél év? Megtáltosodnak hirtelen a fejlesztők?
    Hacsak valóban az nem történik, hogy marad a Flash.
    De azért én nem lennék büszke a fejlesztők helyében, ha így lesz.
     
  18. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    a unity fejlesztői vajon konzultàlnak a puffin browser üzemeltetői vel? Mivel pl én mobilon játszok évek ota és nem tudok nappal gépközelbe ülni...stb...meg a unity telefonomon puffinnal.de lassu...nem tölt be...uj területen a viztornyoson lakat van de kb 3 perc jâték után lekerül..stb...ball felső sarokban napsugàr animàció zavaró, felesleges de lasitja a betöltést..stb
     
    Ribiszke és imifiu kedveli ezt.
  19. ljanika6

    ljanika6 Aktív író

    A problémám nekem is az mint itt mindekinek, hogy tegnap 14 óra után 1 szer tudtam csak belépni közel 15 perc várakozás után és a vetést már nem tudtam megoldani a mai eventre mert lefagyott és nem indult el többet. Ma délelőtt sem engedett be csak 100% nál tolta a bari a talicskát. Ma este flash-nél tudtam csak belépni. A gép bővítése és talán erősebbre cserélése nekem sem opció. Viszont a reményhal meg utoljára. Bizakodom hátha csoda történik és nem kell elbúcsúznom nekem sem a kezdetektől játszott farmomtól.
     
  20. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Mivel nekem sem töltött be az unity igazán csak a kis farmjaimon próbálgattam ki. A piac most ebben a formájában nem jó! Szemüveges révén az apró fülecskék lenyitogatása elég nehézkés .Kezdő játékosnak sőt régieknek is átláthatatlan! Sok olyan információt tartalmaz ami az átlag játékost nem érdekel. Ő csak játszani akar. Nem érdekli kitől vásárol csak legyen amit szeretne!
     
    milanzs és -kaktuszable- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.