Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Letölthetőt mi már teszteltük, de részleteket nem mondhatok, és nekünk is vannak még nyitott kérdéseink, amikre nem kaptunk választ.
    Jövőhéten minden kiderül, amikorra ígérték mindenki számára a programot.
    Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy a webes alapú a fő, és mellékes lesz a program.
    Programnak is valamilyen alapon kell feküdnie, és biza oda szerintem nem fognak másik alapot tenni mint a webes részre.
     
    Kuzdern, PalMa, Sauvage és még 1 ember kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Egy mostani számítógéppel játszható a játék. Azt nem szabad elfelejteni, hogy az informatika is rohamos tempóban fejlődik, és egy 3-5-10 éves gépek már fényévekre lehetnek a mostaniaktól.
    Futottam már bele olyanba, aki XP-s géppel próbált meg játszani. XP = 20 éves....
     
    PalMa, Sauvage és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. tifani56

    tifani56 Junior szaki

    köszööm szépen
     
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Az OK, hogy az informatika fejlődik, de a játék nem mutat újdonságokat csak másik alapra áll, játékos szemmel ez nem látszik fejlődésnek, akármennyit is küzdenek vele a programozók. Szóval a játékosok ugyanazt kapják, mint az átállás előtt, már ha egyáltalán hozzáférnek. Ebben mi a fejlődés?
    És ha valakinek volt eddig valamilyen gépe, ami a szokásos használaton kívül a játékra is alkalmas volt, akkor csak azért kellett volna erősebb gépbe fektetni a pénzét, mert az informatika fejlődik?
     
    Marcsifarmja és Ősmókus kedveli ezt.
  5. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Ha neked csak annyi örömöd van, hogy magadra veszed, hogy átvertek, amikor a gépedet vetted, az a te bajod. És hogy örülj, még beléd is kötök: a 2Gb-s RAM az pont 256MB-nyit jelent. :D

    Az én szemem nem az szúrja, hogy neked mennyi RAMod van, hanem hogy még mindig sok olyan gépet árulnak ahhoz képest drágán, hogy mennyit ér. Láttam olyan új gépet, amire panaszkodtak, hogy lassú, miközben ahhoz képest ami benne volt, nem volt lassú. De arra, amire használták volna, arra igen. És nekem ez a bajom, hogy nálunk az embereknek sajnos még a *** gép is drrága.

    Amit írtam, és ahogy írtam, azt azért, mert 2003-2004 környékén már lehetett 4GB memórával gépet építeni – és igen, akkor az drága volt, de megfizethető. Erre sokan panaszkodnak, hogy a 2000-ben megjelent első olyan alaplap, melyre ezt kivitelezni lehetett, után 20! és a 2006 végén megjelent első, széles körben elérhető 64 bites oprendszer, a Vista megjelenése után 16! évvel még mindig nem felelnek meg egy 2014-ben, 6! éve megjelent webprogramozási nyelv követelményeinek. (Direkt nem írtam a linuxokról, bár nem is tudom, hogy mikor jelent meg az első 64-es fordítás)

    Tudod ez olyan, hogy panaszkodunk a 80-as években épített házunkra, hogy drága a fűtés, mikor még mindig szigetelés nélkül áll a ház, és még mindig fatüzeléssel oldjuk meg. Vagy a Merkúrból elhozott Skoda 105-re panaszkodik valaki 2020-ban, hogy már nem bírja az autópályát, pedig egy fillért sem költött rá az elmúlt 40 évben, csak tankolta...

    Tudod, sajnos a számítástechnika rosszabb, mint az előbb említett két dolog. Ugyanis sokkal rohamosabb ütemben fejlődik mind hardver, mind szoftver oldalon. És ez rövid idő alatt is avulttá tesz eszközöket, szoftvereket, ha tetszik, ha nem. Itt meg nem tudják értékelni a játékosok az erőfeszítéseket, amiket azért tesznek, hogy mindenkinek legyen lehetősége folytatni a játékot. Még ha ezt nem is könnyű, minthogy a fejlődés miatt változnak a körülmények. Egyedül azt rontották el, hogy a végsőkig kitartottak a Flash mellett, és így kapkodva kellett mindenkinek rádöbbennie, hogy "Ebbű gond lesz!" – mert folyamatosan, apránként, de költeni kell rá.

    Ha géped 6 éves, akkor az DDR3 kell legyen. Azt mondod nem telik rá. De, remélem, ezt úgy írod, hogy egy Ft-ot sem költöttél a játékra, nem költesz dohány-/alkohol-/egyéb *** termékekre sem, mert úgy nem lenne hiteles. És egyébként nincs szükséged 4GB-osra, csak egy 2GB-osra, azt meg elég olcsón be lehet szerezni (bár nem tudom, milyen gépbe keresed, nem biztos, hogy ez kell). És után csak egy 64-es telepítésre lesz szükséged, aztán menni fog.

    És igen, én örülök, hogy nekem nem lesz gondom, ellenben te nem tudod, hogy mennyi tanulást, munka áll mögötte, hogy nekem ne legyen gondom vele, mert munkára is azt a gépet használom, és igen, ez alapján kénytelen vagyok néhány évente annyit rákölteni, amennyit te teljes gépre sem tudsz/akarsz. És ezt nem villogásnak, bántásnak szánom. Én csak azt nem értem, hogy hogy várják el sokan, hogy valami csak működjön, de költeni ne kelljen rá... (Sajnos ismerősi körben is így van, mindenki csak panaszkodik, hogy így ***, úgy ***, de egy fillért sem hajlandó ráfordítani, hogy jobb legyen, még ha megtehetné, sem.)

    Szóval, továbbra is: Peace!

    Szia!
    Két foglalatod van? Milyen alaplapod? (Esteleg procid?) Csak, mert, ha 2 foglalatos, és 2006 utáni a gép, akkor abba DDR2+ memória kell, és abból már létezett 2GB-os modul, így abba is bele lehet tenni a 4GB-ot, 2*2GB felállásbal. Ha 2009 utáni, akkor esélyes a DDR3, abba meg a 2*4GB-nak is bele kell mennie.
    Ha azonban DDR1-es ramok kellenek bele, és csak két foglalatod van, akkor sajnos rossz hírem van: nem megoldható gépfelújítás nélkül.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.12.20
    vihence, bocsika67, Havasi_Gyopár és 2 más kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Nem vagyok informatikus, de azt tudom, hogy a flash alapú játékelemek nem emelhetőek át az unitybe. Újra mindent le kell "tervezni".
    Ez rengeteg munkaóra, mire a játékban összes fellelhető grafikát újra alkotják.
    Ez mellett ugyanúgy zajlanak az eventek, akciók, titokzatos ólak, fák, terület bővítések, stb.
    Ezt mind-mind duplán kell csinálni, hisz egyelőre van flash alapon és Unity alapon is játék.
    Megújult a piac. Ez is egy teljesen más grafikát kapott, szintén az mellett, hogy közbe a játék egyetlen percre sem állt le, és elárulom, hogy a játék tervezése már sokkal, de sokkal előbbre van, mint Te hiszed (eventekre gondolok).

    Milyen újdonságot /megújulást szeretnék még ezek után?

    Informatikai fejlődés : Itthoni gépem egy erős, drága gép (1,5 éves). Minden gond nélkül tudtam játszani. (a játékban visszaigazolt hibák akkor is hibák voltak!! a kettő nem összekeverendő).
    Viszont olyan valós munkahelyem van, ahol van céges gépem (2 éves). Számlázó, készletkarbantartó, könyvelő programok futnak rajta meg még sok egyéb más "nem számottevő" program ami kell nekem a működésemhez.
    Minden gond nélkül tudtam játszani a flash alapú játékkal, azonban az Unity alapú játéknál biz a processzorom 80%-on pörög, mert az egy irodai használatú gép...

    Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy gép és gép között is óriási nagy különbségek vannak. Céges gépem a maga tevékenységi körében bőven megfelel, de játékra kevésbé alkalmas.
    Nem mindegy, hogy az adott számítógépet mire tervezték/rakták össze
    Relatív mind a 2 gép újnak mondható...

    Ezt kell nagyon sok embernek megértenie, hogy "van egy új számítógépem" kijelentés egyáltalán nem mondja azt, hogy egyből a NASA hekkelésére alkalmas. (elrugaszkodott mondat!).
    Unitynek megvannak a gép igényei ami sajna magasabb mint a flash alapúnak.
     
    hóóvirág, vihence, bocsika67 és 5 más kedveli ezt.
  7. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    :)
    Evvel valami fogyasztóvédelmi hatósághoz kéne fordulnod. :)
    Evvel meg talán a parlamenti képviselődhöz. :)
    Ez azért nem olyan, mert ha a 80-as években épített házunkra rászánjuk a fűtéskorszerűsítés, szigetelés, nyílászáró csere árát, akkor érezzük a bőrünkön is meg a zsebünkön is, hogy melegebb is van meg olcsóbb is lett a fűtés. Itt a játék nem lesz a változástól sem szebb, sem jobb, sem melegebb, sem olcsóbb. Szóval a példáddal: mintha kiadnád a korszerűsítés árát azt ugyanúgy fázol drágán.

    Tulajdonképpen azt kéred számon, hogy valaki, aki a városban autózik, hozza-viszi a gyereket, munkába jár, boltba jár meg néha autópályán a Balatonra, és erre pont megfelel a középkategóriás autója, miért nem vett már egy full extrás terepjárót, mert mi van, ha egyszer télen favontatás közben elakad az Alpokban a hóviharban. :)

    Nektek, Modiknak van most a legnehezebb dolgotok. Itt álltok két tűz közt.
    Szép lenne a cégtől, ha valaki, aki a fejlesztésért felelős, kiállna és közölné, hogy hiba volt nem szólni korábban a játékosoknak, hogy akinek szükséges, fejlessze a gépét vagy vegyen, ha tud. Mert ha 2-3 éve szólnak, akkor fele ennyi panasz sem lenne, mindenkinek lett volna ideje pénzt spórolni, tájékozódni, hogy mit lehet kezdeni, intézkedni. Így meg most szeptembertől decemberig kell mindent elintézni és még le is vannak szúrva, hogy miért nem fejlődnek együtt az informatikával. :music:
    Nekem jobb a munkahelyi gépem, mint az itthoni, a memóriája is több, a processzora is erősebb, de nem játszom rajta, mert az dolgozásra való. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.20
    fakunyhó és Sauvage kedveli ezt.
  8. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Törzsjátékos

    Csak pár mondat válaszként: 2003 óta leszázalékolt vagyok, akkor és azóta sem gazdagabb, olyan gépet rakattam össze, amilyet az anyagi lehetőségeim megengedtek. Nem vágtak át, azt kaptam, amit kértem. Nem tudhatod, hogy ki, milyen körülmények közt él, épp ezért ne nézz le senkit amiatt, amije van. További szép napot!
     
    Marcsifarmja, fakunyhó, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Fűtés korszerűsítés - játék.
    Miért ne lenne tőle jobb a játék?
    Régivel szenvedsz, vagy be sem tölt, míg egy korszerűsítés utáni géppel pikk-pakk megy és játszható a játék.
    Az autózós példád teljes badarság.

    De nincs értelme, mert nem fogod belátni, hogy mi mellett állsz ki.
     
    Wolf[Black] kedveli ezt.
  10. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Nekem sehova sem kell fordulnom, mert én megoldom, még ha nekem sem feltétlenül esik jól. Maximum neki. Sőt, számon sem kérek senkin semmit, mindenki azt csinál, amit akar. Csak akkor ne panaszkodjon – akkor se, ha valaki szóvá teszi neki e cselekedetét, főleg, ha nem neki szól, hanem általánosságban.
    "Itt a játék nem lesz a változástól sem szebb, sem jobb, sem melegebb, sem olcsóbb." De, érezni fogja: menni fog.
    A házra, autóra meg költesz, akkor előbbi nem dől rád, míg utóbbi nem hagy cserben az út szélén. Szóval a hasonlatom megállja a helyét. :) Ahogy írtam: a feljődés, változás sebességével van csak a probléma. Egy házra ráköltesz, ritkábban, de jóval nagyobb összegeket. Erre is lehet ritkán költeni, csak akkor sokkal többe kerül, mintha rendszeresen kisebb összegekkel mindig szintre hozod. Itt avulás szempontjából a 3 év már nagy idő. Egy háznál, autónál nem. Ott hazai viszonyokban a 10+ év kezd nagy idő lenni. A számítástechnika nem kegyelmez. (Nekem is van 8, 13 éves alkatrész a gépembe, és csereérettek. Mind a kettő cseréje fájni fog nekem is. De mivel muszáj lesz, ha jobb teljesítményt akarok kisebb fogyasztás mellett, ezért már egy ideje tervezem a cseréjüket, és teszek rá félre, mert sokba lesznek. Ellenben tev szerint újabb 10-12 évre elegendő teljesítményt fognak nyújtani. A többit gyakrabban cserélem, tervezetten. Miért? Mert muszáj. De sajnos nálunk a tudatos pénzügyi tervezés az nem megy, pedig sok kicsi tényleg sokra megy, ha úgy alakul.)

    Bár valóban, job példa lett volna azt írni, hogy vettél egy egyszobás lakást, majd gyorsan telepakolod 5-6 pulyával, és panaszkodsz, hogy nem tudod hova lerakni őket, mert nem férnek el. A család bővül, a hely nem. Szóval, ott is költözni fogsz, mert kell a hely, tehát költesz rá. Ha nem akarsz, akor nem muszáj annyi gyereket csinálni. Itt is ez a helyzet. Ha nem akarsz játszani tovább, nem kell rá költeni. Ez a helyzet. :(

    Szóval, jah, még midig peace!
     
    vihence, bocsika67, PalMa és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nem szenvedek a régivel. :) Ha szenvednék, nem játszanék vele. :)
    Az új is betöltött eddig, ha el nem rontják, akkor ezután is betölt, nem?
    Nem badarság.
    Jobban csillog-villog, azt látom, de más változást nem érzékelek. A mostani piacot is meg kellett ismerni, azt meg már leírtam az egynapos tesztnél, hogy az újban mi tetszik.
    Szerinted miben jobb az új platformon a játék, mint a régin? Tényleg érdekel, mert én sajnos lényegi változást nem látok benne.
     
    Marcsifarmja kedveli ezt.
  12. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Sajnálom, hogy így alakult, de tényleg. Nem tudom a lehetőségeidet, amire reagáltál egy általános dolog volt, magadra véve. Annak azért örülök, hogy nem vágtak át. Egy javaslatot, ha tehetek: a lakhelyedet, korodat sem tudom, de az ismerősi körökben körbe kell kérdezni, hogy van-e valaki, aki meg tudja nézni, hogy milyen memória kell a gépedbe. Mert a DDR3-as 2GB-os modulokat sokat dobálják már el, mert az annyi memória igen kevés, és még az is lehet, hogy van valakinek elfekvőben, amiért nem kér semmit, csak kidobni meg kár lenne.

    Érdemes lenne tényleg körbekérdezni, mert lehet, hogy megoldható nulla anyagi ráfordítással. Mondanám, hogy küldök neked, de én a levetett eszközeimet vagy családban vagy baráti körben szoktam továbbadni hasonló módon: semmiért, vagy igen jutányos áron. Így sajnos nekem most nincs odaadható ramom, mert csak az van meg, ami a gépben.

    De ha le tudsz tölteni egy HWInfot (nem tud magyarul), és a motherboard\model és a memory\module part number adatot megírod, akkor megpróbálunk neked keresni valamit.
     
    vihence és Sauvage kedveli ezt.
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ha átállítanak egy játékot egy teljesen más platformról, nem az az elsődleges cél, hogy újdonságot mutassanak. Hanem az, hogy működjön a játék megfelelő körülmények között. Amennyiben ez adott, el lehet kezdeni az új platform által adtott lehetőségeket kihasználni, de ez nem fog azonnal megindulni.

    Csak hogy felsoroljak pár példát, mit lehetne az Unity-val csinálni ebben a játékban:
    • Új minijátékok, amelyek Flash-ben nem lehetett volna megoldani,
    • új mini-event mechanikák,
    • új funkciók,
    • stb.
    Minden új platformra váltás esetén, az előzőhőz képest, sokkal több lehetősége van egy fejlesztőnek alkotni. Hiszen fejlődik a világ, de egy játéknak a motorját nem lehet frissíteni teljesen havonként. Így, ez a fejlesztőknek egy öröm is, hogy többet és jobbat tudnak alkotni. De jelenleg nem ez az elsődleges cél.

    Tegyük fel, van neked egy Mazdád. Már 6-7 éves, a motor nem a legjobb rajta. Ideje cserélni benne a motort. Megtörténik a csere: mit látsz? Semmit, a motorháztető alatt van, csak azt tapasztalod hogy megfelelően megy az az autó. Csak lehet, az a motor nem fogja szeretni az előzőleg 91-es benzint, és sokat fog fogyasztani. A prémiumból meg nem fog sokat.

    Most ezt konvertáljuk át a jelenlegi helyzetre.
    Miben fejlődött a FARMERAMA az Unity verzióval? Azzal, hogy egy minimum 10 éve íródott platformról (amit ugye nem fejlesztenek már régóta), átváltották egy teljesen új platformra. A játék fejlődött a jelenlegi technikai elvárásoknak, és nem egy elavult motort használ. Na meg a lehetőségét is megadja annak, hogy játszhassuk tovább a játékot, mert Flash-al nem sokáig lehet már, böngészőkön belül. Ha nem váltanának át, nem játszhatnád ezt a játékot sehogy se. Esély se lenne megadva rá.

    Most jöhetsz azzal, hogy de a motor az változott, van észrevehető változás, az Unity-nél nincs. Igen, szembetünő változás nincs az Unity-nél. De nem ez az elsődleges cél jelenleg. Az a hosszútávú cél, hogy legyenek újdonságok. De jelenleg az a cél, hogy minél jobban optimalizálják és javítsák a fenálló hibákat.

    A fenti sorokra visszavezetve: a mazda nem fogyaszt jól azzal a benzinnel, ami már régóta jelen van a piacon, hanem már egy fejlettebb összetételű, prémium benzinnel kevesebbet fogyaszt. Kiadás volt az új motor, de hosszútávon megéri? Persze hogy meg, mert hiába drágább a prémium benzin, pár év múlva, már hasznot generál az elődhöz képest. Ugyan ez érvényes a számítógépekre is: rosszabb hardverrel, egyre rosszabb lesz minden alkalmazásnak a futtatása (ami fejlődik), ahogy fejlődik a világ. Ha minnél jobb a hardwer (tehát tekinthető ez a prémium benzinnek), annál jobb lesz minden alkalmazásnak a futtatása.

    Ne érts félre: értem a problémádat, hogy nem látsz változást, és ha már váltanak, lehetne valami változás, újdonság. De jelenleg nem ez a fő cél, az majd a későbbiekben lesz főcél.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.20
    vihence kedveli ezt.
  14. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Ez a Mazdás cucc, amit írsz, igaz a játék üzemeltetőjére. Én meg itt a felhasználói oldalon pont semmit nem látok belőle, csak egy kicsivel több csillogást. Ugyanazok a dolgok mennek nagyjából ugyanolyan sebességgel. Legalábbis az egynapos teszten ez volt a tapasztalatom.
    Értem, hogy muszáj nekik átállni és ehhez agyondolgozzák magukat, de azért ne tegyünk már úgy, mintha nem a jövedelmükért tennék ezt, hanem a játékosok szép szeméért, merő jótékonyságból. o_O:)
    Tudod, ha a 6-7 éves Mazdáddal taxizol, meg kell csinálni a karbantartásokat, de azért nem kérhetsz több pénzt az utasól, mert generáloztattad a kocsit, mert az csak arra kellett, hogy tudj továbbra is utasokat szállítani vele. Az utas meg csak annyit lát belőle, hogy itt egy taxi, ami elviszi oda, ahova mondja és közben nem robban le. Ami azért nem olyan nagy dicsőség egy taxitól.:)
     
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nem is fogsz látni jelenleg többet belőle. Majd lehet fogsz.
    De egy játéknak fejlődnie kell, és ezt nem tudod megállítani.

    Egyetértek.
     
    vihence és |Tamás| kedveli ezt.
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szóval az érvek elfogytak, de fölényeskedő beszólásból még maradt készlet.
    Hát akkor peace, ahogy a gazdatárs szokta mondani. :)
     
    Marcsifarmja kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nem fogod belátni, innentől kezdve feleslegesek az érvek.
    Hiszen, még a szakmában jártas felhasználónak se fogadod el a hozzászólását.
     
    vihence és |Tamás| kedveli ezt.
  18. Bubuka212

    Bubuka212 Fórumprofi

    Egy már napi használatra való gép ma már azért annyira nem nagy összeg ha valaki újat akar a belépű szintú Celeron, Pentium bőven megteszi és ezek olyan 100,000 jó magyar forintból ki lehet hozni egy kisebb SSD vel is. de ha valakinek ez is sok használtan vannak nagyon jó irodai gépek igaz nem újak nem mai darabok, de pl Farmeramázni bőven jó,ezek 35-50K ból ki jönnek és itt is javaslom mindenkinek hogy egy SSD-ét vegyen bele, akár az otthon használt gépben is csodákra képes.
     
    |Tamás| és Wolf[Black] kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Kár olyan dolgon vitázni, amin sem a játékosok, sem a moderátorok nem tudnak változtatni!
    A unity nem fakultatív program lesz egy kirándulás keretein belül.
    Akinek nem alkalmas a gépe a unity futtatására, és a program sem fog esetleg segíteni neki, az inkább a megoldással foglalkozzon, kérjen tanácsot, mozgassa meg a családot, az ismerőseit. Azzal, hogy itt egymásnak esnek a játékosok, attól még senki alkalmatlan gépe nem lesz alkalmas a unity futtatására.
    Aki teheti az pedig ne gondolkodjon ha továbbra is szeretne játszani de a gépe alkalmatlan lesz erre, fejlessze majd a gépét, vagy cserélje le.
    A fórumon való vitákból, senki gépében nem lesz új proci, nagyobb memória, vagy 64 bites op.rendszer.
    Az emberek annyi elavult dolgot cseréltek már le önként életükben, még ha sokba is került.
    (Biztos, hogy mindenki életében volt már ilyen.)
    Fadobozos fekete-fehér képcsöves tv-t, fadobozos képcsöves színes tv-re.(pukkanósra)
    Fadobozos színes képcsöves tv-t, műanyagdobozos képcsöves színes tv-re.(txt-el)
    Műanyagdobozos képcsöves színes tv-t, ledes tv-re (lapos)
    Mosogatószivacsos férjet, 12 terítékes mosogatógépre.
    Kétütemű Trabantot, Suzuki swift-re.
    Kazettás magnót, cd lejátszóra.
    Videómagnót, dvd lejátszóra.
    Stb,stb,stb.
     
  20. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Junior szaki

    Sziasztok. Teljesen igazad van. A családban pl. 4 farmmal búcsúzunk az új verzió miatt. Kezdetektől játszunk és nagyon sokat költöttünk rá. Egy játék miatt nem fogunk három laptopot lecserélni, mivel nem lehet őket bővíteni. Egyszer minden véget ér a közmondás szerint is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.