Visszajelzés Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nolina1965

nolina1965 Fórumgróf

Nem, már máshol is volt ilyen (amire konkrétan emlékszem, az a punkakukk, aki nem ókori harcos, hanem punk, mint a "haja" is mutatja). Én nyelvi játékként értékeltem, némi "dadogás" elkerülése érdekében.

Ami viszont nem az:
    A piacon a termények közt "Mancsos nyalókÁ" szerepel, áttekintésnél, az ikonok sorában és ha rákattintva kinagyítódik (vásárláshoz), akkor is. Természetesen, ha én akarom eladni, akkor is. (Gondolom, ugyanazt a szöveget használják 3x). Továbbá a pajtában is, a termények felsorolásában.
    Bocs, ha nem hozok képet, mostanság sokat kínlódok a képküldésekkel, linkekkel. Minden második próbálkozás visszadob "nem biztonságos" címkével...

2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Köszönjük jelzésedet!
    Kértünk már javítást, de a hibás elnevezés utómunkálatai még nem készültek el.
    Türelmeteket kérjük! :)

nolina1965 kedveli ezt.
  3. nolina1965

nolina1965 Fórumgróf

Már régóta furcsálltam, hogy a szezon képernyő közepén "A szezon kezdete X nap" felirat található. A minap angol felületről léptem be (telefonról, Puffinnal), ahol általában nem szoktam a szezonfelületre bemenni, de most megtettem. "End of season" feliratot láttam. Ami a vége. Ez szerintem pontosabb, számomra logikusabb is, hiszen azt mutatja a visszaszámlálás is.

4. Othep

Szia itt is!

Köszönjük!
    Volt már játékos jelzés erről, bár nem a fordítási hibák topikban.
    Kezdeményeztük a csapat képviseletében a szezonos felületi megfogalmazás módosítását.
    A döntésre, a változtatásra várunk mi is.

nolina1965 kedveli ezt.
  5. nolina1965

nolina1965 Fórumgróf

Sziasztok, biztos jókor mondom, de a mostani Baha füvészkertes üzenőfali hirdetés 2. sorában Vadaskert szerepel - pedig az nem vásárolható... Előtte-utána Füvészkert van.

6. Othep

Szia.

Köszönjük a jelzést, sajnos ezt a mostani akció alatt már biztosan nem fogják javítani. :(

7. jovó59

jovó59 Fórum-zöldfülű

a 124 es farmszinten az nem csillagfürt,hanem fáklyaliliom