Visszajelzés Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.11.16
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mivel még játékba sem került újdonságok előszeléről van szó - jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Játékban előforduló hibákra vadászunk az akció keretében, nem pedig fórumon történt elírásokra - jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Jelzésed alapján korrigálásra került a leírás.
    Játékban előforduló hibákra vadászunk az akció keretében, nem pedig fórumon történt elírásokra - jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Ez nem fordítási hiba, a piacról történő kiesés pillanatában a kijelző képes volt ilyen érdekes megjelenítésre. Azóta ennek lehetőségét igyekeztek kiszűrni az illetékesek.
    Mivel nem fordítási hibáról van szó - jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Ha megnézed, két szó közt más helyen mekkora a szóköz, akkor láthatod - ott nincs szóköz. Csak a betűtípus és a két konkrét betű egymás mellett való megjelenése okozza ezt az optikai csalódást. Jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Ez egy valódi hiányosság, ezt el kell ismernem. Azonban nem fog jelentésre és javításra kerülni, mivel hamarosan átdolgozásra kerülnek ezek az ajánlatok. Jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Ez szándékosan van így, növényeknél sem a piacra navigál a játék. Észrevételed nem fordítási hiba.
    Jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Ez programozási hia
    Szia!

    Ez sajnos programozási hiba, nem fordítási hiányosság.
    Jelzésed elutasításra került.

    Szia!

    Ez programozási hiba, nem fordítási probléma.
    Jelzésed elutasításra került.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.11.16
  3. -perenelle-

    -perenelle- Fórum-zöldfülű

    Én is találtam, véletlenül egyet. Remélem segít.
    1. "Arra célszerű figyelni, hogy ha telítve van a főtartály, akkor a többlet elvezik, ezért érdemes várni, amíg fogy egy kicsit." Szerintem helyesen elvész.
    2. Fórum/GYIK/Növénytermesztés-Szántóföldi növények (A víztartály, Teknős Tódor, Kút képe fölötti mondatban.)
    3. [​IMG]
    4. ID: 42002111
     
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Játékban előforduló hibákra vadászunk az akció keretében, nem pedig fórumon történt elírásokra - jelzésed elutasításra került.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. alx528

    alx528 Fórum mestere

    1 kérdés : mi az a Gyolcssegély (kitehető) ( a szó értelmetlen)
     
  6. Jujika

    Jujika Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Ha már valaki jelezte, akkor elnézést.
    Találtam egy fordítás nélkül maradt mondatot.
    Kaptam egy téli szunya ajándékot (raktár- különlegességek), és a leírásában a "This item can be harvested 5 times." mondat nem lett lefordítva.
    http://kepfeltoltes.hu/161113/Farmerama.hu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    ID: 1418497
     
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Erre kaphatnék választ? #82
     
    robben800412 kedveli ezt.
  8. CateW

    CateW Fórumlakó

  9. CateW

    CateW Fórumlakó

    Bár ez inkább tartalmi hiba, érdemes lenne javítani, mivel a szupertápnak semmi köze a növényekhez (az angol verzióval sem egyezik meg): "Szerezd meg a 20 egységes szupertáp csomagot és az állatok és növények még gyorsabban szaporodnak!"
    Elérése: állandó ajánlat a gazdaboltban.

    http://kepfeltoltes.hu/view/161114/szup_tap_www.kepfeltoltes.hu_.png
    CateW
    13678789
     
  10. CateW

    CateW Fórumlakó

  11. CateW

    CateW Fórumlakó

  12. CateW

    CateW Fórumlakó

  13. CateW

    CateW Fórumlakó

  14. CateW

    CateW Fórumlakó

  15. CateW

    CateW Fórumlakó

  16. CateW

    CateW Fórumlakó

    Leho69 kedveli ezt.
  17. CateW

    CateW Fórumlakó

  18. CateW

    CateW Fórumlakó

  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

  20. CateW

    CateW Fórumlakó

    Samborg és parrahviki12 kedveli ezt.