Visszajelzés Fordítási hibák jelentése

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Bringing, témanyitás ideje: 26.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Doggyra kedveli ezt.
  2. .edit58.

    .edit58. Fórum-zöldfülű

    sziasztok én sajnos nem tudok játszani az öszes játek el tünt a farmeramárol tegnap el indult a játék adig ment amig nem volt a rejreálitás és az óta nem jöt vissza a mostani játék. lennétek szivesek tájékoztatni hogy mi a baj. köszönöm
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem igazán megfelelő ez a topic a kérdésedhez, a válaszhoz.

    Prémium előfizető vagy a játékban?

    Mert az aktív prémiumos előfizető gazdák nem tudnak belépni a játékba.

    Erről van egy hivatalos tájékoztató, amit elolvashatsz, ha a zöld színű szövegre kattintasz, mert a böngészőben egy új lapon olvashatóvá válik a link (zöld színű mondat alatti) tartalom:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/váratlan-karbantartás.16671/#post-866811

    A játék belépési oldalán a prémiumos gazdák ezt olvashatják:
    Sajnos jelenleg a prémiummal rendelkező fiókok komoly problémával küzdenek. Annak érdekében hogy az esetleges további gondokat elkerüljük fiókodat érintően, jelenleg az nem elérhető. Pillanatnyilag is teljes erőbedobással dolgozunk azon, hogy az érintett játékosfiókokat minél hamarabb kijavítsuk, de sajnos ez eltarthat pár napig is. Rendkívül sajnáljuk az ebből adódó kellemetlenségeket. A további ebből eredő hátrányok elkerülése érdekében úgy döntöttünk, hogy elhalasztunk minden egyébként erre az időszakra tervezett eventet. Ezen felül készülünk egy kompenzációs csomaggal is az érintett játékosaink részére.


    Ha nincsen prémiumos előfizetésed, akkor gond nélkül be tudsz lépni a játékba!
     
    Imi* és dalmata10 kedveli ezt.
  4. saba0770

    saba0770 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!! Azt szeretném megkérdezni hogy a guava lekvár és a mézeskalács elfogyasztása után miért nem rövidül le a barkácsolt ólaknál az idö??? Kb 2 napja lettem erre figyelmes hiába fogyasztom el a termékeket nem változik az idö.Mit lehet tenni ilyenkor.A válaszotokat elöre is köszönöm
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Hiba ismert, azonban most prioritást élvez az, hogy a prémiummal rendelkező farmokat is tudjuk használni, elvégre szerda délután óta azok nem működnek. Egyelőre örülj neki, hogy tudsz farmozni, ne használd ezeket a bónuszokat, így nem fog ilyen téren kár érni. Elnézést a felmerült hibáért.
     
  6. barack2010

    barack2010 Fórum-zöldfülű

    Lehet nem jó helyre írok, de nem találom a helyes utat!!!
    Én, mint prémiumos tagsággal rendelkező nem kaptam meg a prémiumos kárpótlási csomagot csak a simát, amit minden egyéb játékos megkapott. Holott volt olyan sima játékos, aki a prémiumosoknak valót is fel tudta venni! Tehát mindkettőt!
    Továbbá prémiumosként 15 db eventnövényt kellett volna kapnom, és 5 azaz öt db-ot kaptam csak!!
    ID.számom:9937773
    barack2010
     
    gergaczmarika kedveli ezt.
  7. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Én is az után érdeklődnék mikor kapom meg a prémiumos kárpótlási csomagot. A simát megkaptam a prémiumost nem. És én is csak 5 magot kaptam, holott 15 db-ot kellett volna kapnom.
    Gazda: Farm_Tadity_
    ID: 25518752
     
  8. Szőke53

    Szőke53 Utánpótlás-írogató

    Én is az után érdeklődnék mikor kapom meg a prémiumos kárpótlási csomagot. A simát megkaptam a prémiumost nem. És én is csak 5 magot kaptam, holott a többi kertben 20 db-ot kaptak, mármint a családtagjaim.
     
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A kárpótlás minden farmra megérkezett a tegnapi nap folyamán.
    Ki és belépés után a Hírek felületen tudod átvenni.
    A prémiumosoknak 75+125 db. eventnövény érkezett a kompenzációs csomagban, ez az elmaradt 10 magot bőven fedezi.
     
  10. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A kárpótlás minden farmra megérkezett a tegnapi nap folyamán.
    Ki és belépés után a Hírek felületen tudjátok átvenni.
    A prémiumosoknak 75+125 db. eventnövény érkezett a kompenzációs csomagban, ez az elmaradt 10 magot bőven fedezi.
     
  11. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    köszönöm szépen megkaptam
     
    Doggyra kedveli ezt.
  12. RóberTTanya

    RóberTTanya Utánpótlás-írogató

    Ma reggel nem tudtam belépni a zuhatagok szigetre, többször próbáltam, a másik területeknél nem volt gond, nem én voltam a balfék, viszont ott volt az eventnövény, így nem tudtam learatni, viszont utána dolgozni mentem, így nem tudtam belépni 13 órán keresztül. Kérdem én, ezt hogyan kárpótolják???
     
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A játékban semmilyen probléma nem volt sem a reggeli órákban, sem azóta.
    Az event május 31.-ig tart, tehát ezt az egy aratásnyi "veszteséget" le lehet dolgozni minden gond nélkül.
    De annak érdekében, hogy ilyen jellegű bosszúság ne érjen a továbbiakban, érdemes a számítógépeden néhány feladatot elvégezni.
    Az állandó takarítás és frissítés nagyban hozzájárul a játék zökkenőmentes működéséhez.
    Néhány feladat időszakos elvégzése az eredményes farmműködéshez elengedhetetlenül szükséges,
    így kérlek ezeket csináld végig a hibamentes játék érdekében.
    A műveletsor menete itt olvasható:
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/
    Töltsd le a ccleaner programot (ingyenes, magyar nyelvet is tartalmaz) és
    pucold ki vele a géped.
    http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/ccleaner_slim_v3.14__magyar_.html
    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd a programot.
    Ellenőrizd azt is, hogy a legfrissebb Flash Player legyen telepítve a gépedre.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/
    A "FlashPlayer elmentett adatainak törlése" használatához útmutató:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/#post-21601
    és a FlashPlayer sütijeinek (Flash cookies) ürítése rész pedig különösen fontos:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/#post-21600
    A műveletsorok végrehajtása után indítsd újra a gépet, ellenőrizd lehetőleg – Firefox böngészőből a farm működését.
     
  14. RóberTTanya

    RóberTTanya Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, de sajnos okosabb nem lettem, mert azért én is tudom mit kell tennem, hangsúlyozom, csak 1 terület nem működött, ha olyan jellegű probléma lett volna, amin a fent felsoroltak segítenének, akkor semmi nem működött volna.
    Azért köszönöm még egyszer a választ, de azt látom, hogy hiba esetén ezeket ajánljátok.
    Persze nem kell az a 800 db eventnövény, főleg a múlt hét után....
    További szép estét!
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A rutinszerű takarításnak pont ez az egyik haszna, hogy letörli a régi hibás sütiket, és az újbóli belépésnél a friss sütiket használva gond nélkül lehet a farmos műveleteket elvégezni.

    Sokan a javaslatainkra "támadóan" reagálnak azzal, hogy mindig ezt javasoljátok.

    Megnézted egyszer is, hogy egy takarítás műveleténél milyen sok fölösleges dolgot távolít el a sokat szidott, de mégis ajánlott Ccleaner program?
    Nem is kell azonnal a takarítást választani, elég ha az elemzést kérjük. Feltárja előttünk részletesen, miből is állna a takarítás. Mi halmozódik fel a gépünkön.
    Ha meggyőző az elemzés, akkor villámgyors a takarítási folyamat, ha azt választjuk.

    Különösen egy eventes időszakban érdemes naponta akár többször rászánni azt az 1-2 percnyi időt.
    Ehhez az gépünk asztalán kell lenni a ccleaner programnak, amit kattintva akár azonnal munkába is állíthatjuk a játék érdekében.

    Szerencsés lenne, ha egy reggeli sikertelen zuhatagos aratás miatt nem egy nagy hibához hasonlítanád a helyzetet, amit egyedül te észleltél munkába menet előtt.

    Javaslom, legyél együttműködő ha hibát jelzel, és tegyél meg mindent annak érdekében, hogy zökkenőmentesen játszhass.

    Ne a kárpótlást igényeld kérlek, mert az ilyen apróságért nem jár!
     
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    termesztem egy ideje a gazdakörhöz a Csillagfürt nevű növényt. Amikor telefonon aratok, akkor angolul Foxtail lily néven jelenik meg.
    A foxtail lily magyarul korbácsliliom (latin: Eremurus) a csillagfürt pedig angolul garden lupin (latin: Lupinus polyphyllus), vagyis másik növény. Megnéznétek, hogy melyik a helyes?
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönjük a jelzést.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.18
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. BęrøshMester

    BęrøshMester Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A betöltő képernyőn (vagy hogy nevezik?) az egyik tipp valahogy úgy szól, hogy:
    A mesterségek alapanyagait betakarításkor gyűjthess
    Ami helyett szerintem gyűjtheted össze kéne szerepeljen.
    BęrøshMester ID: 55480651
     
  19. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük a jelzésed.
    Szeretnélek megkérni, hogy amennyiben lehetőséged van rá, akkor egy képet hozzál erről.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. BęrøshMester

    BęrøshMester Fórum-zöldfülű

    Próbáltam már, de még sajnos nem sikerült lekapnom.