Visszajelzés Fotószafari event csevegője- 2018. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Az event kész, jöhet a pihi :D
     
    Gio kedveli ezt.
  2. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogyha nem adok le szuverinfotókat, akkor nem kapom meg a felhősort?
     
    meseföld kedveli ezt.
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem a szuvenírfotókért kapod a felhőt. A fotókért egy dekortárgyat "Á, kígyó!" kapunk a felhőre.

    A felhőt az 5 számmal jelzett feladat teljesítéséét kapjuk.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Gio kedveli ezt.
  4. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Köszönöm a válaszodat, de akkor nekem soha nem lesz meg a felhőre való, mert az utolsó állatcsalogatómat most fogom teljesíteni. Valamit akkor nagyon nem értettem.
     
  5. Korfu

    Korfu Utánpótlás-írogató

    A képernyő alján, középen lehet 6 óránként fotót készíteni. Viszont fényképezőgéppel lehet rövidíteni az időt. Amennyiben van 6 fényképezőgéped, akkor 0-ra tudod rövidíteni. Így pár perc alatt meg tudod csinálni a 30 szuvevírfotót. Amikor ez kész a képernyő jobb oldalán alul tudod beadni és akkor teljesen kész van minden. Remélem érthetően írtam.
     
  6. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szia!
    Nézd meg az 503-as hozzászólást! Ha a 6-ossal jelzett helynél zöld színű a plusz jel, elkészítheted a fotókat. A gyorsításhoz fényképezőgépet kell beaadnod (6 darabbal azonnal elkészül a fotó)!
    Ha készen vagy a 30 szafarifotóval (180db fényképezővel percek alatt megvan), a zöld plusz jelre kattintva beadhatod őket!
     
  7. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Köszönöm, értem.
     
  8. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Ha nem csak fák vannak ültetve a Bahamán, reggelre tuti többször 6 fényképezőgéped lesz.
     
  9. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hát végre befejezve az event. Mák volt mondhatni :)

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még küzdenek. :)

    Üdv: DRAGON86

    u.i.: Remélem decemberre még kitartok a kuponjaimmal legalább. Szép zárás lenne így végére :)
     
    Gio kedveli ezt.
  10. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Szerencsére be tudtam fejezni, annak ellenére, hogy 3 napom kiesett a játékból!! Nagyon örülök.
     
    Gio, farmeres53 és mebajah kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    dmoriarty kedveli ezt.
  12. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az event véget ért.
    A csevegőt zárjuk, de várunk Benneteket a következőkben is.
    Köszönjük a részvételt és az egymásnak nyújtott segítséget!
    Mindenkinek eredményes és örömteli játékot kívánunk!
     
    Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.