Visszajelzés Gótikus történet 1-6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 6.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sikerült befejeznem ezt is. Az egymagvú 7 pannival 110 db röpit adott, így fullra végeztem az 5. feladattal. Már csak holnap van hátra, és a végén a felhő :) Már várom, hogy rápakolhassak. A dekorokból marad 1-1 darab, cserenapkor szívesen küldöm, akinek valamelyik röpi hiány miatt nem lett meg. További sikeres játékot, röpi gyűjtést :)
     
    szellorozsa, borisz11 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf


    Szia! Köszönöm a táblázatot, szuper segítség volt! A felhőre valók már meg is vannak :)
    Az 5. naphoz tartozó jóslat sajna igaznak bizonyult, nem is bíztam magam a véletlenre, a zöldségek érésgyorsítókkal, némi zöld cseppel s minden jóval meghintve stresszmentes holnapot biztosítanak (nem leszek gépközelben)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.20
    szellorozsa, Hahacska és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Most arattam a Bahamán a fákból 1 könyvjelző lett -ez a pénzről szól-mert biztos hogy egy fillért sem költök azért hogy felröppenőm legyen!Ha a fák aratásából sem ad semmit.akkor a badandót gondoljam a feladatba-azt gondolom .hogy a fukarságnak is van határa.
     
    szellorozsa és durnieva kedveli ezt.
  4. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Nekem a csili 2 körben 20-20-at adott.
     
    szellorozsa, Hahacska és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok!
    Ha nem sikerül összeszedni a könyvjelző felreppenőt a "Valami gonoszság" nevű kitehetőért,akkor se csüggedjetek,mert a ma induló utolsó szakaszban a 2.feladat gyémánt részében még megszerezhető!:)
     
    maQka, mamszi5107, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  6. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Jó reggelt mindenkinek!
    A habanero paprika 75 felröpit adott, kész a feladat! (Nem használtam Pannikat)
    Szép napot mindenkinek
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Sisakbab volt estére maja maszk és víz gyorsítással, ez a szakasz letudva. 1+1 Panni, 29-es legenda. A felhők a vasárnapi induláskor aktiválva lettek, most nem voltak hadrafoghatók.
     
  8. maQka

    maQka Fórum-zöldfülű

    Az event ismertetőben nem látszanak a beadandók és ajándékok listájának képei. A holnapit akartam megnézni, de a képnek csak a linkje van ott, külön lapon sem nyitható meg. Tud valaki segíteni? Esetleg egy képernyő fotó a 6. napról ha nektek látszik. Előrei is köszi
     
    szellorozsa és benedekbobe63 kedveli ezt.
  9. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Nálam sem lehet megnyitni a részletes feladatsor ismertetőjét.
     
    szellorozsa és benedekbobe63 kedveli ezt.
  10. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Sikerült befejeznem az ixora 110 felröpit adott 3 Pannival.
    Köszönöm a sok segítséget További szép napot jó játékot mindenkinek!
     
    Arwen69, szellorozsa, Hahacska és 3 más kedveli ezt.
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Még 12 felröppenő és ez is kész van. Növényt már nem ültettem estére kész volt, most egy kis malátagabona kettőig, azután jöhet a 6 ik nap.
     
    Kuzdern, szellorozsa, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

  13. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Hiába ültettem, nem jött felröppenő. Sebaj, tudtam, hogy okkal nem szoktam csinálni a 24 órás eventet, most nem is értem miért vágtam bele. Most várok egyelőre kettőig, aztán hátha az utolsó növénnyel sikerül megcsinálni az eventet. Ha nem, akkor sem szomorkodok.
     
    Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. _Nagypapa_

    _Nagypapa_ Utánpótlás-írogató

    Malátagabonából nem kapsz felröppenőt. A Baha ültetvényen ültess valamit, ami belefér az időbe.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. bjázmin

    bjázmin Járnitanuló

    Sziasztok! Tegnap kezdésre ocotillo (8:30 óra) volt ültetve, adott 44 felröpit. Estére ixorát (24 óra) ültettem víz+trágyával. Most arattam le, az eredmény 40 felröpi. Ez enyhén szólva vicces!!!
     
    mamszi5107 és szellorozsa kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Miért nem 1*1 talajba ültetsz, 1 kocka csak 1 felröpit adhat, ezt már annyian és annyiszor leírták.
    Hiába írnak sokan taktikai tanácsokat, ha nem olvassa el, az akinek épp arra lenne szüksége.
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  17. bjázmin

    bjázmin Járnitanuló

    Hát ez kimaradt. Köszi!
     
  18. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm szépen, azt nem írtam, hogy a szédült szántóra ültettem a maláta gabonát, az pont beérik nekem kettőig. A bahán mindjárt kész a paprika, az eddig adott 30 felröpit, az meg elég lesz a feladatba. .
    36 felröpi jött a paprikából, még maradt is, kész vagyok. Szupertrágyát nem használtam, csak zöldség gyorsítót.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.20
    Kuzdern, -kaktuszable-, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    A mostani felröpi a BAHA ültetvényről jön, fából, növényből. Én is majdnem benéztem! 1magvú tök maja maszkkal szupercsöppel kb. 1,5 óra. Majdnem 1:1-ben adta. (igaz, 16 pannival).
     
  20. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    ixorát arattam és 154db röpit adott. így kész. várom a kövit.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.