Visszajelzés Gótikus történet 1-6. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 6.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...tegnap 20 órás fákkal vártam az eventet....87 db. felröpit adott.
    Tegnap este sugarót ültettem...most arattam 171 db. felröpit adott ..majd dupláját! Ez most lényegtelen mennyi Pannival...mert akkor is használtam most is. Tehát sokkal jobb az arány a hosszú érésű növénnyel.
     
    Kuzdern, csopke1, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  2. maQka

    maQka Fórum-zöldfülű

    GA-BI-O-Farm és szellorozsa kedveli ezt.
  3. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Nem szeretem a talányos dolgokat, még véletlenül sem jön semmi új. Nagyon reméltem, hogy végre kapok szurikátát, de csak a 25-dik zsiráf jött.
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  4. szzsombi

    szzsombi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok en is ixorát ültettem, meg ki van rakva 30 db. fa és csak 68 db. felröpit kaptam igaz trágyáztam, és locsoltam, azt hittem ezzel meg lesz de tévedtem. sajnálom pedig tegnap is hosszut arattamabból is alig kaptam 1x1 területről és 489 es szinten vagyok.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.20
    Ribiszke és imi010 kedveli ezt.
  5. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Nekem sajnos nem lesz meg a felfő,mert alig kaptam röpiket. Az utolsó kettő kitehetőre nem jött össze,pedig a többi minden kész,Valamit nem jól csináltam,sok fa volt kint,és kevés hosszú érésű,nagyon sajnálom az időmet,és a elpazarolt érés csökkentőket,minit szupert,kk,és túrbót!Nekem az a tanulság ebből,hogy több ilyen eventet el sem kezdek!Gratulálok annak aki készen lett,és további szerencsés játékot kívánok!
     
    Kuzdern és mamszi5107 kedveli ezt.
  6. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Sajnos nekem sem lett meg 3. töténet (teáskannra) Lehet pótólni ki tudja???
     
  7. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!
    Ha az elsó 4-et megcsináltad akkor az se gond ha ez kimarad. Ébredés a 4.-ből megszerezhető volt, a Valami gonoszság kivehető a 6.-ból.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.20
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    A Gótikus történet 6., s ezzel a 6*1 részes event sorozat utolsó állomásához érkeztünk.
    Az event online, játszhatjuk tovább.
    Hogy nálatok is hibátlanul megjelenjen minden, ami ezzel kapcsolatos, egy ki-belépést végezzetek el!

    Mai beadandók:
    1.970 db Mágiatankönyv -bokor event növény, amely a szédült szántón ültethető,
    továbbá a pajtából 1.690 db Csalán, ami farmos növény.
    Aki végez az eventtel, már akár díszítheti is a felhőt!

    Sikeres játékot mindenkinek!
     
    bugavalika40, Kuzdern, nagymami2 és 16 más kedveli ezt.
  9. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia! Ha nem lesz addig szurikátád cserenapon szívesen küldök, csak írj majd rám!
     
    szellorozsa, jófarmerlány és magdi06 kedveli ezt.
  10. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy.:inlove::inlove:
     
    Kuzdern, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm a játékot.[​IMG]
     
    he1951, vihence, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Következő aratásnál meg lesz a felhőm :) Még 40 perc. Sikeres játékot mindenkinek.
     
    jófarmerlány, inanna11, he1951 és 10 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kezdem a felröpivel. Nulla!! :D ;)
    Viszont paárat pörgettem, hogy hát, ha sikerül végeznem ma az eventtel. Hozok paár eredményt. ;)

    [​IMG]
    Hasonlókat kívánok mindenkinek!! :)
     
  14. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia Apja! Kéményseprővel találkoztál ma? Esetleg a szerencsemalac farkincáját fogtad meg? Egymás után ilyeneket pörgetni hihetetlen.
     
    Fuhur, jófarmerlány, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Csak gratulálni tudok!!!!!!!!Nekem nincs szerencse malackám!
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én raktam egymás alá őket, de 55 partyt pörgettem, ha jól számoltam. Kéményseprőt akkor láttam, amikor ide költöztünk és jött ellenőrizni a kéményt. Mondjuk a házban lakik egy ezzel a szakmával felruházott emberke. Nem lehet tudni, talán nagyon akartam ezt a "szerény" csomagot. :D Azért jött össze. ;)
     
  17. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sziasztok:)
    Gratulálok a szerencséseknek:)annyi szerencsém volt,hogy lett egy fehér nyár-fafám+szerencsefa,az ólak felejtősek:(fehér nyár barka O a piacon.
    Viszont nincs meg az első kitehetőm:(
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    No, ismét itt vagyok. Boltba kellett mennem, így picit megvagyok csúszkálva....
    [​IMG]
    Azért a felhő be lesz üzemelve, amire ezt olvassátok!! ;)
    Sok sikert mindenkinek!

    ui, kismalac :D megvettem kindereknek a mikulást, igazi BOCI ;)

    _______________________update_________________________

    Képzeljétek, olyan szimpi voltam a fejlesztőknek, hogy minden itemből 2 db- ot kaptam nyereményként! :D
     
  19. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Kész!:) A felhő beüzemelve!
    Sok sikert mindenkinek!
     
    jófarmerlány, Hahacska, he1951 és 8 más kedveli ezt.
  20. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sikerült a felhő,sok sikert mindenkinek
     
    jófarmerlány, Hahacska, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.