Visszajelzés Garázsnyíltnap

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 24.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ezért szokta mondani nejem, hogy tedd el a blokkot, mert nem tudod vissza vinni. :D ;)
     
    PZoli64, anci0915, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Nem gondolom, hogy negatívumként kéne értelmezni egy egyszerű tényközlést. Amit leírtam nem volt más. Tényszerű válasz egy játékostársunk észrevételére.
    Így van, nincs is ezzel semmi baj :) Nekem a piccolók kellenek és kész :D
     
    rozo52, ^^Ayumi^^, missuzy_53 és 4 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nos én is elég gyorsan választottam amikor az eventismertetőt elolvastam :) És egy percig sem bántam meg a választásomat. Csak ne lenne ilyen nyögvenyelősen lassú ez az egész event.
     
    PZoli64, HéricsBáró, anci0915 és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem is gondoltam, hogy nálad ez negatívum:music:
    Csak a többség ha nem maxol ki az egy eventet akkor azt kudarcként éli meg:wuerg: Jó ha felismerjük, és kiírjuk a választás jó oldalát;)
     
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát igen. Lehet nem is előre haladunk hanem visszafelé. Néha komolyan olyan érzésem van xD xD Na nem baj, addig a farmon pockot nevelek meg fákat pakolok le, hogy legyen csodagyümölcsöm egy vagonnal xD Minden helyzet jó valamire :music:
    Akkor jó, megnyugodtam ;)
     
  6. EthanWinters

    EthanWinters Utánpótlás-írogató

    Jó reggelt mindenkinek.
    Nos, jelenleg itt tartok az eventtel:
    https://kepkuldes.com/image/SfmZRi
    A bal oldal már teljesen kész és hamarosan a jobb is, igazából ha már ez a 2 megvan már elégedett leszek, bár jó lenne ha sikerülne még kiváltanom a + 2 piccolot. Na majd meglátjuk. Mindenkinek sok sikert kívánok. :inlove:
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, módosítsd az aláírásodban látható banner méretét.
    Kissé túlméretezett a mentett képed: 659*276 pixel.

    A fórumon a megengedett képméret az aláírásban: 500*200 pixel. (lásd: fórum szabályzata)

    Köszönöm, ha rendezed a méreteket!
     
    EthanWinters kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kitartás meg lesz az;)
     
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Lehet, hogy béna vagyok, de nem találtam, hogy a fényösvényes ládák mit adnak? Nincs Infóbetű, és az eventismertetőben sem leltem rá. Tud valaki segíteni? Köszi előre is.
     
  10. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
    Az alábbi linken minden ládát megtalálsz.
    Fényösvényes láda I.[​IMG]Tartalma a felsoroltak közül 1 db:
    20 szupertrágya, 8 Kacsa Kata szupertrágyája, 8 szupertáp, 4 Kacsa Kata turbótrágyája, 5 farmpengő, 1 party pörgetés
    Fények ösvénye 2. event eventboltjából
    Fényösvényes láda II.[​IMG]Tartalma a felsoroltak közül 1 db:
    1 „Piccolo” titokzatos láda, 2 „Agger” talányos tenyészet, 2 „Mozaik” talányos tenyészet, 2 „Temze” talányos tenyészet, 4 „Jakobean” talányos fa, 4 "Kockás" talányos fa, 1 Tiki farmszentély, 1 Hátborzongató farmszentély
    Fények ösvénye 2. event eventboltjából
    Fényösvényes láda III.[​IMG]Tartalma a felsoroltak közül 1 db:
    1 „Piccolo” titokzatos láda, 2 „Dóm” talányos tiki-tenyészet, 2 „Elba” talányos tiki-tenyészet, 2 „Orinoco” talányos tiki-tenyészet, 4 „Naresland” talányos tiki-fa, 4 „Okinawa” talányos tiki-fa, 4 „Makaó” talányos tiki-fa, 1 Tiki farmszentély, 1 Hátborzongató tiki szentély
    Fények ösvénye 2. event eventboltjából
    Fényösvényes láda IV.[​IMG]Tartalma a felsoroltak közül 1 darab:
    1 „Piccolo” titokzatos láda, 3 Fás és ólas láda, 2 Ólas láda, 4 Kerti örömök ládája, 2 Jószágok ládája, 1 Hátborzongató farmszentély, 1 Hátborzongató tiki szentély
    Fények ösvénye 2. event eventboltjából
     
    jutka190226, zsani_apja és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    3 picollo ládát kiváltottam, még egyre gyűjtök. A dekorokat nem céloztam meg. Kosarat nem vettem, csütörtökön de. 9 ór
    tól du-. 16 óráig áramszünet volt, még kb. két nap van a gyüjtögetéshez, tehát a 4. picollo is elérhető lesz.
     
    jutka190226, Magdusnéne, Fätum és 5 más kedveli ezt.
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Köszönöm, hogy megkerested nekem. Sokszor nincs türelmem végigbogarászni, hogy vajon megvan-e valahol, és ha igen, hol az adott dolog. És nem emlékeztem rá, hogy találkoztam-e már vele, annyira sok item lett a 10 év alatt :( Az Enciben nincs keresőszavas keresési mód. Lehet, hogy jó lenne egy eventismertetőnél legalább a linket betenni, mint ahogy most is tetted, Nektek talán gyorsabban megy. Köszönöm még egyszer.
     
    zsoxxya, jutka190226, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Nagyon egyszerű! Ráviszed az egered a ládára, ott az "i" betűre, rákattintol és már látod is!
     
    jutka190226, _Ilona49_, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ezt tudtam kihozni az eventből. Most még akartam a kis kosarat, de nem enged vásárolni. :D Szerintem, ha a két oldalt megcsinálod, akkor vége az eventnek. Ezt elcseszték... :D ;)
    [​IMG]
     
    soresne, -gyöngy-581, zsoxxya és 5 más kedveli ezt.
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az OK, de ládám nincs, az érmékért vásárolhatóknál pedig nem volt i-betű. Most már van. Nem tudom, eddig hová bújt ... Ha lett volna, nem keresem. Viszont ebből nyilvánvalóvá vált számomra, hogy erre nem érdemes érmét pazarolni.
    Lassan haladok, de a 2 növényes piccoló már megvan. Most variálok, hogy kütyü, vagy érme a továbbiakban. A kütyü mellett 1 dolog szól, a %os TP. Igazából az 1x1-es vonz valamennyire.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    % os tp? valamiről lemaradtam?:music::eek:o_O
     
    jutka190226 és Hagymácska55 kedveli ezt.
  17. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Szia. Nem %os, hanem szintszorzós, most néztem meg én is.
     
    Samborg, jutka190226, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    Most lett meg az első piccolo láda:) még a traktoros kitehető a célom...mindenre volt időm csak az eventre nemxDúgy elszaladt a hétvége, hogy most gondolkozom miket is csináltam, merre is jártam:wuerg:xDJó éjt...
     
    -gyöngy-581, inanna11, Samborg és 9 más kedveli ezt.
  19. EthanWinters

    EthanWinters Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek. Nos úgy állok, hogy a jobb és bal oldal teljesen készen van. Most már csak gyűjtögetem a csillagos érméket, igazából a 2 piccolo láda lenne a cél, jelenleg van 55db csillagos érmém és ugye 125db kell egy piccolo ládához. Mindkettőt kiszeretném venni, de igazából lehetséges, hogy csak az egyik lesz meg. De már annak is örülök és így meglesz 3 piccolo. Igazából még nem volt bátorságom kirakni őket, majd egyben az event végeztével. :D Ti hogy haladtok?
     
  20. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia Apja! Éjszaka aludtál vagy gazdálkodtál? :D
     
    zsani_apja, -gyöngy-581, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.