Visszajelzés Garázsnyíltnap

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 24.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    A végén jó odafigyelni, hogy mi adható egyáltalán be. Én nem figyeltem, csak termeltem megszokásból, így sikerült egy kört teljesen feleslegesen letermelni a 8 órásból, mert csak 40 x 25-öt lehet beadni (meg 20 x40 db-ot a másikból), így a felesleggel semmit nem lehet kezdeni.
     
    -gyöngy-581, PZoli64, Akela és 3 más kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Olgi52!
    Kérlek olvasd el figyelmesen az event leírást!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/garázsnyíltnap.21494/

    Abban egyértelműen le van írva, hogy a megmaradt növényeket be lehet/kell váltani a Garázsboltban érmére, és az érmén meg azt veszel, amit akarsz azok közül, amire futja:

    [​IMG]

    Összesen 50 db Villáskulcsbambusz váltható ki a boltból. Ez 800 db fogaskeréknövénybe kerül (5 db villáskulcsbambusz 80 db fogaskeréknövénybe kerül).

    Csillagos érmét kiválthatunk fogaskeréknövény és villáskulcsbambusz segítségével is (bármelyikkel kezdhetünk és bármelyikkel zárhatunk, akár egyszerre is kiválthatjuk).
    Fogaskeréknövény esetén 100 db csillagos érme váltható ki (5 db csillagos érme 40 db fogaskeréknövénybe kerül).
    Villáskulcsbambusszal 200 db csillagos érme váltható ki (5 db csillagos érme 25 db villáskulcsbambuszba kerül).


    Neked azt kell eldöntened, hogy az event ablakba való beadással dekorokat akarsz-e kiváltani, vagy az event boltban beváltod a növényeket, kapsz értük érmét, és az érméken vásárolhatsz Piccolo ládát, talányos fákat vagy ólakat, vagy fényösvényes ládát.
    Az event ablakból a boltba úgy jutsz el, hogy a 2. szám alatti érmére rákattintasz.
    upload_2021-8-30_13-43-57.png Az event boltban meg a kiválasztani szándékozott itemnél az i-betűre kattints, és megmutatja, hogy pl. abból a titok ólból, vagy fából, vagy ládából mi fejlődhet ki.
     
    bugavalika40, Kuzdern és -kidmama- kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elérhető közelségbe kerültek a dekorok... :music: Ha jól számoltam este meg is lesznek...:music: ennyi elég is volt ebből az eventből;)
     
  4. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Köszönöm a választ. Igen tudom a fentieket, elolvastam a leírást még az event elején. Azért írtam, mert úgy jártam, hogy nem mindig azonnal váltottam be a növényeket csillagra, ezért összegyűlt egy nagyobb mennyiség (kissé lassú így 25 db-jával beadogatni és sietnem kellett). Aratás után rögtön ültettem a következő kört, utána kezdtem beadogatni, ekkor láttam, hogy kész, már megvan a 40x5 csillag, többet nem tudok beadni. Ki kellet törölnöm az új vetést, hogy a másik fajtát ültessem. Az utolsó körömet gyakorlatilag feleslegesen ültettem. Ha nem tartod érthetőnek a bejegyzésemet, légy szíves töröld azt, nehogy megzavarjon másokat. Köszi.
     
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    De igen, így már érthető a szisztémád.
    Mindenki másként csinálja. Én általában napi 2x rövid érésűt ültettem, és 2 hosszút, (éjjel alszom). Egyszer keltem fel hajnalban, hogy anyagi ráfordítás nélkül meglegyen a két dekor is, meg melléje a két Piccolo láda is. Igaz, hogy patentra viszonylag pontos aratást követel ez a módszer, de egy eventnél ki lehet bírni.
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jót mosolyogtam ahogy olvastam amit írtál, de félre ne értsed nem a Te gondodon, hanem a saját lükeségemen. Most vágtam ki egy terület villáskulcsot, mert rájöttem, hogy már nincsen rá szükségem, ellentétben a fogaskerékkel amiből még szükségem lenne pár darabra. No miután rájöttem és kikapáltam már lassan beérik a rövidebb. A dekorok nem érdekelnek. Kiemelem a maradék érmét a fogaskerekű bambusszal és a Fényösvényes láda I.-re költöm amennyit enged megvenni. (50 érmét tudok kivenni még és 15 érem a láda, hát nem lesz túl sok, de nem baj, ne vigye el a rendszer.)
    PS: A piccolok már megvannak azt elfelejtettem leírni :)
    Szia!

    Garázdálkodott az eventes boltban ahogy elnézem :D
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Aludtam, már nem maradok fent a farm végett. Sőt szombat, vasárnap fel sem kelek. Feljebb írtam, hogy a nagy kosarat megvettem.
    Csak így sikerült ez is.
     
  8. kacsatojás1961

    kacsatojás1961 Fórum-zöldfülű

    3 pikkoloból kettő 10x1 farmarany, egy 40x4 farmarany.
     
    GA-BI-O-Farm, Hahacska, rudcsi24 és 4 más kedveli ezt.
  9. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Gratulálok. Nekem fényévekre vannak. Nem tudom mit szúrtam el... de még a picolo sem lesz meg, pedig nonstop arattam egy-egy óra csúszásszal naponta, amivel egy kör maradt ki. Lehet elraboltak az UFOK, csak még nem vettem észre azt az egy nap kiesést, ami a végéhez kellene xDxDxDxD
     
  10. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szisztok!

    Nagy öröm ért. Az elöbb véletlen rá akadt a "rágcsálóm" az event órára.... Alig hittem a szememnek az event
    holnap 22:00 óráig tart:D
    Ti rutinosok ezt biztos tudtátok:D így talán megkapom a 3. picolót
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jó reggelt eventezők :) Jöttem beszámolni és egy kicsit sztorizgatni bambaságom történetét. Túl vagyok a nehezén, ott csücsül a menüben a 4 piccolo. Kicsit izgultam, hogy tényleg meglesz e, de ma reggelre sikerült kiszednem az utolsót is. Most még érik az utolsó kör villáskulcsbambusz. A még kiváltható 50 db csillagos érméért a fényösvényes ládákat fogom kiváltani. Nekem így éri meg a legjobban. Kissé leamortizáltam magam szupertrágyából és szupertápból is a teliholdas event miatt úgy, hogy jól fog jönni bármelyik ha lesz benne.
    A talányos fák, és ólak amit ki lehet váltani nem annyira fontos, majd jönnek más eventekből.

    És akkor a sztori. A legutóbbi piccolós gyűjteményemnél 8 db -ig bírtam megállni, aztán egyik este lefekvés előtt kipakoltam őket a tölgyesbe.
    Másnap reggel egyszerre nyitottam ki őket az aratóval. Olyan régen és annyira szerettem volna már végre Jack-et, és nagy - nagy örömömre hogy lett egy. :inlove: és úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra.
    A másnapi aratásnál látom ám, hogy hoppp....nini egy farmarany landolt a ládába. Hát mondom, ez meg hogyan? Akkor látom, hogy ott figyel a tölgyesben elbújva egy FA fa. 8) A Jack-ért való öröm annyira elterelte a figyelmem, hogy nem vettem észre, hogy lett Fa fám.xD Mondjuk olyan helyen van (el se vettem onnan, marad ott ahonnan "kinőtt") hogy teljesen bele olvad a környezetbe. (Mutatom is a képen) Mondanom sem kell, lett nagy hejehuja :D
    [​IMG]
    Úgy, hogy most már csak a virágfestés és a gyepek ura hiányzik, és akkor a hozzájuk tartozó felhősorom is meglesz.
    Most próbálok megint magamon erőt venni és nem kinyitogatni a piccolókat, remélem sikerül (majd mantrázok hozzá...hmmmm...ne nyisd ki...hmmmm....ne nyisd ki xD)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.21
    Vadóc, vihence, Havasi_Gyopár és 17 más kedveli ezt.
  12. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    De jóó!! ;) Nekem 2 piccolóból 2 "kicsobbanó öröm". Hááát nem volt őszinte a mosolyom! ;) 229-es szinten nem igazán kicsobbanó örömmel fogadtam a TP-s cuccot. ;) Még 1 ládám lesz, (kicsit benéztem, és estére nem a 8 órás növényt ültettem, így 1 kör növény híján nem lesz meg), de igazából, ha ilyen "ajándékok" lapulnak, ami nekem ...ra nem ajándék, akkor nem is bánkódom érte! ;)
     
    EthanWinters, inanna11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  13. EthanWinters

    EthanWinters Utánpótlás-írogató

    Jó reggelt mindenkinek. Nos én jelenleg így állok. Jobb és bal oldal természetesen készen van végig. A kiváltható cuccok közül a 2 piccolo volt a cél, de sajnos nagyon úgy érzem, hogy ebből már csak az egyik lesz meg, a másikat szinte már lehetetlenség lenne megszerezni és kiváltani. Nem baj, ennek is nagyon örülök. Remélem, hogy mindenki megszerezte az event alkalmával amit szeretett volna.
    [​IMG]
     
    bugavalika40, maszilva, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  14. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Sziasztok! Nekem a négy piccoló kellett az meg is lesz Még 25 érme és landol a negyedik is. Még itt a mai nap az még 2 aratás. A dekorokról lemondtam inkább az érmékre mentem. Nem volt könnyű, nagyon ki lett centizve az idő. Remélem a következő nem lesz ennyire vontatott és ha kimarad egy aratás akkor sem úszik el semmi. Sok sikert mindenkinek.
     
    rudcsi24 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Gratula a Jack-hez és a farmarany fához :)
    Nálam fordított a helyzet, ha 1-et nyitok talán kedvemre való lesz belőle. ;)
    Tegnap megszereztem az eventből a 4. piccolót, kipakoltam, kibontottam aranyért;)
    Aztán jött a keserű valóság, havermackó (amit menten törültem),pöttyös ernyőgomba, élőholt kincs, Ingrid tanítványa:wuerg:
    Érmét már nem tudok kiváltani, így kiszedem képletesen a Gazda kára dekort xDxDxD
     
    rudcsi24, zoldert, kutyaszálló és 6 más kedveli ezt.
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Légyszi' segítsetek már egy kicsit, most agyilag bokazokni vagyok. 1 aratásból nettóban hány termés jön le? Minden le van írva, de ezt a számot sehol nem találtam. Köszi!
     
    EthanWinters kedveli ezt.
  17. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Hát eventecske lerendezve részemről:inlove::inlove::inlove:
    Végigcsináltam a két garázs sorát, kivettem egy piccolót pluszzba: két virágos dallamok lett és egy végtelen kincskeresés lett:p:p
    nekem pont ezek kellettek, így már végeztem is :)
    Aki kész annak gratula, aki még szemezget sok sikert a kívánt dolgok megszerzéséhez:inlove::inlove::inlove:
     
    rozo52 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Szerintem 170 db
     
  19. an-csika

    an-csika Törzsjátékos

    Szia!
    28db (2x2) 140db, 4db (1x2) 12db, 8db (1x1) 16db, tehát összesen 168db növény.
     
  20. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Nettó 128 darab. Összesen 168 darab.
     
    Havasi_Gyopár, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.