Visszajelzés Garázsvásár - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igazábol nekem is tetszik.;):):)aranyosak a szurikáták.:inlove:Megprobálom befejezni a ronda növényeket ma leadtam az árvácskákat is . Talán 1 kis fa-t összeszedek hátha valami.:)
    Mindjárt meglesz a következő Sáskám a szezonból ( még ma) azaz a gazdaköre is lesz
    Ui. Aki a 11-es piacon van annak tudok eladni bármelyikből van feleslegem.o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.20
    ulmo12, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    A "mezitlabas parasztoknak" pedig ott van a 100% olbeveteli bonusz, es 7 szupertap, amivel 1 nap alatt osszejon 1 olbol is a szukseges mennyiseg. Az olbeveteli bonuszt visszaadja az event, es akkor 7 szupertapot atvaltunk 5 db bonusz ladara, es 4 db party porira, mert a 15 db imadkozo saska ennyit tesz hozza az eventhez.

    Szerintem a titokol akcio utan a szurke piacokra is meg fog erkezni a saska, ugyhogy remelhetoleg elerheto lesz nagyjabol mindenkinek. Nalam szurke volt, aztan valaki kikerult a piacra nehany db 1.3-1.4 millio/db aron, 20 milla korul volt 15 db, 1 kor sarga borso ara nalam. Ugyhogy borsos aron ugyan, de szerintem lesz a piacon.
     
    nagymami2, -kaktuszable-, Fuhur és 18 más kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia szomszéd!:)
    Írj rám ha nincs sáskád, mi egy piacon vagyunk teszek ki neked szívesen ,nem borsos áron természetesen.
     
    nagymami2, -kaktuszable-, ulmo12 és 12 más kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Koszi, tudom, hogy rad szamithatok:):inlove: de mar beszereztem. Eloszor ugy voltam vele, hogy nem is erdekel, vagy lesz, vagy nem, sokat nem vesztek vele. Aztan lett a piacon, megvettem, most mar tul vagyok rajta:D

    Szerintem lesznek sokan akik vesznek titokolat, ugyhogy bovulni fog a kinalat, persze kerdes milyen aron. Jo aron futo novenyek termelesevel azert nem olyan nehez kigazdalkodni a szukseges CSP-t (zab, szena, csak az egyszeruek, fenti szinteken sarga borso, len es tarsai), utana mar csak a piacot kell nezni. En remenykedem benne, hogy nem lesz azert olyan versenyfutas erte, mint a korhazi maszkokert a kinai repulotereken.
     
  5. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Látom elég sokaknak van sáskája. Immár nekem is összejött 15 db, cirka 10 milláért .:music:xD
    Úgy voltam vele biztos ami biztos legyen a pajtában 8)
     
    -kaktuszable-, Fuhur, ulmo12 és 9 más kedveli ezt.
  6. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Bagolyban keress meg és megegyezhetünk sáska ügyben, nem foglak kirabolni az tuti ;)

    Sziasztok!
    Akinek akár csak egy sáska ólja van és kiteszi szupertáppal etetve és sajtgolyót és Valentin napi cserepet arany rekeszbe tesz, lesz reménye össze szedni a megfelelő mennyiséget.
    [​IMG]
    Ez is arany rekeszes, tehát lehet válogatni ;)
    Sok sikert a letermeléshez.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.4.20
    -kaktuszable-, maszilva, Fuhur és 12 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Csak kapkodom tegnap óta a fejem.Jó hogy beléptem,most is kapkodhatom,olvashatom az eventleirást.Az otthonűlős eventbe is belefogtam,ez sem maradhat ki,biztos hogy csinálom.Van minden hozzá,lehet a piacra is jut belőle.Még ránézek a gazdasági feladatra is,mik kellenek hozzá.Már csak a titokólaknak nem lesz helye kirakáshoz,ha vásárolnék!
     
    -kaktuszable-, maszilva, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  8. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Jöhet az event, szezonból elértem a sáskaólat, beetettem szupival, remélem az event végéig összejön a 15 db.
     
  9. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Én azt hiszem, kihagyom, sajna, galléros gyík hiányában teljesíthetetlen számomra. Sáskám most lett meg a szezonosból, lehet inkább amit lehet , eladok.
     
  10. judorf

    judorf Haladó

    Sziasztok!
    Végre 1 event ami a piacot is kicsit megmozgatja. Szeretek piacozgatni, de mostanában kissé haldoklik a drága. Sáska ólam nekem sincs, de én még olcsón vettem pár darabot. Jó kis eventnek nézünk elébe. Hajrá!
     
  11. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    Mivel nekem sincsen sáska ólam kénytelen voltam venni még 3-at ahhoz amit a gazdakörihez kezdtem gyüjtögetni.Darabja 1200000 csp volt,nem mondom jó kis ár érte.Most remélem hozzá jutok majd egy ólhoz.A szezonosból nem lessz mert nem szoktam rendszeresen csinálni.A többi beadandó meg van.A gazt meg hamar letermelem.Jó játékot és sok nyereményt kívánok mindenkinek.
     
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, köszönöm szépen kedves zoldert. Jöhet az event, meglett minden.
     
    Fuhur, csio70, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
  13. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Örülök, hogy segíthettem és így tudod csinálni az eventet is.
    Sok sikert kívánok hozzá!
     
    Fuhur, vihence, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mire vége az eventnek, a szezonból meg is lesz az imádkozó sáska.xD
    Az, hogy 20 perc után üres a csevegő, csak annyit jelent, hogy annyira otthon marad mindenki, hogy még az információs szupersztrádára sem hajlandó kilépni. Egyébként is 65 felett 12:00 után már vége a napnak.xD
    Most már csak azt várom, hogy mikor vezetik be, hogy melyik farm milyen időkorlát mellett művelhető. És igazán nem tudom, hogy miért járnak el a farmról a munkások, ha egyszer beköltözhetnének végleg. Csökkentve a az újpercek gyulladásának terjedését, így a gipszelőket nem kellene túlfeszített munkára fogni.
     
    nagymami2, rokaro1, -kaktuszable- és 16 más kedveli ezt.
  15. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Lehet, hogy 12 óra után vége a napnak csak pár évvel múltam el 65, de én már a hetedik hete nem voltam kint és a járvány végéig nem is megyek ki. Ha lehet kimondom a legveszélyesebb csoportba tartozom és szeretném túl élni.
     
    -kaktuszable-, ursa11, maszilva és 23 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kitartást! Türelmet és alkalmazkodó képességet. Jópár hét vár még rád, ha valóban a legveszélyeztetettebbek közé tartozol. (És remélem csak elírás, hogy a legveszélyesebb vagy.:) Főleg csoportosan. :)) Valójában az oltásig kell kibírnod, mert csak az jelenthet majd valamennyi garanciát. Bízz magadban és bízz Istenben!
     
    nagymami2, -kaktuszable-, csio70 és 15 más kedveli ezt.
  17. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Roppant röviden: 2013-ban egy autó baleset után életveszélyes sérülésekkel mentőhelikopter vitt kórházba, 25 csontom tört el, pár év kórház és rengeteg műtét után életben maradtam. Két éve műtöttek vastagbél rákkal, tavaly túl estem egy agydaganaton.
    Hidd el nem egyszerű ennyi mindent átélni és néha mosolyogni. De még néhány évig szeretnék farmozni és a játék legalább erőt ad átvészelni a sok nehézséget.
     
  18. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Hirtelen felindulásból piacra mentem, és láss csodát - volt 15 sáska 15 milláért. Persze megvettem, ez csak pénz, pláne virtuális. Jóéjt.
     
    rokaro1, -kaktuszable-, ulmo12 és 6 más kedveli ezt.
  19. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa


    Ezek szerint jól állsz sáskából, mert látom a piacon. :D
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen. Jól látod.;):)Egyenlöre nem írt rám senki bagolyban.o_O ( facen se):)
    Estére kiraktam 1 terület orszarvút, most cseréltem vízilóvakra.
    Galléros gyikból is volt 500 , mondjuk pár százat eladtam már.:)
    Bahás állatakot nem adok le megrendelőknek, és jellemzően ök vannak kint .o_O
     
    -W-595-, czutika, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.