Visszajelzés Garázsvásár - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    Nagy csalódás! Ennyi állatért se jár szurikáte, imádkozósáska sem.
     
    -Márticska-, imi010 és -katalinjani- kedveli ezt.
  2. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Nekem majom, oroszlán sárga kettő darab.
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ezek azért elég új ólak ahhoz, hogy csak úgy ajándékozzák... Sok gazdánál még a hangya is csak a szekrény alatt van, szerintem. ;)
     
    erzsike511, Samborg, mingo826 és 6 más kedveli ezt.
  4. rokaro1

    rokaro1 Aktív író

    Úgy tűnik nekem, hogy a szurikáta gyakoribb lesz, mint az imádkozósáska.
    Tegnap délután vettem 4 titkosat, és lett 1 szurikáta. Imádkozó most sem sikerült.
     
    kovacstne, DevilMókus, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  5. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nagyon örülök most.
    Az event első titokóljából szurikáta lett, gyorsan meg is etettem szupertáppal.
    Hasonló szerencsét kívánok Mindenkinek.
    Jó játékot.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.20
  6. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Event kész,a titokólak érnek .Reggel hozom az eredményt !
    Aki kész gratulálok,aki küzd :szurkolok,hogy sikerüljön végi vinni.
    Mindenkinek jó éjt :)
     
    erzsike511, mingo826, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  7. Maca2013

    Maca2013 Aktív író

    Szia Szomszéd. Nekem is szerencsém lett a második olbol meglett a szurikáta.
     
    Éva0315, maszilva, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
  8. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szép reggelt mindenkinek !
    Hoztam a 3 titokól eredményét: lajhár,krokodil narancs és zebra :( Majdnem leestem a székről,úgy meglepődtem ezen az ósdi titkosakan.
    Gratulálok,legalább neked szerencséd volt :)
     
    kovacstne, Éva0315, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! sárga oroszlán...pálcika hegyező narancs eddig nekem...a harmadik még nincs meg...:eek:ez van...
     
    erzsike511, kovacstne, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  10. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Gratulálok neked kedves szomszéd.Jó játékot.
     
    Éva0315 és Maca2013 kedveli ezt.
  11. Maca2013

    Maca2013 Aktív író

    Szia. Köszönöm Nekem is ez az első eset talán hogy ilyen szerencsém legyen. Sáska persze még nincs arra egy vagyont áldoztam a piacon de igy már nem fáj annyira.
     
    vcsaba18, Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia! Az aranycserjét kéri nagy mennyiségben 4020 db kell s csak 800 havasi szekfű, a többi a piacról beszerezhető, ha nincs raktáron! Sztm menni fog :) Én már csak azért lépegetek be néha, hogy nézegessem a szép grafikát ;)

    Viziló medencét tudsz kiváltani a farmárudában 2 db-ot is, 500 farmpengő db-ja, sőt 750 farmpengőért piros ól is van.
    Én mindíg piacozom, hogy sok csengőpengőm legyen, így nem okoz gondot, ha meg lell vennem olyan dolgokat, amit nem tudok megtermelni.
     
    erzsike511, Éva0315, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nálam is 700-800 ezer a sáska...persze én is megvettem...:oops:
     
    erzsike511, kovacstne, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  14. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Én meg eladom a sáskáimat, nekem galléros gyíkom nincs. Vizilóm, meg 30 db van csak , még törpölök rajta megvegyem e .
     
    Éva0315, Gio, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Én a gyíkot is megvettem, az is húzós volt...a víziló az van bőven...vagy termelsz és kivárod, vagy a piac és van rögtön.
    Én sokat vásárolok és eladok.:)
     
    Éva0315, Gio és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    ha a 20-as piacon vagy teszek ki
     
    Éva0315, Gio és DevilMókus kedveli ezt.
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Én is sokat piacozok, de a viziló nálam 126 ezer felett van. A nagy farmomnál csak 35 ezer. Egyébként meglepő, de a 20 piacon vagyok, folyamatosan nézem, de még nem lesz olcsóbb úgy látom. Köszönöm a lehetőséget.
     
  18. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Szép napot mindenkinek!
    Nekem eddig nem volt Imádkozó sáskám, az eventhez is úgy kellett a 15 db-ot megvenni, de a titokól kárpótolt, kaptam egy Imádkozó sáska ólat. Kapott is rögtön szupertápot a "drága", hagy sokasodjon.
    Aki még várja a titokól eredményét annak sok sikert kívánok a sáskához.
     
    erzsike511, vcsaba18, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  19. Édrien08

    Édrien08 Fórum-zöldfülű

    köszi szépen, nem is figyeltem csak 50 fa-ért láttam, most már mindegy :) Sok szerencsét :) Sok csp-m nincs, de azért igyekszem, nem lenullázodni. Annyi hogy vegyek csillagászati áron állatokat, annyi sosincs.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. Édrien08

    Édrien08 Fórum-zöldfülű

    köszi szépen a választ, de én szeretem az olyan eventet, amit ha kitartó az ember, akkor meg lehet csinálni. Azért 0 állatból 90-100db-kat és van rá négy napod. Mondjuk ezt könnyű kihagyni, mert gyakorlatilag szinte semmi sincs meg :) a szezont sem csinálom, nem is értem, hogy mi a fene az. Ha jól olvastam, akkor pénzért kell kiváltani. Nem költök rá (amikor dolgoztam és volt miből akkor néha vettem ezt-azt, de sajna most ez nem megy :( ) Sok sikert kívánok neked :)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  21. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok:inlove::inlove::inlove:
    Eventecske lerendezve:p
    Szépen haladtam ,de az elején jól meg kellett nézni mit hova, miért stb......xD
    Örülök,hogy igyekeztem a szezonnal,mert a végefelé ott van a sáska, így pont meg lett a 15 darab abból is;)
    A titokosból a második lett a szurikáta,nagyon kis cuki:D
    Én mindig termelek,vagy veszek állatokat mindenből,hogy legyen ne kellessen drágán a piacról venni8)
    Most a galléros gyík ment jó áron,így jött egy kis mani :inlove::inlove::inlove:
    Megyek tenyésztgetek még a hátralévő időben,hátha ugra-bugrál egy kicsit;)
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove:
     
    erzsike511, maszilva, Fuhur és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.