Visszajelzés Garázsvásár - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Jött egy jó kis termés bónusz, így hát a garázsvásár kipipálva! Most már csak egy szurikáta jöhetne, mivel a másik két titkos nem hozott ilyesmit!
     
    Gio, -Márticska-, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  2. mazsu57

    mazsu57 Junior szaki

    Sziasztok!
    Nekem van két botsásk ólam. Van vagy 450 botsáskám. Hogy kesz benőle imátkozó sáska? Nem találom a tenyésztésben a sáskát.
    Buta vagyok, vagy buta vagyok? Sajnos a két titokólból egy oroszlán és a kroki lett csak.
     
    anci091551 és Éva0315 kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem vagy buta, de nem tenyésztéssel lesz a Botsáskából Imádkozó sáska :).
    "Ő" a februárban érkezett Metope talányos tiki-tenyészetből fejlődhet ki, itt olvashatsz róla.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-és-ólak-a-játékban.16260/page-7#post-1073154
     
    Gio, Éva0315 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. mazsu57

    mazsu57 Junior szaki

    Éva0315, Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  5. kincsemfarm

    kincsemfarm Járnitanuló

    Event a sáskáig kész.Mivel nincs sáskaól eddig jutottam nem vásároltam.7 farmon 1 szurikáta 2 piros zsiráf.papagály piros 2 a többi hangyász,fóka zerge tigris sima.
     
    Gio, Sárika555, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  6. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Szia. a 7-es piacon 3 millió felett van darabja. :cry::oops:
     
    zsani_apja, Éva0315 és benedekbobe63 kedveli ezt.
  7. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Event befejezve, 1 db kitehetőt megszereztem, mivel nem tudtam volna végigvinni, ezért inkább eladtam a sáskáimat. Jól jön a csp , amit lehet a gazdakörire költöm. Mire letermelem a növénykét az otthonülők eventhez, lesz elég banánon a gyömbér kiváltásához.
     
    Éva0315, vcsaba18, Gio és 3 más kedveli ezt.
  8. -Márticska-

    -Márticska- Haladó

    Sziasztok! Nem tudom, hogy ki állítja be az "ajándékokat", de talán súlyozni kellene. Egy 15 db-os sáskáért kapott aranyládába talán, egy ehhez méltó "ajándékot" kellene párosítani. Jelenleg egy imádkozó sáska épp a piacon 3 millió körül forog. Én amit kaptam az aranyládában, írd és mond 2 db farmpengőt! Nem hiába tettem idézőjelbe az ajándékot, mivel ezért igen megdolgoztam.
     
    Éva0315 és Matold kedveli ezt.
  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szia! Én 2 kacsa-kata turbótrágyá-ját kaptam, amit előrántok bármilyen ládából...o_O:oops:
     
    Kuzdern, Éva0315, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    Be fejeztem az eventet,a talányosokból kaptam 1 oroszlán narancs,1 anakonda piros és 1 zsiráf narancs ólat.Az aranyos ládából pedig 2 lóhere talányos tiki tenyészetet kaptam.Remélem mindenki elérte a kitűzött célját,és további jó játékot mindenkinek.
     
  11. dzsozef1

    dzsozef1 Járnitanuló

    Hát sajnos a 2000 aranycserje elúszott,éjszakás voltam ,ami két komfortos ültetésre elég volt,de most d.e bealudtam,úgyhogy hiába vásároltam vagy 12milláért állatokat....kidobott csp...nem baj ,másik 2 event megy tovább termésbónuszt meg mostanában egyszerűen nem ad be,akárhány party pörire se....
     
    kovacstne és Gio kedveli ezt.
  12. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Huh dejól jártál a farmpengővel...nekem 8 db trrbó trágya volt :(
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Annyira belefelejtkeztem az etetős eventbe , hogy azt hittem , ez az event holnapig tart :cry:

    Megvan az eventnövény is .

    [​IMG] [​IMG]
     
    Éva0315 és kovacstne kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nélam is lemaradt a vége!:cry:
     
    Éva0315 és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    A Garázsvásár event véget ért, ezért zárjuk az event csevegőt.

    Remélhetően mindenki megtalálta a számítását az event teljesítése során,
    ki az eventben, ki a piacon, ki más farmos tevékenységében, de lényegileg a Farmerama játékban.

    Ismét nagy köszönet illeti azokat a játékos társainkat, akik jó szándékú ötleteikkel, tanácsaikkal és
    segítő útmutatásukkal támogatták a játékostársakat.

    További sikeres és eredményes játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.