Gazdák Észak-Magyarországról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 20.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szépmező.szárnya

    Szépmező.szárnya Fórum-zöldfülű

    halihó
    Bács-Kiskun megye
    hol tudom megnézni mikor kezdtem a játékot?
    rég volt és a régi fórumon maradt az info
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Segíts, hogy segíthessünk!
    Pontos ID számra, farmnévre van szükségünk a probléma kivizsgálásához, a kérdés megválaszolásához.
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  3. Szépmező.szárnya

    Szépmező.szárnya Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a fáradságot:)
    Szépmező.szárnya ID 2073266
     
  4. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    2010. májusánál előbb kellett kezdenie. Én májusban kezdtem, és akkor 4.800.000 feletti ID-vel. Az első két farmommal. Ez már későbbi, júniusi, azért magasabb.
     
  5. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A regisztráció dátuma: 2010. április 14.
     
  6. Szépmező.szárnya

    Szépmező.szárnya Fórum-zöldfülű

    köszönöm szépen :)
     
  7. viktogyoztes

    viktogyoztes Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Komárom-Esztergom megyében lakom, azon belül is Táton. Viktornak hívnak, és 17 éves vagyok. Régebben is játszottam már ezzel a játékkal, de valami miatt abba hagytam... most nem szeretném. :) Remélem ki lehet ide írni más játék nevét is, játszok még a SkyRamán, RisingCitiesen, -------, ----------, és itt. :) Ugyan ezzel a névvel.
    Jó játékot!
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.15
    sziszi1965 kedveli ezt.
  8. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Nem, nem szabad! Más játékot nem szabad emlegetni, főként olyant nem, amely nem a Big Pointé.
     
  9. viktogyoztes

    viktogyoztes Fórum-zöldfülű

    Bocsánat, töröltem a neveket.
     
    Tündi1001 kedveli ezt.
  10. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Így helyes!De azért írni azt szabad ám!
    Azért ide is átugrunk hogyha írsz,..hogy ne légy egyedül.
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  11. BOGIgazda11

    BOGIgazda11 Fórumlakó

    [​IMG]
     
    Kuzdern és sziszi1965 kedveli ezt.
  12. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Sziasztok földijeim! :)

    [​IMG]
     
  13. zlandi

    zlandi Fórum-zöldfülű

    Segítséget kérnék valakitől, hogy mombinszilvát hogy tudok szerezni? Nem értem, hogy miért nem lehet venni a piacon. Köszönöm előre is! Üdv. zlandi
     
    Tündi100149 kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Egyszer, már a mi topicunkban is feltetted ezt a kérdést és ott 3-an is válaszoltak neked.
    Nem jöttél vissza
    Ez a kettes hozzászólásod, de gyanítom ide sem jössz még egyszer.
    Mindenesetre elhoztam az akkori moderátor válaszát, hátha boldogulsz vele: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/gazdák-a-tiszántúlról.10973/page-437#post-457989

    Továbbá érdemes lenne a megfelelő topicban feltenni a kérdésed.
    https://board-hu.farmerama.com/inde...ltál-topicot-kezdők-és-haladók-részleg.11960/
    Ugyanis így pusztába kiáltott szó marad...
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.16
    sziszi1965 kedveli ezt.
  15. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    sziszi1965 és zlandi kedveli ezt.
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ezt, igazán kiveséztük neki...;),)
     
  17. zlandi

    zlandi Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm a profi és gyors segítséget! :)

    Rendben, megértettem! Köszönöm a kioktatást, nem vagyok olyan profi mint itt nagyon sokan, még azt se találtam meg hogy hol kell a választ megnéznem! :-( Itt már megtaláltam és a "pusztába kiáltott " szavaid elértek hozzám. :) Köszönöm a "türelmedet" és főleg a többiek segítő szándékát annak ellenére, hogy látták mennyire béna vagyok! Megnyugtatásodra, nem fogok többet kérdezni, hisz a fórumba se fogok belépni. Több évvel ezelőtt kezdtem a játékot, hosszú időre felfüggesztettem, de most nagy az információ lemaradásom. Lehet kizárni és kritikákat írogatni most már a saját szórakoztatásodra! Szívélyes üdvözlettel: zlandi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.3.16
    Tündi100 kedveli ezt.
  18. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szia!
    Ne add fel,.. úgy látom az a legnagyobb gond ahol felteszed a kérdésed oda nem nagyon találsz vissza!
    Ha továbbra is itt teszed fel kérdéseid,.. fogjuk látni. Tiszántúlra is fel teheted.

    Vigaszként ez mai napi,..

    [​IMG]
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Te segítséget kértél - és hárman is segítettünk....(Az én hozzászólásom már a következő oldalon volt......)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.16
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája