Gazdák a kilencedik X-en túl

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Tigrislady, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Zsozsó! Írd be a Google-ba: kandírozott gyömbér. Aztán ha kijönnek a találatok, fent klikkelj a Képek-re. Sok felvételt láthatsz a kandírozott gyömbérről. Én és a nagyobbik fiam szeretjük, a család többi tagja tartózkodik tőle, mert szerintük nem jó, csípős ízű. Mert ők nem tudják, hogy mi a jó! Ha szereted a kissé(?!) csípős ízt, ajánlom a wasabit. Olyan, mint a torma, csak csípősebb. Imádom! :D
    Mi a városszéli nagy Tesco-ban szoktuk venni a kandírozott gyömbért, de a nagyobb super-marketekben szokott lenni, esetleg kisebb boltokban, ahol cukrozott, aszalt gyümölcsöket is árulnak.
     
    Sonche, Tigrislady és Koppi kedveli ezt.
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Valóban így van ahogy írtad! Nekem ez nem jutott eszembe... Simán igazad van....:) :)
     
  3. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Iiiigen. Tudom, csak a feleségem nem tudja, hogy nekem mindig igazam van. Meg a nagyobbik unokám is tiltakozik ez ellen. A mamával összefogva megtanítják majd a kisebbik unokámat is arra, hogy a MI családunkban csak a nőknek lehet igazuk. Előttem beszélték meg a tervet. Mind a kettő unoka leány, meg értelemszerűen a mama is. A feleségek meg nem tiltakoznak a TERV ellen. Nekik sem hátrányos a férfiak elnyomása. :p
    Jó reggelt mindenkinek! És mindenki gyógyuljon meg! Minél gyorsabban, annál jobb.
     
    Sonche, Tigrislady és linzenpolc kedveli ezt.
  4. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tihamér.....igazad van....igy már ismerős!...bár látni még nem láttam!
    Nem gondolkoztál el azonxDxD...hogy mennyi ideig is volt nálatok férfi-uralom?xD
    Lehet, most ezért van az összeesküvés a vélt igazad ellen?????
     
    Tigrislady, Sonche és onagger52 kedveli ezt.
  5. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!
    Nálunk férfiuralom? Az kizárt, hogy olyan lett volna. Csak hárman voltunk fiúk a feleségemmel szemben. Mi mindig is elnyomott kisebbség voltunk. Terrorizáltak minket a nők! Ami a "vélt igazat" illeti ... szóval MI IS az aláírásom itt a fórumon??? Na ugye!!! :D
     
    Tigrislady, zsozso577 és Sonche kedveli ezt.
  6. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Nahhhh.....akkor hogy is van???? 3:1 az arány és mégis többes számban vannak a "nők"!!!
    Hmmm?????xDxD Hol az igazság?:pxD
     
    Tigrislady, Sonche és onagger52 kedveli ezt.
  7. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Még szép, hogy többes számban vannak! A királyi többes. Amikor elvégeztem a tts. (tiszthelyettes) iskolámat, a feleségem megkérdezte, hogy MOST mi a rangom.
    - A rendfokozatom törzsőrmester.
    - Annál mi az eggyel magasabb? - kérdezte.
    - A főtörzsőrmester. - válaszoltam gyanútlanul.
    - Na akkor mostantól fogva én AZ vagyok, TE meg csak az az izé, ami annál kisebb - hangzott a válasz.
    Ez nem kitalált történet, szó szerint így hangzott el az úr megtestesülésének 1984. évében. Mondom, hogy elnyomott kisebbségben voltunk és vagyunk mi férfiak, pláne, ha férjek vagyunk. (Mivel a feleségemet még mindig szeretem, ezért nekem ő még mindig a királynőm, tehát jogos a királyi, királynői többes. Ráadásul a világ két legjobb nője a két unokám, akiknek nem lehet ellent mondani és főleg nem ellenállni, ha rámnéz/nek és én meg majd hogy nem elolvadok tőle/tőlük.) Nehéz, sanyarú sorsa van egy elnyomott férjnek. :p ;)
     
    Tigrislady, Sonche, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  8. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Az igazság odaát van. Mindig.
    Nálunk is nálam az utolsó szó. Igen drágám, ahogy Te gondolod.....:):)
    (Aztán vagy megcsinálom, vagy nem.)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.18
    Tigrislady, Sonche, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  9. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Én is így vagyok vele. Övé a "parancs", az enyém meg a vagy teszem vagy nem teszem meg lehetősége. Holnap reggel megyek nagyfaluba unokázni. Jó napom lesz. :)
    Jó éjszakát mindenkinek!
     
    Tigrislady, Sonche, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ahhh ! Te már akkor ingyen utazol a vonaton?
    Kellemes unokázást.
     
  11. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Ohhhh....de rafkósok vagytok!xD Ott a pont! ....nahhhh nem azért, csak azért !xD/ itt elharaptam a szó végét/

    Tihamér holnap biztosan szép és jó napod lesz....jó unokázást!

    Jó éjszakát kivánok!
     
  12. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Tigrislady, Koppi, Sonche és még 1 ember kedveli ezt.
  13. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Nem. Mivel nemzetközi gyorsvonattal megyek és jövök, a pótjegyet és a helyjegyet ki kell fizetnem. Innen nagyfaluba kevesebbet kell fizetnem ugyanazért az útért, mint nagyfaluból ide. Én nem értem ugyan, de ha elnökasszony erre tévedne, talán meg tudná magyarázni. Ért hozzá! :)
    Igen, jó napom lesz a mai. Unokázok. Talán este még benézek.
    Szép napot mindenkinek, akár tenyészt, akár nem!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.18
    Tigrislady és Fatther kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Az én kislányom is megy föl a Nagy Faluba ma este, holmi "oscar" nevű szolgáltatással....
    Ami jóval olcsóbb, mint 1 vonatjegy.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    El is integettem a lánykámat 6 kor...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.18
    Tigrislady, _Ilona49_ és onagger52 kedveli ezt.
  15. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!
    Előkerültem, megnéztem a kis tündérkénket. Jó volt babusgatni. :)
    Megérdeklődtem a jegyvizsgálót (kalauz) a különböző árról és elmondta, hogy aki nem "fő műsoridőben" vonatozik helyjegyes vonaton az kevesebbet fizet, mint aki a "fő műsoridőben" használja. Azaz reggel korán olcsóbb, ebéd után drágább. Pénteken és hétfőn ismét drágább, had fizessenek a sok jövedelemmel rendelkező tanulók, akik hazamennek a hét végén és hétfőn mennek ismét a távolban lévő kollégiumokba. Aki kíváncsi rá, nézze meg az Elvirán. Ez a MÁV-START utazási honlapja, itt lehet megnézni mikor és hová megy a vonat. Továbbá szintén itt lehet megnézni a különböző árakat, kedvezményeket és nem mellékesen lehet jegyet is venni online.
    Jó éjszakát gazdák!
     
    Tigrislady, _Ilona49_ és Koppi kedveli ezt.
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ki van az "tanálva", hogy járjon jobban Állam Bácsi...:(

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Az eventet kivégeztem. Kellett az AB-is. 381 szuperem maradt...
    Jó éjt....
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.18
    Tigrislady, _Ilona49_ és onagger52 kedveli ezt.
  17. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!
    Még így is ráfizetéses a vasúti személyszállítás.
    A tenyésztős eventet is kihagyom. Kevés a szupertápom. Megnéztem, egy kisebb kupac porosodik a pajta sarkában. 4740 db. Hát mire elég az? :p
    Szép napot mindenkinek!
     
    Tigrislady kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Persze, mert régen használtad föl őket.Hidd el hamar el lehet pengetni intenzív játékkal...:) Nekem is lenne 2 vödörrel, ha nem csinálnék eventeket...:)
    Szép Napot !
    Itt havas eső esik. Nem szeretem idő van.


    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Helyesbítek: hó esik, de vizes. Ragad rá mindenre.


    Most, vasárnap reggel -2 fok van és fehér lett a táj. Igaz, az utak sötétek.
    Felétek milyen az idő? :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.18
    onagger52, Tigrislady és szuszika55 kedveli ezt.
  19. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!
    Éjjel elkezdett esni a hó. Apró pelyhekben esik azóta is. A kocsik tetején, a házakon megmarad, de az utakon, járdákon és a füvön is olvad. Elvégre tél van. :)
    ------------------
    Na nem ment el délelőtt a hsz. Most már mindenütt elolvadt a hó, csak víz van.
     
    Tigrislady, -gambi1 és szuszika55 kedveli ezt.
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Nálunk már "keményen" fagy azóta. Csillagos az ég, ergo hideg lesz az éjszaka.
    A régi topicban kissé fagyos a hangulat, biztos érzékelted....:)

    Legalábbis nem válaszolt Lajoson kívül senki...:(
     
    onagger52 és Tigrislady kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.