Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Okéééé! ....csak átöltöztem!
     
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ha lehet, gyertek már le a földre is...[​IMG]
     
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Mi történt Koppi? "Morgó" vagy?:);)
     
  4. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

     
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Kissé...nyűgös vagyok...[​IMG]
    Jó éjt...
     
  6. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Baj történt.....vagy az időjárás okozza a nyűgösséged?...vagy????
     
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Lányok, nagyon jó kis kiruccanásunk volt! Lajosnak köszönjük a szép estét! Még áll a bál, így még táncolunk, majd hajnalban indulunk haza. Reggelre itthon leszünk!:)

    [​IMG]
     
  8. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    [​IMG]

    Jó éjt!
     
  9. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Jó éjt Mindenkinek!
    Olyan csodálatos kirándulást varázsoltatok hétvégére,nem hagyhatom köszönet nélkül! A hegymászásra,repülésre ugyan nincs az a kincs amivel rá tudnátok venni,mert a kis sámlinán magasabban már szédülök,de a bendőm jól elkényeztettem és táncolni is nagyon szeretek -valamikor állítólag elég jól tudtam is. Megboldogult lánykoromban Miskolcon a Vasas majd ékes fővárosunkban az ELTE néptánc együttesében roptam,míg egy balul sikerült hármasugrósból tokszalag szakadásom nem lett.

    A fiúkat valami fertőzés támadta meg? Tegnap Fatther volt "paprikás",onegger- a jóerkölcsünkért -aggódot, lelki szemei előtt már holmi bírói ítélőszék elé citált,ma Koppi nyűgös,pedig végre télapó megrázta egy ici-picit a szakálát.
    Hogy újfenn kedvenc költőmet idézzem: " Egy,csak egy legény van talpon a vidéken" ő meg a fellegekben jár ,vagy a "grófi szérűre" pályázik.
    Én maradok kis hazánk határain belül ,földközelben.A sárospataki vár igazán kedvemre való lenne, tökéletes a következő kiruccanásra .

    Rózsa!Remélem a
    fiad az otthon nyugalmas melegében szépen gyógyul!
    Heni!Türelmet,kitartást,elő-utóbb befejeződik a felújítás,Tudod a szépségért szenvedni kell! No de valamit-valamiért.Ma legalább kicsit kikapcsolódtál és mire kitavaszodik a lakásotok is teljesen új díszében pompázik majd.
    Grille! A jó munkahelyi légkör nagyon fontos,hiszen az életünk több mint egyharmadát ott töltjük.Ha a munkánk a hobbink is és hagyják ,hogy legjobb tudásunk szerint műveljük,netán még elismerést is kapunk érte az maga a csoda, ami jelentősen kihat a további kétharmadra is!
    Sikerült megint átpötyögni holnapra magam,ideje nyugovóra térni.Amikor erőm engedi,majd jövök.
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok Mindenkinek !

    Hagynám a tegnapi napot elmerülni a múlt ködében.....
    Idereccsintett az Orosz tél...-6 fok van. Mily szokatlan....?!
    Ma szaladós napom lesz. Kissé korábban keltem, mert már túl vagyok a kávén és a reggeli cigin is...:)
     
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!
    Nem volt mindenkinek rossz napja, én nem hagyom "elmerülni a múlt ködében"....szép és jó emlékeket, történéseket megőrzöm!:)
    Ilona, örülök, hogy írtál, jó volt olvasni soraid!:)
    Nagycsaládosok műsorára vagyok hivatalos, így készülök, megyek,meghallgatom régi tanítványaim csilingelő hangját, s hangszeres bemutatójukat.
    Legyen jó napotok! :)


    2018 a Családok éve. Ennek keretében volt ma a volt iskolámban egy műsor. Két család mutatta meg hangszeres és énektudását. Az egyik résztvevő család 2 gyermekét tanítottam. Nagyon szerettem, szeretem az egész családot, szerények, a családon belül a szeretet és az összetartás az uralkodó tényező. Anyuka tagja egy kórusnak és énektanár a nagyapa zongoraművész.Természetes, hogy a gyerekek is kötődnek a zenéhez. Kér fiú, egy kislány, kiknek csodálatos hangjuk van. A műsorban énekelt az anyuka is, nagypapa zongorán kísért, a fiúk citerán, dobon és hegedűn játszottak, míg a kislány fuvolázott.
    Nagyon jó volt ott lenni, meghallgatni, látni Őket! Maradandó élményt kaptam, s büszke vagyok, hogy e tehetséges gyerekeket tanítottam.:)
     
  12. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Szép napot mindenkinek!

    Elfehéredtünk,..nem a rosszulléttől,.. az éjszaka behavazott!
    Nem igazán lesz tartós mert plusz 2 fok van.
     
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szállingózik a hó. A táj nagy része még fehér, meleg nincs, nem olvad. Jó lenne, ha esne a hó, hogy szép paplan legyen a földeken. A következő éjszakákra sorozatos mínuszokat ígérnek a jósok, így némi remény van arra, hogy megmaradjon a hó.
    Gazdaköribe termelek, sosem érek a végére.
    A titkosakból lett egy zsiráfom és egy rózsaszín békám, a többi felejtős.
     
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ma ugy érzem magam, mint egy kis gyerek....akinek elvették a játékát!
    Igy most elosonok és duzzogok! Majd jövök!
     
  15. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Kicsit összecsaptak a hullámok, de nézlek Titeket.
    Jót mulattatok, remélem, már kipihentétek. Jó volt olvasni az "élménybeszámolóitokat".
    Zsozsó, tőlem is elvették, ezért sunnyogok. Hátha sikerül visszaszereznünk!
     
  16. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene






    Ez az Űrtecnológia is egyre rosszabb,...nem hiszem hogy túl sokat hozzon nekik a konyhára,..legalábbis nálunk!
    Biztos hogy nem fogom a terményeket beadni,..az állatokat sem nagyon,..amit beadnék azokat meg kihagyták!
    Legalább ráérünk termelgetni,..úgyis azért panaszkodunk hogy nincs idő pajtatöltésre!
     
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Majd' hanyatt estem, amikor megláttam a 3 millás belépőt a Nagy Bödönnél.
    Részemről tárgytalan, akármennyi Fp.-t is ad mellé. :(
     
  18. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

  19. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Szép estét Mindenkinek!

    Mifelénk is ideért a hó, mi mindig később kapunk mindent a jót is rosszat is.
    Fiacskám itthon gyógyulgat, de nem bír magával, még szerencse hogy nem nyár van mert biztos menne locsolni vagy egyebet.

    A nublonokat hanyagolom, esetleg annyit beadok amennyi felröpim lesz.
    Ma voltam vérvételen, holnap reumatológus, már előre aggódok mert nem bírtam mindent elintézni amit fölírt a legutóbbi alkalommal.
    Örülnék neki ha egy kicsit följavítana mert 28.-án disznóvágásra vagyunk hivatalosak, nem tudom mire haladok ezzel a fájó derekammal.

    Legyetek jók!
     
  20. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Amennyi akku jön azt talán elhasználom,...mindig csak annyit töltök bele hogy meglegyen amit lőni akarok!
    Lehet hogy nem sokra értékelnek és én is beleférnék a bödönbe!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.