Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Fatther, ez már jó hír!! Már nem gondolkodom, hogy kell-e az a felhő, mert egyértelmű, hogy kell!
    Rózsa, nem tudok mit mondani, sajnos elég sok helyen ez a helyzet. Igazad van, hogy kerülni kell az orvost, de, ha valaki beteg, akkor hova menjen? Jó, hogy a háziorvosod jó, így legalább ő segít rajtad!
    Havazás újra elkezdődött, de állítólag holnap eső jön és a hónak annyi. Nem seprem a havat, ha elolvad, akkor feleslegesen dolgozom, ha nem akkor lehet a közlekedésem fenéken lesz..!? Ez az előrejelzés, így nem tudom Lajos, hogy mikor is megyek, lesz-e hó és fagy , vagy sem, mert ugye a jósok is szoktak tévedni!
     
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A holnap induló A Nagy sajtos Rejtély eventben fontos változások vannak!
    Érdemes újra elolvasni az ismertetőt!


    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-nagy-sajtos-rejtély.16001/#post-809113

    Tamás összefoglalója a változásokról!


    -Detektíveszközök (malomtermék) korom hozzávalója (felröppenő) csökkentésre került. 50 helyett 35 db szükséges.
    -Felhősor tulajdonságaiban történt még változás. %-os bónusz értékek időtartama kitolásra kerül 12 órára.
    -Felhősor egy új tulajdonságot is kap, ami nem más mint szint x 300 TP

    Reméljük, így már elnyeri tetszéseteket az event.

    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...rejtély-eventcsevegő.16004/page-5#post-809445
     
  4. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Elég hamar vége lett az űrrobotosnak,...mert ma este a holnapi eventre ültetünk, reggel nem aratunk!

    Hogyha holnap reggel nem aratunk nem lesz több nublion,...nem mintha hiányozna, legalább nem kell több árut beadni!

    Ez olyan mint aki saját maga alatt vágja a fát!!!
     
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Már kiszedtem a zsiráfot, így nem kell görcsölnöm....
    Van kettő. Elég is.
     
  6. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Az akkukkal nem nagyon foglalkoztam, ami összejött, azt elvertem és kész. Még egy kis termelés, majd vetek éjjelre hosszút és reggel nincs aratás.
     
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Most néztem meg tüzetesen a holnap kezdődő eventet!
    Eddig csináltam az eventeket....ezt is fogom!....de most tarolok! Az ültethető területeket teljesen leszedem.
    Kell a felhő és hajtok party pörire és a szupertápra....igy sok-sok gazt fogok termelni és remélem közben
    a 3500 korom is összejön.....közben arra is oda kell figyelnem, hogy maradjon idő a 100 malomtermék
    elkészitéséhez....ami fényév!!!!
     
  8. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Egyelőre gondolkodom, hogy mit is lenne jó megszerezni, mert valahogy úgy érzem, hogy minden nem fog beleférni. Leghosszabb érésű növény a földben, majd meglátom mennyi felröpi lesz és hogy hogyan jön majd a gazra. Alszom rá egy nagyot és megálmodom!
    Jó éjt!
     
  9. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Azon tűnődöm, hogy Mebajah mikor jön a reggelt köszönteni ?
    Olyan jó reggelente a sorait - olvasni........

    Reggel a viszkető ujjakat hátratenni !

    Jó éjt
     
  10. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok! Aludjatok helyettem is!
    Még egyik "játékszerem" sem kaptam vissza, így csak olvasgatok. Létra kellene röpinek, ennyivel már kimásznék a gödörből, amit nem én ástam.
    Köszi, Koppi, simogattak szavaid!
     
  11. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szép napot kivánok !

    Bár itt nálunk hüvös van és szürkeség....valami esni fog......megint!
    Mebajah....remélem, hogy hamar visszakapod a "játékszered" és nem leszel gödörben!
    Várom ezt a fránya eventet....már taktikáznék....mit hová és mennyit?????????...hátha teljesen
    feljönnék a felszinre!..most még az is jól jönne, ha gyakrabban kellene jönni aratni....a célért!
     
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot mindenkinek!
    Nyugis délelőtt, nem kell a géphez szaladgálni, majd csak délután. Szépítkezés volt délelőtt, most van egy kis elintéznivalóm, megyek intézkedem. Mivel nem kell túl messze mennem, így gyalogolok. Szürkeség és olvadás. Nem sokat dob a hangulaton. Megoldás, gondoljunk pozitív gondolatokra, talán az segít!
    :):)
     
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Jobbnál, jobb tippek vannak a csevegőben. Ott olvasgatok és mentem ami érdekel.
    1 biztos! Délután nem leszek gépközelben, amikor indul az egész miskulancia. :(
    Valahol a városom és Nyíregyháza között fogok lenni. :)
     
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia

    A stratégiám nekem is meg van!...deeee ezeknél az eventeknél elszoktam tévedni és akkor ujra tervezés következik!xD
    Tehát teszek róla, hogy ne legyen egyhangú!xD
     
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Eltévedni a legkönnyebb, így én is le szoktam térni az előre elhatározott útról. Majd, csak haladunk valamerre! Tervezni meg tervezünk, de menet közben jön majd a módosítás. A végére meg már olyan világos lesz minden, hogy azon fogunk csodálkozni, hogy hogyan lehetett letérni a jó útról!
    Hajrá mindenkinek, aki csinálja! :)
     
  16. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Huhhh.....már itt is vagyok!
    Lassan lehet aratni is......aztán hajjjrrráááá aki csinálja az eventet!
    Délelőtt eldöntöttem a kicsiken megpróbálom a titkosokat kiszedni...az ólakkal leszek bajban.....
    de elkezdem.....szétnézek....ha kell teszek ki ólakat....aztán meglátom!
     
  17. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot!

    Indítottunk,.. N 153 K 537,..mindent kiszedtünk amit eddig lehetett!

    A három bejárat következik!

    Utána jönnek amik időben ismétlődnek!
     
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Hazaértem a tanítványomtól. 14-kor elvetettem, kidobáltam azokat az ólakat, fákat amik nem olyan fontosak és most aztán hajrá!! Még nem tudom merre indulok, de indulok! Nekem minden kellene! Telhetetlen vagyok! Először a felhőről akartam lemondani, de miután tegnap egy kicsit megfűszerezték, így már az is kell nekem. A malom is lassan őröl, arra is figyelni kell és ugye a többször kivehetőkre is. No, lesz itt szaladgálás már látom! :)
    Drukk, drukk Nektek!! :)
     
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Még itthon vagyok és belefogtam az eventbe...a felröpijeim száma:516 korom volt...


    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Na, ez hsz. nem ment el.
    Immár a 3. kanyar van a farmon. Közben megjártam megint Nyíregyet. Beérésem volt 1/4 4 kor, félreálltam és (milyen jó a mobilnet+ az okos teló) és kicseréltem az eventnövényeket..., majd hajts tovább...:)
     
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Annyit jársz Nyíregyházára, hogy már magától is odatalál az autód!
    Most pedig megyek és elindulok valamerre, postára, meg akárhova..

    Na, ez sem ment el, akkor amikor írtam!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.