Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Itt ma reggel, ború és köd. A felhők most kezdenek szét-szét nyílni, és gyönyörű kék az ég ami látszik, a napocska is néha előbukkan.
    Ma nem kell főzni, így pakolászós, takarítós, lábápolós nap lesz, egy-két mosással és szárítógépezéssel megfűszerezve :).

    Az event...???? hááát, csinálom, deee .... jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy ha a felhő meglesz, elkezdem a 4 órás növényt is felszaporítani és ültetni, és majd látom hogy alakul, de a második 1080 db felröpi az is rengeteg és lehet nem fogom erőltetni hogy meglegyen, tehát jutok ameddig jutok.
    A játék elég gyakran lefagy, várok, várok, és vagy elindul vagy nem, volt hogy a böngészőt is be kellett zárjam.

    Zsozsó, igen, a Jack az nagyon jó volt, és bizony már rég kivonták a "forgalomból", és lehet rosszul tudom, hogy csak a pikkoló láda adhatja.
     
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot lányok és annak is, aki ide betér!

    Egyetértek, a játék bandukol, csak bandukol, nem rohan, ráér. Nem úgy, mint én!
    Eventnél egyértelmű, hogy a röpi a buktató. Vagy szupertrágyázom, vagy nem lesz láda. A ládát pedig szeretném, így szupertrágyázom a röpiért. A gaz letermelésére van elég idő, de arra, hogy sima hosszú érésű növénnyel összegyűjtsük a röpit, arra már nem jut idő.
    Más is szupertrágyáz, mert kapom ajándékba a szomszédaimtól, tehát vettek és miért vettek? - mert nekik is kellene a láda.

    Nekem még van mindkét farmomon Jack, de óvatosan használom, csak akkor vetem be, mikor több területen és nagy mennyiségű növény kell az eventbe. Biztos lesz lehetőség vásárlásra is valamikor, mert a BP pénzéhes!
    Ezen a farmomon most 3 láda várja, hogy kitegyem, még egy negyediket akarok hozzágyűjteni és akkor teszem ki őket.

    Reggel napsütés volt, mostanra bújócska van és támad a szél.

    Holnapra főzök borsos, zöldpaprikás pipihusit és gombalevest. A husi kész, a levesbe a zöldségek megpárolva, de azt holnap főzöm meg. Sajtos rudak most sültek ki és még készül banános túrótorta.

    Ilona merre jársz? Hiányollak!:)
    Tihamér, ne add fel, csak türelem!;) - tudod, árt a szépségnek a mérgelődés!xD

    A lepra elleni harc világnapja van ma.

    [​IMG]
    Spinalonga, Európa egyik utolsó leprás kolóniájának helyszíne Krétán.
    1957-ben zárt be.

    Még napjainkban is 10-12 millió leprás személy él a világon. Az Egyesült Államokban évente körülbelül 100 új esetet regisztrálnak. 1873-ban Gerhard Hansen norvég orvos izolálta a kórokozót. 1982 óta rendelkezésre áll az a gyógyszer kombináció, amellyel a betegség megszüntethető, de a kezelés egyes formák esetén akár több évet is igénybe vehet.
    Bár már a Biblia is említi, igazából a keresztes háborúk idején terjedt el mindenfelé a lepra. A 12. században felismerték, hogy fertőző betegségről van szó, ezért szigorúan elkülönítették a leprásokat. A késő középkorban pontos menete volt a kiközösítésnek: halotti mise és szimbolikus temetési szertartás után a beteg fejére fekete kámzsát húztak, kezébe adták a leprások kereplőjét. A legszükségesebb használati tárgyait vihette magával a városfalon kívül létrehozott leprosoriumba, ahol társaival élt. Akár két évtizedig is tengethették itt az életüket, mert egy lassú lefolyású krónikus betegségről van szó.

    Volt szerencsém járni a szigeten, maradandó "élmény". Belegondolni is rossz, hogy évtizedeket is éltek itt emberek elszigetelve, mert még nem találták fel ellene akkor az oltást.
     
    -W-595-, Kuzdern, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Még nálam is van érvényes Jack....féltve őrzöm!

    Ági...én még reménykedek, hogy egyszer csak lehet venni....mert a láda....nálam zsákbamacska!

    Judit...meggyőztél az írásoddal....egyelőre úgy néz ki a helyzet, hogy minden bónusz és Jack bevetése nélkül is a rövid gaz letermelhető!
    Igy nem használok belőle!

    Délelőtt szép idő volt...voltam is kint...dolgom is volt....
    Annak ellenére, hogy ebédem volt...találtam a fogamra valót és azt meg is főztem. Most végeztem a konyhában.
     
    Fatther, -W-595- és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! olyan vagy mint 1 ismeretterjesztő könyv...ez nekem tetszik;)
     
    Fatther, vihence, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  5. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Szervusztok!
    Most sajnos kényszerpihenőn voltam.....a változatosság kedvéért,nehogy hiányérzetem legyen tegnap délben rosszul lettem 15 óra körül mentőt kellett hívnom....életemben először.....legalább egy félórát tréningeztek rajtam majd beszállítottak a sürgősségi osztályra,koronás vírus gyanúval. Teszt 1,2 szerencsére negatív,már meg:lehet,hogy infarktus??? 6-7 vérvétel,egyéb szurik,mellkas CT.....20 óra körül már majdnem tökéletes állapotban voltam /persze koromhoz és az alapbetegségemhez képest/ .....mehetek haza.... nincs infarktus!!!
    23 órára megérkezett a betegszállító és hazaröpített.
    Farmozáshoz már nem volt hangulatom ,aludtam mint a mormota.

    Az elmúlt négy évben nekem a játék és TI gazdatársak jelentettétek szinte minden boldogságom.Mostanra a fény megfakult,már van,hogy nincs kedvem a géphez ülni,vagy csak a fórummal próbálkozom. Nagyon elkedvetlenít a sok-sok sikertelen belépési próbálkozás,lefagyás ,az,hogy mindig mindent a kályhától kell kezdeni,és most a legújabb bosszúság:csak a felét lehetett bevetni birtoknak event növénnyel,ezt is össze-vissza. a Bízom benne,hogy ez csak átmeneti.
    Néha olvasva Benneteket olyan érzésem van,hogy nem ugyan azt a játékot játszuk. Jackről nekem csak a teliholdas bolt jut eszembe,az általatok emlegetett nekem ismeretlen.

    A héten én nem főzőcskéztem,rendeltem ebédet,mára juhtúrós-húsos rakott karfiol volt és palacsintát sütöttem.A leves hiányzott,de még nem hozattam alapanyagokat amióta a fiamtól hazajöttem.......Apropopo! Krumplim,hagymám.joghurtom,fűszereim vannak,egy kis savanyú krumplilevest összetudok ütni,még főtt füstölt tarjám is van hozzá,de ez már holnapra marad.

    Most egy kicsit megdolgoztatom a rabszolgatartóm és gyógyítgatom a szivárvány összes színében pompázó kezeim.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.21
    Fatther, Hattyú3, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  6. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Ilona drága, tetszikeltem, de nem tetszik!!! Sajnálom, hogy ilyen tortúrán mentél keresztül, de az meg vigasztal, hogy nem találtak komoly problémát!Szegénykém, nagyon rád jár a rúd az utóbbi időben. Küldöm a pozitív energiát, rossz után jönnek a jók, kitartás, erőt! Jó pihenést! Itt vagyunk, várunk és drukkolunk Neked, hogy véget érjen ez a rossz sorozat!
    Köszi! - örülök, hogy tetszik! (olvasgasd csak és még lapozgatni sem kell ezt a könyvet!xD)
     
    Fatther, vihence, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia Ilona!

    Javulást kívánok!...és sok-sok erőt .
    Próbáltad már a Klienst! Nálam le van töltve....kicsi farmokkal néha-néha belépek. Nem rossz....lehet vele játszani.
    Mindent tudok csinálni...aratni-vetni...ajit küldeni...stb...stb.
    Több szomszédom is ezzel játszik....mert régi a gép és úgy játszani kínszenvedés!
     
    Fatther, Csacskamacska, grauhund és 3 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ilona drága, hogy mennyi procedúrán mentél keresztül :(, de az jó, hogy nem találtak semmi komoly bajt, jobbulást kívánok!

    Ma reggelre meglett a felröpi a felhőig, a 4 órás e.növényt felszaporítottam, mostanáig dugdostam a malomban az 5 óránként kapott kincses térképet ;).
    A játék, továbbra is akadozik, lefagy, stb....
    Reggel a klienssel játszottam, de ahogy kiakartam lépni a farmról az is lefagyott :sleepy:.

    A mai nap se fogok unatkozni - nem szoktam egyébként se - zöldborsós szűzérmét főzök tésztával és sajtos-tejszínes csirkecombot bulgurral - a csirkecombokat, természetesen kifiléztem :).

    Az idő itt olyan felhős, és 0 fok, de mintha a napocska is próbálkozna előbújni.
     
    Fatther, Csacskamacska, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  9. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    1224425619.0185g.jpg Pihenj most sokat!:inlove:
     
    Fatther, Csacskamacska, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  10. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Szervusztok!
    Pozitív energiák megérkeztek......használnak,sok erőt adnak.....KÖSZÖNÖM!!!!!
    Az egérke tündéri,tanácsa megfogadva. Az idézet nagyon találó,megszívlelendő.

    Eventtel csigatempóban,de haladgatok.
    A lefagyásokhoz,egyéb"galibákhoz" szokatom magam,.....türelem......megértés......igyekszem elfogadni....néha ugyan gombóccal a torkomban.Az elmúlt tíz évet nem szívesen adnám föl!
     
    Fatther, zsozso577, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Ilona, örülök, hogy hatnak a pozitív energiák!

    nem keltem bal lábbal, de valahogy ma semmi nem akar összejönni. Biztos front van.

    Emlékeztek még rá?
    1964. január 31-én láthatták a tévénézők az első Delta híradót.
    1965-től 1996-ig Kudlik Júlia vezette a műsort. A negyedik tudományos műsor volt a Magyar Televízió repertoárjában, ezért is kaphatta a Delta nevet, amely a görög ábécé negyedik betűje. A célkitűzése a műsornak az volt, hogy a tudományos eredményekről, technikai vívmányokról tájékoztassa a nézőket.
     
    Fatther, zsozso577, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  12. DrKotkodácska

    DrKotkodácska Fórumprofi

    Sziasztok!
    Ne feledjétek kinyitni a Valentin kalendáriumot!
     
    Fatther, _Ilona49_, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    A köztársaság napja
    Az 1945-ös demokratikus választásokkal létrejött nemzetgyűlés 1946. január 31-én fogadta el a Magyarország új államformájáról szóló 1946. évi I. törvénycikket. Másnap, február elsején a nemzetgyűlés Tildy Zoltánt választotta meg köztársasági elnöknek, kikiáltották a köztársaságot, és országos ünnepséget szerveztek.
    Ennek emlékére 2005-ben a Magyar Köztársaság kormánya a kulturális miniszter előterjesztésére február 1-jét a köztársaság emléknapjává nyilvánította.
    Az alábbiakban az 1946-os magyar köztársasággal és az emléknappal kapcsolatos dokumentumokat, tanulmányokat és vitacikkeket olvashatja.

    A Tisza élővilágának emléknapja

    2000. január 31-én a Szamos felső folyásának vízgyűjtő területén működő román-ausztrál tulajdonú Aurul nevű bányavállalat cianiddal és nehézfémekkel szennyezte a Szamos és a Tisza folyókat Romániában. A szennyeződés február 1-12. között vonult le a Tiszán ökológiai katasztrófát okozva a folyó élővilágában. A magyar országgyűlés erre emlékezve 2000. június 16-án elfogadott határozatának 10. pontjában február 1-jét a TISZA ÉLŐVILÁGÁNAK EMLÉKNAPJÁvá nyilvánította.
     
    Fatther, -W-595-, Andzsi1971 és 3 más kedveli ezt.
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Látom, hogy Juditon kívül mindenki más szabadság üzemmódban van!
    Én sem voltam a Forumon tegnap......annyira lefoglalt az event és a játékkal együttjáró hibák tömkelege.
    Az eventet tegnap befejeztem....a felröpiért kellett küzdeni.....de csak sikerült!
    Este kiteszem a Piccoló ládát kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle!????....Mostanában lett innen-onnan...de számomra
    jó nem bújt még elő ....ettől sem várok csodát....csak kíváncsi vagyok!

    Csendben megjegyzem, nem volt szép a Bp-től, hogy ennél a még akadozó játéknál betettek egy ilyen idegeket
    borzoló....felröpiért küzdős eventet!
    Betették a cirkuszt...amivel nem lehetett játszani...valami nem volt jó....
    Most jön a majom-dobálós event....ha ez is akadozni fog....már pedig mitől ne akadozna.....hajjjjjajjjj mi lesz itt.
    Azon gondolkozok....már most....hogy el sem kezdem!.....de ha nem kezdem el....akkor honnan fogom tudni, hogy akadozik?
    Nem vagyok normális!!!!!!!
     
    Fatther, Csacskamacska, vízöntő és 4 más kedveli ezt.
  15. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Jöttem pár mondatra.
    A barlangkutatást nem fogom végig vinni, még az utolsó 3790 db ( napszem ) event növényt se termelem le, nemhogy még 700 db felröpit gyártsak o_O - ezekre most nem jutott elég időm.
    Viszont elolvastam a holnap kezdődő event kiírásokat és el is fogom kezdeni őket és mivel a főfarmon és a szédült szántón kell eventezni, így a 832 db felröpit se nehéz össze hozni - mivel lehet majd 0 percezni.
    A tenyésztős eventhez is van elegendő szupertápom és a kuckó is bevan készítve ( az 1 tápos tenyésztéskor teleraktam ), lesz boom is, így hamar a végére lehet érni.

    Zsozsó, egyetértek.
    Bár én a cirkuszban tudtam játszani.
    A királynős eventet várom, és reméljük fogjuk tudni tologatni a kosarat, hogy nem fog lefagyni mielőtt célba ér.

    Most megyek chilis babot és köröm pörköltöt főzni.
     
    Fatther, Kuzdern, Csacskamacska és 3 más kedveli ezt.
  16. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia Ági!

    Sajnálom , hogy nem értél az event végére! Ez nem volt egy egyszerű sima event.
    Én most pakoltam tele a kuckót egyelőre emlősökkel. Nem tudom, hogy mikor is volt 1 sztp-s tenyésztést....ha tudtam volan
    róla....akkor azt nem tudtam volna, hogy mely kategória fog most játszani.
    Nagyon le vagyok maradva....az ilyen hírekről.....tényleg ritkán járok a Forumra....ezen kellene javítani.!
     
    -W-595-, Fatther, Csacskamacska és 3 más kedveli ezt.
  17. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Kellemes délutánt Mindenkinek!

    Zsozsó, igen, szabadság, meg olvasó üzemmódban voltak a kedves gazdatársak. Voltam, az aktuális hírrel.
    Gratulálok a sikeres befejezéshez!
    Ági, nem vagy egyedül, aki nem vitte végig az eventet, egy cseppet se bosszantson!

    Tudatosan nem vittem végig! Mikor elkezdődött az event, kihívásnak tekintettem, de menet közben módosítottam. Végiggondolva az eventet, úgy döntöttem, hogy , bár van szupertrágyám és kacsakatám is bőven, de nem áldozom be az egy ládáért!Felhő és utána még 2-3 beadás és kész. Hétvégék nekem amúgy is olyan napok, amikor igyekszem minél kevesebbet tölteni a gép előtt. 7 órással kezdtem,bújtattam a malomban, tudtam 40-45 maggal kezdeni a 4 órást. A növénnyel nem lett volna gond, de a röpik száma az irreálisan sok egy területről! Nem is tudom, hogy hogyan gondolták az event készítői, hogy ennyit kérjenek! Nagyon igazságtalannak éreztem ennyi röpit kérni! Egyértelműen arra mentek, hogy szórja mindenki a készletét, hogy utána meg vásároljon.No, ezt az örömöt nem szereztem meg a BP-nek! Jól vagyok, nem dőlt össze a világ és aludni is tudok! Érdekes amúgy, még magamon is meglepődtem, mert amit elkezdek, azt szeretem be is fejezni. Úgy látszik közel 11 év kellett ahhoz, hogy el tudjam engedni a nekem nem megérős dolgokat itt a farmon. Ez is eljött, épp ideje volt!

    Tegnap reggelre szép hóesés volt, mára csak a sövény tövében mutatkozik még némi fehérség.
    Szintén tegnap kaptam levelet a szolgáltatótól, MAGÁZÓDVA!!! (elnézést kértek és megígérték, hogy a továbbiakban magázódva kapom kérésemre a leveleket)- hogy a hibát elhárították. Azonnal bekapcsoltam a tévét és láss csodát, minden csatorna megjelent, mint a box cseréje előtt. No, ez is kipipálva, bizakodom, hogy egyhamar nem kell leveleznem, mert működni fog minden rendesen.

    Ma szomorkás, szürkeség amerre nézek. A macik kint maradtak, itt a tavasz hamarosan!
    A néphiedelem szerint, ha ezen a napon szép, napsütéses idő van, és a barlangjából előbújó medve meglátja saját árnyékát, akkor hosszú tél várható. Ha azonban borult az idő, és árnyékot nem látni, a rossz idő már nem tart sokáig.

    A római katolikus egyház február 2-án üli Jézus templomi bemutatásának ünnepét. A népi hagyomány ezt a napot Gyertyaszentelő Boldogasszony napjaként tartja számon. Szent II. János Pál pápa 1997-ben ezt a napot a megszentelt
    élet világnapjává nyilvánította.
    1997 óta minden év február másodikán az egyház azt a mintegy egymillió férfit és nőt ünnepli, akik a világon katolikus szerzetesként élik az életüket. II. János Pál pápa nyilvánította ezt a napot a SZERZETESEK VILÁGNAPJÁvá.
     
    -W-595-, Fatther, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  18. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Jó estét!

    Csacska írta:
    Úgy látszik közel 11 év kellett ahhoz, hogy el tudjam engedni a nekem nem megérős dolgokat itt a farmon. Ez is eljött, épp ideje volt!
    Igen, ezt én is megéltem, de én, mert egy elégedetlenkedő alak vagyok, már évekkel ezelőtt. Akkor úgy döntöttem, hogy első a család, második az (mármint a maradék) egészségem és csak utána jön a játék. Nem bántam meg a döntésemet.

    Most így estefelé megint be akartam törni a farmra. Az első próbálkozásomat a rendszer könnyedén visszadobta, be sem töltött a játék. 100 %-nál csak a birkatologatás volt percekig. Böngészőcsere után már bejutottam a főfarmra, de ott csinálni semmit nem lehetett. Volt jobb oldali fül (szomszédok), de baloldali az nem. Nem volt meg a felső sor, az aranyak, a pénz, a fórum és a beállítások stb. A kurzor nyila sem volt az igazi, ha rávittem valamire, akkor eltűnt, az épp alatta lévő akármi beszürkült és kész. Nyomkodhattam a Zegér billentyűjét, de az csak vihogott és nem volt hajlandó csinálni semmit. Területváltás nem ment, de minek is, ha úgy sem lehet csinálni semmit. Ismét bezárva a böngésző és irány a farm a harmadik böngészővel. No azzal már sikerült bejutni és még dolgozni is. Igaz, hogy nagyon megfontolva és szakadozottan, de működött. Ilyen körülmények között ugyan miért is jöjjek ide?
    Az sem erősíti a BP-ben a még meglévő igen kicsi bizalmamat, hogy más internetes játékok mindenféle izélés nélkül simán mennek, nem kényesek semmilyen böngészőre sem. Biztos, hogy az én gépemben, az én hozzá (nem)értésemben van a hiba? Tényleg ennyire nehéz megoldani a Flash pótlását? Ha igen, akkor más játékszolgáltatóknak miért sikerült sokkal hamarabb és sokkal kevesebb vesződséggel ezt megoldani? Modiktól választ nem várok, reklamálni sem megyek a fórum Unitys csevegőjébe, mert ott úgy is tudják, hogy nálam van mindig a baj, ott sem tudnak mást mondani, mint, hogy takarítsak, váltsak böngészőt, keresgéljem, mivel hajlandó a méltóságos rendszer épp akkor szóba állni, meg persze fejlesszem az elavult, semmire sem jó gépemet.

    Ha már a bejutás is nehézkes, akkor talán az is érthető, hogy a fórumhoz sincs túl sok kedvem.

    Jó éjszakát gazdák!
     
    -W-595-, Fatther, vihence és 2 más kedveli ezt.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Mosolygós szép napot kívánok!


    Sohasem volt az első a játék az életemben!!! Csupán arról van szó, hogy eddig, 99%-ban olyan eventek voltak, amelyeket meg lehetett csinálni az adott időszakban nagyobb erőfeszítések nélkül. A mostani volt szerintem az első, ami lényegesen, irreálisan sok felröppenőt kért, amit nem lehetett simán megcsinálni, csak úgy, hogy nagyon sok szupertrágyát és kacsakatát kellett beáldozni a végső jutalomét, a ládáért. Ehhez még jöttek a pörgetések, amiről tudjuk, hogy már lényegesen kevesebbszer jelenik meg a keréken az a bónusz, mely hozzásegít a növények gyorsabb szaporodásához. Ezt mérlegeltem, ezért döntöttem úgy, hogy nem fejezem be az eventet, mert nekem nem éri meg. Azaz, 11 év telt el a játék kezdete óta, amikor olyan event jött, amit elengedtem, mert nekem nem érte meg. Az elmúlt 11 év alatt megérte számomra megcsinálni az eventeket.

    A család számomra is az első helyen áll, de az én unokáim már nagyok, így egyre kevesebbszer igényelték a szülők a segítségem. Természetesen nemcsak akkor mentem és megyek, ha segíteni kell, hanem mikor kedven támad látni őket, akkor kocsiba ülök és egy fél óra múlva már ott is vagyok náluk. Nyaranta mindig töltöttek nálam legalább egy hetet, vagy néhány napot és ez sem okozott gondot a farmozásban, mert akkor az unokák voltak az elsők és a játék váratott magára. Mára már ez is megszűnt, mert inkább a barátaikkal töltik a szabadidejüket, belőlem pedig elég a kevesebb. Ezt én tökéletesen megértem, ez így van rendjén! Ugyanakkor számtalanszor felhívnak telefonon, elmondják, hogy mi történt velük és érdeklődnek felőlem is. Most a járvány miatt, lassan egy éve pedig át van írva minden, mert amennyire lehet, engem védenek, így kevesebb a személyes találkozás.
    A játék kezdetekor, 11 évvel ezelőtt, elvétve volt event, tehát szó sem volt olyanról, hogy szaladni kellett a géphez. Termelgettünk pajtára, magunk időbeosztásához igazodva olyan növényt, ami nekünk megfelelt. Későbbiekben szaporodtak az eventek, de kényelmesen be lehetett fejezni őket munka mellett is. A járvány előtt barátnőimmel bizony többször beültünk egy étterembe egy ebédre, vagy vacsorára, egy délutáni fagyizásra és akkor sem rohantam haza, mert aratni kell. Barátommal, barátaimmal rendszeresen mentünk, míg lehetett, színházba, kirándulni, üdülni és akkor sem érdekelt, hogy mi lesz a farmjaimmal.
    Hálát adok azért, hogy, tudtommal, semmilyen komoly betegségem nincs. Egészségem érdekében viszont igyekszem sokat mozogni, az utóbbi időben írtam néhányszor, hogy hány lépést tettem meg a sétáim során. Már nem írom, de igyekszem napi szinten kimenni a szabadba és amikor nem megyek, nem azért nem megyek, mert a farmozás az oka, hanem inkább az időjárás, mert azt is írtam többször, hogy a szeles idő nem jó nekem, mert az arc- és homloküregem begyullad. Jó időben pedig a biciklizés az, mivel igyekszem egészségem, fittségem őrizni.



    A mai eventhez, a tenyésztéshez sok sikert kívánok azon gazdatársaknak, akik hozzáfognak és csinálják! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.21
    -W-595-, Fatther, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  20. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Tihamér...én azt gondolom, hogy bárki aki itt megfordul a topikban....vagyis játszik...mindenkinek a család a legfontosabb!...az első!
    A játék.....mint bármilyen más játék is csak és kizárólag másodlagos!....tudjuk, hogy játszani jó!...de van tőle fontosabb dolog is!

    Judit...elkezdem mind a két eventet. Szerintem ezeket lazán meg tudjuk csinálni.

    Kicsit késve kezdtem el az eventeket....nem voltam itthon....
    Süteményért mentem.....Balázs névnap van.....és krémes a kedvence! ...de ez most valahogy nagyon finom volt!

    Az idő elég furcsa...hideg jelenleg nincs....de szürkeség van, mintha esteledne!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.2.21
    -W-595-, Fatther, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.