Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    A héten már nem megyek többet. (Előreláthatólag..)Ennyi volt.....:)
     
  2. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

    Mindenhol bent vagyunk,.. még 2 TP-s van amit ki kell váltani 200+ 200 növény, többi a keveréshez, de főleg a szupertáp és a party lesz központba!
    Valahogy csak lesz!
     
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Lajos, de jó neked! Te legalább tudod, hogy bent vagy!
    Én elvesztettem a fonalat! Azt tudom, hogy a 3 épületbe szabad a bejárásom!
    Amit tudtam beadtam.! Most azt hiszem, hogy egy ujra tervezést, kell eszközölnöm!
     
  4. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka

  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    A piros sajtok kivételével minden kész! Reggeli aratás után 200 gazzal lerövidítem minden többször kiváltható cuccot és akkor reggel 6 és este 6-kor tudom a 12 órásakat aratni. Ezután jön a gaz termelése, hogy tudjam a malmot is indtani. Ha a 100 detektíveszköz is kész és van idő, akkor még arra termelem a gazt, hogy rövidítsem az "érést".
    Most viszont jó éjt!
     
  6. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Jó éjt!
    Fogpiszkálókat készenlétbe helyeztem.A 21.30-as aratásnál 200-as terménybónuszt pörgettem,így átmegyek éjszakai bagolyba.A normál farmokon jószágok,felturbóztam őket szupitáppal így a többség 6-ot fial a neonok12-t.Bahán eventnövény,gyorsítóval,propellerrel 19-et szüretelek 1.5 óránként..Ezt még mindig nem tudom kihagyni! Kicsit-nagyon nem vagyok függő???!!! Ti azért aludjatok jól,ha tudtok,álmodjatok szépeket.
     
  7. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Jó reggelt Farmerek!
    Ez mázli, Ilona! Kb 70-et pörgettem el, talán 1-szer jelent meg a 100-as, persze nem ott állt meg. De: minden bájitalt megtalált!!! Herótom van tőlük.
    Úgyis mennem kell a piacra, veszek egyúttal nagyítót, mert , biztos, a csillagokat vizsgálják, nem akarnak leesni.
     
  8. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Jó reggelt Gazdák!
    Eventeztek ezerrel???Lambéria kész lett 3 óra alatt,gyönyörűséges !Volt némi szipozás,de nem annyi mint régen.Emlékszem
    30 évvel ezelött férjem csinálta a parkettát,kész lett a lakkozással kijött a szobából és tök részeg volt a szagtól.(nem volt
    zugivó).Két nap sokat szellöztettem most már elviselhető.Senki semmi kajaötletet nem ir nem föztök?-csak játszotok????
    Paradicsom leves lesz betűtésztával meg sültoldalas mert nagyon rég volt.Koppi köszi a sok ajit Meg vagy elégedve Te is amit
    küldök?Érdemes a szobákba bemenni jók az ajándékok?Lajosom a kastély kiürült?-mindenki hazareppent?Következő kirándulás
    hova lesz ? ki a szervező????
    Szép napot!Jó játékot!
     
  9. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot mindenkinek!
    Ilona, gratulálok, nekem nem sikerült ma reggel sem semmi bónuszt kipörgetnem.
    Henike, biztos vagyon benne, hogy szép a lambéria, gyönyörködj sokáig benne! (lebbencsleves lesz, maradék husi, csinálok hozzá egy kis krumplit)
    Mebajah, nálam is a nagyító a hiánycikk!!

    Reggel 200 gazzal minden többszörösen kivehetőt 6 órára hoztam, így napi két aratás biztos. Malom megy, csak sajnos nincs elég nagyító. A Kotkodán a gesztenyés talonban, ott be tudom vetni, ha nagyon muszáj, de itt reggel elbaltáztam, mert nem figyeltem és learattam a gesztenyést is. Így az az utolsó nap reggelére érik be újra, tehát drukkolhatok, hogy jöjjön össze.
    Most megyek anyának bevásárolni, majd viszem hozzá. Következő aratásra reményeim szerint hazaérek, majd délután tanítványhoz megyek és még a szabóhoz is el kellene menni valamikor, mert kész a kabátkám. Nem lesz unalmas napom!
    Sok nagyítót Nektek is!
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szivesen Henike !
    Tudod, csupán 1 farmon tolom október óta...:)


    -----------

    A kerékkel sz...rul állok, mert én balga a multkor meguntam a 99-et és csökkentettem rajta....Így jártam...

    Grilleprof !
    Merre jársz ? Régen voltál erre....:(
     
  11. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Üdv Mindenkinek!
    Átvészeltem az éjszakát,de csak 2óráig bírtam,egy kis szem pihentetésből 5.30-ig alvás lett.Így is nagyon elégedett vagyok,15 órára meg lesz a felhő. A malomnál kell csipkedni magam mert még csak 10 eszközt sikerült kipréselnem,akarom mondani őrölni! Fene lassan dolgozik a molnár,nem győzöm kivárni.

    Henike!Én néhány napja bátorkodtam egy hazai,tériszonyban senyvedőknek is évehető sárospataki kiruccanást javasolni,de -nagy bánatomra -nem volt iránta semmi érdeklődés.Igaz ott nem lehet lesiklani a havas lejtőkön,de sífutásból rendezhetünk bajnokságot.Talán majd tavasszal.

    Heti menü: csontleves, cérnametéltel,sóskaszósz főtt krumplival és tükörtojással;
    tegnapi leves,levesgyönggyel,lepcsánka /tócsni -Tihamér még vagy 10 nevét ismeri - / kicsit túlfűszereztem,de nagyon jót
    ettem belőle;
    tegnap levest nem főztem,csirkemellet pácoltam hagymásan,fokhagymával,borssal,gyömbérrel 1 órát majd karikára vágott burgonyával,mirelit gombával,és francia saláta keverékkel sütőzacskóban megpároltam,egy kicsit meg is pirítottam,mára is maradt,talán készítek elé egy kis tojáslevest.Megyek is,aratás majd 15 órakor.

    Sikeres sajtmajszolást!!
     
  12. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép napot!

    Mindenki haza ment, elfáradtak a síelésbe, hegymászásba, kastélymászásba a vacsorába és a táncba!

    Legközelebb délre megyünk mint a Fecskék! Jó lesz hogyha sok minden kék lesz,.. lent és nem fent??
     
  13. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Drága Heni!

    Én írnám, hogy mit főzök de a kutyát se érdekli. Ma például Frankfurti levest főztem, ebből vittem a szomszéd néninek is mert imádja. Sokszor viszek neki valamit, mert neki nagyon jó főzni mert mindent szeret. Másodiknak sült csirkemájat csináltam Apának habos krumplival, nekem meg szilvás gombócot, hadd nőjön a pocakom(majd letekerem a szobabiciklivel).
    Ma már jobb a kedvem mert kisütött a nap, jó kinézni az ablakon. Néhány nappal ezelőtt az árkok tele voltak vízzel, féltem is hogy ha nem áll el befolyik még a garázsokba is.A garázs még az építkezéskor felállított felvonulási épületből lett kialakítva, már sokat javítottunk rajta de még mindig kell.6 garázs van és ugye össze kell fogni ha szeretnénk valamit alakítani, de hol az egyik családnak, hol a másiknak nincs rá pénze.

    Én eventezek ezerrel, amit csak lehet szeretnék kiszedni különösen a szupitáp érdekel.
    A fiamnak kiszedték a varratokat, már próbálkozik a biciklizéssel, nem lehet neki beszélni.
    Jó, hogy megírtad a paradicsomlevest, holnap beépítem a menübe, meg valószínű rizses húst csinálok.
    Koppinak én is sok köszönettel tartozom az ajikért, mi lesz itt ha egyszer benyújtja a számlát:)
    Majd el felejtettem, legközelebb én is szívesen elmennék a kastélyba, ha Lajos meghív:D
    Szép napot Mindenkinek!
     
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia Lelkem !

    Írjad nyugodtan, hogy mit is főzöl (?), mert én úgyis csak enni tudok...:)
    Nálunk is süt a nap. A tegnapi baromi nagy köd után kifejezetten jól esik..
    Semmiféle számlát nem kapsz. Van és küldöm is..:)
    Ha nem lesz nem küldök...:)

    A mi társasházunkat anno amikor felépítették mindössze 17 garázzsal látták el. Pedig vannak itt olyan tulajdonostársak is akiknek 4 autójuk is van már...Az utcán egymás hegyén, hátán parkolnak.
    Képzeld el mi van itt, ha eladó lesz egy garázs....!!!!
     
  15. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Benéztem egy röpke pillanatra.....ééés mit látok, más is van depis hangulatban!....nem csak én!
    Rózsa.....de hogy nem érdekel, hogy ki ....mit főz! Ird csak nyugodtan.....legalább lesz ötletem, hogy mit fözzek.....bár
    most van zöldbab főzelékem....de szeretem a szilvás gombócot és már rég ettem.....nyitom az ablakot!

    Itt a csücsökben a reggeli szép napsütés elillant! Jelenleg szürke az ég és erős szél fuj! Hideg az nincs!

    Olvastátok!?? Jön egy ujabb állat a bahára. Most kihagyom a vásárlást....az biztos!
    Ugy érzem....nem kell ujabb állat! Azokkal sem birok....amik a pajtában vannak!
    Anno a krokival is megszenvedtem....ugy lett az első, hogy cserenapkor egy kedves szomszédom küldött egyet!

    Az eventtel haladok....detektiv eszközzel bajlódok....magát a felhőt már kiszedtem....remélem, hogy kitehetők
    is meg lesznek rá!!!
     
  16. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Küldöm a gombócot, kimondottan finom lett, a mag helyére tettem fahéjat meg egy kis kanál cukrot. Kicsit bátrabb vagyok a cukorral mert szépen lement az értékem 5,2-re, de azért vigyázok például a kávét még mindig cukor nélkül iszom, de másba sem teszek. Megszoktam.
    Most lehet hogy beáldozok az új állatra, elmúlt már a tavalyi mérgelődésem, majd a pillanatnyi hangulatom dönt, úgyse vettem se munkásokat, semmit mostanában. Hanem a kerékre ki vagyok akadva, volt egy csomó pörgetésem, direkt gyűjtöttem az eventre, hát oly kecsesen átugrik a mutató a cukorra vagy mandragórára. Na nem panaszkodom, mert birsalmát is kaptam rendesen:cry:
     
  17. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Ohhhh....a gombóc, ugy isteni, ahogy leirtad! Nyammm!...nyammmm!
    A kávét nem tudom keserün meginni.....éééés csak cukorral! Egyébként az édességet is szeretem!

    Nem akarlak lebeszélni a vásárlásról.....én eddig vettem....nem mindig volt szerencsém! Most viszont ugy
    gondolom, hogy nálam csak a 4 utsó alkalommal lévő fog lenni! Az utsósokkal eddig is megszórt!
    Ettől a gondolattól nem tudok szabadulni...
     
  18. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Természetesen mindenki meg van hívva mindenféle összeröffenésre és egyébre!
     
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Megyünk mi meghívás nélkül is! ;)
    Nyelek nagyokat, mert nagyon éhes vagyok! A mai napom igen sűrűre sikeredett. Reggel beindítottam a mosógépet, mert szépen sütött a nap és azt ki kell használni. Utána anyának bevásárlás és elvittem neki. Ott egy kis váratlan esemény, ami pozitív, csak sokáig tartott. Suhanás haza, gyors ebéd, még gyorsabb aratás, teregetés, másik adag ruha be a gépbe és már mentem is a tanítványomhoz. Hazaérve teregetés, másik adag ruha be és most itt vagyok a gép előtt.
    Gazok gyűlnek, csak a nagyítók nem. Malom keverne, ha lenne nagyítóból elég. A felfő és még egy kütyü van meg, hajtok a többi kütyüre.
    Engem is érdekel, hogy ki mit főz, szoktam ötleteket lopni.
    Az új állat nem lesz nekem most. Nemrégiben fedeztem fel, hogy zergém sincs a Kotkodán, pedig meg mertem volna esküdni, hogy volt!!! Kezdek szenilis lenni??
    Most pedig megyek eszem, mert már szédelgek!
     
  20. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Kotkodán nincs Zerge,....gondolom a többin sincs 5-6 hogy át tudnád küldeni?
    Ha jól emlékszem Ilonának már 1-et ígértem hogyha addig nem lesz,...most 1-et Neked is megígérek szintén ha addig nem jön össze!
    Tündi 100-on van 3 és csak 1 van kint,.. elég is az mert sokat eszik!

    Tavaly előtti Jézuska hozta,.. csak elkészült!http://www.kephost.com/image/En5g
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.