Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szép estét Nektek!
    Látom van egy tápos, így meg is csinálom a tenyésztést, közbe bekukkantottam ide is.
    Judit nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó dolog a lila hagyma. Mi szeretjük, gyakran teszem salátába is, meg ha grillzöldséget csinálok, akkor se hagyom ki. Az újhagymába is a lilát veszem először.
    Merre lesz a gyógyvizes pancsolás? Berekfürdőbe mentek? Gyerekkoromba szerettem oda menni, az volt az igazi fürdő, a karcagi nem volt annyira jó, már gyerekszemmel. Rég volt, hogy arra jártam, úgy nézem sok mindenre jó a víz.
    Ági igazán jókat adott a piccolok, elégedett lehetsz vele. Ügyesek vagytok a körmözéssel, tanultátok, vagy csak úgy kipróbáltátok és ment?
    Zsozsó nem tudom mi a jó, egy nagy felfordulással letudni a festést, vagy inkább szétosztani és mindig akad egy zug a lakásba, ahol meghúzhatod magad. Most majd, ha megnézi a mester a bejárati ajtót, akkor megkérdezem az ablakcseréket is, de az már csak jövő tavasszal lesz aktuális.
    Képzeljétek hogy jártam. Jött az értesítő, hogy lejár a személyigazolványom, a múlt héten gondoltam foglalok időpontot az újításhoz, van még egy bő hónap, nehogy lemaradjak. Lapozgatok a naptárba, csak nincs szabad időpont, csak nincs szabad időpont, mire észbe kaptam már decembernél tartottam és semmi. A végén a szomszéd kerületbe találtam időpontot november 15-re és 16-n lejár az igazolvány. Amúgy nem bánom, mert sokan írták, hogy átjárnak oda az okmányokkal, mert sokkal gyorsabbak és kedvesebbek, mint itt nálunk. A mienkbe én se megyek szívesen, amikor a lakcímkártyát csináltattuk időpontfoglalás nélkül, öt órát vártunk étlen-szomjan. Szikrázott a szeme az éhségtől és a méregtől, nem tagadom, nem voltam túl kedves az ügyintézővel. Ritkán vagyok méregzsák, de akkor kihozták belőlem.
    Na, most raktam be a 3. kört a tenyésztésbe, megye beadogatni, hátha kész lesz.
     
    apja_72, Csacskamacska, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  2. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Event letudva.
    A tenyésztések nem adtak semmi extrát, de nem gond.

    Edit, a barátnőimre úgymond ráragadt, a körmözési tudomány - ellesték a körmösöktől a technikát, én pedig tőlük lestem el, igaz, én még nem csináltam magamnak, de biztos menne nekem is - régen a sima köröm lakkozást is megcsináltam magamnak.
    Hááát... igen, ez az időpont kérés sem egyszerű, ha meg nincs időpont...
    Nekem szerencsém volt tavasszal, mikor én is a személyimet mentem újra csináltatni, nem volt előre kért időpontom, de nem kellett várakoznom sokat, ha jól emlékszem max egy félóra alatt megvolt.

    Judit, szuper lesz a gyógyvizes kikapcsolódás, jó pihenést, és kellemes időtöltést kívánok!
    Érezzétek magatokat nagyon jól!

    Megjött az email, holnap mehetek a telefonért :inlove:!
     
    apja_72, ursa11, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Lajos....hogy vagy....hogy érzed magad? Régen jelentkeztél be. Légyszí....légyszí!

    Judit....érezzétek jól magatokat! Aztán jöhet a beszámoló.

    Holnap este mi is útrakelünk....aztán valamikor a hétközepén jövünk vissza.
    Aztán most végre ismét tudunk találkozni egy farmos szomszédommal. Már elég régen nem tudtunk összehozni.
    A Vv. mindig közbe szólt.....nahhhhh de most végre! Sikerülni fog!

    Ági...nekem is új telefonom van. Az újat...lecseréltem egy újabbra. Típusra ugyanaz...nekem bevált!
    Kérdezték is, hogy bajom van vele...hogy másikat szeretnék.
    Nem a teló az klassz...de tervem van vele.
    Anyunak fogom adni...ez a karácsonyi ajándéka...de már most megkapja!
    Nagyon kíváncsi leszek a reakciójára. Már mi sem mindig örülünk az újításnak! Ő meg főleg nem.
    Tavaly megkapta az első okosomat...így már szoktatva volt...ez meg hasonlóan működik...csak nagyobb és okosabb!

    Most fogok venni titkos ólat...tetszik az új állatka! Aztán csak a szerencsén fog múlni....hogy lesz-e belőle.
    Aztán lehet, hogy nem....de nekem jó lenne még az okapi is...annak sincs párja.
    A tegnapi tenyésztéseim elég jól sikerültek...két tenyésztős gazdaköri kész is lett....sőt még a harmadikat is majdnem
    befejeztem....csak leültem a TV elé....és bizony-bizony ott felejtettem magam. 22 óra volt...amikor eszembe jutott.
    Se baj....majd legközelebb!
     
    apja_72, ursa11, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Megvan az új telefonom :inlove:,ugyan az a márka ami eddig volt, de kicsit nagyobb és a lényeg a tárhely ami szintén jóval több, mint az előző 2 telómé volt.
    Szóltam a nagyfiú unokámnak, hogy jöjjön el, és segítsen beüzemelni.
    Munka ( gyakorlat ) után el is jött, és be üzemelte, de még a sim kártyát nem tettem át, mert előbb megvárom, hogy megjöjjön a tok hozzá - rendeltem, mert amit a telefonos boltokban láttam, azok nem tetszettek -

    Zsozso, jó utat majd, és biztos jó lesz újra taliznod a farmos szomszédoddal.
    Gratulálok a sikeres tenyésztéshez és ügyes vagy, hogy 2 gazdakörit is sikerült végig vinned.
    Az én Anyukám is mondja, hogy másik telefont akar venni, na de nem okosat, csak a sima nyomógombost. De az a baj, hogy ő csak egy féle képpen használja a telefont, ha telefonálni akar, csak a híváslistát használja, és nem a névjegyzéket, hiába is mutatom neki újra és újra, hogy ott van benne pl. a házi orvos tel.száma.

    Én vettem10 db titkosólat, de majd csak reggel tudom meg mit rejt.
    A vonatra is rakosgatom a sárga ólakat, és ha össze gyűlik jó pár darab majd kiteszem őket.
    Én tegnap, csak az eventhez tenyésztettem.
    Most viszont teleraktam a kuckót, kihasználva az 1 tápos akciót, holnap aratom, mikor lesz boom.
     
    apja_72, ursa11, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  5. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ági...biztosan fog tetszeni az új telód....és nem lesz semmi gond vele.
    Nekem a fiam üzemelte be...délutános és munka után idejött....hajnali kettőkor ment el. Aztán azon gondolkodtam,
    hogy lefeküdjek-e vagy ne! Nagyon fel voltam pörögve!xDxD

    A vonatot mellőzöm....nincs kedvem hozzá....biztosan onnan is a selejteket kapnám.
    Szóval írtam, hogy most fogok venni....titkost....bíztam benne, hogy lesz az újból és vártam volna még okapit is.
    Na....szóval párducom lett is...nem egy....hanem három darab....de okapim az nem lett most sem....és még más titkos
    is volt kint...de abból nagyon selejt lett.
    A farmra is tettem ki...amiből lehetett volna moly....de csak selejt sárga ólak lettek! BRRR!!!!!
    A fák azok jobbak lettek....ott lett azért az ujabbakból is...bár utána kellene néznem, hogy melyik is a melyik!

    Mérgelődök....akadozik a játék....ez nálam szokatlan....mert mostanában azért nem ehhez voltam szokva!
    Talán a multkori hiba tehetett be és még nem sikerült teljesen megjavítani....vagy a hosszú rémséges nem tetszik a rendszernek.

    Nahhh....megyek nézem Kolumbiát!
     
    apja_72, ursa11, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  6. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, jó reggelt!

    Zsozso, igen, már most is nagyon tetszik, igaz még ismerkedek vele, mert hiába azonos márka, mégis más ..... újabb....
    Húúú..... hajnali kettőig fent lenni.... persze nem nehéz, ha van ami ébren tart ;)
    Gratulálok az új párduc óljaidhoz, és még 3 db is lett o_O, szuper.
    Nnna nekem nem lett semmi érdemleges , jah... lett 1 db narancs mantarája, persze csak 10 db-ot vettem.
    Most azon gondolkodom vegyek e még és hogy vegyem, darabra, vagy vegyek 1 csomagot....

    Ma már a holnapi családi ebédhez készülődök .... , vagyis sütök somlóit..... a húsos csontokból, főzök levest, a fokhagymás sült tarjához, bepácolom a husit, a karajt is felszeletelem....jah .....és a majonézes krumpli salátát is megcsinálom.... úgyhogy nem fogok unatkozni ;).
     
    apja_72, ursa11, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szia Ági!

    Jó munkát a holnapi családi ebéd elkészítéséhez. Finom a menű.

    Huhhh...azért az gáz, hogy 10 db-ból csak egy lett ami említésre méltó!
    Én talán a legelején vettem csomagot...akkor megfogadtam, hogy többet nem veszek és ezt eddig tartottam is.
    Aztán most annyira belejöttem, hogy azon gondolkodok, hogy veszek még. Tegnap 15 db-t vettem....ma kevesebben gondolkodok.
    Hátha lenne okapim és jó lenne egy narancs agáma is.
    Most elsétálok pár kicsire...azokon két darabot vettem csak....elég az!

    Az idő nagyon szürke...szomorú....esőre
    Takarítgatok és bepakolok....aztán este indulunk.
     
    apja_72, ursa11, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    ÓÓ... egyedül maradtam...., mármint itt a topikban..., Judit, gyógyfürdőzik...., Zsozso, haza utazott...., no de jól van ez így, a Vv események fontosabbak, és úgyis jönnek majd .... :);).
    Én meg leírom a történteket...
    A családi összejövetel és ebéd jól sikerült :inlove:.
    A fiaméktól kapok egy szemöldök tetoválást :inlove: - előbb megkérdezte a menyem, hogy el mennék e, ő majd mindent leszervez, nagyon meglepődtem, és mondom de az fááááj.... xD,de persze gondolom ki lehet bírni, hiszen nagyon sok ismerősömnek van, és mondták is annyira nem vészes.....( van a lányomnak,.... van a menyemnek,..... van a tesómnak,.... és van a barátnőimnek is )
    A lányoméktól, kaptam egy okos órát :inlove:. A nagyfiú unokám koraeste jött és be is üzemelte :inlove:.

    A farmon csendes termelés folyik.
    Tegnap reggel, gondolkodtam a titokól vásárláson,... hogy ha veszek 1 csomagot az kerül 630 farmaranyba, és 1 új ól garantált.... ha veszek 40 db ólat, az 600 farmarany, és vagy lesz benne új ól, vagy nem....hát az utóbbi mellett döntöttem és .... lett 1 db párducmacska ól, o_O aminek örültem lett 4 db kakapófészek, de okapit én sem kaptam, a többit meg hagyjuk..... a gőzösről is gyűjtöttem 14 bahás rakományt, ebből 1 db daru lett ( van amúgy darulakom, piros is.... ) és jól megszórt narancs zebrával és narancs zsiráffal.....
    Nnna.. ennyit a titok ólakról... persze tudom, szerencse függő....

    A héten délutános vagyok....
     
    zsozso577, apja_72, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  9. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!
    Ági, nem maradtál egyedül, mert megjöttem és Edit is itt van, ha nem is mindennap!

    Sok minden történt, míg pancsikoltam. Gratulálok az új telókhoz, az új ólakhoz, az új okmányhoz, az új órához! - meg amit kihagytam a felsorolásból, de megszereztétek, vagy megkaptátok, vagy magatokat leptétek meg vele!

    Új ólam lett, de nem csomagból, mert nem azt vettem. Más nincs semmi, ami új lenne.
    A pancsikolás nagyon jól sikerült! 14 órától lehetett a szobát elfoglalni, mi egy kicsit később érkeztünk, de 15 órakor már a vízben voltunk. Vacsorára finom levest és húsit, körettel, valamint sütit ettünk. Mondanom sem kell, hogy mindenből többet ettem, mint itthon szoktam. remek dolog, mikor nem kell főzni, csak a kész mellé leülni!Ja, és mosogatni sem kell!!!! Másnap délelőtt és délután is vízben voltunk, délben tartottunk egy kis pihenőt, ill. sétáltunk a szálloda csodás kertjében és a környéken.Remek idő volt, napsütés és 16 fok, így napozás, D vitamin gyűjtés is volt. Délután kis koktélozás a medencében.., no szóval nagyon jól éreztük magunkat, ha tehetném egy-két hét múlva indulnék újra! Úgy az ellátás, mint a szálloda tisztasága, a vendégfogadás, kiszolgálás is kifogástalan volt. Igaz tudtuk, hogy így lesz, mert nem először voltunk már itt.

    Ma már főztem, mostam, lehullott faleveleket sepertem. Vissza a hétköznapokba. Farmon termelgetek pajtába, gazdaköribe. Gőzöst nem indítottam már rég, mert új ólat nem hoz, régi meg van sok.
     
    zsozso577, apja_72, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Szia Judit, már meg is jöttél... :), - tudod, csak képletesen mondtam, hogy egyedül maradtam :) - örülök, hogy jól telt a pancsikolás, az biztos, hogy úgy az igazi ha nem kell főzni...mosogatni......:) és ezt így 1-2 hétig is ki lehetne bírni ;), és elhiszem, hogy pár hét múlva újra mennél :);).
    És igen, így van ha haza jövünk vissza rázódunk a hétköznapi teendőkbe.

    Én is gratulálok az új ólhoz.
     
    zsozso577, apja_72, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    A holnapi event ismertetőjét elolvasva, azt gondolom, hogy jó kis event lesz. Főleg a végén a FA fa tetszik, de azért meg kell dolgozni rendesen az biztos! Kapanyél fel fogja törni a tenyerem, de csinálom, mert szeretném azt a fát! A minijáték érdekes, majd élőben látom meg, hogy mennyire könnyű, vagy időt rabló. Koncentrálni kell, a "bekerítésre" fogok hajtani, mert ott több a pontszerzési lehetőség.

    A kellemes időt kihasználva tettem egy nagy sétát, közben a postát is meglátogattam. Most pedig megyek ki a kertbe, leszedem a paradicsom elszáradt, elfonnyadt szárát, levelét.
     
    ursa11, zsozso577, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  12. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A holnap kezdődő event ismertetőt én is elolvastam, tetszik az event, a FA fa nyeremény meg pláne.
    Nem tűnik nehéznek a mini játék, de szerintem szerencse függő lesz, mert véletlen szerűen fogjuk kapni a pályákat és a rajtuk elhelyezett szörnyeket is, és abból kell majd a lehető legtöbbet összekötni.

    Nnaa....én meg összeszedtem valami bacit, mert 2 napig fájt a torkom, de ma hajnaltól pedig náthás vagyok.. vagy mi ....a lényeg, hogy papírzsepi nélkül egy lépést se teszek :cry:xD.
    Ittam neocitrat hársfa mézzel, most pedig megyek és a biotron lámpámat munkára fogom.

    Itt ma borongós idővolt, de nem volt hideg, reggel volt egy kevés eső is.
     
    ursa11, busika02, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ági jobbulást kívánok! Vigyázni kell, hamar meg lehet fázni, vagy valamit összeszedni!

    Eventet elkezdtem, néhány játékot gyakoroltam a kis farmokon, de nem sokat segített, a nagy farmon, még annyit sem tudtam gyűjteni, mint a kicsin. :( Amennyiben nem javul az átlagom, akkor elköszönhetek a Fa fától! Szemrontó, időigényes és szerencsén is múló a minijáték, ami így összességében lehangoló.
    Nektek jobbakat!
    Jó éjt, pá!
     
    ursa11, -W-595-, busika02 és 3 más kedveli ezt.
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Éjszaka hazaértünk...hajnalban már az ágyamban aludtam...bár az ottani ággyal sincs bajom!
    Judit... örülök, hogy pihentető volt a hétvégétek és hogy jól éreztétek magatokat.
    Ági....jobbulást kívánok neked! Szép ajándékokat kaptál.
    Otthon csak átfutottam az event-kíírást....el is feledkeztem róla..valahogy nem is érdekelt.
    Aztán amikor elkezdtem az eventet....utána néztem meg a számokat.
    Ezek nem normálisak!!!!! Szerintem valami véletlen folytán egy nullával több került mindenhová!
    Ezeknek ott fent elgurult a gyógyszer....de nagyon messze! Ez szerintem egy teljesíthetetlen event....vagy????!!!!!!!
    De hogy még a szezonpontokat sem fogom tudni kiszedni....de nagyon brutál!
    Aztán a játék! Értem én de valahogy mégsem. Olvasni tudok....meg is értettem és mégis béna vagyok hozzá!
    Kis köröket találok...látok...de olyat ami sok-sok pontot hozna...nem tudok összehozni.
    Lehet nagyon rossz leosztást kaptam! Én már semmit sem értek!
     
    ursa11, -W-595-, busika02 és 3 más kedveli ezt.
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Napsütéses szép napot Mindenkinek!

    Zsozsó, hiába, már sokszor elmondtuk, hogy mindenütt jó, de legjobb a saját otthonunkban!:) Így van ezzel mindenki.

    Az eventhez annyit, hogy ennek az eventnek a halála a minijáték. Iszonyat mennyiség amit kérnek! A játék, hogy eredményes legyen, ahhoz pedig rengeteg idő. Bizonyára korral is jár, hogy a logikám, térlátásom, már nem a legjobb, de igen nehezen és ritkán tudok nagy köröket csinálni. Sem időm nincs a játékra annyi, meg türelmem sem, hogy én ezt meg tudjam maradéktalanul csinálni. Elengedtem a Fa fát, nem dől össze a világ, nekem most másra kell az idő, a valós fontosabb! Emelem kalapom azok előtt , akik végig megcsinálják!

    Itt süt és szép az idő, így biciklivel tekertem a boltba. Most még dolgom van, így pá, majd jövök valamikor!
     
    _Ilona49_, ursa11, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Itt szürkeség és borongós az idő.

    Én meg nem vagyok még 100-as :wuerg:xD....

    Zsozso, hazaértél... szuper, én is csak Juditot tudom ismételni.... :);).

    Most ennyit az írásról, megyek és munka előtt még kúrálom magam....
    -------------------------------------------------------------------------------------

    Egy jó hír.....
    Ha kaptok hírlevelet a játéktól, akkor az email fiókban van egy kód, és bónuszláda a jutalma :).
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.22
  17. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ági, kúráld magad, gyógyulj mihamarabb! Egyre több betegről hallok, valószínű, hogy ez az enyhe időjárás a felelős érte. Könnyű megfázni! Kis túlöltözés és már izzad is az ember, viszont pólóban is láttam ma és tegnap is embereket. Már semmin sem csodálkozom!

    Sűrű napom volt. Reggel telefonáltak, hogy kész a kocsi, szerviz és műszakíztatás is volt. Fizettem is rendesen, hiába kevés a kilométerek száma, azért már nem mai darab és ami elkopik, az elkopik és javíttatni kell.
    Piacra mentem, "kapirgálós" tojást tudtam venni 85 Ft-ért. Ennek örültem, mert olvastam, hogy van, ahol már 100 Ft felett van darabja.
    Voltam temetőkben is, a sírokat tettem rendbe. Kivittem a mécseseket is, de majd elsején újabb mécseseket gyújtok. Krizantémból bőven volt választék. Sikerült szépet vennem elfogadható áron.
    Késő délután értem haza, így az ebéd is jó nagyot csúszott, de nem baj, lényeg, hogy amit beterveztem, azt megcsináltam!

    Event halad, de lassan. Minijáték továbbra is sok időt igényel, ha több pontot akarok.

    Sikeres gazdálkodást, jó éjt!
     
    _Ilona49_, ursa11, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  18. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Szürkeség honol a tájon....nagyon szeretem ezt az időt!

    Hűűűűhaaaa.....amit sosem gondoltam volna....ez a minijáték kedvencem lett!...de akkor is tartom magam ahhoz, hogy valahol
    el lett méretezve!!!!....az a bizonyos gyógyszer nagyon messze gurult....de csak összeszedtem!
    Már most meglennék...de várom a segítségem...hátha Ő szeretné....a legvégső jutalmat kiszedni!
    Nagyon eredménytelenül játszottam.....hiába olvastam....értettem...de valahogy mégsem! Aztán jött a segítségem és az, hogy
    sokat olvasgattam a topikban.... sok jó tanácsot láttam......itt is köszönet nekik a sok okosságért!!!!!
    Bár nagyon túl termeltem....de azt sem bánom....ahogy a játék kitalálójának....így nálam is elgurult a gyógyszer és eldöntöttem,
    hogy azért is megcsinálom....és bevettem mindent amim van a termelésbe...így ez lett a vége....de KÉSZ lesz!

    Ne adjátok fel.....ha én megtudtam csinálni....nektek is sikerülni fog!
     
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  19. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Lajosom rég irtál nekünk hogy vagy?Zsozso Te is jól bele tudsz feledkezni a játékba.Nekem sokszor még a kaja is másodlagos
    csak azt veszem észre hogy már nagyon éhes vagyok.
    Ági hogy vagy sikerült kikurálnod magad?
    Csacska ügyes vagy hogy sikerült 85 ft tojást venned itt már 100-110 ft is árulják.
    Csunya idő van szürke borongos én nem szeretem.
    Unokám megy a fiú szüleihez Petőfibányára (közös program ) tök faragás lesz.:):)
    Horroroson pajtát töltögetek, mert nagyon kevés volt főleg az állatoknak a kaja.
    Ebédem rizseshús lesz és karfiol leves.Vacsorára bundás kenyeret találtam ki jó forró teával.
    Most fogorvoshoz fogok járni mert nálam háromig nem állnak meg az események-Ugye volt a CT utána érsebészet
    és most harmadiknak elhagyott a koronám (kb 25-30 évig ) jó volt.Na most azután alattvalo lettem elég sokág uralkodtam-!!!
    Mindenkinek jobbulást és gyogyulást.
    Szép 7 végét! Jó pihenést!
     
    _Ilona49_, ursa11, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  20. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Itt is szürkeség...és szitáló eső...én nem szeretem az ilyen időt.
    Már jobban vagyok, így hát teszem a dolgomat, igaz csak óvatosan, kis pihenőkkel.

    Zsozsó, nagyon ügyes vagy, jól belendültél az event teljesítésébe.
    Én is azt mondom, hogy jó messzire gurult az a gyógyszer a játék kitalálójának..... de ahogy olvasom a fórumon, hogy már sokan végig vitték... nagy gratula nekik.
    Én is próbálom csinálni, de valahogy nem az igazi... 1 nagy kört sikerül össze hozni, de utána már vagy kevés a csere, sok a hézag... stb, el is ment a kedvem tőle, mert hát szerencse faktoros, hogy adja a színes köröket.... na nem tudom áldozzak e rá, és erőltessem, hátha összejönne az a FA fa .....
    Jelenlegi állásom : 39 játék és 1 764 410 pont o_O:eek::music: a rekordom pedig 94 860... szerintem ezek a számok nem igazán jók..... de ennyit bírtam összehozni eddig.

    Judit, jó áron vetted a kapirgálós tojást.
    Én tegnap vettem akciósan az S méretű tojást 800 vagy 900 Ft / 10 db.
    Igaz már régen vettem, mert van a fiaméknak házi tojás, és mondták eszembe se jusson venni, szóljak, ha kell.

    Henike, a fogdokibácsi/néni, biztos megoldja a problémát és nem lesz gond.
    Az ebéded is fincsi .
    Én ma töltöttkáposztát csináltam.
     
    _Ilona49_, ursa11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.