Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot, vagy estét Mindenkinek! ( ki tudja, még nincs 17 óra és már sötét és, ha sötét, akkor este??)
    Zsozsó, gratulálok! Jól összekaptad magad és meg is lett az eredménye!
    Egyetértek, hogy bele lehet lendülni és jönnek a pontok, de az is igaz, hogy nagyon koncentrálni kell, hogy be tudjuk zárni a minél nagyobb köröket.

    Henike, kitartás, a három megvan, így talán már vége lesz! A fogorvost nem szeretem, fájó pont többszörösen! Fog is fáj, meg a pénztárcánk is laposodik jócskán!

    Ági, jó lesz az, ne add fel! Jó az az átlag és csak javulni fog! Ügyes vagy, menni fog!

    Nálam is hasonló a helyzet, csinálom, hol jobb, hol kevésbé, a pontok összege, de már látom a végét! Nekem is tetszik a minijáték, csak sok, sok és sokk!!

    Borongós az idő, de hideg nincs, így ebéd után tettünk egy nagy sétát. Jó volt lejárni az ebédet.
     
    _Ilona49_, henrietta1223, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  2. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szép estét!
    Karácsony tájékán már fél négykor sötét van, így hát még csak befelé megyünk az erdőbe. Mintha azt hallottam volna, hogy jövőre már nem lesz óraállítás.
    A karácsonyról jut eszembe, a karácsonyi kaktuszom tele van bimbóval. Kicsit szomorkás vagyok, ez az egy gyönyörű, egy elpusztult, egy meg elég rozogán néz ki, az is kétséges, hogy megéri a karácsonyt, nem hogy virágozzon. Ez egy örök rejtély, egy helyen vannak, ugyan akkor locsolom és mégis egyik ilyen a másik olyan.
    Tegnap este befejeztem az eventet, ezért a farmaranyfáért kellett a legjobban megküzdenem. Nekem tetszett a minijáték, de nem ilyen irdatlan mennyiségben. Pénteken írt Toma tanácsot, megfogadtam, nagyon megérte. Kár, hogy nem előbb olvastam, mert az elején sokat elpazaroltam.
    Pénteken voltam a csarnokba vásárolni, leginkább a virágok miatt mentem, hát nem valami fényes volt a felhozatal. A rózsák kimondottan rondák voltak, a végén vettem cserepes krizantémt fehéret és vettem hozzá rózsát az A*diba, így együtt szépek lesznek egy csokorba.
    Azért vettem egyebet is, ha már ott jártam, visszamenetem, a régi árushoz, vettem májas, véres hurkát, mindjárt két adagot. A múltok hűtlen voltam, más vettem, rá is fizettem, nem ízlett. Mondta az árus, hogy finom, úgy látszik nem egyforma az ízlésünk, de hát mit is mondhatna, ne vegye meg, szörnyű rosszat árulok. Vettem füstölt husit is, jövő héten főzök bablevest.
    A karácsonyról jut még eszembe, én már készülök, vettem mézeskalács fűszert,dekorgyöngyöt csoki karácsonyfát csillagot a díszítéshez, a méz már régesrég megvan. A zöldséges rábeszélt, hogy most vegyem meg a diót a bejglihez, ki tudja mennyi lesz decemberben.
    Megyek, mert tenyésztek és már biztosan lejártak.
     
  3. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot mindenkinek!

    Edit, a kaktuszok is szeszélyesek! Csodás lehet amelyik tele van bimbóval! Nem vagy egyedül a rejtéllyel, nálam az orchideák ilyenek.
    Karácsonyi kaktuszom még kint van a teraszon nyugalmi állapotban. Lassan behozom már, bimbókat általában tél végén hoz , így nem is karácsonyi kaktusz.
    A piaci vásárlás általában akkor sikeres, ha a megszokott helyre megyünk. Sajnos vannak kofák, akik mindenkire rásóznak mindent, hogy a saját portékájukat el tudják adni. Tisztelet a kivételnek! A disznótoroshoz jó étvágyat!:)
    Dió nálunk van bőven a piacon, hogy meddig tart ki, azt nem tudom.
    Ügyesen megoldottad a virág témát is!
    Nálunk nagy a kínálat, köszönhető az enyhe időjárásnak, mert, ha lett volna fagy, most bizony kevesebb és nagyon drága lenne!

    Gratulálok az event sikeres befejezéséhez! Ügyes vagy! :) Valóban sokat köszönhetünk Tomának és más segítő gazdatársnak is!
     
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  4. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Lajos....régen adtál hírt magadról....légyszí...légyszí!!!!

    Hol jártok az eventnél? Kinek lett meg az aranyfa?

    Nekem ezzel már 4 db FA-fám van....ezzel én már el vagyok.....azt hiszem....nahhh ha esetleg lesz még valahonnan....
    annak is örülni fogok.
    Én is tenyésztettem...kihasználtam a kettős együttállást. Több kisfarmon....így lassan de biztosan haladok a célom a felé!
    Itt a nagyon gazdakörihez termelgetek....nagyon lassan haladok....nem tudom, hogy egyáltalán készen leszek-e valaha...velük!

    Elolvastam a baltás eventet....elkezdem, mert event...de nincs sok kedvem hozzá!
     
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  5. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Tegnap Anyukás - tesós napom volt, együtt mentünk a temetőbe - voltunk már a múlt héten is - a húgom hívott, hogy értem jön és utána felvesszük Anyát is, és kocsival megyünk, hogy Anya ne gyalogoljon.

    Zsozso, gratulálok a FA fához, ügyes vagy, hogy végig vitted.

    Edit, neked is gratula a FA fához.
    Én még mini játékot nem utáltam a játékban, de ezt.... fúúúúú... nagyon, :mad: és ha marad ez a taktika, akkor nem lesz a kedvencem. Nem sikerült még csak meg sem közelítenem a FA fát, 69 lejátszott játék és 3 071 110 pont ennyivel zártam ma le. Sosem úgy adta a színeket, hogy egy nagy kör után újabbat tudjak össze zárni, és a csere se segített - lehet én voltam bamba o_O:wuerg:..... mindegy.... ez csak 1 játék :p

    A holnap kezdődő viking event ismertetőt elolvastam, és csinálni is fogom, igaz az is szerencse függő leginkább, de a 34 játékot úgyis lejátszom.

    Az új teliholdas gazdaköriket megcsináltam, csak a Doktor Zsivendigó 3. feladat gyémánt része nincs kész.

    Most megyek, és folytatom a hamvas kifli sütögetést - a nagyfiú unokámnak sütök mákosat, mert azt szereti, és ha nem fáradok nagyon el, akkor még diósat is csinálok.
     
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ez az event nekem nem ment...hamar rájöttem, így nem sok ágyúgolyót /zöld csepp/ használtam el;)
    Holnaptól indul a másik, innen várom a sikert...szép délutántxD
     
    ursa11, busika02, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Emlékezzünk azokra, akik már nincsenek közöttünk! Égjen ez a gyertya értük!
     
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 8 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Az eventet elkezdtem, sőőőt, tegnap délután pörgettem egy 200 %-os termény bónuszt, amit igyekeztem ki használni, a felszaporítás után szuper trágyáztam a növényeket.
    30 lejátszott mini játék, és 850 csillagos érme a jelenlegi állásom.
    Folytatom....
     
    _Ilona49_, ursa11, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  9. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem tudom, hogy mi történt...de a Vv. adja a listát amit teljesíteni kell.
    Tegnap is 15,30 volt amikor hazaértem....és ma is lesz menős dolgom....remélem, hogy a jövő héten már tudok
    magamra is figyelni. A napok úgy elszállnak.....hogy .....huuuuusssss és vége is!

    Két napsütéses nap után ma megint felhős borongós az idő.
    Kinézek az ablakon és a szürke sötét oldalát látom!

    Tegnap csörgött a telefonom és egy férfi hang közölte, hogy a legközelebbi parkolóban megáll!xD
    Mondtam neki....hogy Okéy!xD....de téves a hívás!...aztán még jó utat kívántam!xDxD
    Jók ezek a téves hívások:pxD...bár csak néha veszem fel, mert sokszor csalók is vannak!
    Tavaly át is éltem egy hasonlót és köszönöm többet nem is kérek!

    Az eventnél 38 játékon vagyok túl...még ültetem a gazt....de csak nyugisan cél a harmadik Piccoló!
    A kerékkel szerencsém is volt...de nem használtam annyira ki, mint máskor szoktam.... most nyugi van!
     
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Szia Zsozso, így van ahogy mondod, a Vv nagyon tudja osztani a feladatokat... :);).
    Én is össze hangoltam a mai délelőttömet, hogy munka után a belvárosban úgy intézzem a dolgokat, hogy minél kevesebb üres köröket tegyek.
    Új klaviatúrát kellett vennem, mert a régin kikoptak a billentyűk.. vagy nem tudom, de volt, hogy nagyobb lendülettel kellett lenyomni pl. a szóköz billentyűt. Ezt az újat pedig szokni kell..... xD.

    Lajos, nagyon rég jártál erre... mizu veled?.... hogy vagy???... gyere és adj hírt magadról!

    Juditot is hiányolom, valószínű neki is a Vv ad elfoglaltságokat.

    Itt az idő, olyan borult, de mintha a napocska is világítana.... hideg nincs, ámbár korán reggel 6 fok volt, most viszont már 14 fok van.
     
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!
    Itt vagyok, ragyogok! - igaz, annyira azért nem is ragyogok. Valóban besűrítettem néhány dolgot a tegnapi és a mai napba, mellette pedig gyönyörű napsütéses az idő, így sokat voltam, vagyok kint.
    Tegnap tettem egy kört, kellene egy fekete télikabát, ami térdig ér. No, ilyen nincs az egész városban! Van piros kabátom, ami térdig ér és barna, ami hosszú. Barnából van egy rövid is, amit vezetéskor szeretek használni. Mivel nem vagyok már tini, így kell egy fekete is, ami jó minőségű és kényelmes, meg bélelt is. Kapható ugyan, csak épp nincs bélelve, így, ha hideg van, akkor nem hordható. A szövet híve vagyok, mert szoknyás, ruhás vagyok, azokhoz pedig a szövetkabát illik. Csizma szintén nincs olyan, amilyet szeretnék. Egy laposabb sarkú fekete kellene, amiben a síkos utakon is lehet közlekedni. Teljesen átalakultak az üzletek, mindenhol a fiatal, fiatalabb korosztályra gondolnak. Olyan jó kis boltok voltak néhány éve, de ezek mind bezártak. Lassan már a Fórum boltjai is konganak, ott is több bolt bezárt. Plazában sincs már egyetlen bolt sem, ami női ruhákat árul. Viszont a használt ruha boltok egymást érik. No, itt állok kabát és csizma nélkül, ha jön a fagy, nem megyek sehova! Ennyit a mérgelődésről.
    Ma még mindig a kertben dolgoztam. Leveleket folyamatosan lehet seperni, a teraszon a kerti bútort is lemostam (újra), összeraktam, letakartam. A dísztök indáit is levagdaltam, meglepetésként még találtam két tököt az indák között. Paradicsomon még sok apró paradicsom van, azt még hagytam, valamennyi hátha beérik még belőle.
    Mosógép is ment ma, lassan mehetek vasalni is.

    Eventet csinálom, már lassan haladok, csak 15 pontokat kapok, de szorgalmasan gyűjtöm a Piccolokra. A másodikat talán ma ki tudom váltani, de a harmadik is kellene. (annak ellenére, hogy varázsfákat kapok belőlük, Fa fa helyett:()
     
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 5 más kedveli ezt.
  12. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Tegnap este ráírtam Lajosra.
    A körülményekhez képest jól van...két kilót már felszedett. A szájon át való táplálkozás még lassú és nehézkes.
    Zajlanak az utóvizsgálatok..a jövő héten lesz MR és aztán jön a felülvizsgálat....szorítok, hogy ott jót mondjanak neki.

    Itt a csücsökben ma nem esett az eső...de a szél az dolgozott. Így tiszta, hűs volt a levegő.

    Az eventtel lassan haladok.....az első pipa még nincs meg....az a fránya szerencsefaktor!
    De nem izgulok....lannyi érme lesz..amennyi lesz....és azt fogom elkölteni....No Para!

    Ági...milyen az új telód? Megszoktad már? Szükség esetén tudsz rajta farmozni?
    Nálam ez most nem okozott gondot, mert ugyanolyan, mint az elődje....csak újabb.
     
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Zsozso, de jó, hogy hoztál hírt Lajosról, én is drukkolok, hogy a vizsgálatok jó eredményt mutassanak.

    Event nálam is halad, nekem már mind az 5 pipa megvan, kiváltottam a 4 fejlesztést és 1 piccolót, a másik kettőért ültetek még.
    Az új telóm szuper, igen már megszoktam, és tudok vele farmozni is ha muszáj, de lényegesen lassabban mint az asztali gépen.

    Na ezt el kell mondjam..... az Ágica farmomon, ma ládákat nyitogattam, és találtam 2 db titokfa ládát vagy mi a neve... ( szint lépéskor kapjuk ) ééés adott 1 db szuper trágya mamut fát :inlove: hát igen csak kerekedett a szemem mikor megláttam, de nagyon örülök neki, igaz vannak mamutok, sőőőőt több mamut fa van az Ágica és a kisvirág farmon is mint ezen, mert voltak olyan akciók amikor titok cserepekből ( nem emlékszem a pontos névre ) mamut fák fejlődtek ki, de azokat az akciókat erre a farmra már nem adta.

    Ma húsgombóclevest főztem és toroskáposztát.
    A sertés tarját fokhagymásan bepácoltam, sütni csak holnap fogom.

    Itt az idő hűvös és esős volt.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.11.22
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  14. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Zsozsó, örülök, hogy hoztál hírt Lajosról! Bízzunk benne, hogy a lassú javulás nem áll meg, hanem felerősödik, egyre jobban lesz és közénk is visszatér!

    Megértelek, hogy nem gyűröd az eventet, nem az a megérős, hogy a boltból minden kellene, ahol jó drágán adnak mindent!

    Ági, remek, hogy megszoktad, szereted az új telefonodat! Használd továbbra is jó egészséggel! Gratulálok a mamut fádhoz is! :)

    Event halad, nem hajszolom én sem magam. Fejlesztéseket kivettem és a Piccolokból is ki van már kettő váltva. A Csacskán a 44. játéknál lett meg az első pipa, míg a Kotkodán még mindig nincs meg és az ötvenakárhányadik játéknál tartok. Tegnap és ma nem dobáltam a baltát, majd holnap fogom.
    A tegnapi esős, szomorkás idő után ma napsütéses, kellemes volt, most kezd szürkülni. Tettünk egy jó nagy sétát, így a mai 4 kilométer is megvan! :) Rengeteg csipkebogyót láttunk, jó volt a szemnek, szép látvány volt!



    A csipkebogyó különösen jótékony hatása főként a magas C-vitamin tartalmának köszönhető, tízszer több C-vitamint tartalmaz, mint a meghűlések esetén gyakran használatos citrom. A C-vitamin pedig köztudottan növeli a betegségekkel szembeni ellenállóképességünket, ezért kiváló meghűléses betegségek ellen. Ám a C-vitaminon túl cukrot, pektint, gyümölcssavakat, magnéziumot, vasat, kalciumot, illóolajat, cseranyagot, nyomokban karotint, B1-, B2-, K- és P- vitaminokat is tartalmaz.

    upload_2022-11-6_16-13-40.jpeg upload_2022-11-6_16-14-4.jpeg upload_2022-11-6_16-14-47.jpeg
     
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  15. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Itt nagy szürkeség, és sűrű köd.....
    Telihold is van.... volt... vasárnap láttam... nem is aludtam jól, vagyis míg aludtam addig világomról se tudtam xD, de hajnalok hajnalán felébredtem, az igaz, hogy az este már 8-kor nem bírtam a szemem nyitva tartani és elvonultam aludni, így ki is aludtam magam hajnal 2-re :wuerg:, és nem sikerült vissza aludni, forgolódás helyett felkeltem, és befejeztem az eventet xD- tudom, ez így nem normális dolog... xD, de mivel a héten délutános vagyok, hátha szunyókálok délelőtt egy kicsit :music:
    Már beszéltük, hogy jön egy telefon és átírja a betervezett dolgokat, hát vasárnap velem is így történt.
    Elterveztem a napomat és tettem a dolgom, majd dél körül hív a fiam, hogy itt jár a városban, és értem jön ha van kedvem hozzájuk menni, és este haza is hoz... hááát a takarítással éppen végeztem, a tarja is megsült.... és naná, hogy mentem, mondta még 20 perc míg ide ér..... én meg a sült tarját kiszedtem egy hőálló tárolóba, össze pakoltam amit még vinni akartam és mire újra hívott, hogy már hozzám tart, én már zártam is az ajtót és mentem le :D, így jól kibabáztam magam :inlove:.
    Tegnap munka előtt, kozmetikában voltam.

    Ma lesz event ismertető, majd olvasom....
     
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Ági, sajnálom, hogy rosszul aludtál, talán kicsit sikerült pihenned a délelőtt folyamán!
    Jó ez a telefon, lehet ugrani, ha úgy adódik. Mára már el sem tudjuk képzelni, hogy milyen volt régen. Távirat, ha nagyon sürgős volt, de az is idő volt, míg megérkezett. Jó, hogy tudtál babázni! :)

    A dobálós eventet nagyon untam a végén, szinte vakon is lehetett dobálni a 15 pontért. Semmi motiváció nem volt már benne. Amennyiben telitalálat volt, akkor egy láda. Nagyon nem érte meg, de csak így tudtam kiváltani az összes Piccolot. A végén a kívácsiság rávitt arra, hogy bontsam ki a romantik ládákat. 30 db volt a pajtában. Ebből valamennyi már lehetett, így nem tudom pontosan, hogy az eventben mennyit szereztem.A 30 ládából lett: 30 szupertrágya, 20 db zokni, 10 kacsakata, szupertáp:10 db és 6 farmpengő. No ez lett a nagy nyeremény!!! Ezek hiányában is nyugodtan tudtam volna aludni!
    A holnapi event kiírását elolvastam, csinálom, bár a felhő borzalmas a beérési idejével!! Kitehetőknek nincs hely. Van némi értelmes dolog számomra, amiért csinálom! A farmon termelem a gazt, de a bahát nem bontom, ébreszteni szupertáppal fogok.

    Napsütéses szép nap lett a reggeli párás, ködös idő után. Úgy gondoltam, hogy kihasználva a napsütést, megyek kabátot keresni és láss csodát, kaptam, vettem!! Nagyon örülök neki, szép, jó és olyan a fazonja, amilyenre vágytam. Csizmát, azt most sem találtam.- megyek a vargához, de lehet nem ér rá, mert ő most a csizmát nagyuraknak varrja! :)
     
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  17. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az eventet elkezdtem....a felhővel úgy vagyok elfér a többi között....a kütyük szerintem a polcon fognak landolni....
    az egyéb másoknak azért hasznát veszem....ezekért csinálom.
    Én leszedtem az esőerdőt is...termelek és a malom is fog tekerni...így vegyesen ébresztek.

    Most meg a Tv-ben egy verseny és egy bizonyos emberen nagyon de nagyon kiakadtam. Nem tudom, hogy miért is
    engedik őket oda!

    Az idő szürke, ködös....de hideg az nincs.

    A héten lemostam az ablakokat....rengetek bogarat sepertem ki két ablak közül...pedig kb. 2 hónapja csináltam meg.
     
    _Ilona49_, ursa11, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Zsozsó, ne mérgelődj, sajnos sok ilyen eset van és nem tudunk tenni ellenük semmit!
    Megszabadultál a bogaraktól, jól kitoltál velük, mert biztos azt gondolták, hogy jó kis téli, védett helyet találtak maguknak.

    Event nálam is halad, a keréknél Fortuna mellém állt! :)

    Hiányolom ElzeMarikát, nagyon régen járt erre! Mi van vajon vele?
    Edit is rég látogatott el hozzánk. Ilonát és Lajost nem is említem, csak bízni tudok benne, hogy egyszer megjelenik a hozzászólásuk! :)
    Henike hetente egyszer bejelentkezik, ezzel letudja egy hétre.
    Kit is hagytam ki?

    Nálunk ma is szép, napsütéses idő lett 11 órára és tartott kb. 15.30-ig. Kihasználtam elmentem egy nagy sétára, összekötve egy kis ügyintézéssel.
     
    -elzemari-, _Ilona49_, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  19. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Judit...nem is mérgelődtem...csak az ilyen borzolja a kedélyem! Minek is jelentkezik és miért is fogadják el a jelentkezését....vagy
    miért is jut eszébe valakinek, hogy behívja ebbe a játékba!

    Ma a szürke sok árnyalatát mutatta az idő....bár délután talán fél órára ki sütött a nap.

    Azt gondolom, hogy holnap befejezem az eventet....aztán meglátom!
    Az állatkák még alszanak.
     
    ursa11, busika02, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  20. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, jó reggelt!

    A tegnapi egésznap tartó szürkeség után, most előbújt a napocska, de eléggé hűs van.
    Zsozso, én már nem nézem az ilyen és ehhez hasonló műsorokat....

    Judit, szuper, hogy kaptál kedvedre való kabátot, használd egészséggel, és csizma is majd csak lesz olyan amilyet szeretnél.

    Nekem az idén ilyeket nem kell vennem, van mind kettőből.

    Event, nálam is halad, tegnap a kerék is kegyes volt hozzám, de csak komótosan termeltem a gazokat, nem gyorsítottam egyiket sem. A keltegetéshez én is vegyesen használok, ha van malom terméket, vagy szupitápot.
    Jelenleg event növény hiányban szenvedek, de van még idő bőven.

    Volt 6 db piccoló ládám, kiraktam őket, de most sem lett FA fám,
    de lett:
    2 db multitaszing :music:xD
    2 db levéltánc :music:xD - nem baj, icipicit növelik a zöldcsíkot..
    1 db kukacoskodás ;) - jól jön az a party pöri....
    1 db pogó show :music:xD - ez is ad némi farmpengőt...
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.22
    _Ilona49_, ursa11, busika02 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.