Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Lányok, csak mi vagyunk talpon hárman! Kitartás, majd jönnek az többiek is!
    Zsozsó, sikerült befejezni az eventet?
    Ági, nem annyira rossz a ládák eredménye. Tudod, ki a kicsit nem becsüli...

    Eventnek látom a végét, hétvégén már hosszabb érésű növényeket szeretnék vetni. Piccolo ládáimat nekem is ki kellene rakni, csak ahhoz át kellene rendezni a tisztást és lusta vagyok, meg türelmetlen. A futtatót meg a kütyüs területeket is, mert több jobb kütyü van a pajtában, mint amik kint vannak. Majd, most nem, nincs idegem hozzá!

    Voltam bevásárolni és a piacon is. Amit tapasztalok, piacon lényegesen kevesebb vevő, a multikban jóval többen, ott viszont vannak üres polcok. Árakról jobb nem beszélni.

    Délután rászántam magam és sütöttem hókiflit. Diós és lekváros töltelékeseket. Finom lett! :)
     
    _Ilona49_, ursa11, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  2. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Judit...igen befejeztem az eventet....valamikor hajnalban....mivel nem tudtam aludni....csináltam...csináltam és vége lett.
    A gazt is jól kiszámoltam....pontos voltam.

    Ági...én megnézem ezeket a műsorokat. Nahhhh....nem úgy, hogy teljes figyelemmel....de szól a televízió én meg gépezek.
    Persze nem mindegyiket.....válogatok. Engem még érdekel, hogy bizonyos szituáció mit vált ki az emberekből.

    Az árak! ......Hmmm?????....inkább no komment!

    Nekem jelenleg 10 piccoló láda van a polcon...de most várom, hogy az előzően bontott lejárjon....én egyesével rakom ki.
    A világító tornyos területen vannak.
     
    _Ilona49_, ursa11, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  3. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Itt süt, 15 fok a napos helyen. Nagyon élvezem, délelőtt nem akaródzott bejönni a kertből. Az ágyneműt is kiraktam egy kis napsütésre, frissüljön az is! :)
    Zsozsó, nálam is úgy megy a tv, hogy közben gépezem, így aztán van amiről lemaradok,vagy legalábbis az elejéről. Nem baj, elég belőle annyi is! Ritka az, amikor csak a tv-t nézem.

    Event letudva. A Piccolokat a tisztásra szoktam egyszerre kirakni, s mikor eldőlt, hogy mi lett belőle, akkor vagy marad, vagy megy máshova az akármi.
    Legyen mosolygós hétvégétek! :)
     
    busika02, _Ilona49_, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Itt is nagyon jó idő volt.
    Eventet ma én is befejeztem.
    Lányok, nálam is megy a TV - mint háttér zaj, közben gépezek :);).
    Én a piccolókat mindig a hajótöröttek partja területre rakom, mindig van rajta üres hely, lehet tele kellene rakni kütyükkel. és akkor helyet csinálni, mikor ki akarom rakni a ládákat.
    Jelenleg a hortenziát nemesítem, hosszú az érés ideje és, az idő csökkentő bónuszok jól jönnének, kell még pár ezer darab a gazdaköribe.

    Apja, segíts már lécci, érdekelne a Sámános pörgetési módszer, de nem tudom hol keressem a leírást róla, és olvastalak, hogy Te a mostani event kezdéskor is így pörgettél, és ez a módszer a sima pörgetéseknél is használható?
    Előre is köszi :).
     
    busika02, Csacskamacska, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Itt Feca elég alaposan leírja szerintem. Holnap akartam venni PP- t, sajna nem jön össze, mert nincs pénz az egyenlegemen. Még az is lehet, hogy én költöttem el. :D ;) Az a baj, hogy nagyon egyszerű, de így nem tudom leírni. De most próbálok valamit, mindjárt vissza jövök. :D

    Nézzük a pörgetéseket!

    Rámész a kerékre valahol és nyomsz egy F12-t.
    Hálózathoz beírod, hogy farmwheel.sW, majd pörgetsz egyet.
    Utána ez a kép fogad. Itt jobb egér, Újraküldés.
    Ezen a képen jobb oldalon látod az Újraküldést. Arra nyomj rá.
    Itt a végén látod a Küldést. Ezt lehet nyomni ezerrel! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.22
    busika02, Csacskamacska, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  6. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Olyan szomoru vagyok lányom munkahelyén az agy műtött főnőke fázik a 18 fokban.Három éve műtötték most jött vissza
    és ezt kell elszenvednie (szépen haladunk visszafele a korban.)Takarokat visznek be és sok ruhában vannak bent az irodában.
    Unokám most kezdett vezetni mert most lett meg a kocsi,vett még órát vezetésből mert nem tudott gyakorolni mert
    hat hónapig még az apja nem csinálta meg nem vizsgáztatta le nem volt lehetősége a gyakorlásra.Most hogy kész lett
    új rendszáma van és mindig valakit megkért hogy üljön be melé.Na ma örömmel újságolta hogy egyedül ment a barátnőjéért
    Dunakeszire.:):)
    TV nekem is ugy szol hogy én közben játszom ritkán nézek tv nincs benne semmi érdemleges az egyik adó meg csak állandóan
    a háborúról szól.Egy jó film a laptopon százszor többet ér.:)
    Nekem is hiányoznak a többiek jól lefogytunk.....
    Lett egy varázskalapom a piccolobol, a romantika láda meg nem egy nagy szám.Kérdezném a tigrispapucsot hogy tudom gyártani?
    Eventet csinálom de csak olyan ráérősen.
    Szép 7 végét kivánok és jó pihenést!​
     
    Csacskamacska, _Ilona49_, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  7. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Apja, nagyon szépen köszönöm az infót, ki fogom próbálni.

    Henike, szomorú, hogy 18 fokban dolgoznak az irodában.
    Gratulálok az unokád sikeres vezetéséhez.
    Tigrispapucsot a városban a műhelyben tudsz építeni, a tigris képére rá kattintva.

    Apja, még 1 kérdés, jól látom Te nem a Chrome böngészővel játszol?
    Mert én azzal játszom és kipróbáltam, de nekem nem azok a képek jelentek meg mint amiket mutattál. Hanem jobb oldalt megnyílt egy panel de nem magyarul ír xD.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.22
    busika02, Csacskamacska, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én csak Firefoxot használok. Addig leszek online is, amíg ez működik. ;) Se kliens, se más böngésző. Kipróbálom azért cromet is mindjárt. Nem tudom hol lakik Sámán, most felébreszteném. :D
    Nem tudom sajna, ez nagyon ismeretlen nekem. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.22
    vihence, busika02, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  9. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Értem, akkor nekem kell a FireFox-ra váltanom ;).
     
    busika02, Csacskamacska, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Próbálgatom még, de nem olyan egyértelmű. Nem lesz a kedvenc böngészőm, az biztos. :D
     
    busika02, Csacskamacska, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  11. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Én régen csak a rókával játszottam...de amióta az új rendszer lett....egyszerűen nem engedett be.
    Amikor régebben volt szó...erről a pörgetési módszerről....néztem...de Chromban nem lehetett megcsinálni.
    Nem régen próbáltam a rókán belépni és láss csodát....sikerült....de azóta sem játszok ott....maradtam a chromnál.

    Szóval Ági....ha szeretnél így pörgetni...akkor a rókán kell belépned.
    Ez az én tapasztalatom....bár akkor tőlem okosabb is próbálta megcsinálni...de neki sem sikerült.

    Én már nem foglalkozok vele....bár rengeteg zöld pörgetést adó láda van a polcon.
    Lehet tanulmányozni kellene és ha tényleg most is beenged a rókán keresztül...akkor pörgetni kellene.
    Bár lehet maradok a hagyományosnál.

    Huhhh...most nézem, hogy milyen késő van!

    Szép álmot mindenkinek!


    Visszajöttem.
    Kerestem és talán sikerrel is jártam.
    Ági!
    Fejlődési topik....4805 hsz.ben a zöld linket megnyitod....és a kiadott hsz-ben
    megint megkeresed a zöld linket....az Beko volt topikja lesz....és ott van nagyon részletesen leírva.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.22
  12. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szép jó reggelt!
    A héten sokat dolgoztam, nem volt időm fórumozni.
    Judit, örülök, hogy kaptál kedvedre való kabátot, már csak a csizma feladatot kell megoldanod.
    Képzeljétek az egyik üzletben mondta az eladó, hogy most elsejétől nem szabad bevásárló kocsit bevinni. Nem tudja miért, de így döntött a főnökség.
    Hókiflin én is gondolkoztam, nagyon finom, szeretjük és sokáig eláll. A múlt héten túrópogácsát sütöttem, jó lett, néha nem árt egy kis sós. El is fogyott, így hát ma sütni kell valamit.
    [​IMG]
    Ági, itt van hogyan lehet Chrome-ba gyorspörgetni.
    Nyomsz F12-t és pörgetsz egyet, utána bal egérgombbal rákattintasz az első sorra, a kékkel jelöltre és nyomogatod a R gombot. Lent a sárgával jelöltnél az első szám mutatja, hogy mennyiszer ismétel. Nem nagyon csípi, szeret lefagyogatni a játék, legalább is nálam, viszont rengeteget lehet pörgetni néhány perc alatt.
    Ébresztgetem, etetgetem az állatkákat, kicsit unalmas ez a várakozás, egyre hosszabb ideig csócsálnak.
    Délután lesz egy tápos, jó lenne tenyészgetni, néhány aranyállat és a Homokművészet,van hátra és kész, a tenyésztős feladatokról le van a gond.
    Visszajöttem, kicseréltem a képet, hogy lássék.
    Kedves Módi, bocsánat a nagy képért, nem vagyok ügyes, nem tudom átméretezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.11.22
    zsozso577, busika02, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, jó reggelt!

    Én már megint korán keltem - pedig alhattam volna még, kötelező korán kelés a jövő héten lesz.
    De nem is aludtam valami jól, sokat forgolódtam, pedig szoktam jól aludni, ahogy este leteszem magam, reggel ugyan úgy ébredek.

    Zsozso és Edit, és még 1x Apjának is nagyon köszönöm a sok segítséget :inlove:.
    El mentettem, hogy egyszerűbb legyen előszednem ;).
    Ma reggel már a tűzrókán hívtam le a játékot, működik rendesen, de még nem próbáltam ki egyik böngészővel sem, de kifogom az biztos.

    Én pénteken sütöttem egy adag sajtos pogit, vittem a kolléganőimnek is, jól sikerült és ízlett nekik is.
    Ma valami édeset kellene sütni, vettem tegnap mascarpone-t, hogy tiramisut csinálok, de úgy ennék képviselő fánkot....;), így hát még döntés képtelen vagyok.
    Tegnap főztem pörköltet, ma sárgaborsó főzelék lesz hozzá, és csinálok még savanyú káposztás sztrapacskát, és holnap munka után 1-1 adagot beadok a lányomnak az irodába.
    Sietnem is kell majd haza, mert holnapra van időpont a szemöldök tetkóra, ( kicsit majrézok tőle, hogy fájni fog :cry:, de hát tudom, a szépségért meg kell szenvedni o_O;) ) nem kell messzire mennem, mert a kozmetikus hölgy itt lakik a házban.
     
    zsozso577, -elzemari-, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  14. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok...

    Majd fogok jönni, egy kicsit később!!
     
    henrietta1223, ursa11, busika02 és 3 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Picit ismerkedtem én is Cromeval tegnap. Mondjuk nem tartott sokáig, nem szeretem. :D Már ezt a megnyílót is letudtam tenni alulra, ami nálad oldalt van még. Sőt már a pörgetés is menne, főleg azt olvasva, amit írtál. Amúgy sem szeretek változtatni semmin sem. :) Ezért is vagyok én a Tiszán innen szerintem. :D ;)
     
    vihence, zsozso577, henrietta1223 és 4 más kedveli ezt.
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!
    No, alig győztem a visszaolvasást, olyan terefere folyt itt, míg én nem jártam erre! :)

    Ági, jó kis kérdést tettél fel! Válasz, magyarázat van, csak tudd, hogy mikor mi jön és tudd, hogy hol is vagy! :) A régi "gyors" pörgetés csinálom, jelenleg, ha az F12-őt lenyomom, akkor nálam a fényhatás jelentkezik, világosabbra, vagy sötétebbre tudom állítani a képernyőt. Erről ennyit!
    A szemöldököd pedig bizonyára jól fog sikerülni,ha fáj, akkor meg gondolj arra amit írtál, a szépségért szenvedni (is) kell..
    Sajnos én sem aludtam jól, pedig jó alvó vagyok. Ezt sem értem.

    Örülök, hogy Marika és Edit is benézett, Marika, megértettem, valami nem stimmel nálad, de majd érkezel! Bármiről is legyen szó, jobbakat kívánok! Ilona is itt hagyta a kézjelét, tehát járt erre, ennek is örülök! :)
    Edit, mi az, hogy nem lehet bevinni bevásárlókosarat? Mibe rakják akkor a cuccot a vevők? Hmm, nem értem, biztos öregszem.

    Henike, a 18 fok az kevés akkor, ha tartósan ülni kell. Amennyiben mozog az ember, akkor még jó.

    Zsozsó, a Rókát szerettem anno, jelenleg váltakozva használom. Ezt sem értem, mert vannak napok, amikor a róka nem működik rendesen, de a Chrome meg igen. 7. éves a gépem, jó gép (volt), jelenleg kezd leamortizálódni, de cserélni még nem akarok, így néha bosszankodom a lefagyásokon.

    Apja, segítőkészségedért hálásak vagyunk és jó helyen vagy itt nálunk! :)

    Szeretem a mostani ajándékozási lehetőséget, igyekszem kihasználni és a jobbakat küldeni a szomszédaimnak is! :)
     
    zsozso577, Tündi1001, -elzemari- és 6 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Szeretek én itt. Minden partról megközelíthető nekem. :D Szívesen segítek, ha tudok. :)
    Én gépem sem a legújabb már. Cserélni nem tudok egyenlőre nem is akarok. Monitor kellene egy új, azt gondolom, hogy az sem mindegy, hogy milyen. Szoktam kérdezni szakembereket, hogy befolyásolja- e a játékot, de csak néznek, mint süket az ólajtót. :D
    Viszont azt veszem észre, hogy sokszor a net okozza a problémát. Oda aztán főképp nem szívesen telefonálok. Nem akarok bántani senkit, de azt tapasztalom, hogy sok munkahelyen olyan emberkék dolgoznak, akik csak a létszámot emelik. :D Ez nálunk is így van sajna. Na de nem szaporítom a szót, folytatom a tenyésztést. Panda nem ugrál olyan jól, mint múltkor a teve, de hát annak két púpja van, nem kell csodálkozni. :D
     
    busika02, zsozso577, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Judit, a napokban - de lehet, hogy ma is olvastam Toma írását, hogy a laptopokon az F12 gomb nem pont úgy működik, nem arra való, mint az asztali gépeken. Mert egy gazdatárs is pont azt mondta, hogy kiakarta próbálni a sámános pörgetést, és az F12-es gomb lenyomása után, úgy mint nálad fény beállításként működött.

    Én kipróbáltam a pörgetést itt a Chrome böngészőn, úgy ahogy Edit leírta és képpel is mutatta, éééésss...... sikerült :inlove:, igaz nem pörgettem csak párat, de szuper gyors, és tetszik, majd ha lesz több időm, akkor így fogok 99 db sima pörit lepörgetni ;).
    Edit, nagyon köszönöm - puszidobálósbarifej - :).
    Apja által is leírt, és képekkel illusztrált segítséget is kifogom próbálni a tűzrókán ;).

    Reméljük Marikánál nincs nagy baj, és ha majd jön elmondja.

    Ilona is itt hagyta kézjegyét, írni nem írt, de járt erre, és talán vele sincs nagy baj.

    Lajos viszont nem jön, nem ad hírt magáról....

    Apja, ugrálni nem ugráltak a pandáid, de legalább rosszabat sem kaptál ;).

    Én is tenyésztettem 1 kört, de semmi említésre méltó nem volt.
    A terepet bekészítettem, emlősökkel és madarakkal.
     
    busika02, zsozso577, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  19. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Jaj, Judit azt nem is írtam, hogy ez egy ruhabolt, de akkor is. Nem is értem.
    Reggel leszaladtam almáért, a boltba, ép értekezletet tartottak a vevők a randa krumpli felett, hogy miért nem viszik le az árát. Szerintem még úgy se vinnék el. Egy hölgy kérdezte tőlem, hol találja mézet, mondtam neki, azt nem tudom, de erősítse meg a lelkét az árával kapcsolatban. Aranyos volt, mondta, ha drága, akkor majd kér ajándékba a családtól. Én még szeptemberben vettem két üveggel, kitart jövő tavaszigés még a karácsonyi mézeskalács is be van biztosítva.
    Sütöttem almás pitét, elcsipegetjük a jövő héten.
    Apja ügyes vagy. Mondjuk nekem mindegy hol van ez a kezelő panel. Gondolom homokművészetbe tenyésztesz te is. Elég kirablós típusú gazdaköri. A tenyésztősökből nekem már csak a teknős van vissza és végeztem velük. Most elkezdtem csinálgatni a régi időkorlátosokat
    HDMI monitort vegyél, nekem az egyik az és gyönyörűek színei.
    Ági örülök, hogy segíthettem, puszivisszadobálósbarifej:)
    Azt hiszem mára elég volt a farmból
     
    busika02, zsozso577, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Napsütéses szép napot Mindenkinek!

    Ági, Zs.Apja, nekem laptopom van, s nincs szándékomban cserélni, ha 7. éves is! Más, mint az asztali gép, megszoktam már, meg azt is, hogy nem mindig úgy reagál, mint az asztali gép. Ez van, ezzel kell megbékélni. Békében is vagyok vele, jó ez nekem! Mikor a szakembernél rákérdeztem a játékkal kapcsolatban, na nekem is csak mellébeszélt, fogalma sem volt, csak általánosságban mondta, hogy a játékoknál más tényezők is járhatnak közbe. Nem mondom, hogy nem bosszant mikor lefagy és még böngészőt is kell váltanom, hogy tudjam folytatni, de nem tudok mit tenni és azzal sem vagyok előbbre, ha idegeskedek, vagy csúnya szavakat mondok.( ettől eltekintve, szoktam idegeskedni és csúnya szavakat is mondani)

    Ági, örülök, hogy neked sikerült a sámános pörgetés! :) Nekem marad az Esc-s.
    Hogy sikerült a szemöldök tetoválásod?

    Edit, ruhaboltnál is van, amikor többet vásárolnak az emberek és jól jönne a bevásárlókocsi. Nem tudjuk mi, hogy mikor, milyen megfontolásból hoznak az illetékesek döntéseket. Lehet jobb is, hogy nem tudjuk! - kevesebbet bosszankodunk.
    Személy szerint kevés ruhát vásárolok, így még kosár sem kell, élelmiszerboltba pedig szintén nem szoktam vinni kocsit, csak akkor, ha nagyobb mennyiségű, vagy nehezebb dolgot vásárolok. Az Aldii-ba é a Lidl-be semmit nem viszek, ezekben a boltokban a zöldségosztályon kezdek, ott keresek egy üres dobozt, ha nincs, akkor csinálok;) és abba pakolok.

    Mézem van, kaptam tavaly három üveggel és nem sokat használtam el belőle. Láttam a bolti és a piaci árát kerekedett is a szemem eléggé! Lehet majd most, ha beköszönt a hideg, akkor teázom és abba teszek mézet, akkor majd fog fogyni. Sütemény is tervbe van, amibe méz kell. Krumplit december elején hoznak két zsákkal, az nekem elég lesz. Már vagy három - négy éve ettől a termelőtől vásárolok és meg vagyok vele elégedve! Jó minőségű, házhoz hozza és az ára is sokkal kedvezőbb, mint a piaci!

    Tenyészteni keveset tenyésztettem, pedig sorakoznak a befejezetlen tenyésztések bőven. Kiraktam a Piccolo ládáim, volt bőven, amit kaptam az vegyes, de legalább Varázsfát nem kaptam.:D Nem kaptam viszont Virágfestést sem :(, pedig azt szerettem volna, hogy az állatokkal is tudjak 0 percezni!

    Napocska szépen süt, de azért már hűvös van, hajnalban 2 fok volt. Délelőtt fodrásznál voltam, holnap meg manikűr, így aztán olyan szép leszek, hogy a Napra lehet nézni, de rám nem!:D
     
    ursa11, henrietta1223, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.