Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Szia Lajos!

    Nagyon jó, nagyon jó hír!
    Kívánom, hogy továbbra is minden rendben legyen, és drukkolok, hogy hivatalosan is gyógyult legyél!
    Vigyázz magadra!
    Gratulálok a 11. szinthez, ügyes vagy!

    Nálam is dolgos nap volt a mai, konyha event volt, és takarítás.
    Még teregetnem kell.
    A farmon még termelem az event növényt, a völgyben volt munka.
    Vettem a titok fákból is, a farmra 2 x 10 db-ot, a bahára 1 x 10 db és lett mindkét új fából egy-egy darab.

    Ügyfél kapum nekem sincs.

    Rendszeresen nem szedek gyógyszert, de ha migrénes fejfájás gyötör akkor a fájdalom csillapító jöhet.
    A vérnyomásommal nincs gond.
    Orvoshoz csak akkor megyek ha nagyon muszáj.
    Ami bajom van, és fájdalmat okoz, a csigolya elcsúszás.... már mondtam műteni lehet, az izületi gyulladást pedig próbálom kordában tartani gyógynövényes készítményekkel. Sokszor van, hogy úgy érzem használhatatlan vagyok, ha fáj a gerincem és térdtől lefele a lábam.

    Judit, én ma leveles tésztába túró tölteléket tettem, olyan túrósbatyunak szántam, de hiába csavartam össze a 4 sarkát, szétnyílt :eek:, de finom lett, :).

    Zsozso, jó utat, érezd magad jól a TT.-on :)!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.23
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én, mint rendszeres olvasó, megpróbálkozok az írással is. :D belőled fogok építkezni. ;) hamar vettem a 122 oldalt és az oldalankénti hozzászólások arányát és te lettél az utolsó, előttem hozzászóló. D ;)
    Gyopival kezdem, mert az valahogy elvonja mindenki figyelmét, ahogy látom. a 10. szint fele haladok, hamarosan elérem. Nem szeretem, hogy semmi sem működik úgy, ahogy szeretem, de hamar rakok egy pontot a végére. ;)
    Gazdaköri jutalomnál sok fele jár az agyam. Picit kiszedek belőle. Azt mondják, jó, ha kiadod magadból. karácsony után végeztem, supp, ahol másnap válaszolnak, de már lehet, hogy aznap. Naaa, azt várhatod. :D Olvastam Tamást a változásokról. Hozzá teszem, közleményt nem találtam róla. Egyedüli decemberiként várok tovább.
    Farmon már csak a megszokás az úr. Titkosokról csak annyit, hogy nem vicces, egyenesen röheles. :D Ollan heles, mint én. ;)
    Az idő az elég változatos, de ez nyugaton már megszokott. Mondjuk itt olyan katasztrofális idő nem szokott lenn. Nincs árviz, hurrikán,.., kardigánt meg már nem hordunk. :D
    Talán ennyi, így hirtelen felindulásból. :D
    Szép estét nektek!
    azért sasolok még, egyedül vagyok itthon :D
     
    busika02, Csacskamacska, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Sziasztok,
    Nálam is délelőtt konyha event volt. Ebédre új receptet próbáltam, fincsi lett és sütöttem szülinapi tortát, olyan fekete erdő féleséget.
    Tegnap ajándékot vadásztam, után vásároltam, kellett még kenyér is. Olyan guszta málna volt, nem tudtam otthagyni, muszáj volt venni egy dobozzal. Jól tettem, nagyon finom volt, igazi csemege így januárban, megnéztem Spanyolországból hozták. Egy pillanatra arra is gondoltam, hogy ebből kellene a tortát sütni, de aztán maradtam az A tervnél. Érdekes egyik másik ember, vidáman dobálták a málnás dobozokat, ha már nem veszi meg minek bántja.
    Tegnap megleptem magam egy egérpaddal, zselés csuklótámasszal van, vagy csuklótámaszos, nem is tudom, hogy kéne mondani. Lényeg a lényeg, jó vétel volt, nagyon kényelmes. Vettem még egy lábtámaszt is, az is úgy néz ki, hogy beválik. Ennyit támasszal felszerelve vígan gépezhetek, dolgozhatok ezerrel. Még lehet a billentyűzethez is veszek és meglesz az összes támaszom, teljes a komfort.
    A gyopároson elértem a 11-t, így ezzel a +területtel haladósabb, de most már kevesebbszer jövök, van más dolgom. Szóval inkább csak haladósabb lehetne, ha többször jönnék, de jó ez így is. Kicsit azért unalmas ez a faültetés, favágás, valamit kitalálhattak volna még mellé. Az event növényt termelem, még vagy két ezer kell, majd meglesz az is, igen bőkezűen adja a felröpit, nem kell vele foglalkozni.
    Titkosat nem vettem, nem szoktam, majd lesz előbb-utóbb az újdonság, inkább utóbb szokott, de ez is jó így is. Igazából nem is szoktam követni, hogy mik a legújabb fák, az ismeretlen nevűeket rakom ki, gondolván, hogy biztos ezek az újak.
    Nahát ennyi volt mára.
    Jóccakát!
     
    Csacskamacska, _Ilona49_, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Rafa nem dedikálta, mert akkor érdekelne engem is. :D ;)
     
    busika02, Csacskamacska, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  5. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Mellik Rafa? Rafael Nadal labdacsapkodó? Rafael Leao labdakergető? Rafael arkangyal? Rafaello szelet? Mee nem mindegy!

    Konyhai event ilyenkor? Nálam van, már majd egy órája elkezdtem. Jelenleg a mikrobiban kel a kenyér tésztája. Mire feleségem Őnagysága felébred, meg is sül. Most meg a kávéfőző rotyog, mert azt is feltettem, fortyogjon csak magában. :)

    Jobb napot mindenkinek! Itt és most plusz hat fok van kint az erkélyen. Kimondott szibériai zimankó. ;)
    --------------------------
    Megsült. 63 dkg, 25 cm hosszú és 9 cm magas. Most hűl. Majd reggelire megvágjuk.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.23
    busika02, -W-595-, Csacskamacska és 5 más kedveli ezt.
  6. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jó reggelt kedves Tiszántúliak!

    Tihamér,
    komolyan mondom, csuda jó dolga van felséged őnagyságának, hogy ilyen, gondos,szorgos másik fele van,illetve férjura.Igaz, volt azért nekem is részem benne, még ha a kenyér nem is sült frissen....

    Edit,
    igazad is van, hogy megvetted ezeket a kényeztetőket, hiszen a saját életedet könnyíted meg vele.Ez az egérpad a zselés csuklótámasz nagyon felkeltette az érdeklődésemet, mert nagyon jól hangzik, és figyelemre méltó.

    Apja,
    ez is elérkezett, hogy kibújtál az olvasó üzemmódból és irtál is.Ugye hogy nem is olyan nehéz,néha nekidurálja magát az ember összeszedi kósza gondolatait, és már le is ütögette azzal a fránya billentyűkkel.

    Az időjárással igazad van, nem katasztrófális, de ez a szürke lét, kicsit lehangoló.Szerintem a napocska is vígan kibújna a szürke takarója alól, de valahogy nincs ereje felemelni, hiszen az egész eget eltakarja.Sehol egy lyuk a takarón, ahol egy kicsik kikukucskálhatna.Igy aztán én is inkább hozzáfogok egy kis almás pite készítésnek, mert az legalább felvidít.
    Lajos,
    szívből örülök ennek a hírnek, megtettél érte mindent, végig csináltad amit kellett, és Győztél.Igen Te vagy a 13-as, mert 13-án mondták meg a jó hírt.Már most gyógyult vagy, hiszen minden nap új életet kezdünk!!!!
    Ágika,
    igazán írigylésre méltó, hogy nem kell szednetek gyógyszert,(ahogy olvastam Judutnak sem) sajnos én ezt nem mondhatom el, mert amit lehetett rosszat, én azt mind megörököltem a szülőtől.Sebaj, igy aztán a gyógyszergyártóknak gyarapítom a vagyonukat.
    Volt olyan idő is, amikor természetgyógyászati termékekkel próbálkoztam, nem kevés anyagi befektetéssel és a vége mégis az antibiotikum lett, attól kaptam meg a gyógyulást.Az én utam ez....

    Na, megyek almát reszelni, legyen szép napotok!!
     
  7. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Érdekes lehet egy kis dedikált málna. Mondjuk biztos nem faltuk volna fel.
    Jó is, hogy írtad belenéztem a tavalyi AO döntőjébe. Szépet játszott Medvedevvel.
    Marika tudom ajánlani az egérpadot és nem is drága.
     
  8. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Apja...itt a játékban így van....hogy mindenre várni kell....még a jogos nyereményre is.
    Tudod a mondást????

    Tihamér....hogy Te hajnalok hajnalán már kenyeret sütsz! Biztosan finom lett!

    Edit...kész lett a torta?.

    Marika....almás-pitét szeretem....kérhetek egy szeletet? Nyitom az ablakot!

    Érdekes....a szilikonos egérpad....nálam nem vált be. Igaz, még a mai nap is meg van...de hamar kiszedtem belőle a szilikont.
    Amikor ajánlották a boltban....megörültem és megvettem...azt is. Ám nekem nagyon kényelmetlen volt....nyomta a csuklóm.
    Tudom nem vagyunk egyformák.....én meg sok mindenben kilógok a sorból!
    Lábtámasz???....az hogy néz ki???? ....el sem tudom képzelni!
    Ebből is látszik, hogy milyen gyakran ilyen boltokba. Nekem itt a gépnél egy lazán felfujt gim.labda van....és ez nekem
    nagyon bevált. Még a hátamra kellene kitalálni valamit....egyre hamarabb észreveszem....hogy nem jó itt ülni!

    A farmon csendes termelés folyik. Tegnap végül is lett mind a két helyen új fa.
    Nézegettem a pajtát....és bizony már nem tudnám megmondani, hogy melyik fa volt az utolsó.
    Van pár amire azt mondanám, hgy biztosan ez!
    Mint írtam, tegnap a polcon levő titkosokat kitettem. Persze Okapim most sem lett!...bezzeg a párducsmacska az tarolt!

    A völgyben, hogy elértem a 10.szintet....alapfokra váltottam.
    Aztán most gondolkodok hogy a második területet csak kiváltom....nem fog enni kérni....bár sosem lesz tele!
    Jó lenne az a másik felhő is....de aztán úgy döntöttem....hogy 1x majd meg lesz...talán még az évben.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Igen tudom. Apját a farmaranyfa is húzza. :D ;)
    Mostanában nem nagyon szoktam nézni. Tv egyre távolabb esik tőlem, neten meg nem szeretek nézni semmit. :) Az a korosztály már kifele játszik, biztos jönnek a fiatalok. Egyébként minden sportot szeretek. Sportolni is szerettem, de sajna az már a múlt.
    Nem is a nehézséggel van a gond. Minden topikot olvasok, ahogy fellépek. valahogy az írás arra elfelejtetődik. :D Néha azért valami rávezet. ;)
     
    busika02, -W-595-, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  10. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot, vagy estét, mert már sötétedik!
    De jó volt olvasni benneteket! Most is csak bekukkantásra van időm, de ami késik nem múlik! Tudjátok itt én vagyok az, akiből néha már sok is!
    Holnap bővebben, addig meg Pá!!
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  11. janici

    janici Utánpótlás-írogató

    Üdvözlöm a gazdákat hosszú kihagyás után újra elkezdtem gazdálkodni! :D Mindenkinek sok sikert kívánok erre az évre is! :D:inlove:
     
    busika02, -W-595-, _Ilona49_ és 7 más kedveli ezt.
  12. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Jönnének a fiatalok, ha tudnának, de tavaly is megnyerte az Austral Opent és a Roland Garrost, még mindig nem lehet leírni. Most sérült is volt és kegyetlen sorsolása az Austral Openen. Most Djokovicot tartják favoritnak, meglátjuk.
    A TV nálam sem játszik már tizen éve, mivel nincs is.
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én nagy rajongója voltam mindig Nadalnak, ez nem is fog változni. Örülök, hogy még mindig vannak sikerei.
    Majd, ha valaki hoz be tv- t félrerakom neked, lefotózom és végig megyek rajta a targival. Ezt most nem tudom, miért írtam le, de jól fog esni. :D
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  14. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Sziasztok!Légy üdvözölve Jani minálunk.Meddig szüneteltettél?
    Tihamér örülök neki hogy kicsalogattalak irni sok jó tanácsot írtál amit idáig nem is hallottam.
    Lajosom nagyon jó hogy túl vagy a nehezén,ízeket érzel már?Sulyod gyarapodik és vajon mennyit hiztál?:):)
    Edit mi az AO tenisz?Apja Edit tényleg nincs tv tek, és nem is hiányzik?Én sem nézem öröké de azért néha hiányozna.
    Jó pihenést szép álmokat!
     
    zsozso577, -W-595-, zsani_apja és 7 más kedveli ezt.
  15. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jóóóó reggelt!

    AO az az Autralian Open. Teniszverseny Melbourne városában. Mivel OPEN, azért nyílt, mindenki indulhat(na) rajta. Az egyik legrangosabb verseny. A Grand Slam négy részből áll. Az Australian Open, az US Open, a Wimbledon és a Rolland Garros.

    Nálunk kettő TV is van. A nagyobbik szobában a nagyobbik, ezt Őnagysága szokta nézni, de csak délután és este, mert délelőtt - szerinte - nincs semmi jó adás. Én a kisebbik szobában lévőt szoktam nézegetni, de az egyben monitor is lehet, mert olyan a "fajtája". A lOptopot szoktam rákötni, ha épp azon kell dolgozni. Meg oda van csatlakoztatva a DVD és a video is. Azon nézek sportot, természetfilmeket, ismeretterjesztőket, egyebeket, mert engem a feleségem által nézett sivalkodós csatornák műsorai egyáltalán nem érdekelnek.

    Ma nem kell főzni, maradt maradék. Csirkecombok szalonnával betekerve, megsütve, köretnek meg sült és párolt kertészpecsenye. (Gy.k.: sütőtök.) Leves is maradt, az meg májgombócleves. Holnap kapormártás lesz, knédlivel. Az meg a gőzgombóc fedőneve. Leves ahhoz nem lesz. Az eddigi elképzelés szerint. De ez még változhat.
     
    busika02, -W-595-, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Tiszántúliak!

    Lássatok csodát, ma elmentem az új személyimért, mert pénteken kaptam az infót, hogy készen van, mehetek érte.Kaptam még egy borítékot is, amiben valami kód volt, hogy lehet majd használni és nekem is kell majd kerálnom a belépéshez egy 6 számjegyű kódot.....Ó már most eldöntöttem, hogy én a személyimet, csak azonosításra fogom használni, nekem még nem kellett erkölcsi bizonyítvány, és még egy két felsorolás amire lehetne használni az interneten keresztül.
    Különben is, már annyi kód van a fejemben, mert leírni, nem nagyon merem, mert.... na azért dugi helyen van belőle csak nehogy elfelejtsem a dugi helyet.
    Húsz évre kaptam, azt gondolom nekem az éppen elég lesz.Húúúúsz év, te jószagú rezeda, akkor már tényleg még azt is elfelejteném, hogy hol lakom.... vagy nem ???

    Tihamér,
    nekünk is van két tévé, de az egyik használhatatlan, mert csak analóg adás van rajta, kellene hozzá adapter, de természetesen újabb pénzért.Úgy is most benyújtják a szolgáltatók az újabb igényüket március 31-től új tarifa,meg aztán a Facebook, Messenger fizetős lesz.Nem is tudom, hogy kell e majd nekem ????De amit az ember megszokott, arról azért nehéz lemondani.

    Heni,
    én is úgy vagyok, hogy csak este szoktam 7- 8 óra felé bekapcsolni, azért ha nem lenne hiányozna!!!

    Apja,
    én az örök riválisnak voltunk nagy rajongója.Roger Federer nálunk az örök teniszcsillag.Az az elegancia, az az igazi szép tenisz létrehozója.Elég baj az, hogy már befejezte.
    Volt egy kedves story, amikor is egy fiatal gyerek nagyon kedvelte és elhatározta, hogy ő, ha törik , ha szakad de egy játszmát fog vele játszani.

    A 2017-es US Open emlékezetes jelenete volt, amikor Roger Federer egyik sajtótájékoztatóján arról érdeklődött egy kisfiú, a legendás játékos lenne-e szíves még 8-9 évig versenyszerűen teniszezni, hogy amikor ő profi lesz, még játszhassanak egymás ellen. A svájci nevetve igent mondott, de a kérdésre, hogy akkor ez egy ígéret-e, csak annyit felelt:
    “Majdnem. Cserkészbecsszó.”
    Hogy hogyan jutott be a kissrác a nemzetközi sajttájra, pláne hogy még kérdezni is tudott, az nem világos, de biztosan megvan erre is a magyarázat, spongya rá.

    Ígéret, szép szó
    Öt év telt el azóta, az Izyan “Zizou” Ahmad nevű süvölvény most 13-14 év körül lehet, és természetesen azóta is teniszezik, a John McEnroe akadémia növendéke. A sztoriban pedig meglátta a lehetőséget Federer egyik szponzora, a Barilla tésztagyártó, és szervezett a gyereknek egy meglepetéstalálkozót Svájcban – írja a Tennis.com.
    Szerencsére nem elégedtek meg azzal, hogy a nagy Roger egyszer csak odaáll elé, és ütögetnek párat, hanem húzták egy kicsit Zizou-t. Eljátszották, mintha az étteremvezető tudná, kicsoda, sőt a rajongója lenne (már ekkor azt súgta oda az edzőjének, hogy “ez életem legjobb napja”), aztán egy gyerekközönség kezdte skandálni a nevét.
    Mielőtt a kölyök végképp elvesztette volna a fonalat, megjelent Federer.

    http://keptarhely.eu/images/2023/01/16/v01/20230116v01xj11vw.jpeg

    Zsozso,
    adnék szívesen, az almáspitébőlha ez a fránya képernyő nem lenne közöttünk.Egyébként finom lett, tettem is a mélyhűtőbe belőle, mert nagyon rácuppantam, aztán a kilók meg csak gyűlnek.

    Nagy nagy szürkeség, csak nem akar oszlani, eső is elkezdett esni,még havat is jósolnak nagyon.

    Legyen derűs napotok...
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.23
    busika02, -W-595-, Tündi100 és 7 más kedveli ezt.
  17. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kint nagy szürkeség...az eső is eseget....bár hideg az nincs.
    Pakolgatok....nehogy valami itt maradjon..aztán holnap délután utrakelünk.
    A farmon csendes termelés folyik...már várom a következő eventet...bár az kihívás lesz számomra...mivel
    otthon kevebbszer tudok belépni.

    Szia Marika!
    Nem tudom, hogy mit szólnál hozzá, hogy ezt a fránya képernyőt kihagynánk és egyszer csak becsengetnék;);)
    Hogy: "Jöttem almás-pitét enni"xDxD /Bocsi...nem tudok zölddel írni/
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 6 más kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Most értem ide sűrű, de eredményes nap után!
    Olvastalak benneteket, viszont írni nem volt időm, mivel nekem a hétvégék azok, amikor kevesebbszer tudok belépni.

    Tihamér, megmaradt a régi jó szokásod, hogy hajnalok hajnalán már a kenyeret dagasztod, sütöd. Ide érzem a finom illatát! Fehér, barna, félbarna, magvas melyik a nyerő nálatok a kenyérből?

    Edit, biztos jó és kényelmes az egérpad, meg az újonnan beszerzett, kényelmet szolgáló dolgaid. Használd egészséggel!

    Marika, személyi igazolvány akkor letudva! Hamar elkészült! :)

    Zsozsó, jó pakolászást és érezd jól magad itthon, vagy otthon! :)

    Henike, ha jól emlékszem, akkor te szereted az akciófilmeket és sportot is. Könyvekből mit olvasol szívesen?

    Zs.Apja, csak nyugisan és már a 10. szinten a völgyesben? El is lehet ott időzni, észre sem veszi az ember, hogy mennyi időt tölt ott.
    Neked is jó játékot és most ne hagyd abba!

    Televízióm kettő van, leginkább a fenti kisebbet nézem, ha nézem. Itt van a laptop is és míg farmozom, vagy böngészem, addig a televízió háttérnek megy, néha még figyelek is rá. A lenti a nagy tv, az hétvégén van főleg bekapcsolva, ill. ott lehet filmet nézni, amit a neten nézünk ki, ha nincs jó műsor.

    Farmon termelek ezt, meg azt,k amire szükség van a táphoz, vagy a gazdakörihez. Völgyesben a 10. szinten toporgok.

    Ma 11 óra körül csengettek, kétszer, mert a postás mindig kétszer csenget.:) Hozta a jogosítványom. Igazán hamar elkészítették, mint a Marika személyi igazolványát.
    Voltunk egy karosszérialakatosnál is, kisebb szépséghibát szeretnék eltüntetni a kocsimról. Megnézte a szaki és mondta, hogy holnap reggel 8 órára vigyem, akkor megnézi úgy, hogy felemeli és közli az észrevételét, meg, hogy megcsinálja, vagy sem és , hogy mennyiért.
    Az egyetemet is felhívtam, mert a kertjükben lévő diófa nagyon beárnyékol a kertembe. Megnézik azt ígérték.

    Gyorsan eltelt a mai nap mis, reggeli szürkeség után kicsit kisütött a nap is, most pedig már újra sötét van, mintha este lenne. - vagy az is van már?
     
    zsozso577, busika02, janici és 5 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, marika néni!
    Ez kimaradt az életemből. Jó volt olvasni és ráfogok keresni, eszembe lesz. :)
    Szerettem Federert is, de egy kedvencnek lenni kell. Roger az egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb csillaga a teniszvilágában. Imádtam, amikor egymás ellen játszottak. Tiszta stresszbe szoktam lenni. :D Mikor kint dolgoztam, volt egy munkatáram, akinek a tesója Svájcban élt és hozott nekem tőle egy dedikált fotót. :) Mostanra már nincs nálam, mert elkunyizta egy barátom. Ő már az a beteges Federer rajongó. :D Neki adtam, jó volt látni, ahogy örült neki. :)
    Szia!

    Nem akarom abba hagyni, csak annyira nem tud lekötni. Mondjuk, ha feljutok, eltudok lenni a sok tenni való között. Már átlátom a dolgokat és tudom, mit, mi után kell csinálnom. Vagy valami ilyesmi. :D Magával az idővel van problémám, hogy nem tudok annyit foglalkozni vele, amennyit szeretnék, de főképp, amennyit kellene. Végül is majd hozzá idomulok előbb, vagy inkább utóbb. :D
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az e heti ütemezett szinkronizálással - 2023. január 18-án (szerda) 14:00 órától - a következő változások érkeznek a Gyopárvölgy megrendelőihez:


    - Fedor Pigwidgeon ügyfél eltérő mennyiségeket (valamivel kevesebbet) kér;
    - Scarlett Reynardson ügyfél eltérő mennyiségeket kér (valamivel kevesebbet);
    - A hétvégi vásárlónak - Irina Adler - valamivel nehezebb követelményei lesznek.
    Minden ügyfél (kivéve a hétvégi), kérhet gyümölcsöt minden alpesi fáról a játékos szintje alapján, még akkor is, ha azt még nem oldotta fel a bölcsesség ösvényében a gazda.


    Azt is szerepel a tervekben, hogy hamarosan (az elkövetkező hetekben) új ügyfelek érkeznek, akik jutalmazzák az új rúnák feloldását ösztönözve azok használatát.

    A játék készítőinek fontos célja az is, hogy a rúnák megnyitását elősegítsék.

    Sikeres és eredményes játékot kívánunk
    a FARMERAMA csapata



    Nos, tessék! Meglennék nélküle! Tervem az volt, hogy nem váltok ki több fát, de , ha nem váltom ki, akkor nem tudom majd kiszolgálni a vásárlókat. Amennyiben nem tudom kiszolgálni őket, akkor nem kapok annyi jutalmat, mintha maradéktalanul teljesítettem volna. No, most akkor mit csináljak??
    Ez a gondom nekem is, hogy nem tudok elég időt a völgyesbe tölteni. Valós pénzt nem akarok költeni rá, kulcsokat nem kapok eleget, nem tudok új helyeket megnyitni, így nem tudok rövid időn belül több fát gyártani.
    Hüle ez a szó, hogy fát gyártani, de mit csinálunk valóban? Gyártjuk ebből, abból, meg amabból.:mad:
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.