Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gyerekkoromban olajkályhánk volt, majd később villanykályha. Első házasság, szintén villanykályha. Újranősülésnél csöppentem bele a vegyes tüzelésbe. Egész jól kiismertem a kazán tulajdonságait. Még a favágást is szerettem. :D Ott legalább. :) Huszonhárom éve aztán külön életet kezdtünk nejemmel és azóta gázfűtés van nálunk.
    Nem sok köze van a gyopihoz, valószínű ez a sok fatörlés hozta ki belőlem. :D Fogalmam sincs hova vezet ez a felvonó, de simán hidegen tud hagyni. ;) Mondjuk elgondolkoztam egy festésen, de ugye item nem rúg labdába, ezért valami virágosfa festést kell megalkotni majd. :) Ami persze törli is majd a fát. Ez egy lényeges funkció lesz. Azt hiszem, ezzel zárul apja völgyes tára, mára. :D
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  2. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó estét gazdák!

    A héten már nem fogok több kenyeret sütni, bár van még öregtésztám. Holnap a knédlihez azt fogom felhasználni. Teszek még hozzá némi BL-55 lisztet, vizet, kevés porélesztőt, meg a szokásos sót és C vitamint. Az utóbbi "rendes" neve az aszkorbinsav. Aztán megfenyegetem, hogy vagy rendesen megkel vagy ÉN verem dagadtra, úgyhogy dolgozzon az az élesztő! Én sima fehér kenyeret szoktam sütni vagy kisebb cipócskákat, ami elég egy személynek egyszeri alkalomra, ha nem túl nagyétkű. Néha teszek bele rozslisztet, esetleg teljes kiőrlésű lisztet, de akkor életem jobbik fele nem eszik abból, mert az a kenyér NEM fehér, hanem "piszkos". Az Ő kenyere legyen fehér!

    Nemrég mentek el a szerelők, akiket a Mosó Masához hívtam ki. Megnézték, némi igazítás és kész is lett. A feleségem kapott tőlük tanácsot a mosáshoz. Eddig ha a gépet megállítottuk vagy elment esetleg a delej, akkor újraindítást követően ott folytatta, ahol megszakadt a program. Most kiderült, hogy lehet törölni a programot és újra lehet indítani. Jó tudni hol és mit kell tenni ilyen esetben.
    Aztán a villanykályha is szóba került, mert a feleségem az "új" (ötéves) sütővel elégedetlen az elejétől fogva, szerintem meg jó, de ha Ő azt állítja, hogy NEM JÓ, akkor annak úgy is kell(ene) lennie. Nem úgy süt, mint a régi. A szaki megnézte és közölte, hogy a régi valószínűleg négy fűtőszálas volt, ez meg csak kettő. Ezért a teljesítménye is kisebb, - e szerint a feleségem Őméltóságának igaza van/volt, de mivel nem lehet mit tenni, - ÉS így is működik, nekem is igazam van/volt. Ritka eset, hogy egyszerre mind a kettőnknek van igaza. Azért kellett új szakembereket keresnem, mert a régi, aki az idők kezdete óta járt hozzánk olyan villamos ügyekben, amit nem tudtam vagy nem akartam elhárítani, tavaly elbúcsúzott mindenkitől és távozott a másvilágra. Sajnáltam, mert jó ember és jó szakember volt. De senki sem örök életű.

    Ha esetleg valaki nem tudja, hogyan lehet más színnel írni, akkor egy titkot elárulok. EBBEN a szövegszerkesztőben, amit most is használok, legfelül van egy sor ikonocska. Balról az első egy vastag B betű. Ha kijelölök egy betűt, sort, sorokat, akkor a kijelölés után a jelölt rész vastagabban jelenik meg. ASDFGH Kijelölöm és akkor már ez lesz. ASDFGH. Hasonló módon, ha írtam valamit és azt is kijelölöm, majd a balról negyedik ikonra kattintok, akkor a szöveg színét tudom változtatni.
    MARIKA kijelölés után MARIKA, más színnel MARIKA. És még ha színesítem és vastagítom, akkor MARIKA.

    Minden jót mindenkinek! (Itt esik az eső, de nagyon.) Ha hó esne, hóekét kellene bevetni az útkezelőnek.
     
    _Ilona49_, busika02, Tündi100 és 4 más kedveli ezt.
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Nekem nem hiányzik, kicsit se. nyaraláskor szoktam tv-zni é s mindig arra jutok, hogy pont jó így. Majd megtelt a második külső winchester, ha újra kezdeném nézni, már lehet az én életembe kitartana. Ha fizetnék tv-ért az a Netflix lehetne, nekik jó sorozataik vannak.
    Tihamér tökéletesen megválaszolt az AO-t. Bocs a rövidítésért.
    Kedvelhető is, én is szeretem. Lehet Djokovic befogja, Nadalnak 22, neki meg 21 Grand Slam győzelme van. Persze ő se tinédzser már.
    Marika hozta Federert, ő is nagy játékos volt és nagyon népszerű is. én még anno Agassit szertettem nagyon.
    Jó hogy bedobtad a teniszt, most belenéztem Djokovic és Kyrgios meccsbe.
    Én is ezt kérdezem, ugyanígy gondolkoztam én is. Na mindegy, ha így, hát így...
    Marika tőled vettek újjlenyomatot a személyigazolványnál? Tőlem igen, vagy csak azért, mert betörő képem van?! Olyan is lett a kép, rám szóltak, hogy nem szabad mosolyogni.
     
    zsozso577, busika02, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Van tv a családban, három is. Néha én is nézem, főleg, amikor ágyba kerülök. Van, hogy megy reggelig. :D Annyira már nem köt le. Néha nézek filmet. Utoljára a nagy pénzrablás kötött le, azt megnéztem két nap alatt az összes évadot. Kivétel az utolsót ugye, mert az utoljára jött ki. :D ;) Azóta a gyerekektől mindig olyan ajándékokat kapok. :) Egérpad, pólók,... Én nem vagyok egy nagy ajándéknak örülős, inkább azt szeretem, ha amit adok, azt hogyan fogadják. :) Fiam is ilyen, sőt, még rosszabb. :D Semmi nem érdekli jó formán. Lányom meg az ellentéte, őt meg minden is. :D
     
    zsozso577, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  5. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Tiszántúliak!!

    Zsozso
    Hujjaj,de nagyon megörülnék neked, leültetnélek és már hoznám is az almás pitét!!Próbáld csak meg, amíg van belőle......


    Edit,
    igen vettek újjlenyomatot,, de csak nagy nagy nehezen sikerült, mert először túl száraz volt az újjam, akkor valami kencével bekente a hölgy, akkor meg túl síkos lett.Igy kísérletezgettünk, amíg végre sikerült az újjlenyomatom.

    Ma amikor úton voltam délelőtt, olyan csodás napsütötte idő volt, hogy végre rá tudtam csodálkozni a napocskára.Sajnos túl sokáig nem tartott, de mégis volt egy kicsit.

    Legyen veletek a derű....
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.23
    zsozso577, _Ilona49_, busika02 és 7 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem írom le, megígérem. Próbáltalak felvidítani picit, de most vigasztalnom kell. :D ;)
    Nem vagyok egy fagyos, de ma nagyon fáztam. Mindig pólóban vagyok, csak télen veszek rá egy télikabátot is. :D 1 °C volt, de nagyon hideg volt a levegő. Délután már picit kisütött a nap, jobban viseltem.
    Holnap a délutános, nem tud PP- t szerezni. Imádom ezeket az akciókat. Ez olyan játékos barát. ;)
    Néztem az eventet, örülök, hogy esti lezárása van. Nem mondom, hogy izgatott vagyok, de kíváncsi leszek, milyen lesz.
     
    zsozso577, _Ilona49_, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Olvastátok a holnapi eventben történő változásokat? Kicsit javítottak az ajándékokon, lesz tehéntejfa, tojásfa is benne. Régi játékosoknak ugyan ez nem nagy durranás, mert van mindkettőből több is. Nálam a pajtában vannak leginkább.
    A minijáték érdekesnek ígérkezik, majd elválik a gyakorlatban, hogy milyen lesz. A csevegőben van egy videó róla, így már tudom, hogy hogyan is kell majd játszani.

    Amikor a jogosítványom csináltattam és vártam a fotózásra, no akkor előttem egy férfi volt, tőle is kértek ujjlenyomatot és bizony igen sokáig vacakoltak vele, mert nem sikerült. Ott is volt kencefice is, utána meg letörlés.

    Amennyiben hinni lehet a jósoknak, akkor talán lesz egy kis hó is a hétvégén, meg némi mínusz. Nagyon kellene! Itt ma reggel esett, majd napsütés és néha meg olyan sötét felhő, hogy azt gondoltam, hogy mindjárt nagy zuhé lesz. Nem lett.

    Tévézésre visszatérve, ritkán van jó film, így inkább a neten nézünk körül. Szeretem a megtörtént események alapján készült filmeket. Igaz, a többsége szomorú, elképesztő, hogy mik történnek meg az emberekkel. Szeretem az életrajzi filmeket is, a családregényeket.

    Fiaméknál sincs tv, a Netflix a nyerő náluk és ott is csak angol nyelvű filmeket néznek. A gyerekek tudnak jól angolul, a fiam és a menyem meg olvassa a feliratot...

    Holnap már főznöm is kell, ma elfogyott a maradék.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.23
    zsozso577, _Ilona49_, busika02 és 6 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Húúúúú..... de korán van o_O, de én már kialudtam magam - igaz este hamar, hamarabb elaludtam.
    Már megint sűrű napjaim voltak.
    A héten délutános vagyok, tegnap már reggel útnak indultam - voltam Anyánál, voltam postán ( Anyának fizettem be a csekkeket ) voltam kozmetikában, és még valami téli lábbelit nézelődtem - venni is akartam, csak nem volt kedvemre való, ugyanis szét nyílt a csizmámon hátul a sarok résznél a varrás o_O:eek:. Vannak akciók, de még így is olyan árak vannak... o_O. Ma délelőtt újra megyek, csak most nem a belvárosba, hanem messzebb vannak, többféle üzletek, és van két nagyobb cipő bolt, hátha több szerencsém lesz.

    De jó, hogy írjátok a személyi igazolványt, így eszembe jutott, hogy én ugyan tavaly csináltattam, de ha jól emlékszem, csak 1 évre adták meg, mert az ujjlenyomatom nem sikerült ( nagyon száraz volt a bőröm - ezt mondták ) na, meg is néztem április elején mehetek újítani.
    Tv nézés...???? hát nincs mit nézni, sokszor nekem is csak háttérzajnak van bekapcsolva, híradót nem nézek, ott csak borzalmakat hallok :cry:. Szeretem a régi magyar filmeket, a vígjátékokat, a természet filmeket. Tudok Netflixet is nézni.

    A szülinapi event kiírást olvastam, háááát.... kell jó sok növény, az ajándékok ????? a felhő...???? na ez meg csak a teliholdasra hat, ami nincs mindig nyitva.... mindegy, event és csinálom.
    Az új mini játék nem tűnik nehéznek, remélem könnyen játszható és nem csúszunk ki az időből.
    A völgyben elértem a 10. szintet

    upload_2023-1-18_4-36-45.jpeg

    Itt lesz változás, kevesebbet kérnek a megrendelők.
     
    zsozso577, _Ilona49_, busika02 és 9 más kedveli ezt.
  9. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt mindenkinek!

    Személyim még két évig érvényes, aztán majd cserebere, de annak feltételei is vannak. Az első, hogy meg is kell élni, érni azt az időt.
    Amikor az első plasztik kártya alapú "személyi" igazolványt megkaptam, az előadót megkértem, hogy a régi , papírból készültet érvénytelenítse, majd ha lehet, adja nekem megőrzésre, mert AZ számomra relikvia, egy kész csoda. Nem értette. Mondtam neki, hogy én a régi igazolvánnyal tudom igazolni, hogy egy nem létező ország (állam) állampolgára voltam. Hogy micsodaaaa? - kerekedett el a szeme és nézett rám értetlenül. Megmutattam. Amikor kaptam, az akkori dátum 1992 évi volt. Attól volt érvényes addig a napig, amikor kicseréltem. Viszont - takarékossági okból kifolyólag - még a régi igazolványt töltötték ki, az lett az én Személyi Igazolványom. Annak minden oldalán ott volt a nyomtatás: Magyar Népköztársaság. A népköztársaság 1989 októberében megszűnt, tehát azzal, hogy én egy ILYEN igazolványt kaptam, - tudjam magamat igazolni, - elismerték a kiállításkor, hogy én egy akkor már nem létező állam állampolgára vagyok. Voltam. Szerencsére sohasem vettek őrizetbe és toloncoltak ki a szülőhazámból, mint nem oda(ide)valót. Az a régi igazolvány még mindig megvan. Ha elmegyek ebből a világból egy másikba, nem tudom mi lesz a sorsa. Talán kidobják, talán nem, azok, akik kezébe kerül majd, mikor az én régi cuccaimat szelektálják. Még a kisdobos igazolványom is létezik, azt is eltettem. Abból sem lehet túl sok. Aztán van még a "csacsim" is. Az IS igazolvány. Azért csacsi. mert a külső borítása szürke színű. Még a hatvanas évekből való. Magyar Honvédelmi Szövetség. Annak voltam a tagja, s mint olyan, sportolói igazolvány is volt. Akkor még aktív, harmadosztályú ifi sportoló voltam, ez most nem látszik rajtam, nem olyan a formám, az alakom. :) Sőt, még az edzői, versenybírói igazolványaim is megvannak. Igaz, nem labdakergetéssel foglalkoztam annak idején, hanem pufogtatással. Standard puska, standard pisztoly volt az eszközöm, amivel tudtam hangoskodni.
    Ma is felpillantottam időben - fél négykor - de mivel nem kellett semmiféle tevékenységgel sem foglalkozni a farmon, eddig nem jöttem.

    Ha igaz, abbamaradt az eső, ami hatkor még esegetett. Főzni ma nem kell, illetve de, tojatot főztem négy darabot. Ebéd még maradt tegnapról. Holnap meg ... valamilyen leves lesz, a második meg sonkás kocka. De szigorúan tésztából készült kocka lesz, nem holmi betonkocka.

    Szebb napot, mint amilyen itt van!
     
    _Ilona49_, busika02, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  10. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Tiszántúliak.

    zsani_apja,
    komolyan megijedtem, hogy majd nénizni fogsz, de ha csak humorbomba volt, akkor megnyugodtam.

    Kicsit elkóvályogtam a Gyopárosvölgyben, mert megint nem néztem utána, csak Hübele Balázs módjára akartam intézkedni és tettem is.Történt ugyanis, hogy ki akartam váltani az új földterületemet, mivel elértem a 10 szintet.Ám hiába lettem én Favágóász, nem ér semmit, ha nem jött hozzá tudás is.
    Mert mi is történt?
    Megyek, hogy végre készítek jelvényt, mert ugye anélkül nem megy a terület feloldása.Hogy hogy nem ,ahogy utólag láttam a 2-es jelvényre kattintottam véletlenül, mert aki nem figyel az így jár!!!.Igy aztán a terület helyett mi lett?Fejlesztettem az ansu barackfámat.Nem mondom az sem megvetendő, de mikor nem azt szerettem volna.

    Száz szónak és betűnek az a vége, hogy így meg is jegyeztem , hogy ezek után már miképpen kell a dolgomat végezni.
    Egyes jelvény kettő darab, és akkor meg lesz a területem.
    Egyébként, nagyon jól le is van írva, csak el kellett volna olvasni......

    Na megyek, mert dolog van...
     
    zsozso577, _Ilona49_, busika02 és 7 más kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Ó, hát nekem is száraz a bőröm, nem is volt jó elsőre. A fiatalember mondta, hogy dörzsöljem meg a fülem mögött az ujjammal és utána jó is lett. Majd próbáld ki, hátha neked is beválik.
     
    zsozso577, _Ilona49_, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  12. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok!

    Judit,
    hoztam valamit, emlékszel még rá???
     
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nem a Gyopáros völgyben készült, az biztos. :D ;)
     
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  14. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép estét!

    Nem is annyira egyszerű főleg ha az ember nem figyel eléggé.
    Engem majdnem a kétcsillagos viccelt meg,..mert nem tudtam hogy előbb beolvasszuk az 1 csillagost és utána még kér fatermést is és így lesz 2 csillagos.
    Várom a 11-es szintet,...itt azt hiszem nem sok minden történik,..majd a 13-asnál.

    Személyim lejár: 2081 01 01,...ez örökké tart meg még 3 nap.
     
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Hogyne emlékeznék!! De jó is volt! :):) Sajnos már nincs együtt a csapat, ki ezért, ki azért.:( Ott viszont együtt voltunk, jól éreztük magunkat és még fára is másztunk. :)
    Többször volt már eszembe, csak mindig elfelejtettem megkérdezni, hogy Ketterikával tartod a kapcsolatot? Hogy van, játszik még?
    Ilona is biztos örülni fog a képnek! :)
    Talált, nem ott készült! Gyopároson nincs olyan jó hangulat, mint ott a Nagyerdő fái alatt volt! :)

    Ági, nem könnyű semmilyen lábbelit találni ezt tapasztalatból tudom. Ősszel én is végigjártam a várost, de nem tudtam venni. Neked sikerült?
    Gratulálok a 10. szinthez!:)

    Tihamér, ügyes vagy, hogy meg tudtad tartani a régi igazolványodat! Nekem nem sikerült, pedig kértem én is, de nem adták vissza. Minek kellett nekik nem tudom!
    Az is egy megoldás, itt kézkrémet adtak az ügyfélnek, azzal kente be az ujját.

    Lajos, megkíméltek attól, hogy újra ellátogass a kormányhivatalba. Van annak előnye is! :)
    Jó toporgást, csak nyugisan, majd lépsz valamikor.

    Eventet elkezdtem, minijátékot még nem próbáltam ki, de olvastam róla, hogy nem megy az ám olyan könnyen! No, majd meglátjuk!
     
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok!

    Judit,
    igen tartom Erikával a kapcsolatot, sőőőt nagyon jó barátságban vagyunk.Sokat segített nekem, amikor igazán nehéz helyzetben voltam, mindig ott volt mellettem.Ők is voltak nálunk, mi is voltunk náluk, és ez a mai napig tart.Igazi jó barát!!Játszik még , igen...2010 óta van a kapcsolatunk,amikor az első találkozót szerveztem,és azóta is tart!!!!
    Szerencsére már nem vagyok olyan gömbölyű, mint ott nálatok, de az idő sajnos nyomot hagy már rajtam.Sebaj, az idő már csak ilyen!!!

    A többiekkel is szoktunk találkozni, na nem mindenkivel, ha volt találkozó. Sütike, Dani...

    Készülök újra Debrecenbe, de valami mindig közbe jön.Talán a tavasszal csak létre jön, nagyon szeretném!!

    Legyen derűs a napotok!!

    Nagyon kutya idő van felénk, alig vártam már, hogy hazaérjek.Szürkeség, eső, hideg, szóval úgy ahogy van, nagyon barátságtalan.

    Macaronok,hm tavaly amikor voltam Vácon, ott van egy csodás cukrászda és ott vettünk 2- 2 darab macaront, és amig vártunk a vonatra egyet egyet megettünk.Azt a finomságot, ahogy beleharapott az ember kicsit keménynek tünt a külseje, de csak egy pillanatig és utána eláradt az ember szájában az a sok finomság, amit belerejtettek.Hááát nagyon nagyon finomáságos volt....

    Rakosgatom én is a macaronokat, na nem valami nagy sietséggel, mert ahogy én haladok, úgy nem halad senki.Ahogy én rakosgatom nem rakja úgy úgy senki.
    Minden macaron, ahogy egyik dobozból a másikba rakom, eszembe jut megannyi bajom....
    Nem is tudom minek fogtam bele, igaz valamit azért ad, de .........
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.23
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  17. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Marika, örülök, hogy tartjátok a kapcsolatot Erikáékkal!
    E játéknak sok ember köszönhet új, tartós barátságot! :) Találkozón csak itt, a városomban voltam, Pestre, vagy máshova nem mentem. Vannak barátaim olyanok is, akiket személyesen nem találkoztam, de rendszeresen levelezünk. Volt csibéim közül is tartom többel a kapcsolatot. :)

    Event halad, gazzal elég jól állok, de a minijátékot csak a kis farmon próbáltam ki. Talán ma este a nagyokon is fogok játszani. Délelőtt is volt programon, délután munka, így kevés időm volt farmozni.
    Gyopáros is lassan halad. Még mindig nem tudtam megszeretni, fosztja a pajtámat és monoton. Egy felhőt tudtam még megszerezni, ha a másodikat elérem nagy valószínűséggel takarékra teszem.

    Itt is volt ma minden az időjárás tekintetében. Délután jött egy akkora zuhé, hogy akit elkapott, az igencsak elázott. A kiskertembe lassan ki sem tudok menni, mert tocsog a fű a sok víztől.

    Klíviám csodás, hat virág van rajta. Fotózom majd és hozok képet róla. Orchideák viszont nem szeretnek, pedig mindent megteszek, hogy élve maradjanak, de nincs sikerem velük.
     
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Az idő itt is pocsék, szürkeség, eső, szél. Talán 2 napja, a napocska is elő bújt a felhő takaró alól, de nem időzött sokáig kint, a felhők újra átvették a hatalmat.

    Judit, igen, emlékszem mikor írtad, hogy nem volt könnyű csizmát venned, de aztán mégis sikerült.
    Tegnap, nagyon nehezen, de végül sikerült vennem, Volt sok féle, igaz méret már nem annyira, és nekem csak a lapos sarkú jöhetett szóba, óóóóó... pedig pár évvel ezelőtt csak magas sarkú csizmát, cipőt, szandált hordtam, de hát ez már a múlt. Jó vásárt csináltam, mert akciósan tudtam venni, boka csizmát és tavaszra sport cipőt.

    Az eventet elkezdtem, igaz még csak a növényeket ültetem.
    A fórumon, olvastam, hogy a mini játék nagyon nem okés, mert túl rövid az idő, és ha lejár az idő, ajándék nincs, csak érme, igaz, a felhőt és a rávalókat érmékért kell megszerezni, és a boltban is lehet költekezni, ha van elegendő érménk.
    A völgyben, lassan haladok, kiváltottam az újabb területet, csak éppen nem győzöm a fákat gyártani - ámbár gép közelben se voltam túl sokat.
    Hibáztam is egy nagyot, :cry: volt két jelvényem és bővíteni szerettem volna, bővítettem is, csak nem ott ahol kellett volna :cry:, így hát a két jelvény ment a levesbe :cry:.
    Az új házi kedvenc ( az édes mogyorós pele tojás ) vásárlásán még gondolkozom, megvegyem e? A bahára lesz hatása felröpi ügyben.
    Holnap délelőtt babázni fogok :inlove:, hozza a menyem a kicsit, mert neki időpontja van a gasztroenterológián.
    Délután munka, így a farm marad.
     
    zsozso577, ursa11, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Nagy a csönd. Ki merre?
    Ebben a pocsék időben délelőtt egy sietős bevásárlás, utána itthoni munka bent. Kis takarítás, olyan nem látványos, mint az ablakpárkányok lemosása, fürdőszobában vízkő eltávolítása, és hasonlók. Főztem is, igaz csak egy kis egyszerűt, ami hamar kész volt.

    Eventet még csinálom, de hamarosan befejezem a gaz ültetését! No, nem azért mert kész, hanem azért, mert nem dobozolok tovább, csak a felhőt szerzem meg. Ez szülinapi event lenne, megmondom őszintén, nem ilyen szülinapi ajándékra vágyom! Ez tiszta szívatás a játékkészítőitől!! Amennyiben nem lenne időkorlát, még élvezném is, de így dobozolják maguknak és egyék meg azok, akik kitalálták! Tudom, én vagyok a béna, hogy nem tudok 10 mp alatt 3-4-5 dobozt telerakni, de ez van, béna vagyok, lassú vagyok és nincs logikám, meg ügyetlen is vagyok. A + ajándékok nem késztetnek arra, hogy idegesítsem magam. Persze termelhetném a gazt ezerrel és használhatnám az időkorlát meghosszabbítását, de nem teszem. Nekem ez nem éri meg!
    Kedves BP, a nekem szánt ajándékot tartsátok meg és legyetek vele boldogok! Lemondok róla a javatokra és ennek ellenére nagyon jól fogok aludni!
     
    zsozso577, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  20. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ma is szürkeség és eső... eső.... bezzeg mikor szükség lett volna az esőre akkor nem volt.
    Hideg szél is fújt.

    Judit, egyetértek, én is pont ezt gondolom.
    A mini játék jó lenne, és tetszene, de idő korlát nélkül.
    6 mini játékot játszottam le hibátlanul és időkereten belül, de ha már 4-5-6-8-10 doboz lesz, ott már az is jó lesz ha sikerül szét válogatni a macaronokat.
    A felhő legyen meg és kész.
     
    zsozso577, busika02, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.