Gazdák a Tiszántúlról! | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    jó reggelt gazdák!

    Este elnéztem az ablakon ki messzire, minden olyan világosnak tűnt odakint. Felkeltem, mert arra gondoltam, megint leszállt az a nyamvadt köd. Kikukkantottam és nem, nem köd lett, hanem hó, ami betakart majdnem mindent. Földet, járdát, háztetőt igen de utakat nem, azok maradtak feketék. Annyira nem volt hideg, meg gondolom szórtak ki valamennyi sót is. Reggel még minden fehér volt, de már a járdák is feketélltek. Aztán hét óra után elindultam bevásárolni, mikoron már kivilágosodott, bár a Rézi nem bújt elő, vagy álmos volt, vagy fázott, esetleg mind a kettő, de nem vigyorgott. Kint melegebb lett, mint amire számítottam, kissé langyos szél fújt. De mikor a második körnél szembe jöttem a széllel, könnyezni kezdtem, sírva fakadtam. Sajnos drága jó nagyanyámtól nem sarokházat, hanem epegörcsre való naaaagy hajlandóságot és azt örököltem, hogy HA hideg van, esetleg a szél fúj, akkor biz megindul a könnyezés a szemeimből. Nem rajongok érte, mert nem látok jól, ha vizes a szemem és ráadásul még a szemüvegemre is ráfolyik az a sós lé. Gyalog még hagyján, de ha a táltoson tekerek és akkor látok rosszul, homályosan, az már sokkal jobban idegesít, mert nem akarok semmiféle kerék alá bepottyanni. Se a táltossal, se anélkül.

    Az elmúlt három napon délelőttönként időjárási előrejelzést hallgattunk figyelmesen a feleségemmel együtt. A tájékoztató "hölgy" mondta napokra lebontva, hogy milyen idő várható, reggel és napközben, lesz-e eső, hó, s ami a számomra a legmeglepőbb volt, még a mínuszokat is jól mondta. Ez azért nem mindennapi, mert a hölgy még csak öt és fél éves lesz, de most, hogy Apa kiment Németországba tárgyalni, Anya meg elvitte a győri nagyiékhoz egy hétre, megkapta valamelyikük tartalék telefonját, használja is. Megnézi a neten a várható időt és az óvári nagyinak el is mondja. Persze a papa is érdeklődve hallgatja, meg csodálkozva. Melyik szülője tanította meg a negatív számok ismeretére a kicsit? Szerencsére a telefonon a másik nagyi hívja fel a feleségemet, de utána a kicsi átveszi a hordozható telót és már mondja is, hogy:
    Mama! Nem kell mást felvenned, mint cipőt, kabátot és sapkát, mert nagy hideg nem lesz! Azért öltözz fel rendesen, nehogy megfázz!

    Tegnap este a szülők elutaztak hozzá, így a mai tájékoztató elmaradt. Majd holnap este beszélünk velük a Skype-on. Addig meg majd én fogok előrejelzést adni a feleségemnek, bár Ő IS érzi az idő változását, nem csak az én pici szívem és a rozoga ízületeim.

    Szebb napot mindenkinek!
     
    janici, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Ági, szeretettel köszöntelek névnapod alkalmából! Ezt neked hoztam:
    upload_2023-1-21_11-46-15.jpeg

    Tihamér, legalább láttál havat, már annak is lehet örülni! Nálunk még híre sincs, csak esetleg egy kis havas esőre lehet számítani.
    Unokák meg a telefon? Nos, ők már abba születnek, hogy ilyen kütyü, meg olyan kütyü és jobban kezelik, mint mi. Nem baj ez, csak egészséges keretek között kütyüzzenek és mellette másra is fordítsanak időt, mint pl. a szabadban való mozgásra, sportolásra, no és persze a tanulásra. Itt már a nagyobbakra gondolok, mert nem egy olyan családod ismerek, ahol a nagyobb gyerekek semmi mást nem csinálnak, csak a kütyüket nyomogatják.

    Szokásos szombati eventem fut, sütés, főzés, takarítás.
    Ma vacsorára krumplifőzelék lesz sült kolbásszal, holnapra pedig paradicsomlevest tervezek rizses hússal, mellé cékla, süti pedig almás lesz, ami már kész is van.
    Farmon termelek, a dobozoláson túlléptem, felhő kész, a többire nem vesztegetem az időmet.
     
    zsozso577, busika02, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  3. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép napot!

    Végre, látom hogy odakint havazik.Nemrég érkezett,..vajon kifehéredik??

    Névnaposnak boldog névnapot![​IMG]

    Nemrég azt olvastam hogy a gyopároson a vevők kevesebbet kérnek,..nálam nem úgy lett,.. most az egyik kér 3x96 darabot,.. ez mitől lett kevesebb,...igaz az 1000-nél kevesebb!!!!
    Már 1 kicsit szűnt a lelkesedés!
     
    zsozso577, busika02, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  4. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó napot!

    Névnaposnak boooldog nééévnapot!

    Nap még mindig nem süt, de ettől függetlenül jó kedvem lett. Egy óra után pár perccel szólt a feleségem, hogy estére megjönnek a fiamék Győrből és csak holnap ebéd után mennek fel Nagyfaluba. Elmentem némi hideg élelemért - hátha kell valami vacsorára meg reggelire, - a szomszédos hentesboltba. De az a bolt, ahol egyébként jó ízű dolgokat lehet venni, délben bezárt, mert szombat van. Mellette ötven méterre van egy Príma, be akartam menni, hogy na akkor OTT veszek valamit. Hát ugye ... ember tervez, isten végez. Az meg ebéd után egykor zár be szombaton. Én reggelente szoktam a vásárlást intézni, így nem is gondoltam arra hogy már bezárnak ilyenkor. Akkor irány Surány, Horány, Darány, a következő boltba mentem el, de az negyed óra séta. Vettem ezt meg azt és hazaindultam. A ház előtt jöttem rá, hogy vajat nem vettem. Vissza nem megyek, az biztos. Negyedszerre megint boltba? Otthon elővett a nálam okosabb egy tíz dekás vajat a fagyasztóból, estig felenged.

    A pici szívem rendetlenkedik, nem szereti az idő változását. Muszáj lesz feltennem némi robbanóanyagot a vállamra. C3H5N3O9 Ezt mások glicerin-trinitrátnak, nitroglicerinnek is hívják. Tapaszként teszem fel. Csak nem fog felrobbanni, míg rajtam van!

    Holnapra marad paradicsomleves, de azt nem mi fogjuk enni a feleségemmel, hanem a kicsi és az édesanyja, ha akarja. A többieknek meg csirke részekből lesz leves. A második fogás egy részét tudom, az kelkáposzta lesz, párolva, főzve, tejfölös-mustáros habarással. Előtte három-négy debrecenit - NEM civis polgárt! - hanem kolbászkákat sütök elő egy kis zsiradékon, majd azt követően abban a zsiradékban párolom meg a hagymát és utána a felvágott kelt. Ezt szeretjük a fiammal és a feleségemmel. (EZ volt a holnapi ebéd terve eredetileg.) A többieknek meg vagy sült pipicombok lesznek vagy valami szaftos dolog. Attól függ, hogy ők ma mit ettek ebédre. A köret is majd azt követően fog eldőlni. Mert sült csirkecombokhoz jó ugyan egy kis krumplipüré, de pörkölthöz. tokányhoz már nem passzol annyira. Nejem nem fog sütögetni, lesz majd gesztenyepüré habbal. Már annak, aki szereti. Én meg tudom magamat tőle türtőztetni. Meg van még valamennyi fagylalt is a mélyhűtőben. Annak is épp most van itt az ideje. xD

    Megyek és teszek fel egy tapaszt a vállamra. Tapaszra fel magyar!
     
    busika02, _Ilona49_, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  5. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    [​IMG]
    Ági, boldog névnapot kívánok!

    Lajos, úgy van az, hogy nálunk jól bevásárolnak és utána másnál kevesebbet kérnek. Így jártunk, a vevők is, mert ha nem jut, hát nem jut.

    Az eventbe megszereztem a felhőt és végeztem is, maradt még növény, gyűjtök hozzá felröpit és eljátszom valamikor. A minijáték jó is lehetne, mióta az időre nem is figyelek, egész jót játszok.

    Nálunk csak pár percet havazott, ahhoz kevés volt, hogy nyoma legyen, csak néhány autón láttam havat, azok kicsit messzebbről jöhettek.

    Holnap jó napunk lesz, megnézzük az El Greco kiállítást.
     
    zsozso577, busika02, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  6. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, szép estét!

    Óóó... már igen csak este van, de most értem ide.

    Judit és Edit, nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést :inlove:, nagyon aranyosak vagytok!
    Lajos és Tihamér, nektek is nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést :), nagyon kedvesek vagytok!

    A virtuális virágok, szépek, tetszenek :)!

    Ma konyha event volt, holnap a tesómék és Anyukám jönnek ebédre :).
    Zöldborsó leves lesz, rántott sertés karaj, baconbe tekert filézett csirkecomb sütve, párolt rizs, krumpli püré és uborka saláta, a desszert kókusz kocka.
    Ma előkészítettem a húsokat, a karajt fölszeleteltem, a csirkecomb filéket betekertem a baconbe és kizsírozott tepsibe tettem, lefóliáztam és reggel már csak sütni kell.
    A kókusz kockával elszórakoztam - kicsit idő igényes - de elkészült.

    A lányomék és a fiamék, majd jövő vasárnap jönnek, szintén ebédre :);).

    A farmon még termelem az event növényt.
     
    zsozso577, ursa11, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  7. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    upload_2023-1-21_23-47-11.gif Ági boldog névnapot kívánok sok szeretettel! upload_2023-1-21_23-47-11.gif
     

    Csatolt fájlok:

    -W-595-, ursa11, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  8. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt gazdák!

    Kialudtam magamat és még a karom is elzsibbadt, mert azon feküdtem. Milliónyi hangya jött elő abból az igen csak elzsibbadt karból. A család többi - rendes - tagja alszik, mert ilyenkor a rendes emberek még alszanak.
    Az ebéd eldőlt, sült csirkecombok lesznek, de semmi szeletelt szalonna nem kerül rá, így kérte a menyünk. A fiamnak mindegy, nekem is, a kicsit nem érdekli, csak hús legyen és ne zöldség. A kicsi legszívesebben szalonnát enne kolbásszal, sajttal, sonkával, meg a kenőmájas is jöhet, de a kenyér meg a zöldség nem fontos, köszöni, de ő azokat nem kéri. Erre az anyja sokadszorra elmondja, (minden nap), hogy de! kenyeret is kell enni. A papa meg azzal idegesíti a kicsit, hogy jó lenne valami zöldséget is enni azokhoz. Nem könnyű egy majdnem öt és fél éves élete. Este amikor azt merészeltem mondani, hogy ő már öt éves, kijavított, hogy nem, Ő MÁR öt és fél éves. Leszel majd a hónap végén, szóltam, de kötötte az ebet a karóhoz, hogy én tudom rosszul, ő már öt és fél éves. Ráhagytam. Legyen úgy, ahogy ő akarja. Ezen nem fogok vele összeveszni. Nőknél a kor meghatározó, ők tudják, mennyi is az annyi.

    - Pistike! Anyukád hány éves? - teszik fel a kérdést.
    - Nem tudom. - jön a válasz.
    - Hogy hogy nem tudod, értetlenkedik a kérdező.
    - Mert amikor a szüleim összeházasodtak, anyukám öt évvel volt fiatalabb apukámnál, most meg már tízzel.

    Megyek és teszek fel kávét, jól esne egy fekete. Aratni még nem kell. Ezek szerint tényleg korán keltem fel. Még a nap sem süt. :)
    .
    ---------------------------------------------------------
    Éjjel esett a hó, minden fehér lett, csak az főúton látszott a két fekete keréknyom. Aztán a hókortó félretolta ott a havat két oldalt, de azóta is esik és esik. A kicsi háromnegyed nyolcig aludt este fél tíztől. Mikor felébredt, mutattam neki, hogy mennyi hó esett. Rögtön le akart menni hógolyózni, hóembert építeni, de nem lehetett, csak ha már reggelizett. Most lent vannak a mamával. Nekem meg a konyhai event tart. Beosszuk az időnket.

    Napot nem láttam napok óta. Ez van, ITT és MOST tél uralkodik. Eddig ennyi hó összesen nem esett a télen, mint ami egy nap alatt nálunk. Bezzeg az én gyerekkoromban! ...
    Alig mentem el aratni, sivalkodott a mobilom. feleségem szólt, hogy nézzünk ki az erkélyen, mert építettek hóembert. Megnéztük. Kicsi, de mégis csak hóember
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.23
    busika02, zsozso577, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  9. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Tihamér. küldd erre a hófelhőket, mert itt 7 fok van és napsütés, mintha tavasz lenne. :(
    Jó ízlése van az unokádnak! :) Kolbász, sajt, szalonna, sonka! Hmm, finom mind! Majd megváltozik, lényeg, hogy egyen! Persze a zöldség az kellene nagyon mellé. Fiam is kolbászon nőtt fel, minden oldalbordája kint volt. Főtt ételről hallani sem akart, nemhogy megenni, serdülőkorban jött a változás. Válogat a mai napig, de megközelíti a 100 kg-t, igaz a magassága is 180 cm felett van.

    Ági, finomakat főztél, sütöttél! Jó is az, amikor együtt ünnepel a család! :)

    Lajos, bizony én is tapasztaltam, hogy többet és nem kevesebbet kértek a vevők. Talán már ez is helyreáll,mert most mintha már valóban kevesebbet kellett beadni.

    Délelőtt kis lustálkodás volt mivel tegnap előkészítettem 80%-ban a mai ebédet.

    Farmon csendes termelés, gyopárosban vacakolás a humusszal. Most olvastam, hogy hiba van vele és olvastam azt is, hogy milyen terméseket adjunk be, hogy be is vegye.
    Dobozolást befejeztem, még élveztem is, amikor már nem figyeltem az időre. + ajándékokról lemondtam a BP javára, de ezt már írtam.
     
    henrietta1223, busika02, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  10. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó napot!

    Még valamennyire világos van. A lakás kiürült, lecsendesedett, maradtunk megint ketten. Holnapra nem kell főzni, maradt minden. :)
    A leesett hó megrogyott, olvadozik. Éjjel fagyni fog, de nappal pluszban lesz megint. A csapadék kell a földeknek.
    Farmozást holnapig hanyagolom. Majd csak reggel nézek be, addig kipihenem a hétvége "fáradalmait".

    További szép napot!
     
    henrietta1223, busika02, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szép estét!
    Hoztam, hátha valaki nem látta, Gyöngy hozta a németektől:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-219#post-1303740
    https://board-de.farmerama.com/threads/probleme-bei-humus-herstellung.115105/
    Üdvözlöm gazdálkodók!

    Jelenleg több hibaüzenet jelenik meg a humusz Alpokban történő termelése során. Amint azt a tesztek során megállapítottuk, ott néha fákat használnak gyümölcs helyett, még akkor is, ha gyümölcs van kihelyezve. Ez programozási probléma, mivel a fáknak és a gyümölcsöknek ugyanaz a neve, mint például a cseresznye.

    Sajnos nem tudjuk pontosan megmondani, hogy melyik gyümölcsöt érinti, mivel mi is csak teszteléssel tudtuk megállapítani, hogy mi a probléma.

    A problémát már továbbították, de ezen a hétvégén nem történik semmi. Ezért kérjük, hogy a gyártás során erre figyeljenek, vagy a javítás előtt tartózkodjanak ott bárminek a gyártásától.

    A mod csapatod! (a fordítás gogole fordítóval készült) Ez a bejelentés 13:45-kor jelent meg a német fórumon.
    Nekem a datolyafák fogytak el, ennyit erről.

    A megrendelők kevesebbet kérnek hír is bizonytalanná vált, legalább is nem minden fórumon adták ezt a tájékoztatást.
    Én csak annyit látok, hogy a 64 barack helyett 96-t kell adni, ez csak akkor kevesebb, ha előbb 196-ra gondoltak és aztán nagyvonalúan levitték. Ja és a bükkmakkból is 8 helyett 14-t kell beadni.
    Lehet, hogy félre kéne tenni a Gyopárost, amíg a hibák jelentős része elfogy, ha lesz ilyen.
     
    henrietta1223, busika02, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezeket a beadásokat 50 farmaranyért azonnal teljesítheted. Szinte egyenlő a nullával. :D Ilyenkor mindig elmormogtam magamban valamit. ;)
     
  13. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ma hazaértem..

    Ági....Nagyon boldog névnapot kívánok sok-sok szeretettel!
     
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Henike és Zsozso, nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést :inlove:, aranyosak vagytok!

    Megvolt az ebéd, jól sikerült, finom volt, ízlett mindenkinek, minden :);).
    Főznöm sac/kb 2 napig nem kell, maradt mindenből.

    Most olvasom, hogy hibásan működik a völgyben a humusz gyártás beadandói. Köszönöm az infót Edit.
    Én mandulát és almát adtam be, most pedig leellenőriztem mit vesz el, hát a fát veszi el >:(:mad: hogy az a..... nem írom tovább mit mondtam .

    Az event még tart nálam, ráérek, van még idő.

    A jövő héten délelőttös leszek.
     
  15. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok....

    Ágika,
    elnézésedet kérem a késésért, de annál nagyobb szeretettel köszöntelek névnapod alkalmából.[​IMG]
     
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, szép délutánt Mindenkinek!

    Marika, semmi baj, köszönöm szépen a köszöntést :inlove:, aranyos vagy!

    Ma laza napom volt, van, én mégis olyan ramatynak érzem magam, még a mosógépet is lusti voltam elindítani - de lehet mindjárt bekapcsolom, berakni a mosni valót, és kiszedni a mosott ruhát és kiteregetni, mégse olyan nagy dolog;).

    A völgyben, a humusz gyártásnál, bekell jelölni, a bal felső sarokban, a lenyíló mezőben, hogy fatermés, és akkor nem a fát fogja elvenni.

    Van 20 db malom termékem, lejátszom, de ha kifutok az időből se érdekel, legyen meg a 20 érme / játék, és jól van az úgy.
     
    henrietta1223, zsozso577, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  17. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Havas, fagyos idő helyett napsütéses, kicsit szeles, de jó idő volt.
    Jól indult a hetem, 9 óra után nem sokkal jöttek a kéményseprők, akik már nem is kormosok, nincs is seprűjük, nem is sepernek, csak a nevük kéményseprő és a kazánt vizsgálták meg. Minden rendben, még jó, mikor nem is rég volt a nagy átalakítás, csere.Hoztak szerencsét, sikeresen elintéztem egy nyárra vonatkozó foglalást és a kis kertemet beárnyékoló hatalmas fának is levágták azokat az ágait, melyek nálam árnyékoltak. :) Múlt héten telefonáltam ez ügyben, csütörtökön megnézték és ma már tett is követte. :) Akartam venni kaparós sorsjegyet, hogy hátha az is sikert hoz, de zárva volt, gondolom ebédszünetet tartottak.

    Farmon csendesen termelgetek, lejátszottam az utolsó dobozolást, amit eddig hanyagoltam, szép komótosan, az idővel nem foglalkozva. Nekem 3x annyi idő kellett volna, mint amit a játékkészítői kiszabtak.
    Gyopárosra is be-benéztem. Csevegőben olvastam, hogy van aki kapott vissza némi fát, amit a humusz elnyelt. nem kaptam semmit, továbbra is nulla a narancsfáim darabjának a száma.
    Amit a vevők kérnek az sokszor sok, én nem magamban mormolom ilyenkor a gondolataim, hanem kimondom hangosan, nem hallja senki.
     
    henrietta1223, -W-595-, zsozso577 és 2 más kedveli ezt.
  18. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Hosszú életük lesz, ha az én 50 aranyamra várnak. Én nem morgok, meg se nézem.
    Én se kaptam vissza a datolyafákat. Mindegy, ha így, hát így.

    A Greco kiállítás gyönyörűséges volt.
    Ahogy sorba álltunk a nyitásra várva szóba elegyedtünk két nyugdíjas hölggyel. Kicsit kitoltak velük, mert nem foglalhattak időpontot, hanem ha jut hely, akkor bemehetnek, ha nem, hát nem. Bár máshol meg azt olvastam, hogy csak az állandó kiállításokra mehetnek ingyen és ha ez így van, akkor meg még is csak lehetőség. Mondták, hogy telefonon érdeklődtek és azt mondták, hogy inkább 9-re menjenek,jó tanács volt, mert beengedték őket. Aranyosak voltak volt B terv, ha nem mehetnek be, megnézik a Zene Házát, de azt majd máskor. Jó is volt korán menni, mert fél egykor jöttünk ki a múzeumból és egy gombostűt nem lehetett leejteni az előcsarnokba, annyian voltak. Esőnapon a keszthelyi Festetics-kastély néztük meg tömegbe, hát mint a rabok, a sorból kilépni nem lehet, megállni valamit megcsodálni nem lehet, majd egyszer elmegyek megnézni rendesen, ha odajutok még.
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem is szabad FA- ba vágni a fejszét. :D
    Utána néztem a kiállításnak, ahogy olvastalak tegnap, vagy ma. Az lényegtelen. Azt sem tudom, reggel vagy este van, nem hogy maholnap, vagy holnapután előtt tegnap. Biztos szép volt.
    Idén a szokásos pesti nyaralást nem aug. 20.- ra akartam tenni, mert már a család unja a tűzijátékot. Megcéloztam, hogy lesz az atlétika VB, imádom, élőben még nem láttam. Csak részt vettem, '86- ban. :D ;)
    Megnéztem a jegyárakat, mondtam feleségemnek. Elment dolgozni, valahogy nem jött szóba már a kirándulás. :D Holnap majd valahogy előhozom a témát délután. Kíváncsi leszek, az arcáról már leolvasom a mondatokat is. :D
     
  20. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A mai napom a pihenés és a farmozás napja volt. Holnap már lesz teendőm...írom is listát...ne hogy kimaradjon valami.

    Nekem a narancsfáimat amortizálta le a humusz gyártása...erre vettem 20 db-t. Én már arra tegnap késő este
    rájöttem, hogy a pipát át kell tenni..és úgy a termést vonta le.
    Most hogy beléptem...felugrott pár ablak...hogy narancsfát kaptam....de a pajtában nem jelenik meg...frissítés után sem.
    A völgyben is több hibát észleltem...és nálam a víztartály folyamatosan azt mutatja, hogy üres....elég zavaró.
    Nem is sorolom tovább, mert még felhúzom magam.
    Nem tudom, mit csinálnak, hogy ennyi a hiba...elvileg javítanak!!!!;):)

    A szülinapi eventet...az borzasztóra sikeredett! Nem tudom, hogy miért is adnak ki a kezükből egy olyan játékot...
    amit teszteltek le eléggé! Én a készítőjét leültetném a 40. játék elé....és addig nem engedném felállni...amíg időn
    belül nem teljesítette! Amennyiben sikerülne neki...emelném kalapom!
    A felhőt még otthon megszereztem...biztonsági játékot csináltam. A Többit ma délután puska után csináltam...de
    így meg belekeveredtem....de a zsetonok megvannak. Az utolsónál 2x használtam a hosszabbítás lehetőségét....
    így a láda is meg van...elég drágának bizonyult!
    Még van pár lehetőségem a szezonokért visszamegyek.

    A völgyesben nálam elég zűrzavar van! Valami elfogy...vagy tele lesz! Nem tudok kiszolgálni, mert sokszor olyan tetemes
    mennyiséget kérnek, hogy nincs annyi a pajtában.....nahhhh... mindegy is....vergődök tovább velük.

    Most indulok a kisfarmokra....elfelejtettem őket!xDxD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.