Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Zsozsó, én nem nulláztam, de fogok, mert nem leszek meg. Így jár z, akinek minden kell! Sokat akar a szarka, de...???
    Tegnap fizettem be anyának csekkeket, így az le van tudva. Nagyon magas a gázszámlája, fűt is rendesen, mert beteged és mindig fázik. A ház pedig olyan, hogy a tetőteret nem tudja lezárni, így fűti az egész házat.
    Mebajah, nagyon ügyes vagy! Nem lehetett kellemes biciklizni, én nem bírnám, azonnal begyulladna a homloküregem.

    No, itt most volt egy óra szünet, mert bejelentkezett a keresztlányom Skype-n és elpletyiztük az időt.

    Miért nem sikerül valami jó kis bónuszt kipörgetnem??
     
    Fatther és zsozso577 kedveli ezt.
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    A felhőt tenném a kiváltás utolsó helyére. Ugyanis a kitehető elfér másutt is ha nem jön össze a buli az Egérrel és sajttal.
    Nálunk most remek napsütés van és 5 fok.
    Tegnap kocsit mostam, mert már nem látszott ki az eredeti színe a rárakódott sár alól.
    Most megint szép fehér...:)
     
  3. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot!

    Mi is a felhőt hagyjuk az utolsónak,... mert ha a többi nincs meg akkor mit kezdünk a felhővel!?!?
     
    _Ilona49_, Fatther, zsozso577 és 2 más kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Ha valami jó van a keréken, akkor miért a Csp.-n vagy a mandragórán áll meg mutató???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
    _Ilona49_, Tündi1001 és Fatther kedveli ezt.
  5. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Csacska....nem vagyunk!...telhetetlenek....csak ki akarjuk használni az event adta lehetőséget!
    Aztán vagy sikerül....vagy nem sikerül!

    Többek között a kerékre én is ki vagyok akadva! Alig ad valami használhatót!
    Olyan terméket amiből a pajtában rengeteg van.....terméket....amiket már alig-alig használok...
    és olyan fákat, ólakat amikből már vizet lehetne rekeszteni!
    Deeee!...Látjátok!....mégis küzdünk érte!xDxD Normális dolog ez!!xDxD
    Ugyan ez a szupertáp is....a tenyésztés is dühit sokszor és most mégis hajtunk érte!:p;)
    Igen!...mert nem adjuk fel a reményt!:p....egyszer talán be jön valami jó!
     
  6. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Ha azt akarod, hogy fehér is maradjon, akkor ki ne állj a garázsból, mert már esik. Én épp megúsztam, nemrég értem haza. Akkor még nem esett.
    A felhő már ki van váltva, kütyükből van még hiány. Most azon gondolkodom, hogy a kis farmokon elkezdem a gazt és ott a kütyüre mennék, aztán majd eljutnának valahogy oda, ahol a helyük lenne.
    Zsozsó, valóban csak a lehetőségeket akarjuk kiaknázni, de irtó bosszús vagyok, ha nem sikerül.

    Bevásárlás kész, piacon is voltam, tankoltam is, jó sok pénzt elköltöttem. Túrós csusza szalonnapörccel, tejföllel lesz holnap, rakott zöldbab, valami zöldséglevesféle pedig vasárnap. Jelenleg ez a terv, de ki tudja még, hogy marad, vagy változik! Tudjátok az eventeknél is szoktak menet közben is változtatni...
     
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Most arattam az event-gazt,....... és összejött pont annyi korom, hogy az utsó dek.eszközöket tekeri a malom!
    Estére felhőn csücsülök!
    Most már csak az egyebek jönnek!
     
  8. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

  9. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Azért esik Csacska, felétek, mert a lábam már a felhőn lóbálom, és arrafelé tereltem, hogy Nektek is legyen.
     
    Fatther, Csacskamacska, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Már beálltam. Várom a holnapot, hátha nem esik...:)
    Holnap csirkéből készült gulyásleves lesz először, másodjára még nem tudom a párom nem döntötte el még...
    (Bár már elővettem még reggel a kacsahájat a fagyóból, de ez csak a zsírt oldja meg, no és némi friss pörccel jár...)


    Mázlista. Vagy ügyes Játékos ? Én meg mindig le vagyok maradva, mint a fizetés. :(
     
    Fatther, mebajah, Csacskamacska és 4 más kedveli ezt.
  11. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia
    Most megnyugtattál!xD Az a vicc, hogy tegnap is voltam a Postán...azokat a csekkeket vittem...amik most jöttek
    a hónapban! Ez meg meglapult a boritékok alján!...csak este amikor el akartam pakolni a csekkeket...akkor vettem észre!
    E hónap 5-ig kellett volna teljesiteni!...ma megtörtént!
    Ejjjj...az agyam!....hol az agyam!!!!
    :p
     
    Fatther, Tündi100, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Jaj, de ügyesek vagytok! Gratulálok! Úgy szeretném én is írni már, hogy lóbálom a lábam, de nem tudom, mert még nem bír el a felhő, mert hiányos. Éjszakára megy a hosszú, hogy reggel csak ámuljak, bámuljak a sok nagyító láttán!(álmodozás!?!?)
    Zsozsó, a helyén, csak kicsit figyelmetlen voltál, ez mással is előfordul nyugi!
    Fatther, köszi a híreket!
     
    Tündi100, mebajah és zsozso577 kedveli ezt.
  13. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    10 órakor arattam a Mézkerepet és csak ámultam a korom és a nagyitó láttán!
    hajjrrrrráááá! Kész lesz az!
    Nekem még 10 perc kell és én is lábat lógatok a felhőről....csak el ne felejtsem, hogy még nem szabad aktiválni...
    az esti gaz-aratást jó lenne megvárni!
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.18
    brozsa, Fatther, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  14. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Egyik sem jellemző rám. Magyarázata: itthon ülök, jobb híján..., és nagyon rossz alvó vagyok.

    Zsozsó! Még mindig jobban jártál, mint én, akit föl kellett szólítani, hogy nem érkezett be az összeg. Meg is leltem, elfelejtettem letépni, és a borítékjában maradt. Sosem értem még olyan hamar a postára.
     
    brozsa, Fatther, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  15. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Ha este nyitva lett volna egy Posta....akkor biztosan elindultam volna befizetni.....felszólitás még nekem is jöhet!:p
     
    brozsa, Fatther, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Nem küldenek még. Nálam 2 hónapig aszalódott a csekk, mire fölszólítottak finoman: Biztos, elkerülte a figyelmem,.......
    Határozottan elkerülte!
     
    brozsa kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szia!

    Nem vagyok "postás", de hoztam számodra egy linket. :)

    Ez az aláírásba illeszthető kép linkje, mert nem látszik a régi feltöltött kép a posztjaidban pár napja.
    Kép: [​IMG]

    Link:
    http://www.kephost.com/images/2018/01/19/orangyal6-mebajah-b.png

    Remélem sikerül beillesztened a profil oldaladon a megfelelő helyre. :)

    Ha nem menne, segítenek majd a topictársaid, mert jó tanítványuk vagy. :)
     
    Koppi, mebajah, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  18. Tündi1001

    Tündi1001 Fórum parancsnoka


    Ezt aláírom!!!!
     
    Koppi, mebajah, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Utálom a csekkeket! Nekem a mobilomon kívül minden a folyószámláról megy, nagyon kényelmes! :) Anya, koránál fogva is, ragaszkodik a csekkjeihez, de, mivel már nem tud egyedül elmenni sehova, így marad rám a postára járás. Nem egy szórakoztató dolog. Felfedeztem egy kisebb postát, útba esik,( mint a takarékszövetkezet) mikor anyához megyek és ott szoktam befizetni, aránylag kevesen vannak, gyorsan haladnak. Ami hozzám közel van, vagy ami a piac mellett van, na ott mindig sokan vannak.
    Megyek vacsorázni, megéheztem.[​IMG]
     
    mebajah, Fatther és Tündi100149 kedveli ezt.
  20. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, mamarygen!
    Köszönöm szépen, hogy erre is fölfigyelsz!
    Elsőre latin, de tényleg jók a Tanáraim.

    Fiúúúúúúúúúúúúúúk!!!
     
    Koppi, Fatther és Tündi100149 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.