Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Ez egy "zsebbenyúlósminiakció"

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/baby-boom.16195/

    ezért nem kell "belenyúlni" (a zsebbe) https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/boldog-ól-nap.16024/

    Amennyiben olyan helyen laksz, ahol működik a nagy múltú angol cég - s legalább "szupermarket a titulusa" -, akkor ott a nyitvatartási időben bármilyen, sárga színű csekket is feladhatsz (az ajkaiban működik), általában a pénztárak környékén helyezik el. Hasonló, mint a "vasbank", csak kisebb és ez CSAK elveszi a pénzt (na jó, ad is vissza valamennyit).
     
    Csacskamacska, Tündi100149 és mebajah kedveli ezt.
  2. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Először vedd le a linket amit hozott mamarygen,....Bal egérgomb lenyomva tartod végig húzod a linken,..KÉK,..Ctrl...utána C,...levetted a linket,..bemész a profilodva,..ha van valami a kép helyén mögé katt és törlöd a Backspace-val,..link betöltése,..középre helyezés és elküldöd!
    Ha nem megy írd vagyunk!!!

    Még az is lehet hogy az apróbetűs idézetet alá tudod írni!
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.18
  3. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Köszi szépen, Tantó bácsi! Eddig tartott a nagy művelet, most kiderül, sikerült-e.
    Pedig középre vittem elvileg a kurzort az írásnak.
     
    Fatther, Tündi100 és brozsa kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Összejött...:) Hála Modinak és Lajosnak, aki remek tanár...:)
     
    Tündi100, brozsa és mebajah kedveli ezt.
  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Mebajah, jó tanulást! Kedvesek a fiúk, nagyon segítőkészek, valami jutalmat érdemelnek! Talán ezt? [​IMG] Vagy ezt?[​IMG] Esetleg ezt? [​IMG]

    No megvacsoráztam. Szoktatok úgy járni, hogy semmi nem jó ami van? Én így jártam most. Kinyitottam a hűtő ajtaját és nem kívántam semmit abból, amit láttam benne. (pedig sok minden van benne) Végül bundás kenyeret ettem és Mádi leányka teát ittam hozzá. Nagyon finom tea, különleges íze van. Mazsola, búzavirág, mályvavirág,eper, rózsaszirom és napraforgószirom különleges összetétele.
     
    Fatther, Tündi100, _Ilona49_ és 2 más kedveli ezt.
  6. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Csak azt tudnám, hogy sikerült eltüntetnem?!
    Valóban, geni vagyok műszakilag.

    Majd benyújtják a számlát.
    Szerintem örül Lajos, ha egyáltalán megértem, amit mondani szeretne.

    Tudjátok, ettől még a magyar nyelv tanítása is egyszerűbb. Éhen halnék, ha ebből kellene megélnem.
     
    Fatther, Csacskamacska, Tündi100 és 3 más kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia!
    Én meg frissen sült kacsa tepertőt, zöldpaprikával, kenyérrel és sörrel. (Jutalom a nap végén...) :)
     
    _Ilona49_, Tündi100 és mebajah kedveli ezt.
  8. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szinte biztos vagyok benne hogy a szöveget nem törölted,.. az balra volt és ott is maradt,...Te csak a képet raktad középre!
    Arra lennék kíváncsi ha újra belépsz és tudsz-e a szöveg mögé kattintani és törölni akkor középre írható,.. csak a kép mögé lehet akkor 1 Enter és új sor lesz ott meg a szóközzel tudod az egészet korrigálni ! Végig mész rajta és utána törlöd,.. szóközzel és a nyilakkal megpróbálod a legjobban eltalálni a kezdést!


    Hogy szoktunk-e úgy járni,... naná most is 2 sajtos kiflit ettem nem mintha más nem lenne itthon,...1 sütit és 1 kefírt,...meg az unokák Paulájából mert már lejárt,...nem rossz csak a dátum. Az még nem jelenti azt hogy rossz!

    Jöhet minden!!!!!

    Sörtank? Mehet Böszörménybe,.. Ajkáig hátha széthullik! A kábeldobra tekert kolbász az nagyon jó!!!!
     
    _Ilona49_ és Fatther kedveli ezt.
  9. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Elvileg töröltem, csak később illesztettem be.
    Amit írtál, tudod, első olvasatra héber. Egyedül a génjeim a hibásak, félreprogramozták őket.
     
    _Ilona49_, Koppi és Fatther kedveli ezt.
  10. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Kis farmokon beindítottam a termelést, kizárólag a kütyük az elsődlegesek.
    Munka mára befejezve, jó éjt!
     
    mebajah és Tündi100 kedveli ezt.
  11. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Szép jó reggelt!
    Kábeldobra feltelert kolbász nagyon szuper kolbász imádó vagyok gyerekkoromtól fogva.Apai nagyapám kolbászhasúnak hivott.
    Habár az ízek nem a régiek talán ezért nem kivánunk enni mégha tele is a hütő.Mebajah ügyi vagy én sem éltem volna meg
    a számítógép tdományomból pedig 1990-óta avval dolgoztam.
    Szép 7 végét kivánok minden kedves Gazdának!
     
  12. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Szombat lévén a délelőttöm bevásárlással telik és estére indul a Nagy Kanaszta party !
    Nem valószínű, hogy itt leszek...
    A Postán találtam még 1 egeret, így most azt üldözöm. A Pamacs később kerül sorra, ha belefér.:):):):);)
     
    mebajah, Tündi100 és _Ilona49_ kedveli ezt.
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Nagyítóval gazdag szép napot Mindenkinek!
    A számítógéppel is úgy vagyok, mint a telefonommal, annyi a bajom velük, hogy többet tudnak, mint én. Iparkodom, sok mindent megtanultam már, de még messze vagyok attól, hogy profi legyek, nem is leszek az, sohasem. Nem baj, lényeg az, hogy amire én használom őket, azt tudom. Bővítem tudásom, jó tanuló vagyok, az unokáimtól sokat tanultam már. Nem nagyon esik jól, mikor kérdezek valamit és visszakérdeznek: ó mama, hát ennyit sem tudsz? ( az anyukájuk ugyan már leszoktatta őket erről a kérdésről, és segítenek szó nélkül)
    Számolgatok bőszen, nagyon necces, de talán összejön a nagyítók száma a kütyükhöz. Már csak egy hiányzik, meg egy fél. Az éjjelre ültetett krókusz elég jól adta. Gazt termelek még, éjszakára újra hosszú és akkor talán!
    Jó főzőcskét, takarítást és egyebeket! :)

    Ne vigyétek már túlzásba a munkát, tessék már ide is jönni!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.18
    mebajah, Tündi100 és _Ilona49_ kedveli ezt.
  14. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép estét!

    A növény már megvan,..de a felröppenők azok lehet hogy nem lesznek meg!
    Azért is előbb a kitehetők vannak levéve és legutolján a paszuly,...legalább nem virít ott szürkén!
     
    mebajah és Csacskamacska kedveli ezt.
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Nem akarom elkiabálni, de már látom az alagút végét! :) Holnap kész leszek mindennel, utána csak 200-al csökkentem és csökkentem az időt és zsebelem befele a szupertápot és a pörit. Tervezem, bizakodom, hogy így is lesz!
     
    mebajah és Tündi1001 kedveli ezt.
  16. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Szép estét kívánok én is!
    Nagyon izgultam,hogy negatív rekordot döntünk,közel 12 órát kihalt volt a topik.
    Szerencsére TündérLalára mindig lehet számítani!
    A Csapatra is!? Felismervén a helyzetet,hogy a könnyítés ellenére sokan állunk hadilábon a nagyítókkal,.......parasztlázadást megelőzendő.......a Baby Boom minden tenyésztése nagyítót is ad!!!!!

    Lajos! az ólválogatáson sikerült zergéhez és sólyomhoz jutnom,így felmentelek az ígéreted alól. Önzetlen felajánlásod nagyon köszönöm,jólesett,nem felejtem.
    További sikeres sajtmajszolást!!!!!
     
  17. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf


    Köszönöm hogy megírtad,.. akkor már Csacskának kell Zerge!!! Vagyis Kotkodácskának!

    Jó éjt!
     
    mebajah és Csacskamacska kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

    Zergém még mindig nincs,így hálás leszek, ha kapok egy darabot! :) - ha beszökken valahonnan, írok!
    Ma reggelre lett annyi nagyítóm, hogy az utolsókat keveri a malom, így délre kész leszek! Nagy menet volt, nagyon drukkoltam, hogy összejöjjön! Drukkolok tovább, hogy mindenkinek röppenjen elég és ki tudja váltani azt, amit még szeretne!
    Most visszabújok kicsit még az ágyba pótszundizni.
     
    Tündi100149, _Ilona49_ és mebajah kedveli ezt.
  19. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Kellemes vasárnapot kívánok sok nagyítóval!
    Ha megírjátok a hiányt, néhányban én is segítek.
    Tegnap egész nap mentem, mint a tök...en kutya, így a napi vízadagomról elfeledkeztem.Ennek törvényszerű velejárója a migrén.
    Még ezen is kimaradtak az aratások, nemhogy a kicsin. Meg is érdemlem, mert a múlt héten is így jártam.
    Így aztán a hűtő tele, a gyomor üres, mert enni sem tudok.
    Ma még a fülemen is víz fog folyni, annyit iszok.
    Képzeljétek!!!! 1 titkosat vettem/ nem volt többre aranyam/, és 7 év alatt 3. -szor esett meg, hogy újat kaptam!!!!!!!!!!
    Nem nehéz megjegyezni a számot.
    Géppel aratok, nem is vettem észre. Át szoktam néha nézegetni, így láttam meg, hogy furcsa ólat látok.
     
  20. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Jó reggelt!
    Itt szakad a hó 6 óra óta szép fehér minden.főleg a fák gyönyörűségesek.Űgyi vagy Mebajah jókor vásároltál már megfigyeltem
    nem mindegy mikor vásárolok,és mikor pörgetek.
    Ma bableves lesz az ebéd már régen volt.Bummoztam igy még gyűjtögettem nagyitot de még a mai és holnapi nap is kell a befeje-
    zéshez.A malom lassan öröl mert a nagyitó lassan gyengén repked!!!:(
    Jó pihenést és játékot!Szép hétvégét!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.