Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    Nem ment játék az este. Nem volt szerencsénk. A lapjárás is rossz volt, de mindössze 800 ponttal maradtunk le. A párom és a partnere öröm ünnepet ültek :) )
    Most keverek 9 egértápot a feladatba. Már eddig van 7. Lehet meg lesz a felhő. :)
    Hopp ! Jó, hogy észrevettem ! Kissé aláesett a megengedettnek a gaz mennyisége ! Gyorsan ültetnem kellett ! (Elmajszoltam...:()
    Újabb "sikert" könyvelhetek be magamnak. A mostani szintlépéssel a Bahamán, (335) végre sikerült kiváltanom az utolsó előtti területet a Zuhatagok szigetén.
    Immár "csak" az utolsó megmérettetés van hátra, az időre való termelés a megadott dolgokból. :) No, erre még fel kell készülnöm, mert nincs minden beszerezve hozzá.

    Itt nálunk, csak ködös szürkeség honol. Az utak szárazak....
    Mebajah ! Gratulálok ! (Nekem 5 ből lett 1 orrszarvú...:):)) (Azóta bőszen gyártom a tápot.....)

    Csacska !
    Ha lesz "fölös" zergém küldök...



    Ennyire sepritek a havat??
    Megint lesz 12 órás hozzá nem szólás?? Részemről rendben...
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.18
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Tervezek, telefon módosít! 9 órakor már reggeliztünk is, s épp utolsó falat nyelésénél tartottam mikor csörgött a telefon. Ki kellett mennem anyához. 13 óra volt, hogy visszaértem. A hó hull megállás nélkül, én örülök neki, de nem jósolnak mínuszokat, így nem fog megmaradni. Kár!! Szép fehér a táj! Ma mentesítve vagyok a hósöprés alól! :) Sepertem én már eleget, seperjen más is...:);)
    Gratulálok az ügyes vásárláshoz, hogy lett új állatotok! :)
    Kopi, köszi! - ha addig lesz, megírom!
    Mebajah, én is rendszeresen elfelejtettem inni. Lecseréltem a poharam egy nagyobbra, (3 dl) ezt napjában 3x, 4x teletöltöm és meg kell innom. Így is csinálom, azóta rendben minden!
    Henike, nem Boom-ozom, kész minden, spórolok a szupertáppal, inkább gyűjtöm!
    A gazt még termelem és holnap az összest "elverem" szupertápra és pörgetésre. Az utóbbi napokban nem volt egyetlenegy jó pörgetésem sem, pedig próbálkoztam. Mozi sincs. :(:(
    Legyen szép délutánotok! :)
     
    _Ilona49_, Tündi100 és mebajah kedveli ezt.
  3. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép napot mindenkinek!

    Majd estére megírom hogy mennyi a hiány nagyítóból,... jelenleg több mint 220 db!
    Hiába volt hosszú az éjszaka nem volt sok a nagyító!

    Látom érik a Zergekert,.. meg esetleg a Gereblye!
    Szalamandrát kérek az 1001-re és a 100-ra!

    Fácán és Sólyom kunyerálható ha valakinek nincs! Vagy olyan ami régebbi és nincs!
     
    _Ilona49_, Csacskamacska és mebajah kedveli ezt.
  4. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia! Ha szükséged van rá. akkor erre a farmra, ahonnan most írtál? Vagy küldesz baglyot?
    megindult a hav, de csak a füvön látszik, máshol elolvad. Szállingózik csak, de már ez is szép.
     
    _Ilona49_ és Tündi100 kedveli ezt.
  5. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Itt vagyok a legközelebb,.. mindháromnál a farmnév is ugyanaz mint a fórumon!
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  6. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Tehát: bármelyikre küldhetek, mindegyiken van hiányotok.
     
    _Ilona49_ és Tündi100 kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szalamandrám egy-egy db van, a kis farmokon egy sem. DE, ki tudja mikor lesz csere, addig még lehet! Előtte majd "baglyozunk!"
    Megyek hóangyalkázom, még mindig hull!
    Küldök én is!
     
    Koppi, _Ilona49_ és Tündi100 kedveli ezt.
  8. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Yes Madam!
    És megnéztem mindhárom farmon a barátlistán vagy!

    Hóangyalkás képet kérünk!
     
    Csacskamacska, Koppi és _Ilona49_ kedveli ezt.
  9. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Itt locsognál a hóban, ha angyalkázni szeretnél...;);)
    A fotóra én is kíváncsi lennék, mert nem emlékszem, hogy valaha is tettél be ide képet, amit Te fotóztál. De lehet tévedek.
    Cáfolj rám...:)
     
    Tündi100 és mebajah kedveli ezt.
  10. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Ezen nekem is vagytok, de küldeni csak a kicsikről tudok.
    De nem gond, csak ne sz...na a gépem. Kidobál, előszeretettel, mikor a levelet el szeretném küldeni.
     
    Tündi100 kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    [​IMG] Tessék! Próbáltam szelfizni, de nincs szelfibotom, így csak a "nyom" látszik!:)
     
  12. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Szép estét!
    Szebbet mint az enyém.Nálam lecsapott a menykő.Az izületi fájdalmakkal, levegőtlenséggel,oxigén palackkal már úgy-ahogy megtanultam együtt élni,de tegnaptól epegörcseim vannak,kapkodhatom a másodi marék bogyót,veszett fejsze nyele.42 éve nem voltak ilyen fájdalmaim.Holnap hívhatom a háziorvost,mert én nem tudok elszambázni hozzá,segítségem meg nincs.Csak remélhetem,hogy nem kötök ki megint a Klinikán.No de lesz ez még így se!

    Felhőhöz még mindig hiányzik 75 nagyító.1.5 óra múlva még aratok,meglátom érdemes-e beindítani a malomban az utolsó 20 eszközt,vagy a szupitápokat szaporítsam.
    A játék kicsit eltereli a figyelmem a fájdalomról,sajnos nem sokáig.

    Ebéd palóc leves lett volna,de nem mertem megkockáztatni.rántott csirkemell ,petrezselymes barna rizzzsel, A párolt vöröskáposzta ment a leves után a fagyóba.
    Mára ennyi. Legyetek jók,ha tudtok és írjatok gyakrabban,többet,legyen mit olvasni szegény gyengélkedőnek.
     
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    :(:(

    Nálunk is beütött a krach. Apósomat minden 3 nap dialízisre hordják. Ott ütötte föl a fejét egy vírus.
    Haza is hozta. Azóta Ő is beteg, anyósom is és lánykám is aki tegnap előtt ott járt náluk.
    Hányás és hasmenéses tüneteik vannak.
    A lányom holnap nem megy tanítani, mert vírusos hasmenéssel nem dolgozhat.
    Irány a doki táppénz....:(
    Mi még a mamával tartjuk magunkat. Rajtunk nem jött ki ez a csúnya betegség. (Még.).
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.