Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Zsozso, köszönöm szépen a választ, akkor ezek szerint nem lehet gond, ha a Win 11-el rendelkezőt veszem meg, majd.....
    Én az XP-t és a Win. 7-t is jónak tartottam, de a Win.10-zel sincs gondom.
    A múltkorában telefont vettem, de asszem írtam már, hogy szeretnék 1 laptopot is.

    Judit, ajjajjj... nem vagy jobban, sajnálom, de eszembe jutott még egy tipp, ami szintén hatásos volt nekem - ez még akkor volt, mikor itt laktak a fiamék, és nekik volt inhalátor készülék és Salvus vízzel használtuk.
     
    -elzemari-, ursa11, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  2. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot!

    Csak az egyiket de azt 2x.


    Nem én vezetek én csak utas leszek remélem nem a ......nyolcadik......?

    Szerintem robotgépet!?!? Vagy már ketten tévedünk?
     
    -elzemari-, ursa11, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, szép délutánt!

    Hogy nekem milyen híííg agyam van....:music:xD 3 dolgot is vettem, de a 3-ból csak 1-t említettem.
    Lajos, jó a memóriád :) és nyertélegypiroshangszórót ;).

    Nah, akkor pontosítok, ( tavaly ) vettem:
    - robotgépet
    - asztali számítógépet - a régit leadtam, és egy felújított lett helyette
    - telefont

    Nemrég értem haza, munka után kozmetikában voltam, majd a belvárosban nadrágot akartam venni, de olyan nem volt amilyet akartam, igaz, csak egy helyen voltam, és nem lét kérdés.
    Majd Anyának vettem fehér kalácsot, elvittem neki, elrendeztem a dolgokat is.
    Most délután pakolni fogok, holnap hajnalban, - úgyis korán kelő vagyok - sajtos pogit sütök az útra, és kb. 9:30-kor jönnek a tesómék, miután Anyát felvették, és indulunk.

    Ezért én most szeretnék kellemes húsvéti ünnepeket kívánni Mindenkinek!

    upload_2023-4-5_16-28-16.jpeg
     
    -elzemari-, ursa11, busika02 és 6 más kedveli ezt.
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ági, érezd jól magad szeretteid körében!

    Lajos, utasként is óvatosan!

    Eventet csinálom, most kicsit belehúzok, mert a minijáték időigényes és az ünnep alatt arra nem lesz időm.
    Néhány minijátékot lejátszottam, nekem van, amelyik nagyon szemrontó, a színek miatt. Cél a felhő, a jobb oldal nyereményei nem nagyon késztetnek arra, hogy jobban hajtsam magam. Mivel nem a legjobban érzem magam, így a felhő pont elég lesz.

    Mára volt időpontom a LED égők átvételére. Nálunk lehetett regisztrálni ingyenes égőkért, amit meg is tettem. 5 perc alatt megkaptam, remek szervezéssel, mondhatni futószalagon zajlott az átvétel.
     
    -elzemari-, ursa11, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  5. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Judit....jobbulást!
    Itt is volt ilyen LED-s akció...de én mire meggondoltam magam...addigra lejárt az időpont.
    Ági és Lajos!....nahh...akkor most már tudjuk, hogy Ági mit is vásárolt....pontosan.
    Akkor a lepiről csak beszéltünk, hogy szeretnél venni....

    Az eventet elkezdtem...de olyan vaktyúk módban.
    Most, ha kicsit letisztul a fejem...akkor jobban átnézem...számolgatok egy kicsit....aztán majd döntök a célomról.
     
    -elzemari-, ursa11, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  6. henrietta1223

    henrietta1223 Fórum biztosa

    Szép napot Mindenkinek!
    Elze az ízeket illatokat szinte éreztem, mikor olvastalak jó kis program és még hasznos is volt!
    Lajosom hogy vagy?Élesen látod már a csajokat?Rég beszéltünk már telefonon én ia egyedül leszek ünnepkor lehet hívlak
    hogy halljam a kis hangodat!Tihamér nem érzem a fekete és a kenyér illatát nem sütsz főzől hova tüntél?
    Csacska meggyogyultál már?Unokám az allergiával szenved, örökölt allergiája van csunyán kifoltosodott a lába.Volt vérvételen
    sok az IGE je 2000 felett van100 helyett.Jó lenne a tv ből dr Pimpel Popper börgyogyász aki injekcióval meggyogyitja.( de ez csak
    szép állom ! ...
    Zsozso kivánom minnél hamarabb legyél túl a festésen és a második szaki jó legyen.
    Edit Te is nagy munkával nézel szembe

    folytatom...
    kiírta hogy nincs jogosultságom gyorsan kiléptem nehogy elszálljon utálom ujra irni.
    Közbe megebédeltem hurkát krumplit és dinsztelt káposztátVacsorám egy kis mákos guba lesz utána madártej.Sonkát már beáztattam
    két óra után jön a lányom ő teszi fel főni.Unokám fodrásznál van 5 ürát matatják a haját ( én bele is pusztultam volna ) hogy csinos
    legyen.Eventet nem csinálom inkább filmeket nézek alszom azután már el is ment a nap.
    Ági jó utat jó pihenést megérdemled a sok pörgésért is.
    1. upload_2023-4-6_13-47-5.jpeg Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.4.23
    -elzemari-, ursa11, zsozso577 és 6 más kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Egész nap havazik.Szeretem a havat, de télen és nem áprilisban! Napok óta borzalmas az idő, szeles, hideg. Nem is csoda, hogy sok a beteg.
    Nehezen javulok, pedig próbálok pihenni. Hangom még mindig nincs, csak olyan, mint a repedt fazék. Pihentetem a hangszálaim, így nem beszélek, igaz nem is nagyon van, kinek.
    Eventet csinálom, cél a felhő, ami holnap kész. A jobb oldal nem érdekel. Szemem már nem bírja és az idő is véges, melyet a játékra fordítok.
    Nektek több türelmet és sikert a minijátékhoz!
     
    -elzemari-, ursa11, henrietta1223 és 6 más kedveli ezt.
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, üdvözlök Mindenkit Zamárdiból :);)!

    Nah én most nagyon meglepődtem, hogy tudok írni, pontosítok, hogy megjelent a billentyűzet o_O;) ( az edge böngészővel vagyok itt :) telóról )
    Tegnap szakadó hóesésben indultunk,o_O és kb. Hatvannál jártunk, és már hómentes száraz úton jöttünk. 13 órára ide is értünk, és itt szikrázö napsütés és 10 fok volt.
    Igencsak kerekedett a szemünk, ilyen különböző időtől.
    Ma délelőtt küldött a menyem képeket, hogy szánkóznak a kis Drágáim, és hóember helyett hónyuszit építettek xDxD:cry::cry:.
    Itt a tegnapi napsütést, borongós esős hűvös idő váltotta fel :cry:, de ha hinni lehet az időjósoknak húsvét hétfőre már 17-18 fokot emlegetnek.

    Judit, sajnálom, hogy még nemvagy jobban :sleepy:.
    Küldöm a gyógyenergiát, és mielőbbi gyógyulást kívánok!
     
    -elzemari-, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  9. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Judit...hogy van a torkod?...az eventtel kész vagy?...a felhőig?
    Lajos ....szemed javulgat? .....már jól látsz? A fiatalság elment?
    Henike...köszönöm szépen...remélem így lesz!

    Ági...érezzétek jól magatokat...bár a mai idő sem kedvez nektek.

    Edit...te hogy állsz a eventtel?

    Az eventet csinálom....a jobb oldalt még nem terveztem el.....annyi játék van már készen, hogy a felhő bőven
    meg lesz....de még nem játszottunk...ma talán már igen.

    Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok Mindenkinek!
     
    -W-595-, -elzemari-, busika02 és 5 más kedveli ezt.
  10. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Szép napot!

    Nem látok jól,..mintha javulgatna csak nagyon lassan,...Mikulásra talán jó lesz,..vagy nem!
    Elmentek a fiatalok és jönnek a képek,...és mindennap van legalább 2x Messenger hívás.

    Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
    [​IMG] [​IMG]
     
    -W-595-, -elzemari-, henrietta1223 és 6 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ági, köszönöm!
    Unokáidnak meg jó kis emlék lesz a húsvéti szánkózás!

    Lajos, reméljük, hogy hamarosan jól fogsz látni! A hívások meg megszépíti8k napjaid. :)

    Zsozsó, felhő kész, a többi várat magára. Van bekeverve 15 minijáték, de valószínű, hogy ott is marad.
    Torkom nem fáj, csak érzem, hogy van, de nyomott a fejem, rossz a közérzetem. Orrom tele, de nem ürül semmi, arcüregem lötyög.., ó nem is sorolom, nem vagyok jól.
    Ma megfőztem a sonkát, a csirkét, bepácoltam a húst, megfőztem 30 db tojást és a tölteléket is megcsináltam bele, de tölteni holnap fogom. Sütöttem két tepsi sütit is. Szóval pihentem....

    Kívánok mindenkinek áldott, békés húsvéti ünnepeket!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    -W-595-, -elzemari-, henrietta1223 és 5 más kedveli ezt.
  12. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Sziasztok,
    Csak egy pillanatra bekukkantok.
    Tegnap megsütöttem a beiglit, jó lett, legközelebb csak karácsonykor kerül rá sor újra. Még akarok sütni egy feketerdő tortát, meg kéne még egy kis sós is, de ha nincs kedvem, akkor csak gesztenyés tekercs lesz. Szóval készülgetek én is.
    Eventtel nem túl jól állok 26 játék kész, csak a felhőig játszok.
    Lajos csak nem kell mikulásig várni, hogy jó legyen a szemed.
    Zsozsó ne keseredj el, hogy nem jött a mester, majd kerül másik. Hallottam már olyat is, hogy szétverték a fürdőszobát és elvonultak, mondván máshol többet ígértek. Az én mestereim rosszul jártak, mert pénteken vissza kellett jönniük, mert a földszinten áztak, így nem volt vizünk a fürdőszobában. Még jó hogy a konyhában volt. Ilyenek ezek a régi házak, megbolygatják valahol és ez lesz belőle.

    [​IMG]
     
    -W-595-, -elzemari-, Csacskamacska és 6 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Szép estét mindenkinek! :) Kicsit fagyott a levegő ahogy látom. :D Biztos a nyuszi az oka. ;)
    Sztárban sztár vagyunk most az este folyamán. Ezt is megértem, mert ilyen szériára nem emlékszek, pedig ezer éve nézem a műsort. Kicsit írok a napokról..
    Ma kihoztam muttit, teljesen leépített bennünket. :D Erre a korona, hogy nejem éjjelre ment dolgozni, úgy, hogy tegnap nappalos volt, 67 hasonló korú néni- , bácsival. :D Sajnálom nagyon, nagyon elvan fáradva. :) Viszont, sikerül vissza menni neki az előző munkahelyére, ha igaz, hónap végén. Ott azért nyugisabb lesz, persze a pénz az kevesebb, de az mindig az. :D
    Farmot művelem úgy, ahogy. Röviden ennyi elég is. Számomra még mindig a negatív fele halad ez az egész. Ezt csak nektek írom.. ;)
    Amúgy minden jó. Voltam jogsit csináltatni, most a házi orvosomnál sikerült. Eddig megcsinálta az üzemorvos. Szegény Gyula bácsi már nincs velünk, azt szokta mondani: - Fiam te kellesz és legyen nálad pénz. :D Ez most nem jött össze. Mennem kell labórba, kivizsgálások, látta a doki, hogy 10 éve nem voltam sehol. Azt állítja, hogy 50 év felett sűrűbben kell ezeket elvégezni. 40 évesen is ezt mondta, akkor megúsztam, most nem. :(
    Mindegy, nekimegyek az egészségügy megismerésének. :D
    Tiszán innen ennyi lenne röviden.
     
    -W-595-, -elzemari-, Csacskamacska és 7 más kedveli ezt.
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Remélem a betegek a gyógyulás útjára léptek! További jobbulást kívánok!
    Apja....tudod....Fő az egészség! Nagyon nehéz ....megtartani!
    Aki nyaral... remélem jól érzi magát...még ha az idő nem kedveskedik nekik.
    Remélem, hogy a Húsvét mindenkinél kellemesen telt el...és úgy ahogy eltervezte.

    Az eventet befejeztem. Azok közé tartozok, akik nagyon megszenvedték.....bár a játékhoz volt segítségem.
    Ez sokkal nehezebb volt...mint az előző társa....vagy tőlünk a szerencse nagyon távol állt!
    Több gazt kellett termelni...lejjebb vették a próbálkozások lehetőségét.....rafináltabban adta a szörnyeket.
    Nagyon időigényes. Sok időt vett el tőlem....bár főleg éjszaka csináltam...a segítségem nappal segített.
    Egyébként üdvözlöm a játékmestert...aki egy minijátékkal örvendeztetett meg minket...Húsvét alkalmával.

    Festésre visszatérve....a kezdeti schock után elkezdtem felhívni pár ismerőst....és lehet volt egy kis szerencsém is.
    Beszéltem egy fiatalemberrel...aki már volt is itt felmérte a helyzetet...sőt még időpontokat is néztünk....
    a árkalkuláció ezután jön...de már???!!!! Nahhh....most még bizakodó vagyok...remélem. nem ismétlődik meg a történetem.
     
    -W-595-, busika02, Tündi100 és 5 más kedveli ezt.
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Bízom benne, hogy jól telt az ünnep mindenkinek!
    A csendesen, de nem túl jól telt az ünnep, mert még mindig nem vagyok jól. Hétfőn itt voltak a unokák,az nagyon remek volt!! Öröm a velük töltött idő!
    Már tegnap eldöntöttem, hogy visszamegyek az orvoshoz, mert a hőemelkedés is részese lett a napjaimnak. Algopyrint szedtem, hogy láz ne legyen. Már épp készülődtem, amikor csengetett a szomszéd és megkérdezte, hogy az én aknámban nem áll a víz? No, már a kérdéstől is rosszul lettem. Állt. Szerencsére nem voltam egyedül, így nekiálltunk vödrökkel kimerni az aknából a vizet. A szomszéd meg a sajátjából. Közben hívtuk a vizeseket is, de azok nagyon ügyesen passzolgattak bennünket mindig újabb és újabb telefonszámot megadva, hogy azok az illetékesek és azt a számot kell hívni. Lényeg, nem nálam volt a törés, hanem a szomszédnál. Már többször írtam, hogy sorházban lakom egy kertvárosi részen és ez majdnem olyan, mint egy falu. Gyorsan terjed a hír és jöttek segíteni. Közben én elmentem az orvoshoz. A rendelőbe érve látom, hogy megint a helyettes orvos van. Gondolkodtam, hogy mit csináljak, de úgy döntöttem, hogy maradok. Amikor bekerültem a rendelőbe, mondtam neki, hogy egy cseppet sem javult az állapoton, sőt!! No most megtette azt, amit egy hete kellett volna, meghallgatta a tüdőmet, megnézte a torkomat és írt fel antibiotikumot. Amennyiben ezt megtette volna egy héttel ezelőtt, akkor most már lényegesen jobban lennék és nem szenvedtem volna egy hétig és még az ünnep is jobb lett volna.!
    Mire hazaértem a fiúk kiszivattyúzták az aknákból a vizet, a szomszédban is elhárították a hibát és ezzel este is lett.

    Event a felhőnél abbahagyva, igaz még van bekevert muníció, de semmi porcikám nem kívánja a minijátékot, így az úgy marad ott, ahogy van!
     
    -W-595-, busika02, Tündi100 és 4 más kedveli ezt.
  16. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Judit jobbulást kívánok neked!

    Tegnap az új event ismertetőjét olvastam és abba kellett hagynom....úgy felhúztam magam!
    Tudom...ez egy játék! Ám ....akkor is fel ment a pumpa!
    Most tudtunk le....illetve még nem is volt vége....egy nagyon de nagyon húzós eventet...erre mit csinálnak?
    Nahhhh....mit????!!!! Megint betesznek egy nagyon de nagyon nem egyszerű eventet....és egy időigényes minijátékot.
    Tudom én, hogy nem kell végig csinálni! ...de még az előzőt sem hevertük ki!
    A kettő közé...egy könnyű kis laza eventet kellett volna betenni....amit a kicsik is meg tudnának csinálni.
    Ez így túl sok....szerintem nagyon sok gazdának. Még nem döntöttem el, hogy felröpivel...elmegyek a felhőig....és
    pont!!!!....ott lesz a vége. Vagy tovább megyek....még egyszer átrágom magam a listán!

    Szép napot Mindenkinek!
     
    -W-595-, busika02, Tündi100 és 4 más kedveli ezt.
  17. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Zsozsó, megértelek, mert valóban egy kis lazább event kellett volna most. Nem kívánságműsor, amit az orrunk alá dugnak, az van, azt kell csinálni, vagy nem csinálni. A játék készítői nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy maradjon időnk egy kis "emésztésre", durr jön a következő event és birkózzon vele a játékos. Lassan azt mondom, hogy bennünk van a hiba, mert miért kell nekünk minden eventet megcsinálni?! - felelek is rá, mert szeretjük be is fejezni azt, amihez belefogtunk és szeretjük a felhőket, ezért csináljuk és csináljuk!
    Nekem sem passzol most ez az event, mert a hétvégén nem leszek. Amennyiben egy gaztermelős event lenne, akkor ma és holnap belehúztam volna és majd hétfőn, kedden még ráhajtottam volna és be tudtam volna fejezni. Most, ebben az esetben viszont esélyem sincs arra, hogy meg tudjam csinálni. Egy lehetőség marad, amit esetleg még meg tudok oldani, hogy röpivel a felhőt megszerezem. Ahhoz gaz nem kell, csak röpi és röpi.

    Délelőtti esőt délutánra a napocska váltotta fel, ami már nagyon hiányzott. Vágyom az igazi kellemes meleg tavaszi időre, de nem akar jönni.
    Talán meggyógyulok már, kicsit jobban érzem magam, de még messze nem az igazi!
     
    -W-595-, Tündi100, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.
  18. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok


    Sok ügyes-bajos dolgom van, amit el kellene végezni...de lassan haladok velük.
    A naptár már tele van a beírásokkal.
    Az idő szürke és nedves.....kell az eső...de azért lehetne egy kicsit melegebb.
    Itt ülök a gép előtt és azon gondolkodom, hogy előkeresem a kesztyűimet. Az ujjaim lefagynak.

    Az eventet elkezdtem....aztán meglátom, hogy meddig érek...kellenének a zsetonpontok
    A felhőhöz való minijátékot le kellene játszani...azok megvannak...de csak este lesz időm vele foglalkozni.
    Azt nem lehet elsietni.
    Azután elkezdek ültetgetni is.
     
    -W-595-, busika02, Tündi100 és 4 más kedveli ezt.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Zsozsó, ketten tartjuk a frontot? Ki merre? Úgy gondoltam, hogy az ünnepek előtti időszak a dolgosabb, de nem lett igazam, mert az utána következő napok is azok Zsozsó nemcsak neked, de másnak is.
    Itt szép napsütés volt és kellemes meleg, jó lett volna sokat kint lenni, de a munkám nem tette lehetővé.
    Event lassan halad, a röpikre hajtottam. A felhő meglesz, a jobb oldal mag vagy igen, vagy nem.

    Ági, rég voltál! Jól telt végig az ünnep?
    Lajos, szemed alakul?
    Marika, Edit is elkerült bennünket az utóbbi időben.
    Henike és Ilona olvasómódban, néha kézjelüket azért itt hagyják.
    Apja, hogy telnek napjaid?

    Pár napig nem leszek, elutazom egy kis feltöltődésre. Bízom benne, hogy teljesen fitten és egészségesen jövök vissza. Csak pihenni fogok, semmi konyhai, vagy egyéb házimunka!
    Tartalmas szép napokat Mindenkinek! Majd jövök, pá!
     
    -W-595-, busika02, henrietta1223 és 3 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma elkezdtem dolgozni. Semmi pozitív változás nem történt ez alatt az egy hét alatt. :D Megnyertem a szombatot. Gondolták, biztos kipihentem magam. Egész nap szakadt az eső, nem írom le meddig áztam. :D Sajnos ilyen idő lesz a napokban is. :( Mindegy, ezt választotta az ember.
    Nagyon rossz a játék nálam már napok óta, másfél óra volt ma délután is, amire betudtam lépni. Valószínű a net az oka, de már nem izgat annyira.
    Eventet lazán csinálom, hétvégén majd befejezem, aztán neki szaladok a gazdakörnek megint. Lehetne cserenao, picit felvidítana. :D ;)
    Szorgalmasan olvasgatok azért mindig.
     
    -W-595-, busika02, henrietta1223 és 3 más kedveli ezt.