Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Tegnap este jött a várt eső. Nagy széllel és villámlással. Ijesztő volt ahogy a szél tépázta a fákat. Környékemen is letört ágak jelezték a szél erejét. Sajnos a város más részén nagyobb károk keletkeztek. Tőből kicsavart fák, úttestre, autókra borult fák, ágak. Jég hála nem volt, de egy kiadós eső esett a nagy szél után.
    Ma elkerekeztem kenyérért, itthon pedig csak lassú üzemmódban dolgoztam. Még mindig meleg van.

    Holnapi event kiírását elolvastam, csinálom. Bahán nem bontottam semmit, ami röpi jön, annyi jön, csinálom szupertáppal.
     
    busika02, zsozso577, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  2. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó estét!

    Este kilenckor leballagtam az utcára, bóklásztam egy keveset, majd a ház előtti padon lecsücsülve pihegtem és néztem a forgalmat. Valaha ez volt a Budapest-Bécs országos főútvonal, de mára átvette szerepét az autópálya. Nem bánom, mert nagy volt előtte a forgalom. Forgalom még most is van, csak jóval kevesebb. Kevés az átmenő.

    A vadállatok jól vannak. Ma reggelre a beteg malacka előtt kifogyott a tálkából a száraz táp. Kapott is mindjárt, utána meg gyógyszert, majd később megint zöldet. Evett rendesen, nem kellett gyógytápot adnunk. Hál' istennek! Ette a szárazot, itta a vizet, mintha nem is lenne beteg. A másik sem beteg, meg persze a madaraim sem. Azt egyik sem közölte velem, hogy tetszik-e nekik EZ az időjárás, vagy ha mondták is, nem emberi nyelven.

    Délután morgott többször az ég, majd átrohant egy gyenge futózápor, ami a port sem verte el az úton. Lehet menni ismét a temetőbe öntözni. Az erkélyen lévő három tő paradicsomon már vannak pici zöld paradicsomok, de nem nagyobbak a csösznye magjánál. A paprika szépen virágzik, de nem látok rajta semmiféle bogyókezdeményt. Ezeket a feleségem öntözi szorgalmasan.

    Megyek, olvasok egy ideig, mert a lakásban még mindig meleg van. Ha álmosabb leszek, megpróbálok aludni.

    Jó éjt mindenkinek!
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  3. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét!
    Kicsit késő van, de talán még van, aki itt van.
    Szobarendezésbe fogtam, jól el is töltöttem vele az időt, de jó lett, tágasabb lett. Átrendeztem a bútorok egy részét, no és selejteztem is.
    Eventet elkezdtem, csinálom.

    Délután bejelentkeztek az unokák, holnap jönnek, pár napig itt lesznek. Hárman jönnek, örülök neki, jó lesz velük lenni! :) Gondolkodom és írom a listát, hogy délelőtt mit vásároljak a főzéshez. Szerencsére nem válogatósak, megesznek mindent, de azért a kedvükbe akarok járni. Elvégre a nagyik azért (is) vannak, hogy kényeztessék az unokákat! :)

    Meleg volt ma is, most estére kicsit hűlt már a levegő és a szél is fújdogál.

    Jó éjt, aludjatok jól!
     
    busika02, zsozso577, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  4. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Alvás megvolt, csak egyszer váltottam helyet az éjjel. Este kilenc után a kisebbik szobába zarándokoltam át, ott a bukóra nyitott ablak alá feküdtem le a heverőre. Aludtam éjjel egyig, akkor átmentem szokott helyemre, a nagyobbik szobába, a nyitott erkélyajtó előtti szivacsra és már aludtam is. Kis hengerpárna a kéz alá, hogy valami legyen a mancsom alatt, mert így kényelmes nekem. Más párna nem kell, fejem alá sem. Majdnem három volt, mikor arra ébredtem fel, hogy be kellene takarózni. De egyrészt csak futó gondolat volt, mert ott nincs mivel betakarózni, a takaró a rekamién van, lent a szivacson csak én vagyok alsó nadrágban. Még csak lepedő sem kell ebben a melegben. Másrészt meg felkeltem, tettem fel kávét, utána pár pityókát pucoltam meg, feltettem főni, mert a tegnapi pirított májhoz kell köret. Maradt ugyan párolt cékla egy kevés, de kellene mellé még valami. Már kész, kimegyek, leveszem, leöntöm a vizet és a mai főzéssel végeztem is. Remélem.

    Egy unoka a hét végén biztosan jön, viszi a dinnyemalacait haza. A másikról semmi hírem, csak annyit tudunk, hogy a keresztapjánál van, ott nyaral. A másik nagyik ilyenkor megpróbálnak valahová elmenni pár napra, mert a keresztapuékkal, - aki a győri nagyi "kicsi fia" - ikerházban laknak. De hogy a kicsi ne tudjon esetleg, végszükség esetén "odamenekülni", mert a kerítés egy az ikerház körül, jó, ha nincsenek otthon. Az apu, az anyu, de még a keresztapu és keresztanyu is sokkal szigorúbb, mint a nagyik bármelyike. De ha nincsenek otthon, akkor NINCS hová menekülni bánat idején. A kicsi kissé akaratos, akár csak az anyukája volt ennyi idősen, de arra bezzeg az anyuka nem akar emlékezni. :)

    Nincs mit tennem a farmon, a tegnap bevetett földeken még nem értek meg a hosszú érésű termények.

    További szép álmokat gazdák!
     
    busika02, -W-595-, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  5. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok,

    Olvasom, hogy ahol esett az eső, ott bizony károkat is csinált.Láttam én is egy videót, hogy mekkora jegek estek, félelmetes volt.

    Nagyon tetszenek a grafikai megoldások az az állatos eventen.Szorgalmasak is az állataim, ügyeskednek nagyon, persze annak megfelelően, ahogy én a terményeket tudom vinni értük.

    Kívánok mindenkinek nagyon szép és derűs napot...
     
    busika02, zsozso577, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  6. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Sziasztok gazdák!

    Ide is ígértek esőt, meg a következő napokra is, de ígérettel tele a padlás. Az én állatkáim is szorgalmasak, esznek, isznak, néha civakodnak. Holnap majd kiderül, hogy unokázunk-e a feleségemmel vagy majd csak később. Várjuk azt a levelet is, amelyikben tudatják a felségemmel, hogy a kivett minta széna vagy szalma. Szegényem idegeskedik, próbálom nyugtatni, de érthetően azon jár az esze. Róla van szó! Majd lesz valahogy.

    Jó eventezést és szép napokat mindenkinek!
     
    busika02, -W-595-, henrietta1223 és 2 más kedveli ezt.
  7. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok, szép estét!

    Tegnap előtt reggel, elbeszélgettem magammal....... mi ez a semmit tevés ... igaz, még túl sok mindent addig nem lehet tenni, míg nem készülnek el a dolgok - a parkettázás és a tolóajtós szekrény -
    Na de össze kaptam magam, és a kis szobába megpucoltam az ablakot, felmostam a linóleumot, és lesúroltam a festéket a tv kábelről - a festés után nem kellett sikálnom, mert mondtam a festőnek, hogy van téza szalag és a konektorokat, kapcsolót ragassza le, az ablakot fóliázza le, és a linóleumra is tegyen fóliát, a szoba ajtaját is levette addig míg azon a részen festett.
    Majd a fürdőszobát sikáltam ki, közben a mosógép öblitő tartályát kiszedtem - mert szokott benne maradni öblitő maradvány, és ha nem öblítem ki minden mosás után, akkor bele sűrűsödik és olyankor már kissé nehezebb kitakarítani. A szöszfogót is kicsavaroztam, és kimostam, abban meg olyan kocsonyás trutyi volt, nem sok de volt benne. Végül egy doboz mosógép tisztító szerrel elindítottam a programot.
    Anya piacra akart menni, és megbeszéltük, hogy ma reggel megyünk, és ott találkozunk, nem akarta, hogy hozzá menjek, és onnan induljunk, azt mondta, fel tud a buszra szállni. Hát én el is mentem a megbeszéltek szerint, és nézem, hogy hol merre van, de nem láttam sehol ( a piac előtt volt a találkozó megbeszélve ) ott téblábolok, hogy most akkor hogy is van, aztán felhívtam, hogy hol van, azt mondja, hát hol lenne, otthon van, mondom neki nem vagy jól vagy miért nem jöttél a piacra, én itt vagyok, azt mondja, tudhatnám, hogy ő csütörtökön nem megy piacra, mondom neki, de hát ma már péntek van, azt mondja na ne mondjam már, a válaszom, de de Anyukám ma péntek van, szörnyűlködött, hogy ő teljesen azt hitte ma csütörtök van, mondtam, semmi baj Anya, majd viszem ami kell, a válasza erre, na ő így nem tudja mi kell. De mivel, beszélgettük a héten, hogy mit akar venni - nem sok mindent - megvettem és elvittem neki. Lecseréltem a kötést a fején és megint dél is elmúlt mire haza értem.
    Ha minden a tervek szerint alakul, vasárnap jön a fiam és a menyem - az unokák most nem jönnek a másik nagyival lesznek - és lerakják a parkettát és gondolom, azt is megtudom, mikor lesz kész a tolóajtós szekrény - annyit tudok, hogy össze van rakva, de még a sinek és a tolóajtók hiányoznak. Sürgetni nem akarom, mert tudom, hogy nincs elfelejtve és azt is tudom, hogy sok munkája van.

    Az eventet, tegnap megcsináltam.

    Judit, szuper jó napjaid lesznek az unokákkal!

    Tihamér, reméljük a levélben semmi rosszat nem fognak közölni.

    Itt a napokban nem volt az a nagy kánikula, ma délután volt egy kiadós de csendes eső is, kellemes lett a levegő.

    Szép hétvégét kívánok Mindenkinek!
     
  8. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Üdv Gazdatársak!

    40 év és 67 nap után a mai nappal új vizekre evezek,költözködök.
    Bővebben kb egy hét múlva.

    Tihamér! Nagyon szorítok Értetek!!!!



    Én kedden voltam kontrollon: DAGANATMENTES VAGYOK!!!!!!!
     
  9. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ilona... örülök a mentességednek!
    Várom, a hosszabb írásod....aztán vigyázz magadra az új vizeken!

    Tihamér ...drukkolok, hogy az eredmény jobb legyen a vártnál!
    Hétvégén jó unokázást!

    Ági...Anyudnak jobbulást...gyógyulgat az a seb?
    Kitartást a nagy munkához! Nekem is voltak olyan napok amikor nem tudtam, mit csinálni.
    Akkor szidtam magam, hogy miért nem mentem bele az egy hetes változatba....Ám amikor megnyugodtam, tudtam,
    hogy jól döntöttem....de meg lett és nálad is meg lesz minden!

    Judit...neked jó unokázást!

    Géza...Lányodék aztán rendben hazajöttek? Azért jól érezték magukat?

    Voltam otthon....az elindulás elég körülményes volt...elaludtam....vihar volt...aztán még vonatpótló is nehezített!
    Kicsit megkésve...de hazaértem.
    Ott utána kezdődött a vihar!.... vihar volt...dörgött meg villámlott...de nem rombolt! Amikor az eső esett...akkor már a szél nem fújt és nem is dörgött.
    Új szomszéd van Anyunak és két bernáthegyije van! Félnek a dörgéstől .....aztán a kutyák Anyura voltak bízva.
    Menekültek volna az udvarról teljesen bevadultak....Én még kutyát nem láttam, ennyire bevadulva...rázták ...harapták...tépték
    a magasított kerítést. Aztán az egyik beszorult a kerítésbe. Aztán Anyu lement...a beszorultat visszaparancsolta az udvarra...szerencsére
    arra tudott kuszni...csak kifelé nem! Beterelte őket a kenelbe....rájuk zárta....mire Anyu felért...kitörtek...kezdődött minden előlről.
    Számomra ez kész rémálom volt....én fentről néztem....nem mertem volna bemenni hozzájuk....még akkor sem, ha ismernek.
    Mondtam is Anyunak, hogy veszélyesen bátor bolt!

    Az Eventet tegnap befejeztem...egy pici gyorsítással
    A gyopárossal továbbra sem haladok...sokszor el felejtek odamenni.

    Szép hétvégét
     
    Samborg, _Ilona49_, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok!

    Igen, rendben haza értek. Amikor a tűz elérte a szállásukat, elindultak lejjebb, közben beszéltek valakivel telefonon, mert a szállásadójuk ott hagyta őket. Valami szállásinfót hívtak fel, aki végül is talált nekik és az előzővel is felvette a kapcsolatot. 150 km- el odébb volt, de azt mondták, szebb volt, mint az előző. Közel 9 órás volt az útjuk haza fele is, ahogy vőm mondta. Jövőre Törökországba készülnek, repülővel.
    Nagyon meleg van itt nyugaton. Volt a házban kikérő, jó volt látni. Nagyon ritka már az esküvő szerintem. Kis fiatalok, nagyon szerelmesek voltak, ahogy láttam. :)
    Farmon csak a jelenlétit töltöm mostanában, Gyopin meg alapképzésre iratkoztam be. :D
     
    -elzemari-, _Ilona49_, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Ilona, nagyon, nagyon örülök, hogy költözöl! Ez azt jelenti, hogy végre sikerült eladnod a házat és helyette venni egy olyat, ami a mostani életednek megfelel! Drukkolok a továbbiakhoz is, hogy gyorsan és bonyodalmak nélkül oldódjanak meg a dolgok! Nem kevésbé örülök annak is, hogy a kontrolleredményed szuper! Maradjon is így még nagyon sokáig!

    Ági, nálad most folynak a munkák és hamarosan végére is érsz a nagy munkáknak, utána már csak élvezned kell a szép tiszta lakást, az új bútoraid!
    Anyukádnál már megengedett, hogy néha ne tudja milyen nap van. Másnál is előfordul, aki még a nyolcvanat sem közelíti meg.

    Zsozsó, most akkor összejött több minden, amit tudtál volna nélkülözni. Azokhoz a kutyákhoz biztos, hogy én sem mentem volna. Kutyákban nem bízom, tisztes távolságot tartok tőlük

    Zs_Apja, örülök, hogy a lányodék nyaralása végül jól sikerült!

    Néhány napot kihagytam az unokák miatt, de ez így a jó! Itt voltak hárman és remekül éreztük magunkat! A két nagy már a maga útját járja, voltak barátoknál, meg a városban lévő, számukra érdekes néhány programon. A kicsivel, aki hat éves mentem játszótérre és vittem kreatív foglalkozásra a közeli könyvtárba. Közben persze főztem és amikor mindenki itthon volt, akkor társasoztunk, memóriajátékot játszottunk, elbújt tárgyakat kerestünk egy nagyon szórakoztató könyvben, stb.
    Aranyosak voltak, hamar eltelt az idő, én meg jól elfáradtam.

    Az eventhez a gazt aránylag hamar letermeltem, de az állatok ébresztgetéséhez ma fogtam hozzá. A farmra reggel és este néztem be csak rövid időre. Kedven sem nagyon vo9lt hozzá, mert jobb volt az unokákkal együtt lenni.

    Szerencsére az a nagy meleg megszűnt, így elviselhető volt a levegő hőmérséklete. Éjszaka meg jobban lehűlt, ennek következtében a nappaliban, szobákban 24 fok volt a legmagasabb.
     
    -elzemari-, -W-595-, apja_72 és 3 más kedveli ezt.
  12. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó napot!

    A NYÁRI KALENDÁRIUMOT csak az ÓRA alatt (bal fül) találtam meg, nem a szokott helyén.
    Most tudtam bejönni tegnap reggel óta. Még kutakodok, MI VAN, mi nincs.
     
    -elzemari-, busika02, _Ilona49_ és 2 más kedveli ezt.
  13. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Én tegnap kb. déltől nem tudtam belépni.
    Hivatalos még nincs...legalábbis én nem láttam...csak azt amit tegnap írtak!
    Most aztán megyek a kicsikre...azokon tegnap sem voltam.
     
    -elzemari-, busika02, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Én tegnap reggel - de az nagyon korán volt - tudtam farmozni, de este már nem.
    Tegnap korán reggel babázni mentem :inlove:.
    Kora délután haza jöttem, - leváltott a másik nagyi - és Anyához mentem, de közben két gyógyszertárban is voltam, mert kiakartam váltani az antibiotikumot, de nem kaptam - ma reggel elmentem egy harmadik gyógyszertárba és ott volt.
    Vasárnap a parketta le lett rakva :inlove:, nagyon klassz és szép lett :inlove: a szegőt viszont ki kell cserélni, mert eléggé eltér ( nem egy helyen vettük :oops: ).
    Az ágyam is vissza került a helyére, a komódot is behozták, a szekrény is készülőben van.

    Zsozso, sajnos nem gyógyul sem a lába sem a fején lévő seb Anyának, levedzik, a környéke piros gyulladt és fáj neki :cry:.
    A te Anyukád nagyon bátor volt, hogy a két hatalmas bevadult kutyák közé ment.

    Apja, örülök, hogy a lányodéknak jól sikerült a nyaralás.

    Judit, nagyon jól teltek a napjaid az unokákkal.

    Ilona, nagyon örülök, hogy végre jó irányba lesz változás az életedben, az meg szuper, hogy mentes vagy, szívből kívánom, hogy így is maradjon.
    Várjuk, a részleteket!

    Tihamér, megkaptátok a várva várt papírt ? és milyen lett az eredmény?

    Itt ma nem volt kánikula, de fülledt meleg volt egész nap.
     
    -elzemari-, busika02, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Szembesültem vele, hogy szeretek farmozni és bizony hiányzott az elmúlt időszakban! Bizakodjunk, hogy helyreállt minden és az elkövetkező időszakban helyére kerülnek a dolgok!
    Néhány gazdatárs hozzászólását olvasva a fórumon elképedtem, hogy mennyire agresszívak, követelőzők tudnak lenni. Nem azt mondom, hogy engem nem bosszantott, de tudomásul vettem, hogy ez van és kész. Nem értem azt sem, hogy olyanok, akik több éve játszanak, olyan kérdéseket tettek fel, amire a választ tudni kellene már. (12 FA -ért kibontották a tegnapi ajándékot, holott nem is oly rég erre is volt példa, hogy utólag megkaptuk)

    Ági, sajnálom, hogy Anyukád állapota nem javul! Kívánom, hogy legyen fordulat és gyógyuljon hamar meg!
    Örömmel olvasom, hogy szép lett a szobád, a szegőléc kicserélése meg már apró dolog, hamar kész lesz az is!

    Zsozsó, már van hivatalos, gondolom olvastad!

    Tihamér, köszi! Volt már máskor is, hogy ott találtam meg, nekem nem okozott gondot a megtalálása.

    Eventet befejeztem, a gyopároson pedig pár napja elköszöntem Alicétől és Fülestől is.

    Meleg volt ma is délelőtt, délután pedig borús lett, de sajnos egy jó eső nem esett. A levegő hőmérséklete csökkent és a szél is lengedez, valamint távoli moraj hallatszik.

    Jó játékot, ami legyen zökkenőmentes! :)
     
    -elzemari-, henrietta1223, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  16. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Végeztem a kicsiken...azokon várom a szkrip-t...ha nem lesz...az sem baj....ott nem foglalkozom annyira a dolgokkal.
    Itt a nagyon nem volt kiesésem....hiszen reggel és délelőtt még tudtam tenni-venni a farmon....most meg megint.
    Persze újratervezésem az volt!
    Oh...éééés rájöttem arra, hogy mennyire része az életemnek a farm! Hiányzott....és persze nem terveztem, hogy nem lesz többet!

    Judit...igen olvastam a hivatalost és remélni tudom, hogy nem fog megismétlődni!
    Nem is tudom, hogy mit kívánnék...ennek a rosszindulatú és okos embernek...vagy embereknek!

    Ági...Aloe-verát próbáltátok már a sebre....és persze jó a napfény is !...bár, ha jó emlékszem nektek van lámpátok is!
    Azt nem ismerem. De mielőtt átkötnétek a sebet és főleg . ha van időtök és süt a nap....napoztassátok!
     
    -elzemari-, henrietta1223, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Hírek / Újság alatt 5 információ fér el, ebben most nem volt benne a Nyári kalendárium.
    De szerencsére ez is több helyről elérhető mindig.
    A Városban a Főtérről és az Event órából is :)
    upload_2023-7-26_7-17-8.png
    [​IMG]

    Itt találod a megjelent tájékoztatót, ha esetleg még nem olvastad:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...semények-újratervezéséről.23839/#post-1333631
     
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ma már kedvünkre farmozhattunk, bízzunk benne, hogy így marad a továbbiakban is!
    Fórumot olvasva már felbosszantom magam, hogy mennyi érthetetlen és türelmetlen ember van. Arról nem is beszélve, hogy lusták visszaolvasni akár 1-2 hozzászólást is, mert ott már sokadjára ott a válasz a kérdésükre.

    Az éjszaka szinte végig esett és napközben is szemerkélt nem egyszer. Levegő lehűlt, ami jó, de nem élvezzük sokáig, mert újra jön a meleg.

    Sóskalevest főztem és gombás spagettit. Kovászos uborka második adagja fogy. de annyi uborkám terem, hogy már nem bírom elfogyasztani. Paradicsomom is nagyon sok van, eszem sokat belőle reggelire és vacsorához is.

    Event kiírását elolvastam, nem elfelejteni, hogy 16 órakor kezdődik, meg kinyit a teliholdas és még néhány esemény társul mellé.

    Bár még mindig nem beszéltem meg magammal, hogy miért is jó nekem a Gyopáros, ennek ellenére lanovkázom, ha már a farmon vagyok. Ez a játék kimaradás még arra is ráébresztett, hogy ez a fránya gyopáros is hiányzott a farm mellett.
    Lehet függő vagyok??? Hmm, gyanús!

    Fiamék tegnapelőtt foglaltak szállást Horvátországba és ma már ott is vannak, már jöttek a csodás fotók. :)

    S most jött az újabb hír, hogy felvételt nyert az egyetemre sorban a második unokám is! :):):)
     
  19. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Judit gratulálok az unokádnak!...és persze neked is az unokádhoz!
    Én nem idegesítem fel magam...azzal, hogy ki és mit ír....vannak értetlen emberek...elég sokan.
    Így is sok minden van amit rágódok!....aztán persze a felét el kellen engednem!

    Az éjszaka sem hozta meg számomra a felvilágosodást....az eventtel kapcsolatban.
    Aztán lehet csak felszaporítok aztán megint hosszút ültetek...de lehet akkor már világosan fogom látni....mit hol és hogyan!

    A gyopárral kapcsolatban...továbbra is nagyon lassan haladok...most megyek és szétnézek....mi az az újdonság?

    Lesz kompenzációs csomag...nézzetek meg! Majd a Hírek felületéről lehet átvenni.

    Ilona...mikor fogsz többet írni magadról? Én nagyon várom a jó híreket!

    Tegnap beszéltem Lajossal....azt nem mondta, hogy jól van....mert sok problémája van...de meg van....és ez a lényeg!
    Műtétre vár...ami a tervek szerint szept. 1-én lesz Debrecenben. Én meg drukkolok neki, hogy addig ne jöjjön semmi
    közbe...ami miatt halasztania kellene...és persze jól sikerüljön a mütét! Drukk...Drukk!
    Aztán a javulást útjára fog lépni!.....és aktívan itt lesz köztünk!
     
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Zsozsó, köszönöm szépen, átadom!
    Köszi a Lajosról hozott hírt is! Részemről is drukk, drukk! Meg fogom látogatni, amennyiben megengedi, amikor itt lesz!

    Délelőtti elfoglaltságom után, délután 16-tól a gép előtt ülök. Gazok szépen szaporodnak a farmon is és a teliholdason is. Gazdaköribe nem fogom most letenyészteni a zombijuhokat, majd kész lesz valamikor, de a kupit teleraktam, mert az egytápost ki szeretném használni.
    A gopároson tetszenek az újítások, végre növelték a tárolók befogadóképességét és az is jó, hogy egyszerre több fát, vagy növényt is lehet gyártani.
    Kompenzációt átvettem, köszönet érte!
     
    busika02, -elzemari-, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.