Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok...

    Kedves Ilona, [​IMG]
    mit is mondhatnék mára, szépet és jót,ám helyette hoztam a talicskát, benne a szeretetem virágaival. Ha nézed a rózsacsodát a szellőre bíztam az illatát. Gondolunk Rád a névnapon, kívánunk boldog névnapot!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 18.8.23
    -W-595-, busika02, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  2. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Mosolygós szép estét!
    Szívből köszönöm a névnapi jókívánságokat, a csodálatos ,illatozó virágcsokrokat, ajándékokat.
    A lehetőségeimhez képest egy kis édességgel igyekeztem viszonozni, Fogyasszátok jó étvággyal.
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2023/08/20/0d1f5e050014746e04083dec31f0e1ec.jpg

    Csacska! Gyógyulj gyorsan....remélem nem romlott az állapotod....nélküled árvák vagyunk.
    "Nincs itthon a macska,...az egerek sem cincognak"
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.23
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Merre jártok ebben a nagy melegben?
    Judit hogy vagy?

    Titkost vett valaki? Vettem és lett is az új ólból....nem is egy darab...hanem kettő! Nálam ilyen még nem volt!

    Az eventtel haladok...tegnap este kész lett a felhő...és még termelek tovább. A szezonpont az biztos, hogy kell és
    még néhány super dolgot szednék ki. Ládákért nem adok állatokat...egyelőre azt gondolom!

    Huhhhh...látom, hogy csúszásban vagyok! Készülök...ne hogy lemaradjak a buszról!

    Szép Ünnepi napot kívánok!
     
    -W-595-, busika02, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot, szép ünnepet!

    Augusztus 20-a az Új Kenyér ünnepe is.
    A hagyomány szerint az aratás után, Szent István napon sütötték az új búzából készült első kenyeret. Ezért nevezték augusztus hónapot az új kenyér havának.


    Mi juthat eszünkbe Augusztus 20-ról? - eszünkbe jut Szent István; az államalapítás; az új kenyér; az alkotmány és a Szent Korona ünnepe.
    Másként fogalmazva: Magyarország nemzeti és állami ünnepe – I. István király temetésének és szentté avatásának évfordulója; Szent István király ünnepe; az Új Kenyér ünnepe; valamint 1949 és 1989 között a Magyar Népköztársaság Alkotmányának hivatalos állami ünnepe; 1991-től a Magyar Köztársaság hivatalos ünnep
    upload_2023-8-20_15-50-25.jpeg
     
    -W-595-, busika02, -elzemari- és 5 más kedveli ezt.
  5. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Üdv Gazdatársak!
    Csacskám! Köszönet az ünnepi megemlékezésért.....de kivételesen most nem igazán örülök neki.
    Gyanús vagy, roppant gyanús! Napok óta sokan aggódunk az egészségi állapotod miatt, de arról egy betűt sem írtál.
    Szeretném ha néhány szóval tájékoztatnál, hogy ne fantáziáljak rosszat, tévesen.Hogy vagy??? Mit mondott az orvos.

    Ági! Te sem írsz arról, hogy van édesanyád?
    Gratulálok az új gardróbodhoz.
    Kérdezni szeretném tőled: Hogy használod a földről el nem érhető polcokat ? Én egyenlőre azokat nem tudtam birtokba venni,a létra a rossz térdem,meg a kótyagos fejem miatt rizikós.Tudsz valami jó tanácsot adni?

    Tihamér! Örülök, hogy életed értelmének jól sikerült a műtétje. Nagy kőtöl szabadultatok. Kényeztesd csak még nagyon sokáig.....Olyan nagyon írigyellek Bennetket!
    Ami a hsz-ed törlését illeti : én is jártam így néhányszor. Bosszantó de tedd túl magad rajta.Ne foglalkozz vele ! Írj! csak a magad kedvére és a mi örömünkre, mert mindig öröm olvasni az írásaid!!!!

    Zsozso! Neked is gratulálok a sikeres lakás- és erkély felújításhoz. Használd örömmel és jó egészséggel.

    Aratás idő van,talán megint tudok az 1-es házikóba beszállítani .Ezt az eventet nagyon elbaltáztam. Csak gyártottam meg vásároltam a katicákat újból és újból. Megérdemlem...aki a valós tapasztalatait .. . mármint: ha elakadok valamiben eredményes dolog segítséget kérni az okosabbtól.... a játékban nem tudja időben hasznosítani az megérdemli a "büntetést".
    Végül csak átolvastam a "csevegőt" és "megvilágosodtam".Katica sokszorosítás beszüntetve, túlgyártott bogárkák mehetnek a piacra, nagyon jó ára van.
    Még 3-4 eventnövény ültetés és talán meg lesz a felhő, a kitehetők már a helyüket várják a pajtában.

    Betegeknek,gyengélkedőknek gyógyulást...sok-sok pozitív energia és vitamin.

    Ahogy azt Móricka elképzeli: arattam,vetettem,eredmény 304 hasznosítható eventnövény,370 kellene,következő aratás 24 órakor lehet,hogy addigra már húzom a lóbőrt.

    0,40 óra, szundiztam egy jó sort,felébredtem....az ágyamtól egy lépés a gép,bekapcsoltam....vakoskodom mert villanyt nem oltottam, az messzebb van, csak a monitor világításánál tapogatom a betűket... egy 3 órás munkás aktivizálva, megérte : aratás, 407 eventgaz...elég a felhőhöz,beüzemelve.
    Nyugodtan csicsikálhatok tovább.
    Aludjatok jól Ti is, álmodjatok szépeket,ébredjetek vidáman....ágyról lelépés csakis jobb lábbal!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.8.23
    -W-595-, busika02, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.
  6. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A játék ma sem működött 1-2 vagy több órán át.
    Tegnap sikerült a felhőt megszereznem, de még ültetem az egazt.
    Vettem 2x10 db titokólat ( pedig mindig mondom nem veszek ) de nem lett naphal medencém.

    Ma délelőtt babáztam :inlove:, annyira cuki a kicsi, már mond szavakat, de amit nem tud mondani azt elmutogatja, hogy mit szeretne.
    A pakolászással már elég jól állok, vannak még hiányosságok, de majd alakul.

    Zsozso, gratulálok a naphal medencédhez!

    Ilona, a létránál nincs jobb ötletem, én azt használom, kapaszkodni lehet benne, én is óvatosan mászok már.
    Van egy 2 lépcsős fellépőm is, de ezt csak a konyhában használom.
    Anyukám, köszönöm el van, szinte minden nap megyek hozzá, már merészebben el-el megy egyedül is a boltokba, igaz sokat nem szokott vásárolni, mert nem bírja haza vinni. A múlt héten együtt voltunk - busszal - a tescoban, mert szét nyithatós ruha szárítót akart venni, akciósan vettünk is. Másnap a piacra mentünk, vásárolt és én voltam a házhoz szállító.
    A füle mögötti elváltozás, már nem levedzik, de a környéke piros, nem fáj neki csak bizsereg.
    A héten megyünk vérvételre, majd MR vizsgálatra, de már most mondja, mindegy mit mutat majd az MR ő bizony nem akarja, a műtétet.
    A lába, viszont nagyon csúnya, levedzik, dagadt és fáj .

    Az ágyról lelépés nálam is csak jobb lábbal működik :);).

    Judit, sajnálom, hogy még nem gyógyultál meg.
    Remélem hamarosan teljesen rendbe jössz.
     
    busika02, -elzemari-, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét mindenkinek!

    Ilona, nem volt mit írni. Csak rosszat nem akartam. Ismerős??

    Ági, bízzunk benne, hogy nem fog nagyon rossz eredmény születni!

    Olvasni szorgalmasan olvastalak benneteket, az írás az maradt legtöbbször.
    Makacs vírust szedtem össze, mert még most sem vagyok teljesen jól, de azért már sokkal jobban vagyok. A nagy meleg is megvisel, nehezen viselem. Sikerült leadnom 3 kg-t, bár ennyi nem volt tervben. Nincs étvágyam, csak erőltetem magamba az ennivalót. Aludni tudnék még most is nagyon sokat.
    Sehova nem mentünk a hétvégén, csak pihenés volt. Akaratom ellenére megfertőztem a pátyolgatóm, így most fordult a helyzet, mert én vagyok jobban és én pátyolgatok. Lesz ez még jobb is, kitartok!
    Farmozás minimális volt, farmon hosszú gaz, eventesen pedig segítség volt.
    Virágkarnevált a tévében néztük, most ennyire futotta az erőnkből.
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  8. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Judit...neked és a pátyolgatódnak teljes gyógyulást kívánok!

    Ági...ha csak egy kisebb műtét lenne Anyudnak....gondolom, azért beleegyezik. Javulást kívánok neki.
    Sajnálom, hogy nem lett Naphal medencéd.

    Ilona...én is létrázom....úgy, mint Áginak... nekem is több van a lakásban. Nagyon igyekszem mindent úgy elhelyezni, hogy
    elérjem, mert a nagy létrát nem szívesen használom....a kicsit meg napi szinten előveszem.

    Az e-gazt én is termelem tovább...de aztán lehet, hogy már nem használom el...mert amit szerettem volna...azt már kiszedtem.
     
    busika02, henrietta1223, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  9. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Mosolygós ,nyugodt,boldog éjszakát!
    A lelki egyensúlyom helyre állt.
    Csacska! örülök,hogy gyógyulgatsz. Szokatlan Tőled az ilyen elhúzódó gyengélkedés,azért aggódttam nagyon.Vigyázz Magadra és a pátyolgatódra.
    Ági,Zsozsö! Köszönöm a jó tanácsot....marad a létrázás.

    Naphalam nekem se lett,igaz én nem vettem csomagot. A titkosokkal általában hadilábon állok,...olyan 20 az 1 arányban örvendeztetnek meg.A szezont viszont sikerült befejezni,így már 2 pelikánól boldog tulajdonosa vagyok.
    A piacozást túlzásba vittem...több mint 100 millió csenőpengével gyarapodtam ugyan,de a saját továbbhaladásom lehetőségét is sikerült eladni.Most termelgethetek megint magamnak.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.23
    busika02, henrietta1223, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  10. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok...

    El vagyok keseredve, én meg voltam győződve, hogy ma szerda van, és tessék csak kedd.Ez nem is lenne baj, de el olvastam az eventet és miután láttam, hogy már késésben vagyok a 14 órához viszonyítva, még a 200-as bónuszomat is bedobtam.
    Lehet hogy azért , mert nagyon belemerültem a konyhai munkámba.
    Ma gondoltam egyet, és hazafelé megvettem a hozzávalókat és nekiláttam az ajvár elkészítésének.Nagyon szeretem piritóssal, néha egy kis reszelt sajtot is teszek rá.Kicsit dolgos, de nagyon megérii.Már évek óta nem készítettem, pontosabban , mióta a Papa nincs itthon, azóta.
    Azt tervezem, aztán majd kiderül mi lesz belőle, hogy a régi cimboráimat meghívom és akkor ezzel kínálom meg őket, ilyet úgy sem készit egyik sem.

    Tegnap nem sokáig voltam a gazdaságban, mert amikor fogtam a kapát, hogy megyek a dolgomra, csak a virág forgott nekem.Na ebből elég, és itt hagytam mindent és felé sem néztem utána.Majd talán holnap.

    Judit,
    szívből örülök, hogy jobban vagy. .ű
    Ilona kedves,
    én a létra helyett egy kis sámlit használok, ami mindig az asztal alatt van, igaz mostanában a lábam alatt, amikor ütöm a billentyú
    üket.Azzal teszem magam hasznossá, ha szükséges a kisebb dolgok eléréséhez, a többihez a létra marad.,,..

    Legyetek mosolygósak....
     
    busika02, henrietta1223, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Sokszor írtam már, hogy a piac nem vonzott soha, mondjuk ezután sem fog. Most viszont rájöttem, hogy ami az eventbe kell, azt jól ellehet adni. :D Látom, hogy mennyit szereztél, szerintem tízzel megszorozhatom, ami nekem bejött, pedig csak 4 ajánlatot tettem, ha igaz. Képet is tudnék hozni, de nincs jelentősége.
    Sámlit én is szerettem. Nálunk a konyhában van. :D Régi lakásban sokat ültünk ott, a radiátor előtt volt. Ide nem építettek be anno, így csak alacsony székként üzemel. :D
     
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek! - és hűvösebbet!

    Létra ügyben én igen lusta vagyok. A könnyű kis létrám a garázsban van, amit ugye be kell hozni, fel kell állítani, majd használat után vissza a helyére. No, ezt úgy szoktam leegyszerűsíteni, hogy létra helyett a konyhai székre állok. Amennyiben az még alacsony, akkor a konyhai székre felteszem a kis zsámolyt és arra állok. Természetesen csak akkor, ha valami kis könnyű dolgot kell levennem, vagy visszatennem. Mindezt csinálom addig, míg egyszer le nem esem és össze nem töröm magam. Amikor ez megtörténik, onnantól fogva biztos, hogy a létrámat fogom használni. Jelenleg csak nagyobb dolgok felrakásánál használom. Pl. függönymosás. Tudom felelőtlen vagyok, nyugodtan szidjatok össze, megérdemlem!

    Amennyiben nem lett volna ma is harmincvalahány fok, akkor már tuti remekül éreztem volna magam. Reggel elmentem fodrászhoz, nagyon esedékes volt már. Déli órákban, délután csak bent voltam, majd estefele mentem ki a kertbe locsolni.

    Eventes területem még mindig van gaz, magam sem tudom, hogy miért, mert már kiszedtem azokat a dolgokat, amit szerettem volna.
    Holnapi event kiírását elolvastam, nem nagyon tetszik az a szivárványos kacsa.
     
    -W-595-, busika02, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  13. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Füstölgök...mérgelődök!
    Nem jó a játék....tegnap is voltak időszakok amikor nem lehetett belépni!
    Erre betesznek egy anyag- és időigényes eventet! Nem gondolkoznak?
    Nahh...szóval elkezdtem az eventet. A kerék nem volt kegyes hozzám! Bezzeg a századik ólakból most is lett!
    A minijátékkal még várok....ámbár még nincs is sok. Tegnap három kis farmon lejátszottam a grátiszt....az eredmény
    nagyon változó lett....de egyik sem lett kimagaslóan jó!

    Ez a meleg csökkenhetne már! Nekem ez már sok...shock!!!!
     
    -W-595-, busika02, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  14. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét!

    Zsozsó kedves, ne mérgelődj, nem leszel előrébb vele!
    Igazad van amúgy, mert ez az event nagyon időigényes és a gazból is sok kell, ha mindent szeretnénk.
    Fortuna adott egy 100%-os bónuszt, így tegnap kicsit megtoltam, de mától csak sima termelés megy nálam. Minijátékból vagy 5-6 db-t játszottam le, de sok időbe telt és nem is értem el kiugró eredményt. Cél a felfő, utána meg majd lesz valahogy.

    Babot fosztok a valósban. Nyugdíjas ülő munka, de bizony az ujjamat már érzem. Csinálom hősiesen, én vállaltam a segítést. Van két nagy zsákkal...:mad:;):cry:Milyen finom lesz majd a babgulyás belőle! :p:)
     
    -W-595-, henrietta1223, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  15. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok...

    Piszok meleg van ma megint....

    Zsozso,
    ne mérgelődjél nem ér annyit.Ha nekem a virág forog csak forog, úgy ott hagyom mint Szent Pál az oláhokat.
    Nah, meg is néztem, hogy vajon honnan ered ez a mondás, mert valahonnét csak megszületett..

    Az internetes keresés eredménye a következő magyarázat:

    "...a vaslábi oláhok megérkeztek a faluba és a földesúr mindjárt templomot ígért nekik. Meg is épült, fel is cifrázták szépen, s aztán kellett belé szentkép is. Többek között a kopasz Szent Pált is megfestették egy híres oláhtoplicai piktorral, annak a képnek a mása pedig erőst hasonlított a tekerőpataki bíróhoz.
    Na ennek hamar híre futott, mert egy tekerőpataki ember bément a templomba és szemügyre vette az oltárt. Akkor a tekerőpatakiak, akik nem akarták, hogy ekkora csúfság essék rajtuk, még azon éjjel ellopták a templomból, és helyette hagytak ott egy krajcárt. A vaslábi atyafiak mindjárt újólag megfestették, de a piktor bárhányszor csinált új képet, mindannyiszor furfangosan ellopták. Hiába őrizték éjjel-nappal, hajnalra mindig hűlt helye maradt csak.
    Egy idő múlva belátták, hogy hiába szeretnék, hogy Szent Pál az ő falujokat védelmezze, Szent Pál mindig sarkon fordult és nagy hertelen otthagyta őket. Nem is kereszteltek a faluban hosszú ideig egy gyermeket sem Pál apostol nevére, pedig nagy szentjük az az oláhoknak is..."
    Forrás: [link] via [link]


    A játék húzogatós része valami pocsékul megy nekem, jelenleg a 21 lejátszott játéknál tartok, a másik oldal az csapnivaló.Na de ez van.

    Judit,
    hirtalen azt gondoltam, hogy ezt mind a kertedben termett, de ahogy tovább olvasom, ez segítés...Én már csak a mirelit 40 dekagrammos tasakot vásárolom, mióta nincsen kertem.Előtte ott volt egy zöldséges, és mindig valami nagyon finom tarkababot tudtam venni.Ám ez már nem múködik.

    További szép és vidám napot kívánok...
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.23
    -W-595-, henrietta1223, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Lajos, szeretettel köszöntelek névnapod alkalmából! Jobbakat kívánok, mint van, mihamarabbi gyógyulást, hogy újra itt legyél közöttünk! Gyümölcsöket hoztam, nem italt, kell a vitamin!
    upload_2023-8-25_14-50-46.jpeg

    Marika, itt is nagy a meleg, de ki kell tartanunk, el kell viselnünk, más megoldás nincs. Limonádé, dinnye valamelyest segít.
    Event halad, de a minijátékot nem szeretem. Ma estére, vagy holnap a felhőig eljutok, utána meg majd meglátom, hogy meddig jutok.
    A változatosság kedvéért megyek a teraszra babot fosztani... Marika, igen, nem nálam termett, fosztani segítek,k meg persze annyit hagyok meg magamnak, amennyit akarok. Nyilván fogak is hagyni, de nem túl sokat.

    Mivel nincs elég virágom,xDxD, így vettem 80 tulipánhagymát. Nagyon baráti áron van most a Lid...ben. Cserepekbe, ládákba fogom ültetni, mert a kertemben ami volt, azt a vakond mind kitúrta, megette, vagy nem tudom mit csinált vele, de tavasszal nem volt 5 tő tulipánom sem, pedig volt hagyma a földben sok.No, most így tolok ki a vakonddal!
     
    -W-595-, busika02, henrietta1223 és 5 más kedveli ezt.
  17. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Lajos....köszöntelek névnapod alkalmából. Szebbet és jobbat a jövőben!
    Remélem jól vagy....a közelgő műtéted előtt!

    Az e-gazt termelem...szépen, lassan. A kerék azóta sem adott semmit sem. Most Jack van aktiválva.
    Az esti aratással meg lesz....a 35 minijáték...aztán, mikor lesz lejátszva...az egyelőre titok...hétvégén valamikor.
     
    -W-595-, busika02, -elzemari- és 5 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nekem is jött bónusz rendesen. :) Elültettem, majd elmentünk a szokásos pénteki bevásárlásra. Feleségem kiraktam pennynél, én elmentem tankolni, vissza fele bementem cigit venni. beülök a kocsiba, start gomb, egy kattanás és ennyi. :D Addig próbálkoztam, hogy a végén már az elektronika védőszentjét kezdtem illetni különféle jelzőkkel. :D
    A vége az lett, hogy szólnom kellett a szerelőmnek. Hál Isten itthon voltunk, hamar oda jött és kiderült, hogy az akksi merült le. :(
    Érdekes, mert semmi előjele nem volt. Na mindegy, reggel jön, hoz egy újat és indulunk a Balcsira. Bónuszoknak majd integetek. :D
    Lányom itthon vannak, eljönnek ők is.
     
  19. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Mosolygós szép napot!

    Öcsi/kém/! Innen is kívánok Neked sok-sok erőt,bátorságot a sikeres műtétekhez,mielőbbi gyógyulást!!!!

    Az eventet 3 lejátszott mini után befejeztem,nem idegelem magam tovább." Ami nem megy azt ne erőltessem"! Úgy jó megközelítéssel 200 volt az átlagom.

    Gyopárost el se kezdtem.Nagyon felháborított az újabb játék a játékban. Annyi de annyi növényünk,fánk, állatunk unatkozik a pajtában,türelmetlen áhitattal várva ,hogy mielőbb hasznosíthassák magukat.Nem hiszem,hogy a fejlesztőknek nagyobb megerőltetést jelentett volna a meglévő késztetek hasznosítása. A játékostársak is jobban örültek volna,egy ilyen ötletes,kreatív megoldásnak.

    A magasabban lévő tárolóhelyek birtokbavétele várat magára.A magaslati levegővételt biztosító ....anyósomtól örökölt...kedvenc kissámlim a költözködések során elveszett,a szobalétrám 45 év szolgálat után nyugdíjba vonult.Újabb segédeszköz beszerzésére egyenlőre nincs türelmem. Szívem szerint ugyanis asztalossal készítettnék egy háromlépcsős,kapaszkodós létrát... úgy vélem az felelne meg az egészségi állapotomnak.....lassan érünk messzire .

    Géza! Kellemes nyaralást,jó .locsi-pocsit,és főleg jó időt.
     
    -W-595-, busika02, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép napot Mindenkinek!

    Zsozsó, jó játékot a minihez! Türelem és térlátás jó, ha van.

    Zs_Apja, jól kibabrált veled a kocsi, de még jó, hogy csak ennyi a baja, mert az könnyen orvosolható! Jó pihenést, jó kikapcsolódást!

    Ilona, türelem! Nem mondom, hogy frissítő és üde a minijáték, de meg tudod csinálni! Ne add fel!

    Ma sem fázunk, nálunk ezerrel süt a nap és a hajnali órákban sem nagyon csökken a hőmérséklet 20 fok alá. Hajnali ablaknyitogatás, majd 9 óra körül ablakok bezárása és így tudom a nappaliban a 25 fokot őrizni. Sajnos a tetőtérben 2-3 fokkal melegebb van. Napközben ki nem nagyon megyek, mert akkor úgy érzem magam, mint akit fejbe kólintottak. Esténként locsolok, a növényeknek is kell a víz.
    E. növény a 35 minijátékhoz letermelve, de vetem tovább. Tegnap este a Csacskán le is játszottam a 35 minijátékot. Kicsit belefáradtam. Ma a Kotkodán csinálgattam, de még közel nem vagyok kész.

    Szilvából és almából főztem levest holnapra , utána rántott hal lesz. Ma vacsorára makaróni pörkölttel és a tetejére nagy adag párolt lila hagyma, paprika és paradicsom kerül. Bedugom a sütőbe, kicsit összerottyan és kész. Almás süti érkezik, nem én sütöm! :)
     
    -W-595-, busika02, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.