Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A holnap kezdődő event kiírását elolvastam....egyelőre nem tiszta....holnap kezdés után ujra kell olvasnom!
    Elkezdem az biztos, aztán meglátom!

    Marika....fel a fejjel....a lelkesedés vissza fog térni! Azóta már biztosan jobban vagy!

    Judit....biztosan jól telt a kirándulásod...a képeket nagy bánatomra nem tudom megnézni.
    Mint már írtam a gépem nem régen lett ujratelepítve....lehet, hogy valamit még aktiválni kellene.
    Hiányzik Lajos...neki tuti tanácsa lenne!

    Egyébként egy kicsit szomorú vagyok....ma szembesültem valamivel a Forumon!

    Szép napot!
     
  2. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A héten délutános vagyok.
    Ma dupla műszakot dolgoztam, muszáj volt délelőtt be mennem, mert plusz munkát kellett csinálni, nem csak nekem, mindenkinek.
    Nagyon elfáradtam.

    Judit, örülök, hogy jól sikerült a kirándulás.
    A képeket sajnos én sem tudom megnézni, ha rákattintok egy reklám ablakot mutat, és a múltkor sem tudtam a feltöltött képeidet megnézni, mert akkor is ugyan ez volt a helyzet - az okát persze én sem tudom.

    Zsozso, hozzád hasonlóan én is elolvastam az event ismertetőt, de semmit nem értettem meg belőle.
    Már az is átfutott az agyamon, hogy kihagyom..... de lehet holnap élesben majd megvilágosodom.
    Olvastam a csevegőt, de nem lettem okosabb o_O:eek::music:.
     
  3. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia Ági!

    ÁÁÁÁÁ...persze, hogy elkezded az eventet!
    Elkezdünk ültetni...a minijátékot egy kisebb farmon kezdem el tanulmányozni...aztán ha már lesz annyi gaz,
    hogy tápot tudjunk keverni az ólakhoz...gyűjtögetünk....ezt meg azt!:pxD Azután meg már lehet, hogy megvilágosodunk.
    Vizuális vagyok....nekem látni kell....így nem látom át!
    Akkor Te sem tudod megnézni a képeket....ua. a helyzet, mint nálam.
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Judit utólagos engedélyével megpróbálom ide hozni a képei. :)
     
  5. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia Zsozso!

    Általában nem okoz gondot, hogy megértsem, mit hogy kell az eventben csinálni, de ezt most nem értem, - lehet túl fáradt vagyok, és már nem forognak az agysejtjeim megfelelően xD, majd reggel újra olvasom, és ahogy mondod élesben már nem lesz bonyolult ;).

    Igen, ugyan az a helyzet a képekkel nálam is. Deeeeee...... jött Apja és hozta a képeket, és azokat már látom.
    Köszi Apja :)!
     
  6. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Szia Apja!

    Baj van a képekkel. Amit Te hoztál ide, azok 16-án készültek. Amit meg a többiek nem tudtak megnézni, azok meg 24-én. Az utóbbiakon régi és romos vármaradványok látszanak. Nekem mind bejött gond nélkül. Az első és a második sorozat is. De lehet, hogy én látom rosszul! Már semmin sem csodálkozok. Amilyen állapotban vagyok. :(
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyberaktam a négy képet tegnap. Judit 16.- án osztotta meg. Én is gond nélkül látom azokat is.
     
  8. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Tihamér....mi fáj ....gyere mondj el mindent! Rég jártál nálunk...hiányolunk!
    Géza...mi nálunk miért nem mükszik még az egyszerű kép megtekintése sem? Nálatok, hogy is van ez?

    Mindjárt kezdődik az event...kíváncsi vagyok....de nagyon!
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor tiszta fehér, akkor rá kell kattintani és betölti a képet.
     
  10. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Géza....
    Nem tudom, hogy mi történt...de mindegyik képet meg tudtam nézni....
    Judit...szuper képek!
    Elültettem a gazt...most megyek egy kis sétára!
    Sziasztok!
     
  11. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Az eventet elkezdtem :music:- délután telóról beléptem, de csak a növényeket arattam le és ültettem el újra.
    Most este, beléptem - a nagygépről - és először újra mentem olvasgatni, olvasom, hogy kell használni a bónuszokat, de naná hogy nem úgy csináltam ahogy kellett volna :music::eek:, így hát az ól bónuszt bebuktam :music::oops:.
    A mini játékot simán lejátszottam.
    Viszont az Ágica farmon nem sikerült a mini játék időn belül, a kisvirág farmon se sikerült az egyik.
    Egyenlőre ennyi.......

    Vissza térve a kép megnézéséhez, a Judit által hozott képeket, mikor rákattintok a linkre, nálam a kép helyett egy honlapot hoz be, mint pl FAVI.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Lehet tudják, hogy bútort akarsz vásárolni. :D :)
    Megint kattintottam.....
    Mondjuk én más feltöltőt használok, de ez látszik is. pirulós smiley :D
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.
  13. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Látom zűrzavart okoztak a képek, amit sajnálok! Zs-Apja, köszi a segítséget! Lehet intő jel, hogy ne töltögessek én itt képeket fel..

    Ez az event kicsit nehezen indult számomra. Első olvasatra teljesen kínai volt. Másodikra is. Csevegőt olvasva valami már derengett, most estére már majdnem világos..Kis farmjaimon próbálkoztam a könyvek pakolásával, jó volt gyakorlásnak! Holnap reggelre, mire kivilágosodik talán én is teljesen megvilágosodom és nem fogok rontani!

    Legnagyobb unokám volt ma nálam. Főztem ebédet, elvitelre is :):) , majd elmentünk a fodrászhoz, ahol nagyon cuki frizurát csinált neki a fodrászom! :):)
    Délután kimentem a temetőbe, leszedtem a lehullott leveleket, meglocsoltam az árvácskákat. Az állandó virágosok mellett már kezdenek kipakolni az alkalmi árusok is. Megnéztem az árakat és igen elkerekedett a szemem azon, amit láttam. Legolcsóbb krizantém 600Ft/szál, de volt 1000 Ft-s is. Cserepesek 2000 Ft alatt nincs, csak felette. Persze ez még a kezdet, lesz ez még alacsonyabb áron is.
     
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Itt nagy a szürkeség, és esik az eső, és egyre később kezd világosodni.

    Judit, nem a Te hibád, hogy nemtudom a képeidet megnézni.
    pl. a csevegőben is osztottak meg kép linket és én azt sem tudtam megnézni, ott is egy honlapot ad be.

    Az eventtel kapcsolatban, már kezdem érteni mit hogy kell csinálni.
    A lényeg, ha akarjuk a bónuszokat, akkor lejátszuk a 2 db belépő jegyet - nekem ma is sikerült időn belül pakolgatni a könyveket, majd ha beérett a fa vagy ól, aratás előtt, aktiváljuk a bónuszokat - amit ki kell jelölni a mini játék megkezdése előtt, melyiket akarjuk megszerezni. Az event növénnyel nincs különösebb dolgunk, azokat vetjük és aratjuk.
    A beadásnál figyelni és számolgatni kell, hogy a beadási érték pont annyi legyen amennyi szükséges, ehhez találtam a csevegőben egy gazda társunk PZoli64 pontos táblázatát, köszönet neki érte.

    Remélem jól értelmeztem mindent és nem írtam hüleségeket :);)
     
  15. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Judit....nem okoztál zűrzavart....csak hozd azokat a képeket...aztán lehet, hogy meg tudjuk nézni...ha nem akkor már tudjuk,
    hogy ki fog segíteni?....Igaz?....Géza!
    Ági...ez pontosan így igaz! Tegnap az egyik farm-szomszédom felhívott telefonon...vele is egyeztettünk.
    Ő hamarabb érzett rá a minijátékra. Mit is mondjak! Tudom...tudom!...de rontottam.... a kis farmokon
    gyakoroltam....Úgy éreztem, hogy menni fog...erre a nagyon ....alig tudtam befejezni! :pTehát mégsem tudom!xD
    Nahhh....szóval ültetek...számolok és lesz...ami lesz! Legfeljebb az utolsó kütyü nem lesz meg másodjára! Ennyi!
    Én meg szeretem ezt a területet....a farmon meg azt csinálok...amit akarok!

    Az eső...itt tegnap este elkezdett esni...azóta kisebb-nagyobb intenzitással....de esik!
    Addig nem is zavar...amíg esernyővel lehet közlekedni.
     
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Lehetne szebb is, mert már az éjszaka is, és egész nap esett az eső, nagy széllel kísérve. Ajándékként 17 óra körül hosszan tartó dupla szivárványt kaptunk. Nagyon szép volt! :)
    Lányok, lassan én is elmondhatom az eventről, hogy tudom, hogy mikor mit kell csinálni. Persze azért néha vétek ám!

    Zsozsó, azt én is szeretem, hogy a farmos területen azt vetek, amit akarok.

    Nyakunkon az óra átállítása, amit már nagyon nem szeretek, igaz sosem szerettem. Engem megvisel, kell 2-3 nap, mire "átállok".

    Jó pihenést, aludjatok jól!
     
  17. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Lányok, olvasom, hogy ez a bonyolultnak gondolt event mégsem gáz egyikünknek sem, naná, hogy nem az mert ügyesek vagyunk ;).

    Nnnaaa...... szoktam mondani, hogy az előre eltervezett dolgaim, hogy szoktak borulnixD, a változatosság kedvéért most nem terveztem konkrét dolgokat, gondoltam majd alakul a napom valahogy, erre mi történik....? jön egy üzenet, jön egy telefon és máris megvan, hogy mit fogok csinálni xD.
    Remélem egy aratás-vetés azért összejön telóról.

    Tegnap egésznap esett az eső, dél körül, feltámadt a szél is, igaz nem volt hideg.
    Most kezd virradni, de eléggé felhős az ég.

    Judit, de jó, hogy mondod az óra átállítást, tudom, hogy lesz, de az teljesen kiment a fejemből, hogy már itt van a kertek alatt xDamúgy, én sem szeretem - már délután-este 5-kor sötét lesz..... -.-.
     
  18. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Én ma nagyon csalódtam....hogy az órák ugyanazt mutatták, mint tegnap!
    Én este úgy feküdtem le...hogy az éjszaka lesz az óraátállítás! Aztán hamar rájöttem, hogy ma szombat van
    és menni kell a boltba kenyérért!:pxD

    Az event halad....én még mindig kíváncsi vagyok....hogy meddig jutok....hiszen rengeteg pontot kér...egy-egy szakasz is!

    Itt ma már nem esik az eső...csak a felhők jönnek-mennek!

    Reggel...amikor a boltban voltam....nem volt kedvem feljönni....olyan jó és friss volt a levegő....így tettem egy reggeli kört!
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én holnap lefekszek háromkor, egy órát bólintok és újra három óra lesz. :D
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét!

    Ági, valóban a kezdeti nehézségek után megvilágosodtunk és haladunk az eventesen.
    Zsozsó, néha egyformák a napok...
    Zs-Apja, hogy sikerült a bólintás?

    Munkás napjaim vannak, jelenleg körtedzsemet készítek. Lesz sima és lesz gyömbéres is. Bízom benne, hogy finom lesz!
     
    busika02, -W-595-, -elzemari- és 4 más kedveli ezt.