Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -W-595-

-W-595- Fórumgróf

Sziasztok!

Kicsit bekukk.....:), jelenléti aláírva...;)

Megint sokféle elfoglaltságom volt, csak címszavakban ... munka...., Anyuka...., Tesó...., fodrász...., kozmetika...., körmös...., gyerekek....., unokák....,

Focizok..., felhő beüzemelve, de folytatom tovább a boltból kellene pár dolog ....;) délelőtt nagy nehezen sikerült kipörgetnem egy 100 % termény bónuszt :inlove:
    Vettem a titokfákból 10 -10 db, a farmon kaptam 1 db kívánságfát :inlove: és 1 db hikoridió :inlove: - ez még nem volt
    a bahára kaptam 1 db majomnarancsfát, 2 db mongongo fát, 1 db graviola fát :inlove: , - még ez sem volt, a legújabb fa - az abiufa nem lett, vettem még 5 db -t abból se lett, de lett még 1 db graviola és rambután fák .

Zsozso, örülök, hogy sikerült az utazás, azért Sopron és borsod között nem kevés a távolság, mondhatni keresztbe utazod át az országot :);).

Ilona, gratulálok a szurikáta óladhoz. Remélem a gyógytorna segít majd.

Judit, nagy munka a lakás festés, kitartást, ha elkészül biztos nagyon szép lesz.

Itt is drága a zöldség és gyümölcs, dinnyét még én se vettem, pedig nagyon szeretem mind két fajtát, na majd...

Ma főzni nem kell, van zöldbab leves és töltött káposzta.
    A héten hozott a vejem házi tojást, most megyek és gyúrok 1 kg lisztből tésztát, nagyon szeretem a káposztás tésztát, de csak a házi gyúrt tésztával készültet, csináltam bolti tésztával... de az nem olyan....,anno az Édesanyám mindig saját maga gyúrta a tésztát mindenhez. Nagyon - nagyon régen én is mindig saját magam gyúrtam a tésztákat, bedobozoltam őket és volt itthon minden féle....

A jövő hetem be van már táblázva , jönnek a fiúk - 9 és 6 évesek - itt lesznek pár napot :inlove:, ha az idő engedi, megyünk az állatkertbe .... , játszótérre ...

Legyen szép napotok!

Utoljára szerkesztett: 19.7.20
    -elzemari-, busika02, zsozso577 és 6 más kedveli ezt.
  2. Csacskamacska

Csacskamacska Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Csak egy rövid bekukkantás. Festők szorgalmasan dolgoznak, én meg nem győzök dobozolni ki, meg be, hogy ne érjenek utol. Ma az emeleti három szoba kész lesz, holnap indulnak a lépcsőn le és jön az alsó szint. Egy-egy ilyen pakoláskor jön rá az ember, hogy mennyi holmija van. Selejtezek is nagyban, ez most arra is jó alkalom.
    Eventet csináltam, felhő után még kiváltottam néhány apróságot.
    Még ne irigykedjetek, ki sem látszom a munkából, de, majd , ha kész lesz, akkor nagyon szép és jó lesz! :):) Bocsának, de tegnap még arra sem volt időm, hogy az ajándékokat elküldjem.
    Szép napot Mindenkinek, majd valamikor jelentkezem újra!

3. zsozso577

zsozso577 Mindentudó orákulum

Sziasztok!

Judit....kitartás a takarításhoz! Eredmény.....szép lesz!

Én a focizás első etapját kiadtam a fiam csinálta....a felhőig....utána már én focizgatok.....ám én a könnyebb de
    biztosabb utat választom. Ilona igazad van....ez egy játékos-barát event!

Ági....így igaz...keresztbe utazom át az országot! Régebben még élveztem is....de manapság már nyűgnek érzem az utazást!
    Itt is ami régen jó volt és bevált....azt elvették....bár most nem gondom az átszállással....még Miskolcon is rendben volt minden....
    de nagyon csodálkoztam, hogy ott is megritkították a buszjáratokat....bár az is lehet, hogy a melegtől zavarodott meg a kijelző!

Én is vettem titkos fákat....és szerencsés voltam, mert minden hiányzó fa lett...és az újakból is növekedett 1-1!

Jó nagy eső esett....most délután..... nagyon kellett az eső....minden nagyon száraz! Jelenleg süt a nap....a felhő elvonult!

4. Csacskamacska

Szép estét!
    Zsozsó, gratulálok a fáidhoz!
    Csak néhány sor, mint helyzetjelentés: emeleti rész kész, nagyon szép lett! Lenti részen dolgoznak a festők, nappali, konyha, az étkező már kész, ill. a tapéta még nem érkezett meg, így az még várat magára. Reggel 7 körül jönnek, bizony egyre nehezebben tudok felkelni. Még jó az idő, bár minden napra mondják az esőt.No, majd mikor mosni kellene, akkor biztos esni fog.
    Eventes területre, amikor tudok belépek, de nem is gondolok arra, hogy kész is lesz.

busika02, _Ilona49_, henrietta1223 és 2 más kedveli ezt.
  5. henrietta1223

henrietta1223 Kivételes tehetség

Sziasztok!
    Csacska hogy alakul a szépítkezés?Rég jelentkeztél már ezerrel megy a takaritás gondolom elég fáradt lehetsz már.
    Ez a nagy meleg is elég fárasztó nyiss ablakot megy a koktél hűsítőnek.
    Ági gratulálok a kivánság fához meg a többihez is.Nekem még nem jött össze új fa de ami késik az nem múlik előbb utóbb
    csak össze jön.Fociztam most ezt az eventet is csinálom kiváncsi vagyok mi sül ki belőle.
    Unokám most előszőr volt el dolgozni 3 napot a hétvégén Auchenben.Pultozott kajákat adott ki,most hétvégén is megy.
    Még szerencse hogy van ismerős és igy sikerült dolgoznia.Probáltuk intézni juniusban ,de katasztrófa ide jelentkezz be oda
    regisztrálj amoda telefonálj és senki semmit nem tud.Cudar egy világ ez nem lennék fiatal és nem kezdeném ujra az már
    biztos.Zsozso Neked is grat a fákhoz most már én jövök.
    Elze rég jártál felénk, nem hiszem hogy semmi történés nincs a kis területeteken?(kéne nevet adni neki)
    Jó játékot! szép napot! jó pihenést.!
    upload_2020-7-28_9-33-3.gif

6. Fatther

Fatther Fórum félistene

7. Csacskamacska

Szép estét Mindenkinek, ki erre jár!
    Végre ideértem. Szerdán mentek el a festők, én pedig takarítok, pakolok. Nagyon szép lett minden! Ügyesen, precízen dolgoztak reggel 7-től, délután 17-ig. 10 percnél tovább nem tartott a reggeli és az ebéd ideje sem. Fenti szinten körömvirág, mályvarózsa és dohány színű lettek a falak. Érdekes fantázianevek, de a színek valóban az említett növényekhez hasonlítanak. Lent nád és zuzmó szín lett. A tapétám kedden érkezett meg, így szerdán fel tudták tenni. Kívül szigetelték a fenti ablak melletti részt, és a kinti falakat is festették. Még a postaládámat is lekenték. Jó látni, hogy milyen szép lett minden. Erőm mind elfogyott, esténként csak bedőltem az ágyba. Pihenés a jövő héten a hegyekben, igaz csak néhány nap, de az is remek lesz!
    Farmozás háttérbe szorult, de most a festés volt a lényeg!
    Hétfőn hála felemelkedett a repcsi és a szúnyogokat megszórták kis vitaminnal, így most nyugi van, ki lehet menni és nem kell csapkodni magunkat. :)
    Megyek a kis farmokra, trágyából fogok gazdagodni, mert a piacon egy tétel sincs!
    Pihenjetek, maradjatok a hűvösben! :)

8. _Ilona49_

_Ilona49_ Fórum bárója

Szép estét,vagy inkább már jó éjszakát!
    Csacska ! örülök,hogy "megpróbáltatásaid" végére értél és mostantól élvezheted sok-sok-munkád,fáradságod megérdemelt gyümölcsét.Érezd Magad nagyon jól a hegyekben,jó pihenést.Azért néha gondolj a finom,hűs erdei levegőn a alföldi hőségben fővőkre.
    Nálam is nagy -kedvező -változásra van kilátás,a héten ezügyben tüsténkedtem .Részletes beszámoló.ha a kívánságomnak megfelelően ténylegesen realizálódik.
    A maratoni eventet nem szeretem,nem gyötröm vele magam.
    A teliholdasnak nekivágtam,bár fővök a gépnél,mint a konfisló,pedig ablakok besötétítve ,kereszthuzat......de .végülis ennek van az ideje....eleget áztunk-fáztunk már.
    Henike! A szemnek is igen tetszetős frissítőd nagyon jólesett!
    Fatther! Kösz a tájékoztatást.....most igazán van mire nézni......nem is csodálkozom magamon,hogy időnként eltévedek.A csalit menetrendszerint elfelejtem learatni.......egy kellemes,kedves játékot sikerült megfosztani a vonzerejétől .
    Vacakol a gépem biztos alhatnékja van már,Gyorsan elköszönök,mielött elillan az irományom.
    Jó éjt,vidám álmokat!

9. -W-595-

-W-595- Fórumgróf

Sziasztok, jóóó reggelt!

Én is ideértem pár mondatra :)!
    Judit, örülök, hogy elkészült a festés, nagyon nagy munka volt ahogy olvaslak, a vele járó takarítás is fárasztó.
    Most már lehet gyönyörködni a szépséges látványban :).
    Jó pihenést, kellemes feltöltődést kívánok :).

Károly, köszi a tájékoztatót, válogathatunk ki, - mit szeretne a farmján ügyködni :);), én mindegyikbe belekezdtem :D.

Henike, köszönöm a gratulációt, remélem Neked is lesz hamarosan.
    Az én 18 éves unokám is dolgozik, tavaly is dolgozott - egy autó szalonban, most is ugyan ott, munka mellett pedig tanfolyamra jár - jogosítványt szeretne, az elméleti részén már túl van, sikeres vizsgával, most a vezetési technikát gyakorolja :).

Ilona, tiszta szívemből kívánom, hogy a kedvező változások ne csak kilátás legyen, hanem meg is valósuljon :).

Nálunk is nagy események következnek - esküvő :inlove: - nem az enyém xD, lakás eladás,- családi ház vásárlás - és felújítás - ez sem az enyém :), így hát unatkozni nem fogok :);).

A repcsik itt is szórták a szúnyogoknak a vitamint :D - végre. Eddig úgy tudtam és tapasztaltam, hogy engem nem szeretnek, de mostanság sokszor megcsíptek - persze vesztükre :D.
    Itt is ragyogó napsütés van :inlove:.

Legyen szép napotok, és kellemes hétvégétek!

10. Csacskamacska

Szép napot Mindenkinek!
    Mint olvasom, nem unatkozik senki, de így van ez jól, tenni kell, ami feladat ránk vár! Izgalmas események, esküvő, lakásvásárlás és le nem irt ügyek intézése. Kívánom, hogy pozitív legyen a végkimenetel mindenki számára, az a lényeg!!
    A ház rendberakása majdnem kész, már az utazáshoz való dolgokat halmozom, majd kis válogatással pakolom is! :) Holnap a kora délelőtti órákban indulunk, várom nagyon, pihenni csak ott tudok majd, s el is felejtem, hogy még lenne itthon tennivaló!
    Vigyázzatok magatokra, legyenek jó és szép napjaitok! Majd jövök! :)

_Ilona49_, henrietta1223, -W-595- és 2 más kedveli ezt.