Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Lajos, gratulálok, neked is sikerült elérned a 25 szintet, szuper :).
    Hogy te milyen ügyes vagy, még szerkeszteni is tudod a mentett képeket :).

    Én is csináltam kép mentést, de szerkesztés nélkül ;).


    upload_2024-4-9_19-51-44.jpeg
     
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ági, minden újat szokni kell, így a szemüveget is. Hamar megszokod szerintem és jó lesz, szeretni fogod! Anyukád talán lassan kicsit változni fog, jobban lesz és akkor nektek is könnyebb lesz. Kitartás!!
    Gratulálok a gyopáros szintlépésedhez! :) Megy az, ha csinálja az ember!

    Lajos, egyetértek, jó, hogy nincs minden hónapban húsvét, vagy karácsony. Kicsit mi is hibásak vagyunk, mert többet főzünk, sütünk, mint kellene. Még éhen halnánk...
    Te is ügyes vagy, hogy újabb szintet értél el!
    Kosarazásba be tudsz kapcsolódni?

    Marika, értékes képet hoztál! Jó, hogy még van ilyen hely!! Igen felháborodva olvastam, hogy
    szétverték, majd csikkekkel és sörrel töltötték meg a keleti pályaudvaron felállított közösségi zongorát. A hangszer használhatatlanná vált, el fogják szállítani.

    Nem értem az embereket, hogyan lehet ilyet tenni!!!!

    Tihamér, remek napotok volt, ügyesek voltatok, hogy sok halat fogtatok! Hmmm, milyen sok finomságot lehet azokból a halakból készíteni!

    Mostanság elég sűrű napjaim vannak, de nem baj!

    Eventet megcsináltam, a gazt aránylag hamar letermeltem, összejött a kellő mennyiségű röpi is, csak a dobálózás marad kicsit el. A végét még tegnap este dobáltam el. Boltból kivettem azt, amit jónak tartottam, de a bolt kínálatával nem voltam megelégedve.
     
  3. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Amíg az Apácaiban volt ott néha szoktunk,...itt a ZTE sportcsarnokba nem.Közbe hazajövök.Meg apácaiba volt a piros!
    Szombaton lesz mérkőzésük oda megyünk és Szombaton még Zsolti hátra tolva Andrea meg előbbre hozva és névnapozunk.
    Akkus kézi fürész már készen áll.
    Még Andinak is hajtok valamit,..virág az lesz meg még valami.
    Édesség nem,még szaloncukor is porondon van.
    Te is megtudod csinálni,...ha ráérünk majd teszünk róla hogy tudd,...csak hogy mikor?

    Most megy a tojáskeltetés!!!!https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/oqKj
     
  4. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

  5. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ági...Anyudnak jobbulást nektek pedig kitartást kívánok!

    Gratulálok a Népdalíróknak! Én is léptem tegnap ....de nem szeretem nagyon nem szeretem! Sokszor csak reggel és este megyek
    oda....így persze sok a hiányosság ott! Valami mindig hiányzik!

    A ma kezdődő eventekkel is van bajom!
    Az egyikkel az , hogy napi! Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell egy eventet feldarabolni!
    Jó lenne, ha az időnket mi osztanánk be!
    A tenyésztőssel pedig az a bajom, hogy túl sokat kér! Első gondolatom az volt, hogy kihagyom! Ám ahogy magam ismerem,
    biztosan elkezdem és ha elkezdem, akkor be is fejezem. De annyit megbeszéltem magammal, hogy ma nem kezdem el.
    Megvárom a hétvégét. Remélem akkor is lesznek akciók! De...még az sem biztos, hogy mindenem van....néztem tegnap....de olyan
    sok minden kell, hogy abba is hagytam!
     
    -W-595-, henrietta1223, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok....

    Micsoda gyönyörű idők járnak mostanában felénk.Igaz azért reggelente még nem merek kiskabát nélkül nekiindulni a nagyfalunak, de hazafelé már igen igen melegem van.

    A mai event érdekes, mert nekem hogy hogy nem de nincsen szivárványos pisztrángom.Nem is értem, hogy mikor volt az az event ahol lehetett megkapni.Ahogy olvastam, a sali jóvoltából, hogy mikor és hol lehetett rá szert tenni, akkor én vajon hol voltam????
    A nagy hajsza event nyereménye 2022. március
    - Bűvész szezon 2022. június bérletes nyereménye
    - Ólválogatásban szerepelt
    - Ólgőzös hozhatta

    A nagy hajszát (a keresgélést )igaz nem szoktam végig csinálni, csak a felhőig, s igy aztán erről lemaradtam.Sajnos a szezonokat sem szoktam csinálni,igy aztán itt is hoppon maradtam.
    Az ólválogatást és az ólgőzöst igen, de nem volt szerencsén a szivárványos pisztránghoz.Hja kérem, ha valaki nem csinál mindent így jár!!!!

    Netalán, ha lesz valaki aki kitesz majd piacra, akkor talán, ha nem, akkor elmarad a felhő....


    Képzeljétek, voltam golyó terápián.A Napköziben (Nyugdijas Klub)a vezetőnő mutatta meg, és mi is kipróbáltuk.Nagyon érdekes és szórakoztató.
    Kínában nap mint nap látni, de már Európában sem ritkaság, hogy az emberek séta, nézelődés közben két golyót pörgetnek a markukban. A kínai ember számára ez a golyópörgetés egyáltalán nem céltalan szabadidős játék, hanem egy ősi kínai kondicionáló gyógymód.
    Mivel a tenyerünkben nagyon sok ideg van, ami sok szervvel van összeköttetésban.[​IMG]
    A csikung a jógára emlékeztető ősi kínai gyakorlatrendszer. Célja az egészség megőrzése, a betegségek diagnosztizálása és gyógyítása, a test ellenálló képességének növelése.
    Speciális kő- vagy fémgolyók pörgetése a tenyérben serkenti a feltorlódott energia áramlását, és ezáltal a beszűkült, eltömődött vezetékeket kitisztítja, megnyitja a normális életműködésre.
    Semmiféle káros hatása nincs, ugyanakkor igen hatékony. Ha két kő- vagy fémgolyót görget a markában, serkenti a kéz nyirok- és véredény-rendszerét, ingerli akupunktúrás pontjait és reflexzónáit. Ez a tenyérmasszázs és az akupresszúrás kezelés legegyszerűbb módja. Nem kell külön időt szakítani rá, várakozás, TV-nézés, séta közben is gyakorolható. Kiváló pótcselekvés hízásra hajlamosaknak és dohányzóknak.
    Napi kétszer félórás golyójáték csökkenti a fáradékonyságot, megnyugtat, kellemes közérzetet biztosít, növeli az emlékezőtehetséget, minden szervét kedvezően befolyásolja, egészségét helyreállítja, illetve fenntartja. [​IMG]
    Hogy én mikre nem találok rá!!!!!Mindenesetre érdekel, és kiváncsian várom a folytatását....

    Jó játékot kivánok!!
     
    -W-595-, henrietta1223, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  7. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot mindenkinek!

    A memóriánk az már kopik! Úgy emlékszem valamilyen tenyésztős eventbe volt.
    Így lett mindhárom farmon1+1+1db.
    Viszont az egyik farmon a gőzösről szerzett titokólból lett 2 így ott már 3.
    Ilonának küldtem egyet mert annyira rendes másokkal hogy még azt az 1-et is elajándékozta.
    Eggyel is elvan az ember,..cserenapkor írjál rám akár itt is és akkor nálad is lesz 1!!!!!
    Ennyit tudok segíteni,...érdemes vonatozni!
     
    -W-595-, _Ilona49_, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.
  8. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Meg van!.... Erre vártam!.... Holnap jöhet a tenyésztés is!
    A tegnapi tenyésztési akció sem telt el munkanélkül. Az egyik kis farmon és egyben az utolsón is be tudtam fejezni a tenyésztést.
    Ez kb. 1 éves projekt volt! Kitűzött cél elérve!

    Marika....nem régiben beszéltünk a piac-számozásáról. Szerintem nálad most jött el az ideje, hogy ezt is meg tud. A piacos topik elején van egy leírás....én szerintem érthető....mi is megtudtuk belőle. Az egyik farmszomszédommal küzdöttünk, mert ő sem tudta, hogy melyik piacon árul.
    A másik pedig az, hogy a topikban kérsz segítséget...amit biztosan meg is kapsz a
    hozzáértő gazdáktól.
    Utána pedig megint írsz a topikban és segítséget kérsz a piacazonos gazdáktól, amennyiben nincs a piacodon.

    Konyhai eventem van....este pedig társasházi közgyűlés lesz. Nagyon össze kell hangolnom a teendőimet.

    SZép napot és jó hétvégét....Mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.24
    -W-595-, _Ilona49_, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  9. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok...

    Lajos,
    igazán nagyon szépen köszönöm, hogy felajánlottál nekem egy szivárványos pisztrángot.Szivesen adnék érte ami nekem van, de azt gyanítom, hogy olyan neked is van.Igy aztán marad a köszönet!!!

    Zsozsó,
    neked is nagyon köszönöm a piaci tájékoztatót, meg is találtam, hogy a 31-es piacon vagyok a számításaim alapján.Most már fel is irtam a számolást, hogy ne feledjem el legközelebb.Bááár nem valószínű, hogy én valaha is fogom használni, a piaci számomat.
    Most elhatároztam, hogy figyelni fogom a fecske Ferkót, igaz most Szerencsés sárkány szezon lesz,de tényleg én ezzel sem szoktam foglalkozni és szégyellem, de nem is tudom, hogy mit is kell tennem érte, hogy legyen szezon pontom.
    Te jószagú rezeda, ennyi év után én nem előre, hanem visszafelé fejlődöm.

    Hááát ez van!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.24
    -W-595-, Csacskamacska, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  10. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia Marika!

    Akkor most megnézheted a piacon, hogy van-e sziv.pisztráng és amennyi az eventhez kell arra be kell ruháznod.
    Igy meg lehet a felhő.
    Ha nincs kint ajánlat, akkor a topikba írsz, hogy aki a 31-es piacon van és van ráktáron eme állata...legyen szíves kitenni .
    Ha akad valaki, akkor bagollyal egyeztetni, ne hogy elvigyék előled.
    Sok szerencsét hozzá. Én tennék ki neked, de sajnos nem egy piacon vagyunk.

    A szezonos elején általában le van írva, hogy honnan kaphatunk szezon-pontokat.
    De..én napi szinten kiszolgálom a vevőket....és csinálom az eventeket, mert amikor szezonos van...akkor az eventek is adnak.
    Nálam ez a kettő elég is ahhoz, hogy elérjem a 39.szintet....az utolsóval én már nem foglalkozok.
    Aztán farmpengőért is lehet venni, valamennyit. Az a boltban van kínálatban. Azt hiszem, hogy heti szinten lehet vásárolni is.
    Én még egyáltalán nem vásároltam....nem sietek és ki is tartok a végéig.
    Az elején én sem csináltam...de aztán egy szomszédom rábeszélt és azóta szorgalmasan látogatom Ferkót!
    Több ólam onnan lett először és nem csak nekem, hanem Áginak is.
     
    -elzemari-, -W-595-, Tündi1001 és 2 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Marika, érdekes dolgot hoztál megint. A golyó terápiára gondolok, ami amúgy nagyon is érthető, csak olyan egyszerű, hogy nem is gondolunk rá.
    Zsozsó, konyhai event sikeresen zárult?

    Tenyésztést tegnap este csináltam, mert akkor fért bele az időmbe.
    Ezt a napi küldetésest nagyon nem szeretem, jobb az, amikor magamnak osztom be, hogy mikor aratok, vetek. A két napi gazt egyben termelem le, holnap délelőtt kész is lesz.
    Holnapra hosszú a földben, mert röpi fog kelleni.

    Nálam most besűrűsödtek a dolgok, vagy én lassultam le, még nem tudom, de bajban vagyok az idővel.
     
    Tündi100, zsozso577, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  12. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Hááát ... ami azt a golyóterápiát illeti ... én asszem kihagyom. Félek, hogy még jobban begolyózok tőle! xD

    Kedden megyek Győrbe ingerületvezetés vizsgálatra. Már a gondolatától is ingerült leszek. (Oszt még golyózzak is, hogy begolyózzak? :wuerg:)

    Most végeztem a párolt rizzsel és a kávéfőzéssel. A rizs ebédre lesz köret. - Hm! Kínai köret, kínai golyózás. Tényleg lassan minden kínai lesz. - A kávé szerencsére már valószínűleg afrikai vagy amerikai. Nálunk vajmi keveset termelnek belőle, ezt is importáljuk. De ha ennyire melegszik az idő, idővel kávét is termelhetünk, HA lesz hozzá elég párás levegő meg némi hegy.

    A piac számát tudom (10-s), de azt már nem, honnan tudom. Hiába, telik az idő, egyre feledékenyebb vagyok. Minap elindultam a Sparba, mert OTT akartam venni olyant, ami csak ott van. Egy saját márkás terméket. Leszálltam a drótszamárról, befizettem egy kerekes bevásárló kocsiba és toltam a bejárathoz. Ott megtorpantam és kinevettem magamat. Még a boltban is idétlenül vigyorogtam egy darabig. Mert a "bevásárló egység", nevezzük boltnak, nem a Spar, hanem a Penny volt. Oda járok a legtöbbször, már a cajgli is tudja az utat magától. (A két bolt távolsága egymástól saccperkábé kétszáz méter.) Igaz, a keresett áru ott nem volt, de majd tízezret azért elköltöttem egyre, s másra. Ami "felesleges" volt, az a mustáros hering (2 db) konzervben. Ritkán kapni és én szeretem. Meg az ecetes/marinált halat is, de azt tegnap ettem vacsorára. Kedden sütöttem ki, mostanra beérett, a kicsi szálkák köddé váltak vagy elpárologtak. Ámbár a feleségem még így is talált, mert a fogai közé ment. Akkor viszont a nejem még nem fogatlan oroszlán. Szerencsére!

    Még fél óra és mehetek vásárolni. Azt viszont tudom, hogy most a Prímába megyek, mert AZT a kenyeret, amit rendszeresen eszünk, azt meg csak ott tudom venni. Nem saját termékük, egy három faluval odébb lévő pékségben sütögetik. A helyi boltok közül csak kettőben kapni, mind a kettő Príma.

    További szép napot gazdák!
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Jó látni, hogy valakivel egy helyre járunk piacra. :)
    Nekem mindjárt meló, de előtte beugrok én is az általad említett Pennys épületbe. Ilyenkor szoktam megvenni a leves csontot, délután kicsi az esélye, hogy marad a hűtőpultban. Majd ott találkozunk. :D
     
  14. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Rendben. De!
    1. Ez egy északabbra lévő, majdnem sarkköri piac, a tied meg egy majdnem trópusi, mert innen TE dél-délnyugatra vagy amikor OTT piacozol a Farmeramában.
    2. Ma - hacsak a feleségem Őméltósága nem gondolja meg magát - nem megyek a P****be. Ennek az esélye úúúúúgy 99 ±0,005%.

    Megkerestem a piac meghatározását. És le is mentettem oda, ahol a piac száma van elmentve. Mert azt elmentettem még annak idején, de azt, hogy hogyan számoljam ki, azt nem. Akkor nem tartottam fontosnak. Most pótoltam a hiányosságot. Mostanság ha megyek boltba, otthon leírom és általában el is viszem magammal a puskát, mert nem csak azt jó tudni, hogy mit vegyek, de azt is, hogy MIT NE! Ha nincs felírva, nem kell. Mert az sem egy öröm számomra hazaértem után, ha a feleségem megkérdezi:
    - Ezt minek vetted? Ebből már van négy is itthon. Nem kell belőle az ötödik. :D
     
  15. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A 24 órás eventek nekem sem a kedvenceim, de eddig sikerült megcsinálni, már a mai is kész van.
    A tenyésztős eventet ma fejeztem be, csütörtökön már nem fért bele az időbe.

    Marika, így van ahogy Zsozso mondja, több új ólam vagy fám nekem is a szezonosból lettek először.
    Én már mintha valahol láttam vagy hallottam volna a golyó terápiáról.
    Marika, szezon pontokat, + nyereményeket úgy tudsz gyűjteni, hogy kiszolgálod a megrendelőket, amíg tart az éppen aktuális szezon.
    Sokáig én sem csináltam, de aztán rákaptam, igaz már nem adok be állatokat és terményeket, de így is időben végig tudom vinni.

    Az Anyukám ma 90 éves :inlove:. Vittem neki virágot és fagyit :).
     
  16. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Szóval a reggeli aratásnál megdicsértem magam!xDxD Negyon de nagyon!....;):cry::pxD
    Learattam mindent....minden dekort! Így megcsináltam magamnak a programot.
    Most végeztem....azt hiszem ki is kapcsolom a gépet...ma már látni sem akarom a farmot!
    A nagy munka mellett a tenyésztős eventet is megcsináltam....persze, hogy ott is rontottam!
    Ám lehet, hogy nem 100%-ban én voltam a ludas, mert én bizony tettem bájitalt!...de nem volt ott!
    Igy egyesével szórtam meg, minden egyes tételt!;):p:cry:xD

    Szia Ági!
    Anyudnak sok boldogságot kívánok !

    Szia Judit!

    Egyetértek az idővel kapcsolatban!
    Régebben soha nem értettem azokat, akik azt mondták, hogy nincs idő...erre meg arra!!!
    Nahhhh....most gondban vagyok! Ezt csinálom, azt csinálom...ide -oda megyek és azt látom, hogy este van!
    Akkor meg már nem csinálok semmit....hív a gép!

    Marika!

    Nekem régtől van 2 db mágneses golyó! Nekem valamiért nem jött be. Úgy éreztem, nem érzek semmit sem!
    Ám van egy Jade-kövem...nem szabályos kör....de az nagyon sokat volt a tenyeremben.
    Nekem az nagyon bejött!
    Egy időben úgy eltettem, hogy venni kellett egy másikat. Ám az kisebb volt és lapos....így nem szolgálta azt a célt, mint az első kövem!
    Ám a múltkorában megtaláltam!;)
     
  17. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Szervusztok...

    Tudjátok, nem is olyan egyszerű ám ez a golyós dolog, mert van benne egy kisebb golyó és egy kúp alakú spirál.A golyók mozgatásakor kellemes hangot is adnak. A spirál és a kisebb golyó mozgása a tenyérben egyfajta zenei hangot hoz létre.
    Ha már elsajátította valaki a golyók mozgatását a tenyérben, akkor már nem szól a kisebb golyó és a spirál, mert már olyan ügyesen mozgatják.
    Nem tudom, hogy én valaha is eltudnám érni ezt a szintet , de mindenesetre érdeklődve várom a jövő heti alkalmat.Egyenlőre csak egy kézzel és egy golyóval próbálkozunk,mégpedig úgy, hogy a nagy újj és a mutatóújj között van, majd legörgetve a nagy újj és a kis újj közé kell fogni.Ezt többször megismételni, majd a másik kézzel is.Majd tenyérben az újjak végén lévő begyeken kell görgetni a nagyújjal.
    Szóval nem is olyan nagyon egyszerű... a többire már nem emlékszem...

    Tihamér,
    el sem tudom képzelni, hogy milyen vizsgálat lehet, ahová neked kell menni.(ingerületvezetés vizsgálat )...
    Apja,
    remélem sikerült leves csontot kapni???

    Ágika,
    köszönöm szépen a tájékoztatást, most már én is körbe tekintek a vevők között, mert így lehet az új ólakhoz hozzá jutni.Kérdés, hogy valaha el jutok e az állatos ólig.majd kiderül.

    Köszöntöm az Anyukádat ezen a jeles napon!!!!

    A napi feladat készen van!!!

    Szép estét kivánok!!
     
  18. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Az ENG-vizsgálat (electroneurographia) az idegek vezetési sebességéről, illetve a kialakult és az idegek mentén tovafutó ingerület nagyságáról ad felvilágosítást, amelynek eltérései az idegrendszer különböző kórállapotaira utalnak.
    A módszerrel mozgató- és érzőidegek is vizsgálhatók. A mozgató idegek vizsgálatakor a vizsgálandó ideg ingerlése történik elektromos árammal, a bőrön keresztül, elektródák segítségével.
    Az ingerlés eredménye az ideg által innervált izom vagy izomcsoportok mozgása, amely jól megfigyelhető.
    A mozgás eltéréseiből, illetve a vizsgálat során a műszer által nyert vezetési sebességekből és az ingerület nagyságából lehet a kórokra következtetni.

    EMG-vizsgálat

    Az EMG rövidítés az electromyographia kifejezésből adódik. A vizsgálat az elektrofiziológiai vizsgálómódszerek közé tartozik.
    A vázizmok (akaratlagosan szabályozható működésű izmok) ún. motoros egységeinek működéséről ad felvilágosítást.
    A vizsgálat lényege, hogy az izom mozgása közben az izomsejtekben létrejövő elektromos aktivitás vizsgálható felszíni vagy tűelektródák segítségével. Az izom mozgásakor, mozgatásakor jellegzetes elektromos változások zajlanak le az izomsejtekben, amelyeknek megfelelő regisztrálásával az izom betegségeire lehet következtetni.

    Tegnap este nyolckor telefonált a fiunk, hogy jó lenne, ha el tudnánk menni a lánya lovagló-versenyére. Ma reggel jött értünk és fél nyolckor már náluk voltunk. Megnéztük a versenyt, az unoka harmadik lett a kategóriájában, akár az előző alkalommal. Utána ebéd, majd facsemete áthelyezése a kertjében és némi kertészkedés. Takarás mulccsal, vetés, gazolás "maradványainak" összegyűjtése, szállítása. Közben a macskával és a kutyával foglalkozni, mert az kijár nekik. Ha nem csináljuk, akkor odatolakszanak az emberhez és kikövetelik a foglalkozást velük. Akárcsak egy kisgyerek. Egy fekete hétéves labrador és egy cirmos cirmos, "aki" majdnem egy éves már. Aztán jöttünk haza. Beléptem ugyan a farmra, de munkálatok majd csak holnap lesznek. Mondjuk éjfél után, amikor felébredek majd. Addig meg pihenek. Egy kicsit barnább lettem deréktól felfelé, megkapott a nap. Ja kérem, huszonkilenc fok volt délután a kertben, felhő semennyi. UV sugárzás meg doszt. Szóval, ha sokat forgolódok az éjjel, akkor valószínűleg majd foszlani fogok, bár ez nem jellemző rám. Inkább a feleségemre, ő lényegesen fehér bőrűbb nálam. Én nehezebben égek le, mert alapból sötétebb vagyok nála kívül (és belül). A kisebbik unokánk meg Győrött volt a másik nagyiéknál, ott rohangált a kertben. Ő is lepirulhatott. Majd holnap rákérdezünk.

    Megyek kipihenni a pihenés fáradalmait.

    Jó éjt gazdák!
     
    -W-595-, Csacskamacska, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  19. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Jó reggelt!!

    Kedves Tihamér!
    nagyon köszönöm a kimerítő ismertetőt, nem gondoltam volna, hogy ezeket a vizsgálatokat takarja.Egy bizonyos kor után, már sok mindennel megismertetnek minket...Ám neked nagyon sok és szép feladatod van, a gyermeked és az unokáid körében, nem beszélve a konyhai teendőidet!
    Boldog ember!!!!

    Most sietek, mert hallom, hogy már nagyon türelmetlenek a vevők, látom , Menyét Menyus éppen most kopogtat, hogy igyekezzem hozzájuk....Gézen Gúz , s lám Pu Fó Ka is ott sündörög mellette, na sietek.. legyen szép a napotok!!
     
  20. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot mindenkinek!

    Egészen jól elvagyok ezekkel a külföldi dolgokkal.
    Ma volt egy hívásom,..konyhába voltam szólt a rádió és az előbb jelezte hogy hívásom lesz mint az"okos" megszólalt volna.
    Hát hamar kinyomták a hívást mert szinte csak nyekkent egyet.
    Megnéztem a híváslistát (TUNÉZIA)na mondom ez csak nektek került pénzbe nekem nem, mert úgysem hívlak vissza bennetek.

    Tegnap meg jött egy SMS üzenet (hun_post:Csomagja megérkezett raktárunkba,de hibás címadatok miatt nem szállítható.Kérjük adja meg a helyes címadatokat,és 24órán belül elküldjük Önnek........ez link helye....Kattintson a fenti linkre a helyes cím módosításához,vagy másollja ki a linket, és nyissa meg a Chrome-ban a helyes cím módositásához. ui:szepna por)

    Majd szólok anyádnak az hátha megnyitja a linket!

    Jött már hívás,..Sri Lankáról,Moldáviából és nem most jött előszöz Tunéziából.
    Zsozso szólj hogy melyiket kéred elküldöm,..vagy nem szereted őket?

    Néha én is nagyon hamar felkapom a telefont,..érdemesebb előbb rátekinteni hogy honnét jön a hívás.

    Farmokon csak tengek lengek,..megyek küldök át filmet az okos tv-re. Yellowstone!
     
    Utoljára szerkesztett: 15.4.24