Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Sajnos nálunk változatlan Anya állapota, van, hogy mikor bemegyünk - nem együtt megyünk a tesómmal, hanem egyik nap ő megy másnap én - na szóval, Anya továbbra is félre beszél, van hogy agresszív, csúnyán beszél, kiabál, van hogy csak csendesen néz, van hogy nekem beszél rólam, összefüggéstelen dolgokat...... hááát ilyen dolgokat tapasztalni, nagyon megvisel mind kettőnket lelkileg.

    Marika, megint szuper jó élményekben volt részed.

    Zsozso, már megint volt egy kis bonyodalom az utazásod alatt, az nem jó.

    Judit, a kis kertedben szépen fejlődnek az elültetett zöldségek, milyen finomak lesznek mikor már fogyasztani is fogod őket.

    Az eventet megcsináltam, bár nagyon untam a rakosgatást.
    Nem tudom nálatok működik e a játék gond nélkül, de nálam eléggé vontatott szokott lenni, hajnalban mikor aratok, a barik sokat talicskáznak, lassú, lassan tölt be, terület váltáskor is egyesével jelennek meg az ott lévő dolgok.
    Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy abba hagyom az egészet.

    A hétvégén, - szombaton - a lányoméknál voltam, voltunk, szülinapja volt, sütöttem tortát - oroszkrém tortát - és még az elmaradhatatlan sajtos pogit. A torta nagyon finom lett, persze a pogi is.

    Itt az idő már szinte nyárias, de volt kiadós eső is.
     
  2. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Gyorsan átnéztem az event kiírását. Mit mondjak, nálam nem nyerő! Hiába két hétig fog tartani....akkor sem lehet a végére érni.
    Lehet, most kellene elkezdeni a kihagyásokat. Az a felhő sem ér sokat...de csábít a szezonpont és az a neon-hozzávaló.
    Most megyek mégegyszer átolvasom, jegyzetelek....aztán meglátom. Ám mivel nincs felröppenő...lehet elkezdtem és
    az első részt megcsinálom...a minijátékról meg lemondok.

    Tegnap a szomszéd megyében voltam. Nem voltam elragadtatva...ez az első benyomásom volt. Aztán lehet, hogy
    még egyszer elmegyek....de akkor busszal....ám az 2 órás út...vonattal meg a fele.

    Ági...sajnálom, hogy Anyudnál nincs változás. Már pedig olyan régtől kórházban van. Kitartást !
    A játék, lehet egy kicsit akadozik nálam...amikor egyesével tölt....én akkor törlöm az előzményeket...és ha ez sem segít,
    akkor kilépek....mert akkor a nettel van valami.
     
    busika02, henrietta1223, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  3. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Ági, tetszikeltem, de az csak azt jelenti, hogy olvastam. Anyukád állapotának nem változása sajnálatos, sok erőt kívánok, pihenj amikor tudsz, mert még sok vár rátok a testvéreddel. Tudom, átéltem, végig csináltam. Nem könnyű sem lelkileg, sem fizikailag.

    Zsozsó, nekem semmi kedvem hozzá. Valóban ki kellene hagyni ezt az eventet.
    Utazni, más helyeket felfedezni mindig jó! Menj, ha lehetőséged van rá más úton, más körülmények között, mert akkor többet tudsz meg, többet látsz!

    Keveset vagyok itthon, fiamnak segítek ügyintézésben. Még eltart lehet egy hónapig is. Kicsit fárasztó, de csinálom, mert ennyit tudok segíteni neki!
    Ma estére volt színházjegyünk, de átadtam az unokáimnak, mert nem voltam most ráhangolódva, majd máskor.

    Temetőben is voltam, mert eső nincs és nagyon kiszáradt a föld. Igényeltem vízgyűjtő tartályt, kaptam értesítést, jövő héten mehetek érte.
    Holnapi event nem hozott lázba, időm sem nagyon lesz, ki kellene hagyni, de ez majd holnap dől el.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.24
    busika02, henrietta1223, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  4. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jobb napot!

    Tele a hócipőm a BP rendszerével. Nincs még az ideje az event kezdésének, de már most úgy rossz, ahogy van az egész. Területváltásnál egy százalékokként tölt be. Aztán nem vált területet. Ha vissza akarok menni, megint csak egy százalékokként töltöget. F5 nyomkodására sem csinál semmit. A böngészőt kellett bezárnom, hogy ki tudjak lépni. Ez nekem nem jó. Visszajöttem és kiderült, hogy azon a területen, ahonnan lépni akartam, nem végezte el azt, amit el kellett volna végeznie. Most kilépek, de nem tudom, hogy mikor jövök vissza. Elegem van az egészből. Akinek van türelme egy pocsék, megbízhatatlan rendszerrel szórakozni, az játszon csak tovább!
     
    Ms.AbyZu, busika02, henrietta1223 és 3 más kedveli ezt.
  5. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nahhhh....szóval! Nekem csak a szám jár!xDxD Bár egy szóval sem mondtam, hgy nem kezdem el....csak azt, hogy talán ki kellene
    hagyni ezt az eventet. Tegnap amikor olvastam, a módosítást....komolyabban elkezdtem számolgatni és már akkor tudtam,
    nem fogom kihagyni. Kell még nekem ez a mérgelődés...kell a kihívás!:p Aztán mit is csináljak két hétig!???
    Ám nem bíztam a véletlenben. Nem szokásom, de most vettem egy kosarat. Igy már a második körben teljes területet ültettem.
    A bahán kezdtem el...azzal ma végzek is.....bár már vétettem egy hibát...de akkor is meg leszek ma...ezzel a résszel.

    Pillanatok alatt fekete lett felettünk minden! A levegő is lehűlt. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle.
     
    busika02, henrietta1223, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  6. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Zsozsó,, én is csak azt írtam, hogy semmi kedvem hozzá. - de megjött a kedvem, ha meg megjött a kedvem, akkor meg már el is kezdtem. Hibát én is vétettem, ment a malom, törölni kellett, de ki foglalkozik ilyen apróságokkal?!
    Szóval nem ma volt az az idő, amikor elkezdtük azt, hogy kihagyunk eventet.

    Gazokat letermelem, de, hogy a kirakósra lesz időm, no azt már nem tudom, meg azt sem, hogy 5 óránként hogy fogok szaladgálni a géphez. Majd lesz valahogy.

    Itt is volt 3-4 dörrenés, villámlás, talán 10 csepp eső is. Most a szél feltámadt, felhők is vannak, jó lenne, ha esne, száraz a föld.
     
    busika02, henrietta1223, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az event termelési részével végeztem, már tegnaptól 3 helyről szedem a borostyánt. Nem kapkodom...csak lassan, ahogy adják!
    Amennyiben mindig tudok , időben jönni leszedni...akkor csütörtökön meg lesz összes minijátékhoz való borostyán. Esténként meg próbálom lejátszani az aznapi játékokat.
    Szóval rengeteg zöldet pörgettem és persze a pp.ből is volt kb 100 db. Aztán +1 lett pár db. azokat próbáltam kihasználni és sok-sok
    super dolgot használtam el. Van....így használom!
    Közben ahogy benéztem a feladatokhoz és láttam van egy pár rémséges, amit be tudok fejezni...így azokat is megcsináltam.
    Aztán megépítettem a neon lovas-terményest. CSak azt nem tudom, hogy mikor fogom használni...de meg van!
    Jut is eszembe....lehet, ki is teszem! Pár napig nézegetem, hogy ilyen is van már!

    Csütörtökön a nagy fekete felhőből itt nem volt eső. Viszont tegnap szinte egész nap esett. Közben dörgött és villámlott is.
    Most is jönnek-mennek a felhők...és a levegő lehűlt.
     
  8. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A mostani eventet első olvasásra dobtam, hogy na én nem szedegetek össze több száz db borostyánt..... majd olvastam, hogy van némi változás, így hát elkezdtem.
    Tegnap este, a kerék nagyon kegyes volt, igaz maradt mára, hogy ki is használjam, minden növény letermelve, már sikerült borostyánt is beszednem, sőőőőt egy mini játékot is lejátszottam, ahogy tudok, jövök majd beszedegetni a többit is, ha mégsem jönne össze a szükséges mennyiség, még lesz lehetőségem Fa-ért venni, ámbár nem szoktam, de ha már eljutok addig, hogy mégis lesz hiány, akkor muszáj leszek, hogy be legyen fejezve az event.

    Itt volt kiadós eső, dörgés az elmúlt 3 napban.
    Ma is volt eső, de még most is süt a nap.

    Tegnap délután a kis hercegnő ovis ballagásán voltam :inlove:, te jó szagú rezeda, nem rég született és szeptemberben már iskolába megy :music::inlove:.

    Zsozso, ügyes vagy, hogy megépítetted a neon lovas terményest, nekem is volt eszembe, hogy megépítem, de ahogy néztem a gazdakörit, van elegendő, és a ládák is adnak, így majd......vagy esetleg a kiváncsiságom győz, és kirakom pár napra :);).

    Ma töltött paprikát főztem, holnap csinálok krumpli levest, és viszek majd Anyának is, remélem eszik belőle, ámbár mondta a tesóm, hogy ma nem akart enni.:sleepy:
     
  9. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia

    Ági..Ne is mondddd...az idő! A kishercegnő....már nem sokára herceg kisasszony lesz..aztán felnőtt!
    Anyudnak jobbulást és nektek kitartást kívánok!
    Hasonlóan cselekedtél Te is, ahogy én! Ugyanis az első reakcióm az volt, hogy nahhhh....ezt nem csinálom!
    Aztán mégsem ez az event lett az első event, amit kihagytam volna.
    Bosszankodom sokat...de az eventek tartanak , még itt a játékban!
    A felhő és az első dekorja már meg van...a másodiknak is felénél járok. Haladok....haladok. Engem nem zavar a lassuság, ha
    látom a végét. És...Igen!..... én már látom a végét. Tudom, hogy a végére fogok érni.

    Kitettem a neon rodeót....mit is mondjak? Nem vagyok elragadtatva tőle!!!!!! Csúnya és sötét, mint a többi neon!
    Nekem a rózsa ólak és terményesek jobban tetszenek! Nem is lesz több belőle....már amit én építek!
     
  10. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Zsozso, jól haladsz az kirakással.
    Nekem a felhőre való megvan, kb fél óra múlva szedem le a következő borostyán adagot, és talán elég lesz 1-2 kirakásra.
    Nah... ha olyan ronda a neon rodeo megsem építem.
    Én leginkább a játék minőségén szoktam bosszankodni, vagyis azon, mikor belassul, lefagy, terület váltáskor egyesével számolja a százalékokat, vagy mikor a tűzróka böngészővel vagyok bent a játékban, és a gyopárról kilépve teljesen lefagy, hogy a böngészőt is be kell zárjam.

    Voltam a kórházban anyához, hááát... a levesből inkább a levét itta, de épp csak a felét annak amit vittem - pedig nem vittem sokat - mást nem kért.
    Mikor megérkeztem, nem volt semmi gond, igaz folyamatosan félre beszél, majd egyszer csak gondolt egyet lelökte magáról a takarót és próbált kimászni, - az ágy rácsos, nem lehetne egykönnyen átmászni rajta, és ereje sincs hozzá - persze nem engedtem, mondtam neki hagyja abba, mert nem tud lábra állni, hiszen mind két lába fáj és be is van kötve, vissza fektettem, nah erre kaptam hideget-meleget, hogy takarodjak onnan..... mit képzelek én ...... stb... stb.... - tudom, nem tudja mit beszél de akkor is rosszul esett.

    Itt ma volt némi felhősödés, de nagyon kellemes meleg volt.
     
    busika02, zsozso577, Tündi100149 és 4 más kedveli ezt.
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!
    Lányok, csak ti vagytok talpon úgy látom.

    Eventről hasonlóan gondolkodunk. Csinálom én is, eddig csak termeltem, ma este jutottam oda, hogy ki is raktam 5 képet. Még jó, hogy tart egy hétig, így talán be is fogom fejezni.
    A neon rodeóval abszolút de nem foglalkoztam eddig, meg még most sem, nincs rá időm, meg olyan nagyon szükségen sem. A gazt aránylag hamar letermeltem, igyekszem leszedni az órás ikonokat is, lassan, de haladok a cél felé.

    Ági, sajnos sok jót nem várhatsz, s tudom, hogy bántóak voltak az Anyukád szavai, de sajnos ő már nem is tudja, hogy mit mond, de az biztos, hogy nem akarattal, tiszta tudattal mondja azt, amit mond! Szeret és nem bántana meg soha, ha egészséges lenne!

    Szombaton elmosta városunkat és környéket az eső és elverte a jég. Kétszer volt hatalmas eső és sajnos mindkétszer volt jég is. Nem lehetett látni sem, füstölt, porzott, vízszintesen is esett, félelmetes volt! Nagy kárt okozott, szegény növényeket nagyon megtépázta. Virágaim, amiket nem védett semmi, megszenvedték. Kis kertemben hála nem történt nagyon nagy baj, mert a nagy diófa felfogta egy részét a jégnek, de persze, azért bizony lyukacsos lett több virágom, babom, uborkám levele. Ma voltam egy hosszabb úton, siralmas látvány volt a kukorica, amelynek csak a sallangos levele látszott. Ma is, tegnap is volt eső, igaz nem sok, de esett újra. Jég szerencsére nem!
     
    henrietta1223, busika02, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  12. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nem igaz, hogy csak hárman vagyunk talpon! Többiek merre jártok?

    Ági...átélem, hogy mit érezhettél, amikor Anyud félrebeszélt. Egyébként is rossz... ez az érzés, ha hozzátartozóról van szó...
    nagyon betalál!

    Judit, ha van hozzávaló akkor csak építsd meg azt a neon rodeót. Gyűjtőbe berakva....nincs szemelőt és 3 db terményt ad.
    Úgy látszik, hogy most felvették ezt a fonalat, hogy a terményesek neonosodjanak. Nem mindegyiket lesz egyszerű megépíteni...
    az aranyállatok miatt! Legalábbis nálam, ez a helyzet.Mivel mostanában tenyésztettem elég sokat...de a gazdakörbe be is adogattam.
    Eredménye látható, mert tényleg megcsappant a feladat. Így legalább lesz további célom.

    A minijátékot a következő beszedésnél be tudom fejezni. Utána ez az event felejtős lesz. Lehet, hogy amikor belépek, akkor
    leszedem a borostyánokat...bár, amit ad az annyira csekély, hogy pont vége!

    Nálunk mostanában jó idő van....bár néha-néha jönnek a felhők.
     
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Haladok... haladgatok a gyűjtögetéssel és a kirakással.
    Jelenleg van 105 db borostyánom, kb 20 perc múlva szedem be a következő adagot - 7 képet kell még kiraknom, + a felhőre kell még gyűjtögetnem.

    Zsozso, ügyes vagy, hogy már be is tudtad fejezni az eventet, gratulálok!

    Judit, sajnálom, hogy elverte a jég a szép kerteted, de ahogy írtad, nagy kárt nem okozott, de akkor sem jó látvány, a sok munkáról nem is beszélve.

    A gyopároson elértem a 27. szintet.


    upload_2024-6-6_7-20-50.jpeg

    Az új fát, még nem váltottam ki, nem azért mert nem tudnám, de még várok vele, már így van sok minden amit lehet termelni, és a vevők is kérik.

    Itt nyáriasan meleg van, ámbár tegnapelőtt volt kiadós eső.
     
  14. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ági...gratulálok a gyopárodhoz! Nem sokára be fogsz érni, pedig jóval utánam kezdtél hajrázni!
    Valahogy nálam nagyon nyögve-nyelős...az egész! Az is lehet, hogy béna vagyok hozzá...de valahogy sokszor el is feledkezek róla.
    Az új fát én sem váltottam ki...mostanában nem foglalkozok a jelvényekkel a fejlesztésekkel Ami van azt adom be a gazdakörbe.
    Ám valamit mégsem csinálok jól! ÁÁÁÁÁ.....nem is foglalkozok vele.

    Itt most este megint villámlik....lehet esni fog...a múlt éjszaka is esett valamennyi.Napközben meg meleg volt.

    Hajjjrrrááá...aki még nem végzett az eventtel. Van még 1 hét!
    Jó éjt.
     
  15. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok lányok! A fiúk a bányában dolgoznak.!? - vagy elmenekültek előlünk.

    Nagyon nagyon sűrű napjaim voltak, talán a jövő héttől már lazább lesz. Hasonlóan hozzátok az event lassan haladt, de ma befejeztem, ma este raktam ki az utolsó képet. Jó, hogy ilyen sokáig tartott, különben nem tudtam volna befejezni.
    A teliholdast unom, hosszút vetek, mert úgyse tudok gyakran belépni. Borostyánt igyekeztem szedni, hogy legyen elég. Elég lett.
    Ma a legkisebb unokám ovis ballagásán voltam. Nagyon aranyosak voltak, szép kis műsort adtak. A legnagyobbat meg vittem haza, vizsgázott és dél körül végzett, így pont jó volt, nem kellett neki vonatozni.

    A nagy esőknek vége, már újra száraz a föld. Szegény kertecském is megszenvedi, hogy keveset voltam itthon, de majd bepótolom.

    Jó éjt, mosolygós ébredést!
     
    henrietta1223, busika02, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  16. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot mindenkinek!
    Rég voltam,..de itt vagyok.

    Én is! Ági, nem akarok nagyon lemaradni.
    [​IMG]

    Most megint az van hogy nem tudom feltölteni a képet.átmentem egy másik képfeltöltőbe,..habár múltkor azt olvastam hogy csak a farmgazdákkal lehet,de ha egyszer vagyis nem is 1x nem működik.
    Most megint úgy vagyok ha innét ez eltűnik újjab szünet,..mert ezzel még azt a kevés kedvet is elveszik ami még maradt.
    Közbe már elfelejtettem mit is akartam írni.

    Azért a másikat is idehoztam![​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.24
    henrietta1223, busika02, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  17. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Alvás letudva - már vagy 2 órája - pedig nem is aludtam el túl korán.

    A maradék képeket tegnap este sikerült kiraknom, már összejött volna hamarabb is, de kimaradt pár borostyán beszedés.
    Pénteken szinte nem is voltam itthon, az iskola a pedagógus napot minden évben egy közös ebéddel ünnepli, most ez az ebéd Tokajban volt. Jó volt egy kicsit kikapcsolódni.

    Lajos, nagyon helyes, ne is maradj le.
    Elég bosszantó mikor nem működnek a dolgok, de azért, gyere és írj.

    Zsozso, dehogy vagy béna, a gyopáros nagyon is nyögve - nyelős, nagyon lassan gyűlnek az ATP pontok.

    Judit, a teliholdast most én is unom, hozzád hasonlóan, hosszút ültetek.

    Itt most volt, egy rövid zápor, még eléggé borult, de lehet, hogy elvonulnak a felhők, és jó idő lesz ma is.
     
    henrietta1223, busika02, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  18. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek! - már aki ide benéz.

    Lajos, ne is maradj le és ne is maradj el! Gyere csak, hiányolunk, ha nem vagy!
    Ági, jól jött neked az a kis kiruccanás, kicsit feltöltődtél.

    Ma laza napom volt, mosni akartam, meg terveztem egy utat is, de mivel egész nap csepegett, morgott, így nem mentem sehova és a mosógép is pihent. Nem elég, hogy sok teendőm volt az elmúlt időszakban, még a fogam is tett rá egy lapáttal. Úgy gondolom, hogy huzatos helyen voltam sokat és a szememen kívül az ínyem is begyulladt. Péntek éjjel szinte semmit nem aludtam, akkor volt a legrosszabb. Szedtem fájdalomcsillapítót, meg öblögettem, talán már helyre billenek. Azt meg mindenki tudja, hogy a fog, az éjjel fáj. Micsoda rossz dolog!?
    Igényeltem vízgyűjtő tartályt, meg is kaptam. Tegnap megcsináltuk neki a helyet, meg a segítő kezek beleszerelték a csapot is. Bádogosnak kell szólnom, hogy valamikor jöjjön és a csatornára kösse rá.

    Elég rég az Edge böngészővel farmozom, mert azzal a leggyorsabb. Sajnos mostanság nálam is jelentkeztek a gondok, nem elég egy kattintás, kettő is kell, hogy csináljon is valamit. Olvastam, hogy ez így fog maradni...ha arra gondolsz, hogy kb. 1 másodperces késéssel hajtja végre a rendszer a folyamatokat, az egy központi módosítás eredménye, ez jelenlegi információk alapján így fog maradni.-írta a módi. No ennek aztán egyáltalán nem örülök, nem egy másodpercről van itt szó, hanem többről is. Lanyhul a kedvem a játékkal kapcsolatban.

    Marika, hiányollak téged is! Ilonáról és a többiekről nem is beszélve. Nyár van, több program van, vagy több időd töltünk a szabadban, esetleg kirándulások, nyaralások kezdődtek? Ki merre és mivel tölti idejét?

    Megyek, benézek a kis farmjaimra is.
     
    -W-595-, henrietta1223, busika02 és 4 más kedveli ezt.
  19. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Jó éjt kedves Gazdatársak!
    Az enyém közel 3 év rémálom után végre ma már nyugodt, kínzó gondolatoktól mentes lesz.
    Az okok nem publikusak ,nagy valószínűséggel "kicsillagoznáz",ha bármit írnék róla. Elég annyi, hogy életem legnagyobb megpróbáltatásán vagyok túl, kedvező végkifejlettel. Ezért volt a hosszú hallgatásom. Olvasni azért olvasgattalak Benneteket.
    Remélem mostantól írogatni is lesz kedvem, türelmem.
    Köszönöm az aggodalmatokat, azt ,hogy nem feledkeztetek meg rólam. Nagyon jólesett.
    Legyen olyan mosolygós,szép álmotok ,mint az enyém lesz.
     
    Ms.AbyZu, Othep, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Ilona, nagyon, nagyon örülök a jó hírnek!!!!! :):):) Kívánom, hogy soha ne jöjjenek vissza az elmúlt évek megpróbáltatásai!!

    Eventet elkezdtem, csinálom, most kezd már derengeni, hogy mit hova, merre. Nem volt időm rendesen tanulmányozni a kiírásokat, meg egy kicsit sok az új információ.- de az is lehet, hogy én öregszem!

    Ma is sok munkám volt, de estefele besorjáztak a jó hírek hozzám is. :) -többek között a 19 éves unokám ma sikeresen levizsgázott vezetésből.
    Szaladok kapát ragadni, mert beérett a gaz és a bónuszt ki kell használni.
     
    -W-595-, Tündi100149, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.