Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Én meg csináltam párszor sajtosat, baconöset is, nagyon finom volt, de a fiúknak nálam sem jött be. Rétesből is csaka sósat szeretem.

    El mentem a piacra, és amit el tékozoltam pénzt, gondoltam, vissza kellene szerezni, mert zavart, hogy meg csappant a ládám. Szépen jönnek vissza a millák. :)
     
    Kuzdern, Vadóc, .sylvia72. és 2 más kedveli ezt.
  2. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sajtosat még nem csináltam,de ki fogom próbálni! :) Én se vagyok édes szájú,inkább a sósat falom be! :)
     
    Vadóc, Fatther és sutimami57 kedveli ezt.
  3. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Na Zsémbi, ebből most nem mosod ki magad egykönnyen ;):pxDxD

    Rozimamának jobbulást kívánok! Már nagyon rég volt a műtétje, még mindig annak a sebe rendetlenkedik?

    Szia! Örülök, hogy a bagoly nem fagyott le idő előtt a karóról és idehozott téged is :)

    Nagyon guszták a muffinok, köszi a receptet is hozzá :)

    A csillár ajándékba nagyon szép gesztus volt tőled :) Aranyos vagy, hogy elmesélted a történetét :)

    Gratulálok! :)
     
    Vadóc, .sylvia72., Fatther és 2 más kedveli ezt.
  4. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Igen, sajnos még mindig azzal a műtétes sebbel jár kezelésre. Hátha most, hogy be kellett feküdnie, sikerül kitisztítani úgy, hogy nem lesz tovább gond vele.
     
    .sylvia72. és sutimami57 kedveli ezt.
  5. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szeretek másoknak örömet szerezni! :)


    A Neonos csevegőbe írtam,hogy aki nem tudja véletlenül megszerezni a csirke,nyúl vagy kecske kitehetőt én nagyon szívesen felajánlom cserenapkor,mert van mind háromból 3-3-3 db.pluszban!
    Ebben a topikban is érvényes a felajánlásom! :)
     
    Vadóc, .sylvia72., .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  6. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Igen, Rozikánál nagyon nehezen gyógyul a műtét helye, és ez már a másodszori beavatkozás.
     
    Kuzdern és .sylvia72. kedveli ezt.
  7. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Ez nagyon borzasztó, annak már rég rendbe kellett volna jönnie. Sajnálom őt. Remélem most tényleg sikerül rendbe tenniük végleg!

    Ez igazán nagyon kedves tőled :) Lehet, hogy lesz olyan akinek nagy segítség lesz, ha a felhőre nem sikerült megszereznie :)
    Örömet szerezni én is szeretek, nekem ebből indult el annak idején a bannerkészítés :)
     
    Vadóc, Fatther, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Koppi2

    Koppi2 Haladó

    Sziasztok !

    Igen igen termékenyek voltatok az este is és ma is. Nem győztem visszaolvasni...
    Én nem igazán akartam sztáp nehézségek miatt belefogni emez eventbe, de meggyőztek róla, hogy igenis érdemes.
    Így el is keveredtem a 4 farm között rendesen
    Meggyógyult közben a mi kis topicunk is, legalábbis eddig nem tapasztaltam rendellenességet.

    Itt a keleti végen ma egész nap szakadt az eső. Most meg a köd szállta meg a tájat és hidegedik kissé, hogy ezt a rossz kifejezést használjam.
    Az ebéd ma kissé póriasan paprikás csirke volt némi nokedlivel és tejföllel.
    Utána kávé....utána cigi...
    Istenem lassan betöltöm a 63.-at, nyugdíjas is leszek közben, hát ennyi azért már jár ! :):):D
     
    Vadóc, .Emama., suba_klara és 3 más kedveli ezt.
  9. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! :) Bizony, hogy jár!!! Nekem is...bár a mai ebédemet szívesen el cseréltem volna a nokedlis csirkére..:) :)

    Én nem tudom, jó lett-e a többi topik, de valahogy itt jól el vagyunk...:) :)

    Azért gyere be hozzánk máskor is, ha éppen vissza költöznénk.....Örülök, hogy meg csináltad a tenyésztést, meg érte....:) :)
    Én is meg csináltam, a kicsi farmon csaka felhőig, neon boltba nem mentem..:)

    Jajjaja ám, Ema! De milyen jó tetted...ronda, önző vagyok, de mindig annyira, de annyira tudok örülni a szép ruháknak, amiket készítesz, és imádom őket!!!!!!! :) :)
     
    Kuzdern, Vadóc és .Emama. kedveli ezt.
  10. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Olyan keveset tudok Rólatok,bevallom még azt se tudtam,hogy bannereket készítesz! Szép vagyok mondhatom! :cry:Kérlek ne haragudj ezért!
     
    Vadóc, Fatther, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Igen nagyon tudunk örülni az új ruciknak.:inlove::)

    Szia!Nálunk is elég nagy köd lett.Nagyon szeretem a paprikás csirkét is.:)Mi az,hogy jár,kötelező egy jó kis kajálás és persze a kávé,cigi,de módjával.:)
     
    Kuzdern, Vadóc, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  12. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Szia Koppi! :) Jó ez a két felhősor, tényleg érdemes volt megszerezni őket :)
    Igaz nekem a TP növelők és a jó felhősorok a gyengéim, így ilyeneket nem szívesen hagynék ki.

    Nem önzés ez ;) Ez az amiért annak idején belefogtam ;):)
    Ami rajtad van most, az nekem egy különleges darab, bár nem látszik rajta, de abban rengeteg agyalás és olyan technikai megoldás van, amire büszke vagyok :)

    Dehogy haragszom, nincs a homlokomra írva ;) Most ismerekedünk, most már ezt is tudod rólam :)
     
    Vadóc, Fatther, sutimami57 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Garabonciás

    Garabonciás Fórummogul


    Szia Emama !


    Én tudtam ! De még a bannerig, mármint, hogy legyen 5 év alatt nem jutottam el.
    Kissé megbonyolódott itt a felhősorom, de már sínen van ez is..:)
    (Majd, elfelejtettem!) Koppi vagyok és ez a Ketteske...:D
     
    Vadóc, sutimami57, .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.
  14. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Jó, hogy írtad, nem tudtam, hogy ez is a te farmod :)
    A banner sose késő, ha valaki szeretne egyáltalán. Nem mindenkinek fontos, de akinek igen, annak nagyon fontos lehet :)
     
    Vadóc és .sylvia72. kedveli ezt.
  15. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Igen, tudom, hogy nem volt egyszerű, de annyira jó lett!!!!!:D :D

    Én is büszke vagyok rá, hogy hordhatom!
    Soha nem késő ám beújítani! Csak be kell kukkantani Ema gardrobjába, és van ott annyi szép öltözék! :) :)
     
    .Emama. és .sylvia72. kedveli ezt.
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szép estét kivánok!

    Ema,
    nagyon jó ötlet a bicajos esernyő, megkönnyited vele az életemet.Köszönöm szépen.
    Erzsike,
    ugyan már Sütike megválaszolta, de én is hiába kiabáltam felé nem volt válasz.Gondolataimban felmerült a kórház, mert azt mondta, hogy még mindig nehezen gyógyul.Reméljük, hogy most már minél előbb közöttünk lehet.
    Klára,
    a sütid nagyon inycsiklandozó, igy aztán én is elnassoltam belőle és a receptet is magamévá tettem.Köszi.
    A keresés, kutatás, az az én kedvencem is.Emlékszem még, amikor elkezdődtek a lomtalanitások.Éppen vidéken voltunk, és bizony én meg meg álltam egy egy tetemes lom mellett.Az első barna kis kávé kiöntő volt bádogból, vagy pléhből a csoda tudja .Olyan volt, hogy még Aladin is megcsodálta volna, hogy nem e az ő csodalámpája. Ki is került a kertbe disznek, ám közben beleköltöztek a darazsak, és bizony meg kellett válni tőle.
    Igen ám, de nálunk a Papa nagyon restelte ezt a tevékenységemet, és bizony a járda túl oldaláról nézte, hogy én mit szedegetek ki a lomok közül.A mai napig kedvelem és is a régi dolgokat és egyszer jussak ki az Ecseri piacra.
    Fatther,
    nagyon örülök, hogy a madár nem fagyott meg, mert előtte felmelegitetted és a kis levélkét magadhoz vetted, majd útra keltél, és szerencsére meg is érkeztél.
    Szilvi,
    ne mérgelődjél,majd legközelebb jobban sikerül a tenyésztés.Azt meg aztán, hogy soha, tudod, úgy is megszegnéd.Én is nagyon vágytam valami szép és gazdag állatra, de nem sikerült.Talán majd legközelebb.
    Erzsike,
    gratulálok a természetgyógyászati 5.szinthez.A nemesitést még folytatod?
    Breki,
    de nagyon sajnálom, hogy csak ilyen kicsire sikeredett a tepsi, amiben ezt a finom inyencséget sütötted.Én már csak az olvasmányával találkoztam.Biztosan nagyon finom volt.

    További szép estét kivánok!
     
    Fatther, .Emama., Vadóc és 2 más kedveli ezt.
  17. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Bekukkantottam és megnéztem a bannereket! Csodaszépek! Gratulálok Neked! Kerestem pilléset,de már elkeltek!
    De hátha találok,mert végig nem jutottam még el! :)
     
    Fatther, sutimami57, .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.
  18. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    A nemesítés már teljesen hozzám tartozik. [​IMG] Egyelőre a cukorrépa szórakozik velem... A hátralévő három bónuszból csak egy kellene.
     
    Fatther, Vadóc, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  19. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Én most belevágtam a póréhagymába, kiváncsi vagyok, mennyire fog ki rajtam.
     
    Vadóc, sutimami57, .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.
  20. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Holnap délelőtt megyek angolozni a suliba,fél 11-re fodrászhoz! A héten kellett volna mennem,de más program jött neki össze!Sebaj,holnap már szép leszek! :)

    Nekem csak a szegfű és a rózsa van kinemesítve! De a póréhagymát én is elkezdtem!

    Úgy döntöttem,hogy mára befejezem a Farmos ittlétemet! :)

    Legyen szép estétek és jó éjszakátok!

    ui. Ma is egy jó nap volt! Köszi Nektek!
     
    Fatther, Vadóc, .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.