Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    A ládát is hoztuk magunkkal, mert mindig szükség lehet rá és akkor kéznél legyen...
    Nünüke szemével ez nagyon nem jó hír, de a bébikomp beszerzése legalább megoldódott.
     
    Vadóc, .sylvia72., .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.
  2. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Lujza! Örülök, hogy ide találtál, és be is tudtál jönni. Köszi a finom tízórait, nézegetem nagy szemekkel. :D
    A hírek valóban nem a legjobbak, és sajnálom, hogy hiába volt a készülődés, és a műtét. De a végén a jó hír, az nagyon kellemes! Igen, mindig így van, mikor el veszítjük a hitünket az emberekben, akkor mindig történik valami jó..mint a nyáron is. :)
    Gyere nyugodtan, láda itt is van, és barátok közt vagyunk. :) :)

    Szia, Nyific! Gyere nyugodtan, aki társaságra vágyik, mind idetalál, Téged is szeretettel várunk! MI is csak ideiglenes szálláson vagyunk..:) :)


    Közben a láda is meg érkezett!! :) :)[/QUOTE]
     
    Kuzdern, Vadóc, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  3. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szia Lujza,
    éppen akartam mondani, hogy láda ügyben nem lesz gond, mert biztos találnak majd ide is egy jófajta ládát, amin ücsörögve majd a gondok bele kerülhetnek.S lám már meg is érkezett, igy aztán lehet a bajokat, gondokat beletuszkolni, s aztán ráülünk mi is, hogy ki ne tudjon jönni.Nagy öröm, hogy a műtéten már túl van Nünüke.
    Jó emberek mindenhol vannak,ilyenkor lehet észre venni, amikor szükség van rájuk.
     
  4. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)

    Csak beköszönök, aztán elbújok egy sarokba a sebeimet nyalogatni :music: Majd valamikor előkerülök azért ;)
     
  5. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Nem kell a sarokba vonulni... Pakolj be gyorsan a ládába és segítünk a bajokat eltüntetni...

    Változás a kerek kerék akcióban:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/változás-a-kerekkerék-akcióban-2016-februártól.13480/

    Aki még nem ismeri ennek a ládának a történetét annak röviden elmesélném...
    A nyugiházban van rendszeresítve ez a bizonyos, jó nagy láda. (Egy ideje az Épeknél is van már...)
    Ha valakinek bánata, bosszúsága vagy egyéb problémája van belepakolja, gyorsan rácsukja a tetejét és ráül. Mi meg mellé ülünk és nem engedjük ki belőle a gondokat, közben jól elbeszélgetünk figyelemelterelés céljából.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.16
    Vadóc, Fatther, breki072 és 5 más kedveli ezt.
  6. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Rnedben, köszi. Akkor pakolás után jövök ülni én is ;)
     
    Vadóc, Fatther és sutimami57 kedveli ezt.
  7. Zöldfülű62

    Zöldfülű62 Fórumszaki


    Nem lehetne abba a Ládába bepakolni a rossz Fórumot ??:)
    Ráülnék én is ! (Koppi voltam)
     
    Vadóc, Fatther, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Dehogynem! Mi már bepakoltuk, aztán jól el vagyunk ezen az új helyen..:)

    Ema!
    Gyere, aztán szépen meg vitatjuk a világ dolgait.....Tanúsíthatom, hogy működik a láda, mert ha bepakolunk, és rá ülünk, nem jön ki onnan semmi..:) :)
     
    Kuzdern, Vadóc és .Emama. kedveli ezt.
  9. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    [​IMG]A nyugdíjas topic nevében szeretném megköszönni a Pesti és Pest megyei gazdák türelmét és vendéglátását, de már sikerült egy hozzáértő lakatosnak az ajtónkat megjavítani, ezért már haza tudunk menni.
    Még egyszer köszönjük a türelmet, az ajtónk nyitva áll, az itt kialakult ismeretségek folytatódhatnak ott is, ha igény van rá.
     
    Vadóc, .Emama., breki072 és 2 más kedveli ezt.
  10. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Csatlakozom. Köszönöm a helyet, a szórakoztató társaságot, és Mindenkit várunk szeretettel a Nyugdíjas topikban!
     
    Kuzdern, Vadóc, .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.
  11. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szép napot kivánok!

    Én is egy köszönettel jövök, amiért voltatok olyan leleményesek, hogy megszerveztétek, hogy máshol is lehet helyet találni ahhoz, hogy sok jó ember kiválóan érezze magát.A következő gondnál is újra veletek itt, és természetesen az ajtók nyitva állnak felénk is..
     
    .Emama., breki072 és sutimami57 kedveli ezt.
  12. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Köszönjük mi is a helyet. Épelméjűek voltunk, bár ez a kijelentés mindig hagy valami kétséget maga után, talán mi magunk sem hisszük? A név öröklött, így aztán megtartottuk.;):pxD
    Az ajtónk nyitva áll mindenki előtt, és szeretettel várunk minden régi, új és leendő barátot!:):inlove:
    Köszönjük a türelmet. Ami pedig az ittlétet illeti, kellemes volt.:):music:
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.16
    Vadóc, Fatther, .Emama. és 4 más kedveli ezt.
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia !

    A mi topicunk is meggyógyult közben, bár némi furcsasággal, ám most már a saját oldalunkon lehetünk. Szisaztok és köszönöm Emamának és Zsémbinek a Nyugdíjasoknak és a többieknek is a türelmét !
     
    Vadóc, Fatther, .Emama. és 3 más kedveli ezt.
  14. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Ugyanígy járna köszönet neked és mindenki másnak is. Itt mindannyian "jövevények" voltunk, és megint csak bebizonyosodott, hogy sok jó ember kis helyen is elfér!:)
    Gyertek ezután is, csak most már nem ide, hanem hozzánk, hozzájuk és hozzátok!:)
     
    Vadóc, Fatther, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  15. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szia Sütimami!
    5 éve amikor a kisfiam felment suliba,akkor kezdtem el érdeklődni az angol nyelv után! Nagyon érdekel az idegen nyelv! Az alapfokon már túl vagyok! Lassan haladok,mert 3 éve volt egy kis kihagyásom (sok volt a probléma,nem tudtam koncentrálni),de nagyon sokat kell tanulni ahhoz,hogy meg legyen az esetleges felsőfoki nyelvvizsga is! Kitartó vagyok,de család,munka mellett nagyon nehéz! A kicsim már folyékonyan beszéli az angol nyelvet,de Ő már oviba is ismerkedett vele! Én meg hát csak felnőtt fejjel vágtam bele!



    A mi Kuckónk is megjavult! Én is köszönöm Nektek,hogy itt lehettem,lehettünk és biztos meglátogatlak Benneteket "odahaza"is! Sok jó embert ismertem meg!
    Puszi Nektek!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.16
    Vadóc, Fatther, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  16. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Kicsi breki egyedül marad e nagy városban ismét :cry::cry::cry: pedig mi volt itt :inlove::inlove:még ha zajongtak is :D
    megyek és megyek :eek:o_O:cry::cry::cry::cry:egyedül
     
    Vadóc, Fatther, .sylvia72. és 2 más kedveli ezt.
  17. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Nem kell egyedül lenned, várnak az itt megismert gazdák... Ha mindenkit végig látogatsz el is telik a nap.
     
    .Emama. és breki072 kedveli ezt.
  18. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Kicsi breki, sose búsuljon a lelked, bármikor nyüzsgésbe toppanhatsz, ha erre jársz, vagy arra, vagy, ahol jól érzed magadat.Nem leszel egyedül azt biztos!!
    "Köszönjük a türelmet. Ami pedig az ittlétet illeti, kellemes volt.:):music:[/QUOTE]
    A teteje az lemaradt, de...
    Igazad van Zsémbi, jó volt, még ha rövidnek tünt, akkor is.

    Klári,
    egy szines egyéniséget ismertünk meg a személyedben, kivánok továbbra is jó játékot, és ha arra jársz, nézz be felénk is.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.16
    Fatther, .Emama. és breki072 kedveli ezt.
  19. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Elbúcsúzom itt én is :) Köszönöm a helyet és a lehetőséget, hogy új, kedves emberekkel ismerkedhettem meg. Nagyon remélem, hogy folytatódnak ezek a beszélgetések, immár a korábbi törzstopikokban, de vendégekkel kibővülve :) Sok szeretettel várunk mindenkit az Épeknél, én is igyekszem majd néha itt-ott egy kicsit bekukkantani a diskurálásba :)
     
    Fatther, breki072 és -elzemari- kedveli ezt.
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Mi is szeretettel várunk a topicunkban a Tiszántúli Gazdáknál, ami csak egy titulus, mert ott van Tihamér a Dunántúliaktól, vagy Tündi a Zegerszegiektől és említhetném még Szomszikát is Győr Moson megyéből, Néha Fatther is előfordul nálunk és Janzi is... Szóval vagyunk...:)
    Folytassam?? :)
    Gyere várunk...:)
     
    .Emama., Fatther, -elzemari- és még 1 ember kedveli ezt.