Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Sziasztok! Nem tudom jó helyre irok e, a egyik szomszédomat keresem, aki Pest megyében él, Albertirsán. mb1970 a neve. Napi levelezésben voltunk, de kb. 1 hónapja teljesen eltűnt. Kicsit aggódok, hogy mi lehet vele, hogy ilyen hirtelen tűnt el egyik napról a másikra. Remélem ismeri valaki és tud segiteni nekem. Köszönöm szépen.
     
  2. Andee8511

    Andee8511 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Régi játékos vagyok aki újra a fedélzeten van sok sok évnyi kihagyással és a régi farmom belépője feledésbe merült így új farmot csináltam,jelenleg a 79es szinten vagyok.
    Eredetileg Budapesti de 6. éve már Pest megyei azaz Gyömrői lettem :)28 év után költöztem el a pesti lakásból de lehet végül majd öregségemre itt ragadok Gyömrőn :)Még Pesten kezdtem el annak idején,valamikor 2010 környékén a farmeramat,100 fölötti szintre jutva valamiért elmaradoztak a napi belépéseim,állandóan berohadt mindenem,sokat dolgoztam végül nagynéném átvette tőlem a farmomat és ő csinálgatta.Ebből következik,hogy a testvérem a nagybátyjám és a nagynéném is csinált saját farmot.Nénikémnek volt vagy 5 is,szomszédok sem kellettek neki szinte :)Egész napját kitöltötte a vetés és az aratás.Sajnos pár évvel ezelőtt elhunyt,akkor hagytam én is abba a játékot és akkoriban költöztem el otthonról.Jelenleg egy kisebb céget vezetünk a párommal,ő a fizikai dolgozó én pedig a papírmunkát végzem és sokat lóg a telefon a fülemen de mivel úgymond itthon ragadtam,neki kezdtem újra a farmeramanak.Reméltem ugyanazokat a kellemes élményeket fogja okozni mint annak idején és láss csodát így is lett :)Bevallom nem vagyok nagy fórumozó,szomszéd keresésnél írtam csak meg néha bejövök olvasgatni.A szomszédaim közül lettek kedvenceim természetesen :)Az egyikőjüknek van 3 farmja és mindhárom a szomszédom.Vele nagyon jóba lettünk,napi szinten beszélgetünk,pletykálunk és bármikor nagyon szívesen találkoznék is vele személyesen.Ha netán elolvassa majd ezt a kis regényt,biztos tudni fogja,hogy róla van szó :)
    Szóval magát a játékot imádom,néha jobban megy néha kevésbé attól függ épp mennyi időt tudok szentelni neki.Jelenleg a bahára vagyok nagyon ráállva mert nem foglalkoztam vele eddig.Pár szinttel ezelőtt kezdtem neki és elég nagy a lemaradás de majd behozom :)
    Azt hiszem ennyi volna.Igencsak itt a szilveszter a nyakunkon,lassan vége az évnek de hatalmas nagy szeretettel kívánok minden egyes és minden kettes játékosnak,szomszédnak,barátnak Áldott,Békés Ünnepeket és Sikerekben gazdag Boldog Új Évet ! :)

    Andi :)
     
    bakfis, Fatther, aemenis2 és 2 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy szép, össze szedett bemutatkozás volt. Úgy olvastalak, hogy szerintem nem is pillantottam egyet sem. Ittam a szavaidat. :)
    Kívánom, hogy találj rá ismét a játék szépségére! :) Rég óta játszom már én is. Ma olyan örömöt szerzett egy kedves játékos, amit ritkán élet át, sőt, mondhatom, hogy ez volt az első. Erről majd még valahol, valamikor még írok.
    Üdv ismét a játékban és gyere gyakrabban ide is. Mindig lehet tanulni.. ;)

    üdv: apja
     
    bakfis, jófarmerlány, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  4. aemenis2

    aemenis2 Fórum-zöldfülű

    Boldog Új Évet ! :) Puszi Zsóka
     
    Fatther és Kuzdern kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szuzymami és eva19650120 kedveli ezt.
  6. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Szép hétfő estét!

    Szerintem még elég régen volt egy bemutatkozásom, de úgy éreztem jobb, ha írok egy frisset, most, hogy újra kezdtem a játékot.
    Nos; ahogy fentebb írtam, kb 1 hónapja kezdtem el ismét a farmeramaval játszani, egyik osztálytársam rábeszélte az osztályt így gondoltam visszalépek a régi felhasználómba.

    Még régebben apával kezdtem el játszani. Vagyis igazából megmutattam neki a játékot és belevágott ő is, ő a mai napig sem hagyta abba, szóval jóval előrébb jár, mint én.:DMindig volt kettőnk közt egy kis egészséges versenyzés, szóval továbbra is bennem van, hogy utolérjem, hiába tudom, hogy lehetetlen, mivel jócskán 100+ szinten van, én pedig most leszek a 78.-as szinten.

    Tavaly májusban szakmai vizsgáztam, mint lovász. Sokáig ezen a vonalon akartam tovább menni, de mára a szívem visszahúz inkább az idegenforgalom felé, ígyhát így néztem ki magamnak egyetemet is.

    Amikor szabadidőm engedi feljövök játszani, szeretek ismerkedni és levelezni is a játékon belül, mert akkor nem érzem annyira egyedül magamat.:oops:
     
    zsani_apja, _Ilona49_, Fätum és 5 más kedveli ezt.
  7. Nurbanu1

    Nurbanu1 Fórum-zöldfülű

    Helló ;) én is Bupesti vagyok,engem nem vitt el a kis cica :p kár,h nincs egy Fb csoport ott lehetne ismerkedni beszélgetni. :)

    Budapesti*
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.6.22
  8. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sziasztok!

    Zoli vagyok egy Pest megyei kisvárosból, 28 éves. Réges régen már játszottam ezzel a játékkal, de emlékeim szerint valahol a 70-80. szint környékén abbahagytam, talán a sok kattintás volt már sok nekem. Más böngészős játékokkal is játszottam volt amivel több évet is, de végül egy nem sok időt igénylő kivételével mindent abbahagytam, mert kb mindig átmenet a szórakozás rész abba hogy ezt és ezt ekkor és akkor meg kell csinálnom. Persze semmit se kell. Másik történet meg hogy egy bizonyos szint felett van hogy az ember elveszíti a motivációját. Vagy éppen a közösségből tűnnek el azok az emberek akik miatt érdemes volt játszani, vagy rosszabb esetben némi konfrontáció történik. De végül valamiért újra kedvet kaptam farmerkedni a digitális univerzumban, persze azzal a kitétellel hogy nem kerget a tatár, nincs olyan hogy xy időkor nekem mindenképp itt kell lenni, hanem csakis ha kedvem tartja. Aztán majd hosszútávon meglátjuk mi marad meg ebből a lelkesedésből :)
    Ami tetszik ebben a játékban, hogy sok mindent lehet benne csinálni, igencsak tartalmas. Mindezek miatt is bízom abban hogy nehezebben unok rá :)
    Mindenkinek azt kívánom, aki itt van, hogy élvezze a játékot, jelentsen neki kikapcsolódást ez az egész, amire nagy szükség van a mai rohanó világunkban. Jó játékot mindenkinek!
     
  9. sacko0120

    sacko0120 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Volt olyan szerencsém(vagy balszerencsém) 12es szinten olyan tp-s ládát nyitottam ki amitől instant 73-as szintű lettem lol. Barátaim nincsenek még a szántót sem tudtam unlockolni, barátokat keresek, ha van kedved jelölj be fixen fogok ajándékokat küldeni. :)))
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem jó helyre írtál.
    Ahogy látom, ez különben sem túl aktív topik, és nem is Barátkereső.

    Ezen topikok valamelyikében, vagy akár mindegyikben hírdess (kattints a zöld feliratra): Barátkeresés
    Az itt hirdetők közül Te is jelölhetsz szomszédot.

    ... és ezen a linken megtalálod a szomszédjelölés módját is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hivatalos-szomszédkereső.14367/page-12#post-1321370
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.