Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Hurrá!!!! Egy!:) Örülök neked nagyon.:)
    Mi újság? Nekem már elvonási tüneteim voltak, komolyak!:D
    Tenyésztés, hogy megy?
    Alsódughagymafalva virul?
    Ezt a szmájlit még Erzsike is megtapsolná!:D
     
    breki072, Vadóc, .sylvia72. és 5 más kedveli ezt.
  2. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Én meg 2012. január óta jáccok.
    Este végeztem a tenyésztéssel. Sok táp elment, minden meg van sőt plusszban is.:)
    Tenyésztés: a szokásos.-.-
     
    breki072, Vadóc, Zsémbes-banya és 4 más kedveli ezt.
  3. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Nekem is tüneteim vannak. tegnap délután óta nem lehet be menni egyik topikunkba sem, és nagyon nem tetszik. Egyedül tenyésztettem, mérgelődtem, hajtottam az evenetes állatokat, meg magammal beszéltem meg a dolgaimat, nem tudom, miért a vesztegzár, de ez is nagyon nem tetszik. De itt vagyok!
    Hali, IMi! El futottál mellettem, hát vissza jöttem..:D :D
    Megint le írtad, amit én akartam, pontosan így történt...nem is írom le mégegyszer. :D :D
     
    breki072, Vadóc, Zsémbes-banya és 5 más kedveli ezt.
  4. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Ó én nagyon meglepődtem reggel, hogy te jó ég, nem volt senki a házban.A kandallóban a fahasábok leégve, az ablakon jég virágok, te jó ég, mondom igy magamnak, mi történt itt.Aztán futok felétek, hááát látom ott is hasonló a helyzet.Mentem is a Panaszirodába, hát látom ám, hogy biza megelőztél már.Aztán most a várakozás mives mezején álldogálok.
    Alsódughagymafalván minden rendben van.A tenyésztésem rendben levőnek találtatott, meg van mind a két felhőm és ott kuksolnak az állatok is rajta.Most azért neked bevallom, egy kis szupertrágya pluszban kellett, de ez van.
    Én is keringtem itt, meg ott, hátha lelek valami ismerőst.

    Szijja, Imiii, szijja Sütike, de jó, hogy látlak benneteket is.
     
    breki072, Vadóc, Zsémbes-banya és 6 más kedveli ezt.
  5. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓÓÓ!:D Elfelejtettem megírni, hogy ezzel a farmmal 2012. márciusától játszom.
    Nálam a tenyésztésnél volt pár közepes, annál egy kicsit jobb, és egy igazi ugrás. Kakukkoknál alapokból lett Karneváli. El sem akartam hinni.
    A két felhősor megvan, de plusz kitehetőket nem szereztem. Pontosabban egy neon kecskét mégiscsak, mert azt véletlenül kétszer váltottam ki. Pedig az a legdrágább, azt hittem lefordulok a székről, amikor rájöttem.:oops:
    Szia Sütike!
    Érdekes módon nem érint minden topicot a vesztegzár...
    Marika!
    Nem csak te keringőztél, én is mentem mint a mérgezett egér ide-oda.:D
     
    breki072, Vadóc, .sylvia72. és 5 más kedveli ezt.
  6. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Egy pest megyei jelentkezik.
    Asszem 2013 húsvétkor kezdtem, aztán rá egy évre egy másik farmot is nyitottam.
    Most mindkettő azonos szinten van. Tegnap lettek 93-asak. :)
    Az eventes felhősorok üzemelnek, a bevásárolhatóakat még eldöntöm, hogy mi legyen velük.
    Minden esetre van még 80-80 lakatom.
     
    breki072, Vadóc, Zsémbes-banya és 6 más kedveli ezt.
  7. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szia Miksza,
    akkor nagyon ügyes vagy, hogy még van tartalék lakatod is.

    Valamikor 2010-ben kezdtem el gazdálkodni, hujnye de régen is volt.Amikor ti kezdtétek, még voltak viharos időszakok, hogy ha nem trágyáztad meg a földet és jöttek a felhők, volt is aztán had el had.
     
    Vadóc, Zsémbes-banya, .sylvia72. és 3 más kedveli ezt.
  8. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Lassan be fut a kis csapat!

    Nálam sem volt semmilyen nagy ugrás, csak egyet hagyott ki vagy két alkalommal, de nem is vártam jobbat.

    Ja, én meg csak itt is rohangálok. Most februárban lesz 3 éve, hogy játszom, két farmom van.

    Jó látni Benneteket! :) :)
     
  9. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én már ezt nem tapasztaltam meg nem is bánom.xD
     
  10. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Na sziasztok! :)
    Én már tegnap mondtam Zsémbinek, hogy bitoroljunk el egy üres helyet ;):pxD

    Jó, hogy van egy olyan, ahol nem zavarunk senkit és mégis együtt lehetünk újra. Hiányoztatok nagyon :inlove::)

    A tenyésztés alapvetően nagyon gyatra lett nekem is, a Picin még volt egy pár tisztesebb ugrásom, a nagy farmon semmi. A Picin a legnagyobb, alapból egy Csókhal lett. Mindkét felhőt kiváltottam, sőt a plusz kitehetőket is a mostani felhős sorból. A tyúkosnak kicsit gyengébbek a kitehetői és drágábbak is, azt csak a felhőre vettem meg.

    Gratulálok a dupla szintlépésedhez! :)

    ...egyíik topikunkba sem... Ez olyan aranyos tőled, úgy örültem neki :inlove::)

    Hanem a Nyugiházban lehetne szólni, hogy jöjjenek ide írni a többiek is :) Most kivételesen lehetnénk teljesen együtt, amíg a kényszerszünetünk tart :)

    Mit szólsz az ötlethez Biciklis Lány? :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.16
    breki072, Vadóc, Zsémbes-banya és 5 más kedveli ezt.
  11. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szia Ema,
    már szóltam két embernek, akik máskor is aktivak.
    Helyesbitek, már szóltam mindenkinek nálunk!!!!!!!!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.16
    Vadóc, Zsémbes-banya, .sylvia72. és 4 más kedveli ezt.
  12. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Örülök neki :) Szerintem jó lenne nálatok is mindenkinek, ha összejöhetne a csapat, ilyen kibővült társaság pedig jó ismerkedés lehetne mindenkinek! :)
     
  13. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Janzinak nem tudtam írni mert más a fórum neve.
     
  14. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Mindjárt írok neki :)
     
  15. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Én írtam Janzinak.....:) Reméllem, ide talál! :)

    Szerintem nagyon jó ötlet, hogy együtt legyünk! :)
     
  16. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Ipi-apacs itt vagyok,szép estét mindenkinek.:) Zsémbi írt levelet,úgy,hogy megjöttem.:)
    Panda tenyésztéssel foglalatoskodok,de figyelek ide is fél szemmel.;)
     
  17. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Nyitogattam én a megszokott kaput,de folyamatosan zárva volt:( Majd jött egy bagoly és értesített,hogy itt találom a többieket:)
    Ahogy olvasom,ti már kivégeztétek a tenyésztést.Gratulálok!!!Én még szinte semmit nem tettem a cél érdekében...Na majd holnap belehúzok.
    Itt az idő nagyon szottyos volt,lehangoló.......
     
    Zsémbes-banya, .sylvia72., lukimi és 2 más kedveli ezt.
  18. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Janzi! Én is írtam...persze, a fene sok farmod közül, ki tudja, éppen merre folytatod a serény munkálataidat..:D :D Nem baj, a bagoly meg vár!

    Szia, Pjotr! De jó, hogy Te is itt vagy! Látod, hiába zárnak ki minket, találunk rá módot, hogy együtt lehessünk.::) :)

    Holnap is meg lesz ám az a tenyésztés..::) :)
     
    Zsémbes-banya, .sylvia72. és .Emama. kedveli ezt.
  19. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Örülök, hogy befutottál, én is írtam neked ;):)

    Szia Pjotr! Neked is örülök :)
    Az event tart még, ráérsz befejezni a tenyésztéseket, ha lesz hozzá érkezésed :)
    Az idő itt is elég barátságtalan, sokáig ónos eső esett, utána ugyan plusz 1 fok volt, de most megint fagy le még az is, ami fel tudott olvadni.
     
  20. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Helló Pjotr,
    reméltem, hogy a madár nem fog lefagyni a póznán, és a sötét ellenére is csak észre veszed.Látom nem kellett aggódni.

    Azt szokták mondani "a jó pap is holtig tanul".Nos én csak egy gazda vagyok, de egy jópofa dolgot tanultam.Aki ismeri, kérem ne nevessen ki, mert én nem ismertem.Mindig, külön kistányéron szoktam tartani főzés közben.
    Remélem azért rajtam kivül lesz még aki nem igy használja és újdonságnak fog tünni.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.16
    Vadóc, Zsémbes-banya, Fatther és 3 más kedveli ezt.