Gazdák Budapestről és Pest megyéből!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sHaDoW_sOnG

    sHaDoW_sOnG Járnitanuló

    Szép jó estét mindenkinek.Örülök hogy ide találtam csodálkoztam hogy tegnap déltöl senki nincs a forumon.
    Az eventet befejeztem minkét felhő sor kész.Pluszt is csináltam lett egy zür tehenem és eg táltos paripám.
     
    Zsémbes-banya, lukimi, .sylvia72. és 2 más kedveli ezt.
  2. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Ugye, ugye...csak ide találunk..:) :)
     
  3. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Mi van most,hogy a szokásos hely zárva van????Te tudsz valamit??
    Ma nem volt hangulatom tenyészteni,a délelőtt elszaladt gyorsan.Délután az ebédet kellett kipihenni,kicsit masszívra sikeredettxD Itt esik az eső-útálatos..
    Nem a sötét miatt vettem későn észre,hanem Zagh miatt,egyfolytában az ölemben és a karomon ül és vakartatja magát.Így az írás-olvasás nehézkes8)
     
    Zsémbes-banya, -elzemari- és .Emama. kedveli ezt.
  4. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Nagyon örülök Neked! Mekkora szerencséd volt! Engem el kerül......

    Nem tudom, mi van, de sok helyre nem lehet be menni.......:)

    Igazából semmit nem tudok.
     
  5. sHaDoW_sOnG

    sHaDoW_sOnG Járnitanuló

    Azt írta Laboviti hogy a hibán dolgoznak a szokotnál is türelmesebbek legyünk.
     
  6. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!:inlove::inlove:Köszönöm Imi!Nem tudtam mi van tegnap:music:Ma meg nem is volt időm körülnézni.Reggel csúszkáltam,délután meg gőz erővel tenyésztés,event kész.Csak a második felhőről az egyik kitehető nem lesz meg.:oops:Ja 2011 nov óta játszom.Tinnyén lakom,de mindig is Budapesti voltam,vagyok,leszek.:)
     
    Vadóc, Zsémbes-banya, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  7. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Nekem egy ilyesmi van erre a célra. Nem pont ugyanilyen, de a fellelhető képek közül ez hasonlít rá a legjobban :)


    Szia! :) Gratulálok a sikeres tenyésztéshez! :)

    Mi jó volt az a masszív ebéd?

    East tegnap azt írta, hogy hibásan működik a fórum, nyilván a hétvégén nincs ember aki kijavítsa :)

    Szia Szilvi! :) De jó, hogy te is befutottál :)
     
  8. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Igen igen nekem is ez van.De mint ötlet, jónak találtam.
     
    Vadóc, Zsémbes-banya, .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  9. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szilvi, jó hogy Te is itt vagy!! :) :)

    Ema, nekem is ilyen fakanál tartóim vannak, ez a Marika által bemutatott nagyon jó pofi, nem láttam még én sem ilyen megoldást..:) :)
     
  10. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Gyorsan összedobom a vacsit aztán jövök.:)
     
  11. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    De nem röhögtök hangosan ugye,ha leíromxD Szóval,volt füstölthúsos zöldséges bableves,sajttal töltött pulykamell krumplipürével és friss salival....Sikerült csipegetni mindenbőlxD
    Hétfőn biztosan kijavítják8)
     
    Vadóc, Fatther, .Emama. és 4 más kedveli ezt.
  12. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Bocsánat! Nem lettem ám hűtlen, csak befutott a szomszédasszony, és az előbb ment el.:)
    Tudod Pjotr!
    Ezen az ebéden biztosan nem röhögnék, legfeljebb örömömben ha egy kicsit csipegethetnék belőle!:)
    Nálunk gulyásleves és kefires kevert süti.:)
     
    Vadóc, .Emama., lukimi és 2 más kedveli ezt.
  13. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Hát, ez halálos..legalább is a diétámra nézve...imádom mindet. :) :)

    Nálunk paradicsomos gombóc volt, a férjem imádja, alias töltött paprika, de nálunk paprika nélkül, mert senki nem szereti.
    Nekem meg diétás fasírozott, céklával. Holnap zöldség köret lesz, párolt-sült csirkecombbal.
     
    Vadóc, .sylvia72., .Emama. és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Sütike a cékla savanyúságként, vagy köretként van a fasírozottadhoz?
     
    .sylvia72., .Emama., Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  15. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Mindkettőtök ételét szeretem!!!Bár tőlem azt kellene megkérdezni,mit nem szeretek?!xDxD Holnap a leveshez palacsintát sütök és kész.......
    Én a játékot 2010 májusában kezdtem-ha jól emlékszem......
     
    lukimi, .sylvia72., .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  16. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jé egybő mennyi Pesti lett meg a környékbeli :DxDxDxDxD Hunnan valósak vagytok :p2011óta játcom :p
     
    Vadóc, .sylvia72., .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  17. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Pjotr,
    szóval a bableves, az jöhetne, úgy is igen ritkán főzöm.De tudod mit, mind a kettő, egye kánya, egyszer élünk!Felénk lencsefőzelék, fasirttal volt a menű, tegnapi zöldbab levessel.Rittyentettem még egy kis rétest is, mákos és túrost.Na persze nem én húztam a tésztát, csak olyan boltban vásároltat.
     
    lukimi, Vadóc, .sylvia72. és 3 más kedveli ezt.
  18. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Nincs nevetés se Pjotr.:) Tökéletes a menü,csipegetnék én is szívesen.:);)
     
  19. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Savanyúságként ettem, amit én raktam el..:)
    A palacsintát is szeretem, főleg a Hortobágyit..:)

    Szia, Breki!!! :D :D Nagyon örülök, hogy látlak...nekem igaziból van Pesti illetőségem..:D :D
     
    Vadóc, .sylvia72., .Emama. és 2 más kedveli ezt.
  20. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    A palacsinta remek kaja, főleg a túrósat szeretem. Akkor te majdnem a kezdetektől játszol.:)
    Brekikém
    én Zalából jöttem, csak ideiglenesen tartózkodási helyet létesítettem Pest és Pest megyében. Úgy látom van itt még hely szépen!:):D